[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 10 رای - 4.3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیالوگهای ماندگار
نویسنده پیام
حمید هامون آفلاین
مرد آرام!

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۴/۳
اعتبار: 51

تشکرها : 9428
( 2163 تشکر در 56 ارسال )
شماره ارسال: #321
RE: دیالوگهای ماندگار

حمید هامون/ ازش پرسیدم چرا میگن ابراهیم پدر ایمانه؟ چرا میگن ابراهیم خلیل الله؟

علی/ جنون الهی

هامون/ که چی؟

علی/ خب میدونی که... از نظر یونانیها ایمان، جنون الهی بود. ایمان سرشار عشق

هامون/ این کجاش عشقه؟ این پدریه که عزیزترین کس خودش رو میکشه،این عشقه؟

علی/ اگر ابراهیم خودش رو میکشت...یعنی تصمیم می گرفت خودش رو بکشه...و یا کس دیگه ای رو به جای اسماعیل برای قربانی انتخاب می کرد یا اینکه شک می کرد، یا سر مرکبشو برمی گردوند، پشیمون می شد، شکوه می کرد از خداش، و اگر،اگر،اگر و اگرهای دیگه، که دیگه پدر ایمان نبود...یه کسی بود مث من و تو...

عید قربان مبارک...

یا حق...

من غرقِ غرق زاده شدم
دریا به قدر خاطره هایم عمیق بود
۱۳۹۲/۷/۲۴ عصر ۱۰:۰۷
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : سارا, خانم لمپرت, پرشیا, BATMAN, ژان والژان, نیومن, Papillon, مگی گربه, بانو, آقای همساده, Schindler, سی.سی. باکستر, آماندا, terme, سروان رنو, برو بیکر, فیلیپ ژربیه, Kathy Day, mohsen saba, Memento, پطرکبیر
BATMAN آفلاین
Nightmare
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۳/۵
اعتبار: 81

تشکرها : 10474
( 12693 تشکر در 564 ارسال )
شماره ارسال: #322

A MAN FOR ALL SEASONS 1966

آلیس (همسر سِر توماس)

بزار بگم من از چی وحشت دارم؟ که تو بری (حکم اعدام) و من بخاطرش ازت متنفر شم!

! I'M BATMAN I'M VENGEANCE
۱۳۹۲/۷/۲۸ صبح ۰۳:۴۳
تشکر شده توسط : Schindler, خانم لمپرت, ژان والژان, سناتور, سی.سی. باکستر, پرشیا, زرد ابری, سرگرد راینهارت, Kathy Day, پطرکبیر
ناخدا خورشيد آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۵/۱۳
اعتبار: 19

تشکرها : 645
( 712 تشکر در 47 ارسال )
شماره ارسال: #323

دوایت(کلایو اوون)((الان وقتشه کاری کنی که به دوستات ثابت بشه به یه دردی می خوری ،این کار بعضی وقت ها مردنه بعضی وقتها کشتن یه عالم آدمه))

هارتیگان(بروس ویلیس)((نانسی کالاهان تنها عشق زندگی من،خجالت کشیدم که بهش دروغ گفتم امیدوارم من رو ببخشه .سناتور رورک رو بفرستم زندان ؟حتما باید بعد از انجام همچین معجزه ای برم کارت ساعت کارم رو پیش خدا بزنم))

هارتیگان((یه پیرمرد می میره یه دختر جوون زنده می مونه،معامله ی خوبیه))

................................................................................................................................

این دیالوگ هم مربوط به کتاب ((بانویی که برایش کشتار می کنم)) هست که هنوز فیلمش اکران نشده اما جالب بود وخوشم اومد

دوایت((مارو از اون آدم هاست که باید حواست بهش باشه.نه این که بهت کوچکترین صدمه ای بزنه،یک هو دیدی صدمه اش زیاد شد.))

شهر گناه

در آن زمان که خرد را سودی نیست ،خردمندی دردمندی ست.سوفوکل
۱۳۹۲/۸/۱۰ عصر ۰۱:۲۳
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, Papillon, پرشیا, BATMAN, ژان والژان, اکتورز, فورست, زرد ابری, Kathy Day, پطرکبیر
منصور آفلاین
آخرین تلالو شفق
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۱۷
اعتبار: 77

تشکرها : 395
( 8061 تشکر در 307 ارسال )
شماره ارسال: #324

یادی میکنم از دو دیالوگ (و در واقع دو سکانس) مشهور در دو فیلم ایرانی که به شکلی شهره عام و خاص شدند

1- در فیلم تختخواب سه نفره (ساخته نصرت کريمی) خانمها در حمام شعری را میخوانند که با موسیقی مرحوم مجتبی میرزاده انطباق عجیبی دارد. فکر میکنم تقابل ایرن و لرتا در کنار بازیگر کمیکی چون دیانا (البته با گویش گویندگان فیلم) یک نوع آوری در سینمای ایران به مدد اشعار فورکلوریک بود. بعهدها مرتضی احمدی در برنامه صبح جمعه با شما همین آهنگ را به شکلی دیگر اجرا کرد... اشعار طولانی است و هربار به موردی اشاره میشود و در بیت بعد با اضافه شدن آن مورد موارد دیگر بازشماری میشود. من صرفا به بیت اول و دوم و آخر اشاره میکنم

- حمومی آی حمومی ،  فرش و قالیچم رو بردن

- فرش و قالیچم جهنم ، طاس و دولیچم رو بردن

.....

- فرش و قالیچه و طاس و دولیچه و لنگ و قطیفه و پیرهن تنم و تاج سرم و النگوهام و گوشواره هام و حلقه ی طلام و جورابای پام و کفشهای پام جهنم ، رخت و لباس ، خوره و اثاث هرچه که داشتم بردن

2- در فیلم حسن کچل (ساخته مرحوم علی حاتمی) شعر دیگری بهنگام خواستگاری خوانده میشود که بعدها مرحوم عزت مقبلی آنرا در برنامه صبح جمعه با شما اجرا کرد که بنظرم از اصل فیلم بهتر بود

- نون و پنیر آوردیم دخترتونو بردیم

- نون و پنیر ارزونيتون ، دختر نمیدیم بهتون

.....

- پسته ی داغ آوردیم ، دخترتونو بردیم

- پسته داغ، کره الاغ، گل توی باغ، آینه چراغ، مشک و عبیر، تور و حریر، حلقه سیر، مرد دلیر، مادر پیر، دوماد فقیر، کماج و شیر، فرش حصیر، نون و پنیر ارزونیتون، دختر نمیدیم بهتون.

- پس بیا بریم پس در پس ، شهرای دیگم دختر هست

- پس بیا بیا پیش در پیش ، شاید شدیم قوم و خویش

البته در شعری که مرحوم مقبلی در صبح جمعه خواند ابیات آخر اینطور بود:

- پس بیاین بیاین پس در پس ، حتما ازین بهتر هست

- نه بیاین بیاین پیش در پیش ، شاید بشیم قوم و خویش

۱۳۹۲/۸/۱۴ صبح ۱۰:۳۱
تشکر شده توسط : سی.سی. باکستر, Papillon, BATMAN, اکتورز, ژان والژان, خانم لمپرت, terme, سروان رنو, Kathy Day, آنا کارنینا, هایدی, پطرکبیر
Papillon آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۳۱
اعتبار: 27

تشکرها : 5667
( 1331 تشکر در 86 ارسال )
شماره ارسال: #325

ما هر وقت کارد می زنیم از بیرون می زنیم، ژاپنی ها از تو می زنن، میدونی از ته به طرف شکم، اره آمریکایی با فشار دادن می بره ولی اره ژاپنی با کشیدن ، وقتی یه آمریکایی می زنه به سرش پنجره رو باز می کنه و چند نفر غریبه رو به گلوله می بنده، وقتی یه ژاپنی به سرش می زنه پنجره رو می بنده و خودشو می کشه، همه چیزه ما بر عکسه.

داستی (ریچارد جردن) خطاب به هری کیلمر (رابرت میچم) _ یاکوزا ، سیدنی پولاک

بنگر ز صبا دامن گل چاک شده / بلبل ز جمال گل طربناک شده / در سایه گل نشین که بسیار این گل / در خاک فرو ریزد و ما خاک شده
۱۳۹۲/۸/۱۵ عصر ۱۰:۵۷
تشکر شده توسط : BATMAN, اکتورز, سی.سی. باکستر, ژان والژان, ناخدا خورشيد, خانم لمپرت, terme, Lino Ventura, کلاه سبز, پرشیا, زرد ابری, پطرکبیر
Schindler آفلاین
[.....]

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۴/۶
اعتبار: 17

تشکرها : 219
( 1528 تشکر در 79 ارسال )
شماره ارسال: #326

[تصویر: 1384536426_4095_8be3633e79.jpg]

کدخدا:کي تو رو زده؟

نمکي :مراد...

کد خدا : مراد تو رو کتک زده ؟

نمکي: آره

کد خدا : واسه چي تو رو زده ؟

نمکي: من گم شده بودم ،بعد پيدا شدم .بعد مراد منو آورد اينجا ...هي منو زد.گفتم مراد تو منو نبايد بزني .من از تو بزرگترم، اما زد.اونوقت گفتش برو گم شو.گفت نيا پيش ما.گفت برو بمير.

کد خدا : تو چيکار کردي؟ نزديش؟

نمکي: نه نزدمش.

کد خدا : چرا نزديش؟

نمکي : آخه تو گفتي زدن خوب نيست.آدم نبايد کسي رو بزنه.

کد خدا:خدا لعنتش کنه.

کد خدا دوباره روبروي نمکي مينشيند.دستش را به زخم صورت نمکي ميشکد :مراد ...مراد...

نمکي : من مراد رو دوست ندارم.من اينجا رو دوست ندارم.ميخوام برگردم خونه.اينجا اذيتم ميکنن.من به کسي کاري ندارم ،ولي اونا اذيتم ميکنن کدخدا.

کدخدا :بهت نگفتم نيا؟...نگفتم اونجا بمون.؟...نگفتم شهر جاي تو نيست.گفته بودم شهر يه جور ديگست.با ما ها فرق دارن.يه جور ديگه زندگي ميکنن.يه جور ديگه ميخوابن.يه جور ديگه بيدار ميشن.يه جور ديگه هم ديگه رو دوست دارن....دوست داشتنشون هم يه جور ديگست.

کوه با نخستین سنگها آغاز میشود و انسان با نخستین درد
۱۳۹۲/۸/۲۴ عصر ۰۸:۵۸
تشکر شده توسط : اسکارلت اُهارا, terme, اکتورز, Papillon, ژان والژان, فورست, پرشیا, سروان رنو, کنتس پابرهنه, زرد ابری, فیلیپ ژربیه, الیزا دولیتل, پطرکبیر
بانو آفلاین
مدیر داخلی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۳۱
اعتبار: 63

تشکرها : 7909
( 3540 تشکر در 125 ارسال )
شماره ارسال: #327
دیالوگهای ماندگار

"داش آکل" مرحوم هدایت به روایت مسعود کیمیایی... همان نوشته ای که در سطر آخر، خواننده را بی تاب می کرد، ((به کی بگم؟ مرجان! عشق «تو» منو کشت!))

- آکل: کمر مردو هیچی تا نمی‌کنه، جز زن... من بودم و یه طوطی.... حالا هم باز منم و یه طوطی. اما دیگه نه اون طوطیه و نه من داشی...

مریم هروی
۱۳۹۲/۹/۱۹ صبح ۱۲:۵۴
تشکر شده توسط : اکتورز, ژان والژان, فورست, اسکورپان شیردل, پرشیا, زاپاتا, برو بیکر, کنتس پابرهنه, سروان رنو, مگی گربه, BATMAN, Achilles, Papillon, حمید هامون, Lino Ventura, Ario, جو گیلیس, زرد ابری, سرگرد راینهارت, لوسیان, Kathy Day, پطرکبیر
rahgozar_bineshan آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۷/۵
اعتبار: 34

تشکرها : 5295
( 1523 تشکر در 132 ارسال )
شماره ارسال: #328

(۱۳۹۲/۸/۱۴ صبح ۱۰:۳۱)منصور نوشته شده:  

....

2- در فیلم حسن کچل (ساخته مرحوم علی حاتمی) شعر دیگری بهنگام خواستگاری خوانده میشود که بعدها مرحوم عزت مقبلی آنرا در برنامه صبح جمعه با شما اجرا کرد که بنظرم از اصل فیلم بهتر بود

- نون و پنیر آوردیم دخترتونو بردیم

- نون و پنیر ارزونيتون ، دختر نمیدیم بهتون

.....

- پسته ی داغ آوردیم ، دخترتونو بردیم

- پسته داغ، کره الاغ، گل توی باغ، آینه چراغ، مشک و عبیر، تور و حریر، حلقه سیر، مرد دلیر، مادر پیر، دوماد فقیر، کماج و شیر، فرش حصیر، نون و پنیر ارزونیتون، دختر نمیدیم بهتون.

- پس بیا بریم پس در پس ، شهرای دیگم دختر هست

- پس بیا بیا پیش در پیش ، شاید شدیم قوم و خویش

البته در شعری که مرحوم مقبلی در صبح جمعه خواند ابیات آخر اینطور بود:

- پس بیاین بیاین پس در پس ، حتما ازین بهتر هست

- نه بیاین بیاین پیش در پیش ، شاید بشیم قوم و خویش

آخ منصور ما رو بدي به خاطرات 24-25 سال پيش!

من هنوز اون قطعه توي گوشمه!

جالبه كه باهمون بار اول شنيدن حفظ شدم هنوزم بعضي وقتها اگه دل و دماغي باشه زير لب زمزمه مي كنم...

سكوت سرشار از ناگفته هاست.......!
۱۳۹۲/۹/۲۰ صبح ۰۸:۲۰
تشکر شده توسط : BATMAN, زرد ابری, پطرکبیر
BATMAN آفلاین
Nightmare
*

شماره ارسال: #329

پاییز صحرا 1364

با مردم قاطی شو، خودت با غم و شادی دیگران پیوند بزن /  تنهایی،  روح آدمُ میکشه___________

۱۳۹۲/۹/۲۶ عصر ۰۵:۲۹
تشکر شده توسط : بانو, برو بیکر, ژان والژان, خانم لمپرت, سناتور, Lino Ventura, سروان رنو, کنتس پابرهنه, پرشیا, پینک فلوید, Kathy Day, سرگرد راینهارت, زرد ابری, مگی گربه, پطرکبیر
کنتس پابرهنه آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۶/۵
اعتبار: 47

تشکرها : 3518
( 2849 تشکر در 120 ارسال )
شماره ارسال: #330

کمین بگیر جهانت را ، سپس شکارچیانت را
به تیرِ معجزه آهو کن
۱۳۹۲/۹/۳۰ صبح ۰۳:۰۵
تشکر شده توسط : ژان والژان, پینک فلوید, نیومن, برو بیکر, حمید هامون, BATMAN, پرشیا, سی.سی. باکستر, Kathy Day, بانو, سرگرد راینهارت, خانم لمپرت, زرد ابری, terme, مکس دی وینتر, الیزا دولیتل, Memento, پطرکبیر
BATMAN آفلاین
Nightmare
*

شماره ارسال: #331

شب بیست و نهم 1367

چشمم اگر خطا کند، دل که خطا نمیکند                                       تن به زمانه داده ام، هر چه زمانه میکند

زن لباسِ تن نیست که آدم بتونه هر روز عوضش کنه

از یه آدمِ نامرد نباید چیزی خواست

من فقط، باندازه یک نفس تو رو شناختم__________

۱۳۹۲/۱۰/۷ صبح ۰۲:۲۹
تشکر شده توسط : ژان والژان, اکتورز, پرشیا, خانم لمپرت, Kathy Day, بانو, سی.سی. باکستر, ملانى, سرگرد راینهارت, سرهنگ آلن فاکنر, زرد ابری, مگی گربه, هایدی, آنا کارنینا, Memento, پطرکبیر
Schindler آفلاین
[.....]

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۴/۶
اعتبار: 17

تشکرها : 219
( 1528 تشکر در 79 ارسال )
شماره ارسال: #332

[تصویر: 1381174496_4095_f1b6e4c91b.jpg]

جمشید مشایخی : تواین سالها خیلی کارها شده تا تاریخِ 3000 ساله‌ی ما نادیده گرفته بشه !

رضا کیانیان : تو اگه شناسنامتو پاره کنی که اسم بابات عوض نمیشه !

یه بوس کوچولو  

بهمن فرمان آرا

کوه با نخستین سنگها آغاز میشود و انسان با نخستین درد
۱۳۹۲/۱۰/۱۴ صبح ۰۴:۵۸
تشکر شده توسط : ژان والژان, پرشیا, بانو, BATMAN, حمید هامون, سی.سی. باکستر, اکتورز, سرهنگ آلن فاکنر, لوسیان, زرد ابری, terme, مگی گربه, هایدی, خانم لمپرت
آقای خط آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۵/۲۳
اعتبار: 1

تشکرها : 0
( 46 تشکر در 3 ارسال )
شماره ارسال: #333

پسرخاله:یه روز رفتم نونوایی......نونوایی گفت: هرکس اومد
بهش بگو پشت سرت وانسه!نون نمیرسه!
منم هرکی اومد گفتم:بیا جلوی من واسا، پشت سرم نون نمیرسه!

۱۳۹۲/۱۰/۱۶ صبح ۰۹:۱۰
تشکر شده توسط : ژان والژان, بانو, سی.سی. باکستر, سرهنگ آلن فاکنر, اکتورز, حمید هامون, پرشیا, سروان رنو, زرد ابری, terme, مگی گربه, هایدی, الیزا دولیتل, Memento
برو بیکر آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۸/۲۲
اعتبار: 37

تشکرها : 3248
( 6973 تشکر در 203 ارسال )
شماره ارسال: #334

عضویت در گروه اینترنتی منصور قیامت

http://s1.picofile.com/file/7195675799/laurel_hardy.jpg

هاردی: میخوام ازدواج كنم
لورل: با كی؟
هاردی: معلومه دیگه، با یه زن. مگه تو كسیو دیدی كه با یه مرد ازدواج كنه؟
لورل: آره
هاردی: كی؟
لورل: خواهرم

۱۳۹۲/۱۰/۱۷ صبح ۰۱:۰۸
تشکر شده توسط : BATMAN, سرهنگ آلن فاکنر, ژان والژان, rahgozar_bineshan, اسپونز, حمید هامون, بانو, پرشیا, ناخدا خورشيد, زرد ابری, terme, سرگرد راینهارت, هایدی, Kathy Day, Memento
لوسیان آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۶/۴
اعتبار: 5

تشکرها : 173
( 371 تشکر در 11 ارسال )
شماره ارسال: #335

آخه این چه شهریه!؟ وکیلش دزده، سیدش دزده، حاکمش دزده! •

تنگسیر - ۱۳۵۲/ کارگردان: امیر نادری.بازیگر اصلی بهروز وثوقی

لوئیس فکر می کنم این شروع یک دوستی خوب باشه
۱۳۹۲/۱۰/۱۸ عصر ۱۲:۱۷
تشکر شده توسط : پرشیا, سی.سی. باکستر, برو بیکر, سناتور, زبل خان, ژان والژان, اکتورز, حمید هامون, بانو, سروان رنو, زرد ابری, terme, مگی گربه, هایدی, Kathy Day
بانو آفلاین
مدیر داخلی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۳۱
اعتبار: 63

تشکرها : 7909
( 3540 تشکر در 125 ارسال )
شماره ارسال: #336

از کرخه تا راین (ابراهیم حاتمی کیا - 1371)

خدا... خدا... چـــرا اینجا؟!
رو زمین دنبالت گشتم، نبردیم.
تو دریا دنبالت بودم، نکشتیم. تو جزیره ها دنبالت گشتم ولی فقط چشمهام رو گرفتی، این تن رو نبردی! چرا اینجا...؟! 
من شکایت دارم، من شاکی ام! پس کو اون رحمانت؟ کو رحیمت؟ آخه قرارمون این نبود! چرا چشمهام رو بهم پس دادی؟ من شکایت دارم، به کی شکایت کنم....؟!

مریم هروی
۱۳۹۲/۱۰/۲۰ عصر ۰۴:۰۹
تشکر شده توسط : terme, سروان رنو, برو بیکر, اکتورز, حمید هامون, زرد ابری, BATMAN, مگی گربه, ملانى, ژان والژان, نیومن, پدرام, سرهنگ آلن فاکنر, Kathy Day, کنتس پابرهنه, پرشیا, سرگرد راینهارت, فیلیپ ژربیه, Memento
برو بیکر آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۸/۲۲
اعتبار: 37

تشکرها : 3248
( 6973 تشکر در 203 ارسال )
شماره ارسال: #337

عضویت در گروه اینترنتی منصور قیامت

ثریا: تو چرا افتادی زندان؟
نرگس: همسایمون 5 تا بچه قد و نیم قد داشت،
شوهرش هم چند سال مرده بود، برا اینکه خرج بچه هاشو در بیاره افتاده بود تو کاره خلاف، یه روز مامورا تو خونه ش یه ساک جنس قاچاق دیدن، گفتم اگه بیفته زندان بچه هاش از بین میرن، من خلافشو گردن گرفتم آخه یه بچه شیرخواره داشت !

توضیح بروبیکر : بیش از 500 دقیقه از این سریال ( یعنی چیزی حدود 12 قسمت ) توسط صدا و سیما سانسور شد و در مجموع روند سریال تغییر نمود و از دل سریال ثریا یک سریال دیگر متولد شد . این دیالوگ از آن دیالوگهایی بود که از زیر دست سانسورچی در رفت .  نکته دیالوگ را اگر گرفتید که هیچ اما اگر نگرفتید باید به سانسور چی حق داد. 

۱۳۹۲/۱۰/۲۳ عصر ۰۹:۰۴
تشکر شده توسط : terme, سی.سی. باکستر, ژان والژان, سرگرد راینهارت, soheil, پرشیا, سرهنگ آلن فاکنر, هایدی, Kathy Day, Memento
BATMAN آفلاین
Nightmare
*

شماره ارسال: #338

چریکه تارا 1357

بحثِ خانم تسلیمی به میون اومد و فیلم اکران نشده ایشون

گفتم بد نیست دانلود کنم و ببینم، (تنها دو فیلمِ طلسم و مرگ یزد گرد از این هنرمند تماشا کردم) لینک سالم پیدا نشد و باید از سایت youtu بگیرم

قسمتی از دیالوگ این اثر

پدر بزرگ / وای به وقتی که اهل دردی گریه کند و تو راحت خفته باشی، چون زمین از آن به لرزه میافتد

تارا / من راحت نخوابیده بودم پدر بزرگ، من هیچ شبی راحت نمیخوایم

ویدیوی این سکانس http://www.aparat.com/v/b8n3V

نگاهی به فیلم  http://carljung.blogfa.com/post-578.aspx

۱۳۹۲/۱۰/۲۵ صبح ۰۳:۰۶
تشکر شده توسط : اکتورز, ژان والژان, بانو, پرشیا, خانم لمپرت, سرگرد راینهارت, حمید هامون, Kathy Day
الیزا دولیتل آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۱۰/۵
اعتبار: 2

تشکرها : 174
( 192 تشکر در 15 ارسال )
شماره ارسال: #339

مهدی فتحی در اعتراض:

سلامتی سه تن ناموس و رفیق و وطن

سلامتی سه کس زندانی سربازو بی کس

سلامتی اون زندونی ای که ملاقاتی نداره

یه زن که عاشق یه مرد متاهله هیچ وقت نباید ریمل بزنه .
دیالوگی از فیلم آپارتمان HeartHeart
۱۳۹۲/۱۰/۲۵ عصر ۰۲:۴۱
تشکر شده توسط : BATMAN, ژان والژان, هایدی, آنا کارنینا, Kathy Day, Hari
منصور آفلاین
آخرین تلالو شفق
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۱۷
اعتبار: 77

تشکرها : 395
( 8061 تشکر در 307 ارسال )
شماره ارسال: #340

سرنوشت را چهار سوار است :

طاعون ، قحطی ، جنگ ، وبا .

که به هر شهر گذر کنند ویرانی به بار آرند و مرگ .

تیره روز ، مردمی که به سرنوشتشان گذر کند : پنجمین سوار سرنوشت

دیالوگ آغازین فیلم پنجمین سوار سرنوشت به کارگردانی سعید مطّلبی . البته ایرج قادری در کارگردانی این فیلم در کنار دوست قدیمی خود مطلبی بود. این فیلم محصول 1361 بود که در آن سال به دلیل نشان دادن اعتیاد در قالب قیامهای سیاسی توقیف و برای 30 سال به آرشیو رفت اما دیگر بار طی سالهای اخیر و با سانسور و در آخرین ماه های زندگی مرحوم ایرج قادری به نمایش درآمد. فیلم همچون سایر کارهای قادری ضرباهنگی خوب و دوبله ای فوق العاده (بخصوص گویندگی منوچهر اسماعیلی بجای قادری) در خود به یادگار دارد.

گوینده نریشن یا راوی فیلم به نظرم فریدون دائمی است که جمله فوق را بشکلی فوق العاده ادا میکند.

اینهم آنوس فیلم بعد از 30 سال که بسیار ساده ساخته شده است.

http://www.aparat.com/v/RHIfM

۱۳۹۲/۱۰/۲۷ عصر ۰۶:۱۹
تشکر شده توسط : سناتور, برو بیکر, terme, ژان والژان, مگی گربه, BATMAN, پرشیا, پایک بیشاپ, بانو, سروان رنو, Classic, آنا کارنینا, هایدی
ارسال پاسخ