[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به دوبله ی مستند "گرند تور " .... http://cafeclassic5.ir/thread-1102-post-...l#pid38556
» <دون دیه‌گو دلاوگا> قابلی نداشت "سروان رنو"ی عزیز. فکر کنم دیگه بتونم گذرنامه‌مو بگیرم و بی‌دردسر از کازابلانکا راهیِ پاریس بشم[تصویر: oregonian_winesmiley.gif]
» <سروان رنو> به به ..... دست مریزاد دون دیه گو .... [تصویر: balloony.gif]
» <دون دیه‌گو دلاوگا> ارادتمند "مراد بیگ" گرامی، دوست ارجمند. این ترجمه، تحفه‌ی درویشی ماـست به نزد دوستان توانگری مانند شما. برقرار باشید
» <مراد بیگ> تو آفتاب داغ آفریقا همسو با سرواداک توهّم زدیم و و با چَک بِن از عالم خیال بیرون آمدیم ، دست مریزاد جناب دون دیگو بابت ترجمه ی روان و زحمت تهیه و آپلود اثر .
» <دون دیه‌گو دلاوگا> تقدیم به دوستداران آثار "ژول ورن"؛ مخصوصاً اسکورپان شیردل و سروان رنوی گرامی: http://cafeclassic5.ir/thread-179-post-3...l#pid38533
» <سروان رنو> بحثی مفید در تاپیک " استودیوهای دوبلاژ در ایران" ... http://cafeclassic5.ir/thread-67.html
» <آدمیرال گلوبال> گلچین روزگار عجب با سلیقه است می چیند ان گلی که به عالم نمونه است.....یادش گرامی و روحش شاد...
» <شارینگهام> مراسم تشییع پیکر استاد جمشید مشایخی، ساعت ۹.۳۰ روز شنبه ۱۷ فروردین ۹۸ از محوطه تالار وحدت انجام خواهد شد.
» <شارینگهام> خدا بیامرزدش...چه قدر با ادب و افتاده بود؛راست گفته اند:"درخت هر چه پربارتر افتاده تر"
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 3.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موسیقی فیلم
نویسنده پیام
Emiliano آنلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۷/۵/۲۴
اعتبار: 4

تشکرها : 32
( 112 تشکر در 24 ارسال )
شماره ارسال: #18
RE: آلبوم موسیقی فیلم سینمایی بای سیکل ران - مجید انتظامی

(۱۳۹۷/۷/۱۳ صبح ۱۱:۰۰)مراد بیگ نوشته شده:  

موسیقی  فیلم سینمایی بای سیکل ران اثر استاد مجید انتظامی(یکجا و تراک به تراک) :

.

.

.

"مراد بیگ" عزیز، فشردن دکمه ی تشکر منو قانع نکرد. خواستم از دور، ارداتمو نسبت به شما اعلام کنم.

آقا، یک دنیا ممنونم ازتون. من سال ها دنبال این آلبوم بودم و حالا شما با کیفیتی بسیار عالی و نسخه ی دیجیتالی شو با دوستان به اشتراک گذاشتید.

باز هم سپاس از شما و دَمتون همیشه گرم.

در باب کارتون یا پوسترهای سینمایی ایرانی و خارجی، هر امری بود، با جون و دل در خدمتم؛ تا شاید، جبران گوشه ای از زحمات شما رو انجام داده باشم.

۱۳۹۷/۷/۱۳ عصر ۱۲:۴۹
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : مراد بیگ, شارینگهام, زرد ابری
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
موسیقی فیلم - دکــس - ۱۳۹۴/۵/۳۱, صبح ۱۱:۵۱
RE: موسیقی فیلم - Memento - ۱۳۹۴/۶/۲۱, صبح ۰۴:۱۳
RE: موسیقی فیلم - خانم لمپرت - ۱۳۹۴/۹/۹, صبح ۱۲:۴۳
RE: موسیقی فیلم - جیمز باند - ۱۳۹۴/۱۰/۱۸, عصر ۱۲:۳۰
RE: موسیقی فیلم - هستی گرا - ۱۳۹۴/۱۱/۱۹, صبح ۱۰:۵۱
RE: موسیقی فیلم - جیمز باند - ۱۳۹۴/۱۱/۲۱, عصر ۰۵:۳۱
RE: موسیقی فیلم - خانم لمپرت - ۱۳۹۴/۱۱/۲۵, صبح ۱۲:۰۰
RE: موسیقی فیلم - بانو الیزا - ۱۳۹۵/۹/۱۱, عصر ۱۲:۳۸
RE: موسیقی فیلم - Savezva - ۱۳۹۵/۹/۱۸, عصر ۰۱:۱۹
RE: موسیقی فیلم - لو هارپر - ۱۳۹۶/۱/۱۲, صبح ۰۳:۰۸
RE: موسیقی فیلم - شارینگهام - ۱۳۹۶/۳/۱۱, عصر ۰۴:۲۲
RE: موسیقی فیلم - رابین‌هود - ۱۳۹۷/۳/۱۰, عصر ۰۹:۳۵
RE: موسیقی فیلم - کاوه - ۱۳۹۷/۳/۱۳, صبح ۰۹:۵۴
RE: موسیقی فیلم - کاوه - ۱۳۹۷/۳/۱۹, عصر ۰۲:۳۹
RE: آلبوم موسیقی فیلم سینمایی بای سیکل ران - مجید انتظامی - Emiliano - ۱۳۹۷/۷/۱۳ عصر ۱۲:۴۹