[-]
جعبه پيام
» <کاپیتان اسکای> من با اسپیت فایر وجب به وجب رودخانه راین را از کوه های آلپ تا هلند گشته ام و نشانی از شما نیست. یعنی این مزد خوش خدمتی به پیش وا بود.
» <کاپیتان اسکای> مراد بیگ عزیز این نیم بوت به زور از روی راین بگذرد چه رسد به اعماق زمین! سروان عزیز اگر هنوز نفس داری و هوای نیم بوت تمام نشده ما را از احوال خود باخبر کن.
» <Savezva> سپاس از بانو الیزای گرامی و کاپیتان اسکای عزیز. از طرح زیبای بانو نیز بسیار لذت بردم
» <مراد بیگ> درود بر کاپیتان ، البته این احتمال هم می رود که جناب سروان با توجه به علاقه ی وافرشان به آثار ژول ورن ، با همان زیر دریایی کذایی اشان سفری نیز به اعماق زمین کرده باشند.
» <شارینگهام> شاگرد نوازی کردید جناب دون دیه گو...ما کجا و همت بلند شما کجا!
» <کاپیتان اسکای> سروان با زیردریایی زیر آب رفته، اما یوبوت دکمه بالا آمدن ندارد. الان سروان، زیر دریا، دارد دنبال یک پروپاگاندا می گردد تا مشکل را گردن دشمنان پیشوا بیاندازد.
» <کاپیتان اسکای> درودها بانوی عزیز، در پنجره آپلود عکس، روی زبانه Appearence زده و در گزینه Dimensions عدد 600 را در بخش X وارد کنید.
» <بانو الیزا> فکر کنم جناب سروان مشغول آبتنی تو استخر زیردریاییشون هستند ^_^
» <بانو الیزا> چشم کاپیتان . من یه عکس فرستادم به گالری ولی نتونستم سایزش رو کمتر کنم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> یک قسمت از سری کارتون های "دینکی" (محصول 1950). تقدیم به شارینگهام عزیز، که میدانم دنبال مجالی برای معرفی-اش بود: https://www.aparat.com/v/p2kFr
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی
نویسنده پیام
Hammilton آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱/۲۶
اعتبار: 4

تشکرها : 40
( 48 تشکر در 10 ارسال )
شماره ارسال: #1
درخواست راهنمایی

با سلام خدمت کاربران عزیز

خواهشمندم اگه دوستان در مورد تهیه این عناوین با دوبله فارسی قدیمی اطلاعاتی دارند دریغ نفرمایند قبلا از توجه دوستان کمال امتنان و تشکر را دارم:

قتل تروتسکی ( آلن دلون)

کسوف (آلن دلون)

دختر روی موتور سیکلت ( آلن دلون)

تهران 43(آلن دلون)

آقای کلاین(آلن دلون)

نغمه های زیرزمینی یا موجی از اسکناس(آلن دلون) با دوبله خسروشاهی

ده دقیقه به نیمه شب(چارلز برانسون)

دراکولا از گور برمیخیزد( در ایران به نام انتقام دراکولا): کریستوفر لی

خونخواران شب (the satanic Rites of Dracula) کریستوفر لی-پیتر کوشینگ

نیروی 10 از ناوارون(هریسون فورد-رابرت شاو) 1978

تماس استاد (کرک داگلاس-جولیانو جما) 1972

البته در مورد دوبله بودن آقای کلاین و ده دقیقه به نیمه شب تردید دارم......با سپاس

برای آمدن به چشم نقاش باید در چشم انداز بود
۱۳۹۷/۶/۳۱ عصر ۰۷:۴۵
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
ارسال پاسخ