تالار کافه کلاسیک

نسخه کامل: گمشدگان و مفقودین کافه
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید. نمایش نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8

اطلاعیه

صاحب عکس زیر با نام مسیو وردو در تاریخ 18 آبان از کافه خارج شده و دیگر مراجعت ننموده است.  از کسانی که اطلاعی از نامبرده در اختیار دارند تقاضا می شود که به ما اطلاع دهند و مژدگانی خوبی دریافت کنند. لازم به ذکر است که ایشان آخرین بار  در سواحل بندر بوشهر مشاهده شده که با یک قایق در حال دریانوردی بوده اند.

- رونوشت به جراید استان بوشهر و بندر جبل علی دُبی

سلام سروان !

من ایشون رو دیدم ... ریک به ایشون گفت که یک عزیزی رو تا دم در خونش همراهی کنن و در عین حال تاکید کردن که فقط تا دم در  خونه همراهی کنن و زود برگردن !

اما ظاهرا دوست عزیزمون مسیو وردو به تاکید ریکی عزیز توجه نداشتن ... پیشنهاد میکنم این مساله در بخش منکرات کلانتری بررسی بشه !

 اون که ساشا ی خودمون بود و  بچه خوبی بود . فعلا بحث و پرونده در مورد مسیو وردو  است.

البته در مورد ساشا هم شایعاتی بر سر زبان ها بود چون  بعد از اینکه ریک بهش گفت اون خانم خوشکله ی مَست ، رو با تاکسی  ببره برسونه دیگه تا چندیدن سکانس خبری ازش نشد. shakkk!

عجب اسکرین شات تمیزی . [تصویر: computer3.gif]

چین و چروک کُت ریک به وضوح دیده می شود. باید از برکات بلو-ری باشد .

در مورد رابطه ساشا و ایوان ، خودت  می دانی که ایوان عام المنفعه بود و از این نظر تقصیری متوجه کارمند کافه من نیست. :rolleyes:

(۱۳۸۹/۸/۲۸ صبح ۰۱:۵۰)IranClassic نوشته شده: [ -> ]

عجب اسکرین شات تمیزی .

چین و چروک کُت ریک به وضوح دیده می شود. باید از برکات بلو-ری باشد .

در مورد رابطه ساشا و ایوان ، خودت  می دانی که ایوان عام المنفعه بود و از این نظر تقصیری متوجه کارمند کافه من نیست. :rolleyes:

هی ریکی ! تو داری آدم با احساسی میشی !

(۱۳۸۹/۸/۲۸ صبح ۰۱:۵۰)IranClassic نوشته شده: [ -> ]

 خودت  می دانی که ایوان عام المنفعه بود  ...

khande

... اول با ریک بود ، بعد با ساشا رفت خونه ، بعدش سروان رنو رفت که بهش سر بزنه و اوقات تلخی ریک رو از دلش بیرون بیاره ! ، فرداش با یه افسر آلمانی اومد کافه ، توی کافه هم یک افسر فرانسوی بهش گفت که چرا با این آلمانی دوست شدی ؟! ( احتمالا قبلا با اون بوده ) . بعد از سرود خوانی ویکتور لازلو هم حسابی احساساتی شد و دیگه خبری ازش نشد ( احتمالا رفته که با روش مخصوص خودش یک جبهه دوم ایجاد کنه ) خلاصه یه شهر رو آباد کرده بود :haha::. و  انصافا هم زیبا بود ، قد رعنا و متین .

این عکس متعلق است به ... نه عجله نکنید "اینگرید برگمن " نیست

این عکس متعلق است به maryam که از 8 اردیبهشت سال جاری ساعت 15:35 از کافه خارج شده  و تا کنون مراجعت ننموده است

از دایره تجسس و تعقیب افراد گمشده همایونی

 درخواست می شود در خصوص ایشان اقدامات  لازم را مبذول دارند و مراتب را به استحضار برسانند

 و من ا.. توفیق  امضا محفوظ

این maryam همزمان در کلوب هم غیب شد. خیلی اونجا فعالیت سیاسی می کرد و سر پرسودایی داشت. یک سبز دو آتیشه بود . بعید نیست اتفاقی براش افتاده باشه. توی سایت کلوب هم چند نفر از دوستانش سراغش رو می گرفتن و می گفتن به  ایمیل اش هم جواب نمیده. اگر کسی خبری ازش داره ما رو بیخبر نگذاره چون گشتاپو و سازمان اطلاعات و امنیت کافه کلاسیک ( ساواکّ ) هم در پیدا کردنش توفیقی بدست نیاورده. [تصویر: stoneage.gif]

غیبت موسیو وردو دیگه خیلی طولانی شده. نگران کننده است. هیچکس ازش خبر نداره؟ نکنه [تصویر: worker-046.gif] یا اینکه [تصویر: prison-102.gif] یا [تصویر: titanic-058.gif] یا حتی خدای نکرده [تصویر: others-282.gif]

ضمناً جناب رامین-جلیلوند هم دو هفته است غیبت داره.

سروان عزیز ...

من (( تام هیگان )) رو فرستادم تصاویر و اسامی پخش شده در پشت سر جناب آقای (( راجر واترز )) در کنسرت اخیرشون رو کنترل کنن ... لابد اسم و تصویر ((موسیو وردو )) مشاهده نشده بوده وگرنه (( تام )) میدونه که من عادت ندارم  برای شنیدن خبرها چه خوب و چه بد صبر کنم ...

سلام علیکم

(تا اسم ما وارد این تاپیک نشده  بر خود وظیفه دیدیم که عرض ادبی بعد از حدود 2 ماه دوری خدمت جناب سروان عزیز و سایر بزرگان کافه داشته باشیم.!!!! )

Savezva عزیز

دیدن آوتار زیبای شما با آن لبخند جک لمونی همواره مسرت بخش است. امان از این مشکلات و گرفتاری های روزمره که پدر همه ما را در آورده. طوری شده که دلمان برای یک تعطیلی غیرمنتظره لک زده است ( تعطیلی به مناسبت آلودگی هوا ، به مناسبت رحلت یا شهادت هر بنی بشری و ... )  تصور من بر اینست که در شب های طولانی زمستان فرصت و فراغت بیشتری داشته باشیم.

لویی عزیز مدتیه دفتر حضور و غیاب دوستان کافه رو کنترل نمیکنه وگرنه متوجه میشد که مدتیه سرکار خانم کاساندرا در کافه کارت نزده !

 سروان ! از  پلیس هاتون برای  تجسس نشونی های ایشون استفاده می کنی یا من بگم افراد و اعضای خانواده عملیات جستجو رو انجام بدن یا اصلا ترجیح میدی من و شما دخالت نکنیم و کارآگاه زبده ((سم اسپید))  عزیز دنباله کار رو بگیرن ؟!

(۱۳۸۹/۱۱/۴ عصر ۰۵:۱۹)دن ویتو کورلئونه نوشته شده: [ -> ]

لویی عزیز مدتیه دفتر حضور و غیاب دوستان کافه رو کنترل نمیکنه وگرنه متوجه میشد که مدتیه سرکار خانم کاساندرا در کافه کارت نزده !و ...

نگران نباش. سیستم اطلاعاتی کافه بر همه اعضاء اشراف کامل داره. خانم کاساندرا ( حفظ الله آواتار ها ) در پرشین تولز تحت الحفظ  هستند و جای دوری نرفته اند.

سازمان اطلاعات و امنیت کافه کلاسیک ( ساواکّ )

کسی از دوستان از جناب دشمن مردم خبر دارد؟ ایشان چند وقت است به کافه سرنزده اند.از فعالان کافه بودند و جایشان خالی است.

برای ایشان و همه دوستان ارزوی سلامتی دارم.

 

عاقبت خیاط در کوزه افتاد...

فکر می کنم وقت آن رسیده باشد  در این قسمت که توسط سروان رنو بنا شده ,  خود او را به عنوان فردی مفقود الاثر معرفی کنیم . نامبرده از مورخ ... از کافه خارج گشته و تا کنون مراجعت ننموده .

اما به نظر من حال و روز کافه تا حدودی مرموز است . امید آنکه شور و شوق و طراوت در کافه نشت پیدا کند و مانند خورش ,  لعاب پس دهد .

خوب خیلی تحمل کردیم و بالاخره چشممان پس از مدتها به جمال اوتار جناب سم اسپید روشن شد ... خدایش برای کافه مستدام دارد که من نگران بودم در نبود ایشان اگر بازرسین برای کنترل کیفیت کافه بیایند چه کنیم ! به گزارش سروان رنوی عزیز در قالب گپی دوستانه و در گوشی در حاشیه ضیافت ناهاری که ایشان به خاطر مسائل کاری ! تاکیید می کنم فقط برای کار ! مهمان خانواده کورلئونه بود شنیدم که در همین مدت نبود سم اسپید گرامی بهای بورس ارواق بهادار کافه کلاسیک سخت سقوط کرده بوده که البته با مدیریت توانمند دوستان و مسئولین مدتی که ایشان در کافه حضور نداشتند از بازرسی ناظران آژانس انرژی سینمایی در کافه به بهانه های محکمه پسند ممانعت به عمل آمد و ظاهرا غیبت سروان رنوی عزیز هم هرچند در ظاهر برای صدور روادید برای پرواز بن لادن به آن دنیا بوده ولی در اصل برای پاره ای مذاکرات در مواردی که در بالا بدانها اشاره رفت صورت گرفته ...

همه دست ها را بر بالا می بریم و به خاطر حضور خوب جناب سم اسپید عزیز در کافه خدای را سخت شکر می کنیم  ...

متاسفانه مدتیست عزیز دیگری کمتر سعادت خواندن نوشته های پربارش را نصیب کافه نشینان می کند و آن کسی نیست جز عزیز بزرگوار : جناب مولانا الیور هاردی گرامی ...

از دوستانی که به هر نحوی با ایشان در ارتباطند خواهشمندم این پیام را به ایشان برسانند :

بازآ و در هجر خود حال ما مریدان را ببین ...

در عین حال  سرای تا چندی پیش پر رونق (( آخرین فیلمی که دیدم )) مدتیست  چراغش خاموش است و گویی متولی اصلی آن جناب (( هری لایم )) بزرگوار نیز به پیروی از مد : نیود را بر بود ارجح دانسته اند ... البته از سلامت ایشان خوشبختانه آگاهیم و گویی روزه سکوت ایشان در بخش جدیدالتاسیس یعنی (( سینمای صامت ))  نهادینه شده !

از دل عموم دوستان می گویم که جناب ((هری لایم )) عزیز هرچند با هر پستت در بخش (( آخرین فیلمی که دیدم )) دل بسیاری از دوستان را به آتش حسرت سوزانده ای ! اما همه در این احساس مشترک شده ایم که نبودت گدازانتر است ! ما دوستدارانت را تو نیز دریاب ای عزیز و در مراعات دل ها کوش !

یا حق ...

نگفتن نگین !

در پی سوال یکی از دوستان در جعبه پیام که از غیبت طولانی مدت دوست گرامی ایران کلاسیک پرسیده بودند به اطلاع می رساند که ایشان در حال طی مرحله پیش نامزدی (Pre-Namzadi) می باشند و ممکن است عنقریب وارد فاز نامزدی و سپس ازدواج شوند. ماموریت تحقیق فرا میدانی در مورد عروس خانم هم  به عهده اینجانب گذاشته شده است.

در اینجا از موقعیت سوء استفاده نموده اضافه می کنم  کلانتری کافه با سالها تجربه و امکانات پیشرفته جاسوسی  آمادگی خود را جهت تحقیق در مورد نامزدهای احتمالی دوستان کافه اعلام می دارد.

هدف ما خوشبختی شماست

[تصویر: Ghelyon.gif] .....      [تصویر: hippie4.gif]

یکی از دوستان کافه  موسوم به Negar z  از تاریخ 17تير  ۱۳۹۰ ۱۱:۵  که از کافه خارج شده هنوز مراجعت نکرده  . بر اساس ردیابی های انجام شده نامبرده در مالزی اقامت دارد  و هنوز مراجعت نکرده است

دوستان مدتیست که دوست عزیز و فعالمان جناب زردابری ( یا همان جمال خودمانی تر ) پیدایشان نیست.

ایشان از ۳۰-۲-۱۳۹۲ ۰۴:۰۹ صبح تا کنون به کافه سر نزده اند و احتمال میرود یا سرگرم امتحانات باشند و یا در جزیرهء ناشناخته ( محل زندگیش  که ناشناخته هم مانده ) گم شده باشد.

و احتمال ناخوشایند سوم: زبانم ... به همان امضای زیر مطالبشان " چرا خدایی را نپرستم که بازگشت همه بسوی........" گرفتار شده باشد.

از بازرسان و کمیته های ذی ربط تقاضای توجه به امر جستجو را دارم.

.

.

.

THE END


صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8
آدرس های مرجع