[-]
جعبه پيام
» <Savezva> پخش برنامه بزرگان دوبله از شبکه مستند https://www.instagram.com/tv/CAvH0FChggU...i0bh8qiys9
» <Kurt Steiner> تشکر و سپاس --- امبدوارم مدیران پرتلاش کافه زمینه رو برای بازگشت همه دوستان جهت فعالیت در یک فضای زیبا دوستانه خوب و ارامش بخش فراهم نمایند تشکر از زحمات شما
» <سروان رنو> رهایی افسر هنرمند رایش سوم - کورت اشتاینر - از چنگ متفقین و بازگشت ظفرمندانه اش را خوشآمد می گوییم.
» <پرنسس آنا> سلام به همه دوستان ...... خواهش میکنم جناب کورت اشتاینر، واقعا از اینکه دوباره اسم شمارو در ارسال های جدید می‌بینم خوشحالم
» <Kurt Steiner> تشکر از لطف و محبتتون دوست عزیز .... مطالب زیبای شما برای دوستان بسیار خاطره انگیز و ماندگار است علاوه بر شخصیت فرهیخته و بسیار خوبتان -----------
» <دون دیه‌گو دلاوگا> درود و خیر مقدم به "کورت اشتاینر" گرامی! همیشه از نوشته‌های محققانه و عالی‌تان بهره گرفته‌ام و با آن‌ها همراه شده‌ام و تحسین کرده‌ام. زنده باد دوستِ ارجمند
» <Kurt Steiner> فقط میتونم بگم وافعا از لطف و بزرگواری شما خانم " کنتس " بسیار بسیار ممنونم... بدینوسیله از سرکار خانم پرنسس ان و دیگر دوستان نیز قدر دانی میکنم
» <کنتس پابرهنه> جناب اشتاینر گرامی بزرگوارید... از حضور گرم شما در کافه خوشحالم
» <Kurt Steiner> ان شاا. همگی این عزیزان سلامت باشن در همینجا عرض میکنم دلم برای تک تک شان تنگ شده از خلق خاطراتی ماندگار نوشته های زیبا تا خوبی هایشان دست همگی را میبوسم
» <Kurt Steiner> دوست عزیزم اونچه ما رو به هم مانند حلقه های زنجیر متصل نموده دوستی ها غم ها و شادی ها و خاطرات شیرینی است که مدتها در یک فضای زیبا داشته ایم
Refresh پيام :

نظرسنجی: آیا با حضور دوبلور ها در قاب تصویر موافق هستید؟
بله
خیر
بستگی به دوبلور و توانایی هاش داره
[نمایش نتیجه]
توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و کاربران میتوانند گزینه ای که به آن رای داده اید را مشاهده کنند.
ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا با حضور دوبلور ها در قاب تصویر موافق هستید؟
نویسنده پیام
ماهی گیر آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۶/۱۲
اعتبار: 17

تشکرها : 1317
( 779 تشکر در 150 ارسال )
شماره ارسال: #1
آیا با حضور دوبلور ها در قاب تصویر موافق هستید؟

درود

به نظر من حضور دوبلور ها در کسوت بازیگری یا مجری گری  باعث میشه از میزان افسونگری و خیال انگیز بودن صدای اونها کاسته بشه

شای شما بگید این حق یک دوبلره که در عرصه های مختلف طبع آزمایی بکنه و خودشو محک بزنه

به عقیده من یک دوبلور باید "کف نفس" داشته باشه حرص و هوس دیده شدن در قاب تصویر رو در خودش بکشه و از بین ببره و این یک ریاضت و بینش والا ست

به عبارتی در این مورد خاص، داشتن یک فضیلت(دوبله) بهتر از داشتن چند فضیلته(دوبله+هنرپیشگی+مجریگری و...)

با این دیدگاه موافقید یا مخالف؟!

دنیا نیرزد آنکه پریشان کنی دلی ..... زنهار بد مکن که نکردست عاقلی
۱۳۹۸/۲/۱۷ عصر ۰۳:۲۴
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : ال سید, سروان رنو, بانو الیزا, پیرمرد
Chance آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۷/۱۷
اعتبار: 3

تشکرها : 17
( 140 تشکر در 40 ارسال )
شماره ارسال: #2
RE: آیا با حضور دوبلور ها در قاب تصویر موافق هستید؟

نه، درباره‌ی اونایی که چهل سال اخیر وارد کار گویندگی شدن این مسأله بی‌اهمیت و علی‌السویه‌س ولی درباره‌ی قدیمی‌ها کسانی که صدای اصلی‌شون خاص‌ه و بدون تیپ‌سازی گوینده‌ی ثابت هنرپیشه‌ی مشهوری‌ن بهتره با همون صدا بازیگری و مجری‌گری تلویزیونی نکنن کما این که تا وقتی مملکت بهترین هنر هشتم دنیا را داشت معمولا نمی‌کردن.

۱۳۹۸/۲/۱۸ عصر ۱۰:۴۳
تشکر شده توسط : ماهی گیر, بانو الیزا, پیرمرد
بانو الیزا آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۷/۷
اعتبار: 16

تشکرها : 744
( 964 تشکر در 81 ارسال )
شماره ارسال: #3

من هم با شما موافقم .

البته منظور من دوبلورهای شاخصی هست که همه ی ما با اونها خاطره داریم .

وقتی به دوران کودکی خودم برمیگردم و خاطره حضور افرادی همچون ژاله علو و حسین عرفانی ، ناصر طهماسب ، شهلا ناظریان و .... در تصویر تلویزیون و یا سینما رو بیاد میارم . ابتدا از دیدن صاحبان اون صداها خوشحال میشدم ولی بعد از اون هربار که صدای این عزیزان رو در آثار شاخص سینما میدیدم ، تصویرشون رو بیاد می آوردم و تا مدتی با صدای این نفرات روی تصویر بازیگر اصلی فیلم ها ارتباط برقرار نمیکردم

هرگز فالگیر نبودم
فقط خواستم دستت را بگیرم
۱۳۹۸/۲/۲۱ عصر ۰۴:۴۹
تشکر شده توسط : Chance, ماهی گیر, سروان رنو, کاپیتان اسکای, پرنسس آنا
ژنرال آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۵/۲۵
اعتبار: 1

تشکرها : 972
( 9 تشکر در 4 ارسال )
شماره ارسال: #4

با سلام

من هم موافق این هستم که دوبلورها تنها به کار دوبله اکتفا کنند ولی این کارهای مجری گری وبازیگری شاید ده درصدش بخاطر حس کنجکاوی میتونه باشه وبقیه شاید بحثهای مالی باشه . درزمانهای قبل بدلیل کار زیاد وحقوق کافی کمتر به این پیشنهادات پاسخ میدادندوکمتر شاهد حضور دوبلورها به غیر از کار دوبله بودیم ولی در کل به نظرم باید این حق رو به اونها بدیم که خودشون انتخاب کنند

۱۳۹۸/۲/۲۲ صبح ۰۸:۱۴
تشکر شده توسط : ماهی گیر, Chance, سروان رنو, پرنسس آنا
ارسال پاسخ