[-]
جعبه پيام
» <دون دیه‌گو دلاوگا> پاینده باشید "رابرت" گرامی. سپاس از لطف و پُست‌های ارزشمندتان
» <لوک مک گرگور> متشکرم دوست گرامی. منهم همیشه از خواندن مطالب جذاب و دلنشین تان کمال لذت را برده ام.
» <رابرت> بررسی جالب تأثیر فیلم "پاندورا و هلندی سرگردان" بر انیمیشن "عمو اسکروچ و هلندی سرگردان" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45456
» <رابرت> سپاس از دون دیه‌گو دلاوگا و لوک مک گرگور عزیز به خاطر مطالب تحقیقی، تحلیلی و زیبای اخیرشان
» <دون دیه‌گو دلاوگا> "بچه‌های کوه تاراک" : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...3#pid45453
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 1 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه سریال هایی ببینیم؟معرفی سریال های خارجی ای که کاربران دیده اند
نویسنده پیام
Dude آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۴۰۰/۱۰/۲
اعتبار: 20

تشکرها : 753
( 1026 تشکر در 120 ارسال )
شماره ارسال: #17
RE: چه سریال هایی ببینیم؟معرفی سریال های خارجی ای که کاربران دیده اند

این اف ایکس, بعضی از سریالهایشان، خیلی هم خوب بودند.

مشتاقانه منتظر سریال ده قسمتی شوگانشان بودم، تا اینجا تنها کاستی این است که، یک هفته باید منتظر قسمت جدیدش بود. چند قسمت از نسخه قبلیش را از تلویزیون دیده بودم،  فقط یادم مانده که سریال، مترجم زیبایی داشت، ولی آنقدر علاقه ام جذب داستان نشده بود که دنبالش کنم! شاید بهمین دلیل هم از انگیزه و نیات آدمها و کلا فعل و انفعالاتی که رخ می داد چیز زیادی دستگیرم نشد. ولی این یکی از اولین صحنه هایش جذاب بود،در ابتدا زیاد بودن شخصیت ها و نامهایی که نامانوس هم هستند، کمی اذیت کرد ولی خوشایند بودن سریال با چشم نواز بودنش از هر لحاظ و داستان و بازیگران جذابی که پر گویی هم نمی کردند ، در مقایسه با قبلی بهتر جلوه کرد،و در پر رنگ کردن نقش جنگجوی سفید پوست زیاد مبالغه که نمی کند هم برایم مهم بود. امیدوارم قسمت سوم، ضعیف ترین قسمتش بوده باشد.
ورژن قدیمی را دوباره دیدم و کار فیلمنامه نویسان 2024 که با دقت، به گونه ای روایت کرده اند تا برای بیننده همه ماجرا مفهوم باشد، شگفت انگیز به نظر می رسد. تا بیش ازنیمه کل وقت سریال قدیمی به اندازه این سه قسمت محتویات نداشت، و خیلی هم مبهم، سطحی ، کم عمق، ملال آور واز نظر احساسی عقیم بود. و در مقام مقایسه، عجیب است که این همه کاراکتر وقت کافی هم داشتند که در لابلای داستان به سرعت با آنها آشنا شویم و انگیزه هایشان را هم درک کنیم.
البته بسیاری از داستان در حین تماشای نسخه قدیمی افشا شد، امیدوارم مثل همین تلماسه که امپراتور ، شوگان ، دسیسه ، وسوسه، شجاعت وخیانت و غیره-که مطمئنا احساساتی را بر خواهند انگیخت، داشت، فقط اثر مثبت داشته باشد. هرچند با این قبیل فیلم ها و پندارو در پیروش باور به منجی، میانه چندانی ندارم، وتنها ترمیناتور 2 و متریکس از این گونه فیلم ها برایم جالب توجه بودند. با توجه به این روند صعودی نسبت به قسمت اول، باید اعتراف کنم از قسمت سوم انتظار فیلمی حتی بهتر و جذابتر از سیکاریو را، دارم.

۱۴۰۲/۱۲/۱۴ عصر ۱۱:۳۹
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : کوئیک, Emiliano, رابرت, rahgozar_bineshan, لوک مک گرگور, مارک واتنی, کنتس پابرهنه
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: چه سریال هایی ببینیم؟معرفی سریال های خارجی ای که کاربران دیده اند - Dude - ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ عصر ۱۱:۳۹