[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست عضویت
نویسنده پیام
بروسلی آفلاین
تازه وارد
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۷/۱۲
اعتبار: 0

تشکرها : 0
( 6 تشکر در 2 ارسال )
شماره ارسال: #421
RE: درخواست عضویت

سلام،لطفا" عضویت من را تایید کنید

سلام،ببخشید میخواستم منو کمک کنید.یک فیلمی بود که زنه از دست پدرش فرار میکنه و خودش رو به شکل پسرها در میاره و مثل کابایی ها میشه و وسترن میشه .و برای خودش پیش وسترنها خانه درست میکنه و تا آخر عمرش کسی از رازش پی نمیبره تا وقت مرگش که متوجه میشوند خانم بوده.میخواستم بدونم اسم فیلم چی بود.تلویزیون ایران هم نشانش داد.متشکرم

۱۳۹۶/۷/۱۵ عصر ۰۷:۱۴
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : سروان رنو, زرد ابری, جناب سرگرد, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11430
( 18963 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #422

خوش آمدید.

عضویت افرادی که قوانین عضویت را درست رعایت کرده بودند تایید شد.::ok:

مواردی مانند انتخاب نام ساده و زیبا ( بدون پسوند و کد یا عدد) , انتخاب عکس متناسب و تکمیل دقیق پروفایل.

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۹۶/۷/۱۵ عصر ۰۸:۳۸
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : زرد ابری, تئودور بگول, لوک مک گرگور, barbood, جناب سرگرد, باربوسا
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۶/۳۱
اعتبار: 24

تشکرها : 1000
( 1622 تشکر در 207 ارسال )
شماره ارسال: #423

(۱۳۹۶/۷/۱۵ عصر ۰۷:۱۴)بروسلی نوشته شده:  

سلام،لطفا" عضویت من را تایید کنید

سلام،ببخشید میخواستم منو کمک کنید.یک فیلمی بود که زنه از دست پدرش فرار میکنه و خودش رو به شکل پسرها در میاره و مثل کابایی ها میشه و وسترن میشه .و برای خودش پیش وسترنها خانه درست میکنه و تا آخر عمرش کسی از رازش پی نمیبره تا وقت مرگش که متوجه میشوند خانم بوده.میخواستم بدونم اسم فیلم چی بود.تلویزیون ایران هم نشانش داد.متشکرم

نام فیلم جو کوچولو است. محصول ۱۹۹۳ و بر اساس داستان واقعی نیز ساخته شده بود.

http://www.imdb.com/title/tt0106350/

من به شانس اعتقاد ندارم. به خودم اعتقاد دارم!
۱۳۹۶/۷/۱۵ عصر ۱۰:۵۸
تشکر شده توسط : سروان رنو, مراد بیگ, زرد ابری, barbood, جناب سرگرد, باربوسا
تئودور بگول آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۷/۱۴
اعتبار: 3

تشکرها : 26
( 48 تشکر در 16 ارسال )
شماره ارسال: #424

سلام هنوز منتظر تایید کاربری هستم.:blush:

یک سوال هم از دوستان اهل فن داشتم ممنون میشم لطف بفرمایند راهنمایی کنند در مورد یک فیلمی که بیشتر از 10 سال پیش صدا سیما پخش کرد اسمشو یادم نیست. داستانش این بود که ی پسر بچه ی چیزی مثل کمد چوبی بود فکر کنم کادو گرفت و هر چیزی توی این کمد میزاشت و درشو میبست اون وسیله واقعی میشد. مثلا اسباب بازی هاشو گذاشت و در کمد رو بست و باز کرد واقعی شدن و جون گرفتن.. همینا یادمه شاید ی قسمتایی رو هم دقیق نگفته باشم چون درست یادم نیست. اگه ممکنه دوستان اسم فیلمو بگن.

با تشکر تئودور بگول

ایمان یعنی قدم اول رابرداری حتی اگه بقیه مسیر در تاریکیست
۱۳۹۶/۷/۱۶ عصر ۰۳:۰۵
تشکر شده توسط : barbood, باربوسا
ماهی گیر آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۶/۱۲
اعتبار: 23

تشکرها : 3019
( 1153 تشکر در 188 ارسال )
شماره ارسال: #425

(۱۳۹۶/۷/۱۶ عصر ۰۳:۰۵)تئودور بگول نوشته شده:  

سلام هنوز منتظر تایید کاربری هستم.:blush:

یک سوال هم از دوستان اهل فن داشتم ممنون میشم لطف بفرمایند راهنمایی کنند در مورد یک فیلمی که بیشتر از 10 سال پیش صدا سیما پخش کرد اسمشو یادم نیست. داستانش این بود که ی پسر بچه ی چیزی مثل کمد چوبی بود فکر کنم کادو گرفت و هر چیزی توی این کمد میزاشت و درشو میبست اون وسیله واقعی میشد. مثلا اسباب بازی هاشو گذاشت و در کمد رو بست و باز کرد واقعی شدن و جون گرفتن.. همینا یادمه شاید ی قسمتایی رو هم دقیق نگفته باشم چون درست یادم نیست. اگه ممکنه دوستان اسم فیلمو بگن.

با تشکر تئودور بگول

سلام

این بود؟

The Indian in the Cupboard (1995)

دنیا نیرزد آنکه پریشان کنی دلی ..... زنهار بد مکن که نکردست عاقلی
۱۳۹۶/۷/۱۶ عصر ۰۳:۳۶
تشکر شده توسط : تئودور بگول, barbood, جناب سرگرد, باربوسا
تئودور بگول آفلاین
مشتری کافه
*

( 48 تشکر در 16 ارسال )
شماره ارسال: #426

ماهی گیر عزیز همینه درست زدی تو خال ممنونم ازت فقط هر چی گشتم که دانلود کنم پیدا نکردم یا اینکه لینکش پاک شده بود. اسمی که تو ایران میشناسنش چیه؟؟؟ چون ترجمه اسم فیلم میشه (هندی در کابینت) اما احتمالا به اسم دیگه باید شناخته بشه که بتونم سرچش کنم برای دانلود. اگه کسی لینک داره ممنون میشم بده بهم با تشکر تئودور بگول

۱۳۹۶/۷/۱۶ عصر ۰۶:۵۰
ماهی گیر آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۶/۱۲
اعتبار: 23

تشکرها : 3019
( 1153 تشکر در 188 ارسال )
شماره ارسال: #427

(۱۳۹۶/۷/۱۶ عصر ۰۶:۵۰)تئودور بگول نوشته شده:  

ماهی گیر عزیز همینه درست زدی تو خال ممنونم ازت فقط هر چی گشتم که دانلود کنم پیدا نکردم یا اینکه لینکش پاک شده بود. اسمی که تو ایران میشناسنش چیه؟؟؟ چون ترجمه اسم فیلم میشه (هندی در کابینت) اما احتمالا به اسم دیگه باید شناخته بشه که بتونم سرچش کنم برای دانلود. اگه کسی لینک داره ممنون میشم بده بهم با تشکر تئودور بگول

راستش منم نتونستم چیزی پیدا کنم:blush:

پ.ن: سروان رنوی عزیز اگر این گونه بحث ها با تاپیک مغایرت داره تذکری بدهید تا بدانیم

مرسی

دنیا نیرزد آنکه پریشان کنی دلی ..... زنهار بد مکن که نکردست عاقلی
۱۳۹۶/۷/۱۶ عصر ۱۰:۱۲
تشکر شده توسط : تئودور بگول, سروان رنو, barbood, باربوسا
zadis آفلاین
منتظر تایید
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۷/۱۶

( 1 تشکر در 1 ارسال )
شماره ارسال: #428

دوستان عضویت من چرا تایید نمیشه اصلا کدی به ایمیلم فرستاده نمیشه چرا؟

۱۳۹۶/۷/۱۶ عصر ۱۰:۴۶
تشکر شده توسط : باربوسا
تئودور بگول آفلاین
مشتری کافه
*

( 48 تشکر در 16 ارسال )
شماره ارسال: #429

(۱۳۹۶/۷/۱۶ عصر ۱۰:۱۲)ماهی گیر نوشته شده:  

(۱۳۹۶/۷/۱۶ عصر ۰۶:۵۰)تئودور بگول نوشته شده:  

راستش منم نتونستم چیزی پیدا کنم:blush:

پ.ن: سروان رنوی عزیز اگر این گونه بحث ها با تاپیک مغایرت داره تذکری بدهید تا بدانیم

مرسی

کلی گشتم اخر سر یه سایتی که اشتراک ویژه داشت 5 هزار تومن دادم تو حلقومش لینک فیلم رو بم داده که زیر نویسش خرابه و عجق وجق میاد!!!من موندم چطور دوبلش نیست تو نت چون یادمه که تلوزیون گذاشت فکر کنم شبکه 1 گذاشتش. اما الان دوبلشو پیداش نمیکنم زیرنویس اینم خرابه الکی 5 تومن دادم..شاید اگه کسی بدونه تو ایران به چه اسمی میشناسنش بشه پیداش کرد. فیلم خوبیه واقعا.... البته من تازه عضو شدم نمیدونم کافه زیرنویس ارائه میده یا نه اگه زیرنویس ارائه میشه بهم بگید کدوم پست باید درخواست بدم تا زیرنویس مطابق این نسخه فیلم رو که دانلود کردم بگیرم

۱۳۹۶/۷/۱۷ عصر ۰۱:۵۲
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #430

(۱۳۹۶/۷/۱۶ عصر ۱۰:۴۶)zadis نوشته شده:  

دوستان عضویت من چرا تایید نمیشه اصلا کدی به ایمیلم فرستاده نمیشه چرا؟

کلا برای عضویت در اینجا کدی به ایمیل ارسال نمی شود. علت عدم تایید شما چیز دیگری است.

نام کاربری , عکس , امضا و پروفایل شما هنوز نیاز به اصلاح دارد. لطفا دقت فرمایید و قوانین عضویت در کافه را دقیق و با حوصله مطالعه فرمایید.

(۱۳۹۶/۷/۱۶ عصر ۱۰:۱۲)ماهی گیر نوشته شده:  

آن چند ماهی درشت که چند ماه پیش رشوه هدیه دادی اجازه نمی دهد که تذکری بدهیم :cheshmak:

اما دوستانی که  تایید شده اند  حتما برای راهنمایی و بحث درباره فیلم به همان تاپیک مربوطه در بخش محله چینی ها مراجعه کنند:

http://cafeclassic5.ir/forumdisplay.php?fid=38

۱۳۹۶/۷/۱۸ عصر ۱۱:۰۹
تشکر شده توسط : زرد ابری, barbood, باربوسا
barbood آفلاین
تازه وارد
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۸/۶
اعتبار: 0

تشکرها : 156
( 11 تشکر در 5 ارسال )
شماره ارسال: #431

درود،درخواست تأیید عضویت را دارم. با سپاس.

تاکو : خدا با ماست ،چون از یانکی ها متنفره..بلوندی : نه. خدا با ما نیست ،چون از احمق ها هم متنفره!
۱۳۹۶/۸/۸ عصر ۰۲:۰۹
تشکر شده توسط : سروان رنو, زرد ابری, باربوسا
جناب سرگرد آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۵/۱۱
اعتبار: 12

تشکرها : 477
( 813 تشکر در 127 ارسال )
شماره ارسال: #432

(۱۳۹۴/۹/۴ عصر ۰۴:۳۹)Classic نوشته شده:  

این تاپیک  برای کاربران تازه ثبت نام کرده می باشد.

این تاپیک صرفا برای کاربران کافه  قابل دیدن می باشد.

لطفا پس از رعایت مراحل ثبت نام شامل نام کاربری مناسب , انتخاب عکس مناسب و تکمیل پروفایل , تقاضای عضویت خود را همراه با معرفی خود در اینجا بنویسید.

روش عضویت در کافه

(۱۳۹۶/۷/۳ عصر ۰۸:۵۷)لوک مک گرگور نوشته شده:  

[quote='لوک مک گرگور' pid='36227' dateline='1506188778']

با درود. من مدتی است که عضو شده اما تایید نشده ام. دنبال نام و لینک چند فیلم قدیمی هستم که اینجا مطرح می کنم.ممنون میشم کمک کنید.

اولی عید نوروز سال ۱۳۷۸ نشون دادند از شبکه دو.در مورد چند موجود فضایی که با ظاهر انسان به زمین اومده بودند تا نابودش کنند.یک خواهر و برادر سیزه چهارده ساله با یک نوع عینک مخصوص چهره واقعی اونارو میدیدند و به ماهیتشون اگاه شده بودند.

فیلم دیگری هم بود که حدودا سال ۱۳۷۰ نشون دادند در مورد دو بچه که باباشون الکلی و خلافکار بود. بچه ها با مردی دوست شده بودند که وقتی اسطبل اتش گرفت اسبهارو کشت.یکی از بچه ها اینو دید و وقتی باباش حبس بود و اونجا اتیش گرفت اونهم به باباش شلیک کرد تا نسوزه.

ممنون میشم کمک کنید. خیلی مهمه.

اندکی راهنمایی؟ حداقل کسی چیزی ازشون دیده یا نه؟

درود بر شما .منم یادمه و خیلی دنبال اسم فیلم هستم.زمان تبعیض نژادی بود که سیاهارو اذیت میکردن .اخر فیلم هم بچه ها با سیاهپوسته زندگی کردن

۱۳۹۶/۸/۲۲ عصر ۰۵:۱۴
تشکر شده توسط : لوک مک گرگور, باربوسا
جناب سرگرد آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #433

درود بر شما.فایل من هنوز تایید نشده

فیلمی که دنبال اسمش هستم اینه:ماجرا در باره یک دکتری بود که سرخپوست بود و بنظرم بخاطر تبعیض نژادی تصمیم میگیره کارشو ول کنه و به شکل سرخپوستها در میاد و با اسب توی شهر راه میوفته و دولت رو تهدید میکنه و خلاصه تعقیب و گریز و خرابکاری زیادی پیش میاد فیلمش امریکایی بود فکر کنم.اخرش رو هم یادم نیست ولی خیلی دوست دارم بدونم اسمشو .لطف کنید راهنمایی کنید اگر اطلاعاتی هست

دومین موضوع در زمینه یک فیلم کارتونه که خودم زبان اصلیشو دارم ولی خیلی شدید دنبال دوبلش هستم کسی دوبله  این فیلم کارتونو سراغ داره ؟؟شاید اگر با اسمی که تو ایران دوبله شده بدونم راحت پیدا بشه من عاشق دوبله کارتونها و فیلمهای قدیمی هستمDunderklumpen"1970"

سلام سوسیس! تو یه مورچه ندیدی
۱۳۹۶/۸/۲۲ عصر ۰۵:۴۴
جناب سرگرد آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #434

(۱۳۹۶/۷/۳ عصر ۰۸:۵۷)لوک مک گرگور نوشته شده:  

(۱۳۹۶/۷/۱ عصر ۰۹:۱۶)لوک مک گرگور نوشته شده:  

با درود. من مدتی است که عضو شده اما تایید نشده ام. دنبال نام و لینک چند فیلم قدیمی هستم که اینجا مطرح می کنم.ممنون میشم کمک کنید.

اولی عید نوروز سال ۱۳۷۸ نشون دادند از شبکه دو.در مورد چند موجود فضایی که با ظاهر انسان به زمین اومده بودند تا نابودش کنند.یک خواهر و برادر سیزه چهارده ساله با یک نوع عینک مخصوص چهره واقعی اونارو میدیدند و به ماهیتشون اگاه شده بودند.

فیلم دیگری هم بود که حدودا سال ۱۳۷۰ نشون دادند در مورد دو بچه که باباشون الکلی و خلافکار بود. بچه ها با مردی دوست شده بودند که وقتی اسطبل اتش گرفت اسبهارو کشت.یکی از بچه ها اینو دید و وقتی باباش حبس بود و اونجا اتیش گرفت اونهم به باباش شلیک کرد تا نسوزه.

ممنون میشم کمک کنید. خیلی مهمه.

اندکی راهنمایی؟ حداقل کسی چیزی ازشون دیده یا نه؟

روز خوش.درباره فیلمی که فرمودید من همه ماجراش یادمه بغیر از اسم فیلم متاسفانه و سعی میکنم خلاصه وار براتون بگم.ماجرا ازین قراره که اون اقا یک سیاهپوست مزرعه دار بود که زن و بچش توسط افراد ککلوس کلان کشته شده بودن یه عکس از شون داشت که همیشه نگاهش میکرد و اوایل خیلی سعی میکرد به هرطریقی با اون پسربچه سفید ارتباط برقرارکنه اونم تحت تاثیر فضای اون دوره از اون اقا متنفر بود تا بعد از یه اتیش سوزی که راه میندازن همه اموالشو اتیش میزنن مخصوصا اصطبلش و اونم چون نمیتونه اسبا شو نجات بده با تفنگ همشونو میکشه صحنه خیلی تاثیر گذاری بود .یه جایی هم پسره نمیدونم چیکار کرد که اون اقا حلقه ازدواجشو میفروشه. ماجرای اتیش سوزی برای پدر بسربچه اتفاق میوفته و توی زندان آتیش سوزی میشه بچه طبق رفتاری که از سیاهه دیده بود اسلحه میاره باباشو بکشه زورش نمیرسه ماشه رو بکشه از سیاهپوسته میخواد که پدرشو خلاص کنه اونم براش انجام میده.خلاصه تو دردسر میوفته با اینکارش. بچه ها خودشون اصرار دارن که تحت سرپرستی ایشون قرار بگیرن و اخر ماجرا هم زندگی این سه نفر شبیه به اون عکس قدیمی میشه که قبلا از خانودش در کنار مزرعه داشته.امیدوارم لذت برده باشید وهرچه زودتر اسمشو پیدا کنیم .

۱۳۹۶/۸/۲۳ صبح ۱۰:۵۴
تشکر شده توسط : لوک مک گرگور, باربوسا
آرام2 آفلاین
منتظر تایید
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۹/۵

( 1 تشکر در 1 ارسال )
شماره ارسال: #435

درود

اینجانب همان یوزر آرام هستم  پسورد خودم را گم کردم لطفا پسورد را ایمیل کنید

بنده همیشه مشکل ورود دارم و رمز برایم ایمیل نمیشود

http://cafeclassic5.ir/member.php?action...http://cafeclassic5.ir/member.php?action=profil

۱۳۹۶/۹/۵ عصر ۱۱:۴۱
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #436

(۱۳۹۶/۹/۵ عصر ۱۱:۴۱)آرام2 نوشته شده:  

اینجانب همان یوزر آرام هستم  پسورد خودم را گم کردم لطفا پسورد را ایمیل کنید

http://cafeclassic5.ir/member.php?action...http://cafeclassic5.ir/member.php?action=profil

رمز به ایمیل شما ارسال گردید.::ok:

۱۳۹۶/۹/۶ صبح ۰۲:۰۴
تشکر شده توسط : آرام, زرد ابری, باربوسا
میتی آفلاین
منتظر تایید
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۹/۱۶

( 2 تشکر در 2 ارسال )
شماره ارسال: #437

(۱۳۹۶/۷/۱۵ عصر ۰۸:۳۸)سروان رنو نوشته شده:  

خوش آمدید.

عضویت افرادی که قوانین عضویت را درست رعایت کرده بودند تایید شد.::ok:

مواردی مانند انتخاب نام ساده و زیبا ( بدون پسوند و کد یا عدد) , انتخاب عکس متناسب و تکمیل دقیق پروفایل.

فیلم خارجی تاریخی هست مثل هرکول و این جور فیلما هست اول فیلم یه مرد جوان مو طلایی مست وارد کافه میشه میبینه یه زن رو چن تا مرد اذیت میکنن همشونو میزنه بعد میره  تنها هم هست یه اسب هم داره فیلم هم مال جدید نیست

سلام خسته نباشید دوستان درخواست منو قبول کنید برا عضویت  مرسی زیاد بلد نیستم  میشه راهنمایی کنید دنبال یه فیلمی هستم

۱۳۹۶/۹/۱۶ عصر ۱۲:۰۱
رابرت میچم آفلاین
مشتری کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۱۲
اعتبار: 38

تشکرها : 948
( 6020 تشکر در 557 ارسال )
شماره ارسال: #438
[split] پیشنهاد برای بهبود کافه

با سلام

خدمت مدیریت کافه و دوستان عزیز میخواستم جهت حضور مجدد کاربری بنده رو فعال کنین. با تشکر

برای برخی سرنوشتی وجود ندارد زیرا خود سرنوشت سازند( عمرشریف خطاب به پیتراوتول/ لورنس عربستان)
۱۳۹۶/۹/۲۶ عصر ۱۲:۲۲
تشکر شده توسط : ال سید, لو هارپر, زرد ابری, سروان رنو, باربوسا
میجر آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۵/۱۰
اعتبار: 2

تشکرها : 81
( 82 تشکر در 22 ارسال )
شماره ارسال: #439

خدمت جناب سروان رنو        عرض سلام و ادب وافر دارم قربان

به استحضار می رسانم قربان

بله قربان

که بنده به دلیل گم و گور کردن آدرس ایمیل و متعلقات مربوطهٔ خود در ایام ثبت نام قربان

که مورخهٔ مشخصهٔ آن قربان

دهم آمرداد یه هزاروسیصدونودودو بوده می باشد قربان

بدلیل دسترسی نداشتن قربان

نتوانستم در آن ایام، عضویت بگیرم قربان

استدعا دارم عاجزانه قربان

از این پاتوقی وفادار به رایش همچنین همدست و همداستانتان قربان

رفع قفل شدگی بفرمایید قربان

با مشاهده و تفکر ، آدم بیچاره میشود و فقط زمانی حق انتخاب دارد که چشمانش را ببندد
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ صبح ۰۷:۵۰
تشکر شده توسط : سروان رنو, زرد ابری, باربوسا
کاپیتان رای آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
اعتبار: 7

تشکرها : 559
( 391 تشکر در 79 ارسال )
شماره ارسال: #440

با سلام خدمت سروان رنوی گرامی. لطفا عضویت بنده رو در سایت تایید فرمائید.اگه ممکنه کد فعالسازی رو که بارها درخواست کردم و ارسال نشد برام ایمیل کنید. متشکرم{#smilies.heart}

۱۳۹۷/۲/۲ صبح ۱۲:۰۷
تشکر شده توسط : سروان رنو, باربوسا
ارسال پاسخ