[-]
جعبه پيام
» <لوک مک گرگور> متشکرم دوست گرامی. منهم همیشه از خواندن مطالب جذاب و دلنشین تان کمال لذت را برده ام.
» <رابرت> بررسی جالب تأثیر فیلم "پاندورا و هلندی سرگردان" بر انیمیشن "عمو اسکروچ و هلندی سرگردان" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45456
» <رابرت> سپاس از دون دیه‌گو دلاوگا و لوک مک گرگور عزیز به خاطر مطالب تحقیقی، تحلیلی و زیبای اخیرشان
» <دون دیه‌گو دلاوگا> "بچه‌های کوه تاراک" : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...3#pid45453
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 10 رای - 3.4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اینگرید برگمن
نویسنده پیام
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11460
( 18986 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #53
RE: اینگرید برگمن - بازیگر بی همتا

ای دل غافل .... ای روزگار پر شتاب ...

انگار همین دیروز بود که توی سه تا پست بالاتر اشاره به مطلبی در مورد سالروز اینگرید عزیز کردیما.zzzz:

واقعا تا  چشم به هم بذاری این دو روز عمر هم می گذره و همه مون نابود می شیم می ریم پی کارمون ! :haha::

و اما بعد ...

حکایت ما و این دیکتاتورها هم حکایتی ست شنیدی و پر پول و البته پر آب چشم ! خدا بیشترشون کنه. هر جا سر و صدا و انقلابی میشه , ما مثل عقاب اونجا شیرجه می ریم. به هر حال بهترین و سود آورترین تجارت ها رو فقط هنگام جنگ میشه انجام داد .taeed سرتون رو درد نیارم . بعد از  قذافی شهید  مظلوم  , ما مدتی بیکار بودیم تا اینکه چند هفته پیش ریک تماس گرفت و گفت سروان در سوریه اوضاع جوره !   البته ما اولش خیلی راغب نبودیم چون معلوم نبود اونجا باد موافق از کدوم طرف می وزه  تا اینکه یه شب خود بشار زنگ زد و گفت سروان بیا که اوضاع خیلی قاراش میش شده و کمک لازم داریم. ما هم که دیدیم بوی پول میاد  با زیردریایی به صورت مخفیانه رفتیم دمشق و دیدیم بعـــله بد جوری بوی الرحمن بشار  بلند شده !  خلاصه مدتی گرفتار بودیم و  اوضاعش رو تا حدود زیادی مرتب کردیم. بگذریم از اینکه چه پیچیدگی هایی داشت و آخرش هم باز حس کردیم که باد موافق از سمت مخالفان می آید و ...

القصه دیدیم که این جنگ تمومی نداره و اگر اینجوری پیش بره نمیتونیم سالروز اینگرید جون :lovve:در کافه باشیم , بنابراین امور رو دادیم دست آجودان خودمون ستوان کـَسـل و عزم برگشت کردیم. هر چی بشار اصرار کرد که سروان نرو , من پام روی صابونه و هر لحظه ممکنه بخورم زمین و از این جور حرفا , من گفتم هیچ راهی نداره. اگر دنیا هم در حال نابودی باشه من باید سالروز اینگرید جون رو در کافه باشم و تمام . nnnn:

الان هم تازه برگشتم و حسابی خسته ام اما به عنوان شروع چند تا عکس کمیاب از برگمن می ذارم :

*

تولد اختر تابناک آسمان سینما - اینگرید برگمن (س ) - را به عموم شیفتگان حضرتش تبریک عرض می نماییم.    [تصویر: balloons.gif]

*

*

اینگرید برگمن در عنفوان جوانی

اینگرید در نمایی از کازابلانکا (تصویر تبلیغاتی فیلم که رنگی شده است )

اینگرید در فیلم طاق نصرت

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۹۱/۶/۸ عصر ۱۱:۱۷
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : اسکارلت اُهارا, Papillon, کنتس پابرهنه, اسپونز, جو گیلیس, ژان والژان, شرلوك, دزیره, بهزاد ستوده, BATMAN, حمید هامون, بانو, Classic, Von Werra, مگی گربه, رزا, فورست, کاپیتان اسکای, پرشیا, خانم لمپرت, گولاگ, زرد ابری, اکتورز, ریچارد, مکس دی وینتر
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
اینگرید برگمن - سروان رنو - ۱۳۸۸/۶/۷, عصر ۱۱:۲۹
گرفتار - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۱/۴/۲۱, عصر ۰۲:۰۸
RE: اینگرید برگمن - بازیگر بی همتا - سروان رنو - ۱۳۹۱/۶/۸ عصر ۱۱:۱۷
آلفرد و کلید - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۳/۶/۱۴, عصر ۰۹:۵۷
کج کلاه خان! - کاپیتان اسکای - ۱۳۹۳/۱۱/۲, عصر ۰۴:۵۱
Happy 100th Birthday, Ingrid Bergman - BATMAN - ۱۳۹۴/۶/۸, عصر ۰۷:۲۹
اینگرید برگمن - سروان رنو - ۱۴۰۰/۶/۸, صبح ۱۱:۲۴
اینگرید برگمن Ingrid Bergman - سروان رنو - ۱۴۰۰/۶/۱۲, صبح ۱۱:۲۹
RE: همچنان که زمان می‌گذرد! - Emiliano - ۱۴۰۰/۶/۱۲, عصر ۰۹:۴۷
اینگرید برگمان - سروان رنو - ۱۴۰۲/۳/۱۰, عصر ۱۱:۲۴