[-]
جعبه پيام
» <BATMAN> سلام شارینگهام عزیز، با اجازه شما بله!
» <شارینگهام> سلام بتمن جان، گشت شبانه ات آغاز شده؟
» <BATMAN> شب بخیر https://s8.uupload.ir/files/the_batman_hpv2.jpg
» <اکتورز> مجیدی ، کیا رستمی ، پوراحمد و ... نقش بچەها در فیلمهایشان بسیار پررنگ بودە و این بیشتر بە دلیل دور زدن سانسور بودە
» <اکتورز> همەی وجودم درد گرفت
» <اکتورز> ویدیوای از صحبتهای جیم جارموش در مورد کیارستمی دیدم و نظر ایشان این بود کە کیارستمی برای دور زدن سانسور از کودکان در فیلمهایش بهرە میگرفتە
» <سروان رنو> تلگرام یا فروم ؟ مساله این است ! ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...4#pid45464
» <Dude> سلامت باشید. شده که ازعزیزانی با هم، کمی قدیمی تر از اینها را دیده بودیم، جز خودم همه دردیار باقی اند. خوشحالم هنوز هستند که از آن فیلمها خاطره دارند، با آرزوی سلامتی
» <دون دیه‌گو دلاوگا> سلام و سپاس فراوان "Dude" گرامی. آقا ممنون برای "Orions belte". با معرفی شما، خودم هم خاطره محوی از آن سراغ گرفتم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> پاینده باشید "رابرت" گرامی. سپاس از لطف و پُست‌های ارزشمندتان
Refresh پيام :

نظرسنجی: کدام عروسک های زیر را موفّق تر و جذّاب تر می دانید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
کلاه قرمزی 10.48% 11 10.48%
پسرخاله 12.38% 13 12.38%
پسرعمّه زا 7.62% 8 7.62%
فامیل دور 10.48% 11 10.48%
ببعی 8.57% 9 8.57%
آقای همساده 11.43% 12 11.43%
بچّۀ فامیل 2.86% 3 2.86%
جیگر 8.57% 9 8.57%
گابی 3.81% 4 3.81%
دیبی 3.81% 4 3.81%
دختر همسایه 2.86% 3 2.86%
عزیزم ببخشید 3.81% 4 3.81%
قوچ 2.86% 3 2.86%
گیگیلی 2.86% 3 2.86%
گدا 1.90% 2 1.90%
بی بی 0.95% 1 0.95%
آقای دلاک 2.86% 3 2.86%
مرغ 1.90% 2 1.90%
تمام 105 رأی 100%
* شما برای این مورد رأی داده اید [نمایش نتیجه]

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محبوب ترین عروسک های برنامۀ کلاه قرمزی و پسرخاله
نویسنده پیام
Memento آفلاین
(2000)

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۷/۱۷
اعتبار: 46

تشکرها : 4500
( 3946 تشکر در 154 ارسال )
شماره ارسال: #3
RE: محبوب ترین عروسک های برنامۀ کلاه قرمزی و پسرخاله

.

آقو یه روزی یه سایتی به نام کافه کلاسیک ... یک نظرسنجی گذاشت برای محبوب ترین شخصیت کلاه قرمزی...

تو این نظرسنجی... ما رقابت تنگاتنگی داشتیم با پسرخاله...

از قضا... پلیس انجمن... همشهری ما دراومد...

با دستکاری توی نتایج نظرسنجی... ما با اختلاف 6364 رای، برنده شدیم.

یک دفعه...

از طرف دشمنان سایت، یک حمله سایبری صورت گرفت... آقو نمی دونم چرا این عبارت محبوب ترین شخصیت رو تبدیل کردند به منفور ترین شخصیت...

از بخت بد ما... در همین زمان... آقوی مجری نام یک فیلم وسترن قدیمی رو فراموش کرده بود... از طریق سرچ، کافه کلاسیک رو پیدا کرده بود...

امـــا... یک کاربر از خدا بی خبر لینک این صفحه رو... گذاشته بود توی جعبه...

آقو این ایرج طهماسب به این صفحه هدایت شد و اسم ما رو در صدر نظرسنجی دید...

بدون فوت وقت ما رو گرفت برد خونه... از شدت عصبانیت... چنان این تیغه های قیچی رو بر اعضا و جوارح ما می سابید که تمام گوشت بدن ما ریش ریش شد...

هی منتظر بودیم جونمون در بیاد راحت شیم ولی نمی دونم چرا نمی مردیم... یعنی داغون شدمــــا...

آقو این طهماسب پوست ما رو انداخت بود زیر چرخ خیاطی... هی می دوخت و می شکافت...

تا اینکه... بالاخره موفق شد... با روش آزمون و خطا... ما رو تبدیل به لباس کنه...

آقو ما تبدیل شدیم به لباس زیر آقوی مجری...

یعنی بدترین، وقیح ترین خاطرات من از این دورانه...

بعد از چند روز که به شکل مدام ما رو به تن کرده بود... ما رو انداخت توی ماشین لباسشویی... به مدت 3 ساعت و 17 دقیقه با سرعت 2000 دور در دقیقه شروع کردیم به چرخیدن... یعنی تمام این خون ما سانتریفیوژ شد...

بعد از اینکه خشک شدم... میزان تمیزی ما... نظر طهماسب رو جلب نکرد...

ما رو انداخت توی تشت... 350سی سی، وایتکس روی ما خالی کرد... از قضا... رفت پای تلویزیون... بازی دور چهارم جام اتحادیه انگلیس، بین آرسنال و شفیلدونزدی، رو به طور کامل، با کارشناسی داوری بعد از بازی تماشا کرد...

من در این ماجرا به طور کامل حل شدم... الان تمام ملکول های بدنم، تحت فشار پیوند کووالانسی حاصله درحال له شدن هستن... یعنی له لهمـــا... ها ها ها ها

۱۳۹۴/۷/۱۹ عصر ۱۰:۱۵
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : پیرمرد, خانم لمپرت, اشپیلمن, حمید هامون, زینال بندری, Keyser, سروان رنو, rahgozar_bineshan, مگی گربه, واتسون, Princess Anne, ژیگا ورتوف, نکسوس, BATMAN, Classic, پیر چنگی, لو هارپر, جروشا, فورست, کنتس پابرهنه, سوفیا, زبل خان, مکس دی وینتر, زرد ابری, آقای همساده, جیم استارک, oceanic
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: محبوب ترین عروسک های برنامۀ کلاه قرمزی و پسرخاله - Memento - ۱۳۹۴/۷/۱۹ عصر ۱۰:۱۵