[-]
جعبه پيام
» <دون دیه‌گو دلاوگا> پاینده باشید "رابرت" گرامی. سپاس از لطف و پُست‌های ارزشمندتان
» <لوک مک گرگور> متشکرم دوست گرامی. منهم همیشه از خواندن مطالب جذاب و دلنشین تان کمال لذت را برده ام.
» <رابرت> بررسی جالب تأثیر فیلم "پاندورا و هلندی سرگردان" بر انیمیشن "عمو اسکروچ و هلندی سرگردان" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45456
» <رابرت> سپاس از دون دیه‌گو دلاوگا و لوک مک گرگور عزیز به خاطر مطالب تحقیقی، تحلیلی و زیبای اخیرشان
» <دون دیه‌گو دلاوگا> "بچه‌های کوه تاراک" : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...3#pid45453
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
Refresh پيام :

نظرسنجی: کدامیک از سگهای زیر برای شما جذاب تر و خاطره انگیز تر بودند؟
بل
سگ قهرمان
رکسیو
تگ
میلو
بوشویگ
پاکوتاه
قهوه ای
معاون کلانتر
بیگلی بیگلی
هاکلبری هاوند
زومبه
اسکوبی دوو
اساسا با طرح چنین موضوعاتی در کافه مخالفم
[نمایش نتیجه]
توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و کاربران میتوانند گزینه ای که به آن رای داده اید را مشاهده کنند.
ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سگ هایی که جزئی از خاطرات کودکی ما شده اند
نویسنده پیام
برو بیکر آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۸/۲۲
اعتبار: 37

تشکرها : 3248
( 6973 تشکر در 203 ارسال )
شماره ارسال: #14
RE: سگ هایی که جزئی از خاطرات کودکی ما شده اند

ضمن تشکر از سروان رنوی محترم و تشکر مضاعف از خانم لمپرت که باعث گردیدند یک واقعیت تلخ حداقل برای بنده واضح شود.

قبل از هر چیز جای دارد از کاربران زیر که در نظر سنجی شرکت نمودند تشکر ویژه ای نمایم

منصور - زاپاتا - بولیت - BATMAN - سرهنگ آلن فاگنر - سروان رنو - سناتور - terme - شیخ حسن جوری - ناخدا خورشید - papillon - رهگذز بی نشان - اسکورپان شیر دل - پایک بیشاب - حمید هامون - زرد ابری - kurt steiner - برت گوردون - خانم لمپرت و نسیم بیک

20 نفر از دوستان لطف داشتند و با 60 انتخاب در این تاپیک مشارکت داشتند. اما اگر پست اول بنده را سروان یکبار می خواندند متوجه می گردیدند که من آنجا به عمد (بر خلاف میل باطنی خود) اعلام کردم این نظر سنجی غیر عمومی است. آنهم بدلیل وجود گزینه آخر تا دوستان چنانچه باطرح چنین مسائلی مخالفند بدون هرگونه معذوریتی آنرا انتخاب کنند.

از طرفی چون موضوع بر خلاف نظر سنجی قبلی بنده کمی کودکانه بنظر می آمد با خود چنین فکر کردم ممکن است برخی از دوستان نخواهند آشکارا در چنین موضوعی مشارکت نمایند. اما آنچه که باعث تعجب من می گردد عدم شرکت بسیاری ار دوستان در چنین موضوعاتی است و جالب اینجاست بدلیل عدم  تیک گزینه آخر ، کاربران با طرح چنین موضوعاتی مخالف هم نیستند پس چه عاملی وجود دارد که دوستان در چنین نظر سنجیهایی شرکت نمی کنند؟

حالا که سروان پرده را کنار زدند و اسامی شرکت کنندگان مشخص گردید شخصا باید ابراز کنم که از خیلی از دوستان توقع شرکت داشتم که عملا متوجه گردیدم توقع بیجایی بود. از طرفی سخت است که بپذیرم کاربرانی که بانی ایجاد تاپیک زیبایی  مانند کارتونهای خاطره انگیز کودکی هستند مگر می شود یک حس نوستالوژی به هیچیک از شیخصیتهای انیمیشنی بالا که تصور بیجان بودن آنها در دوران کودکی برایمان مشکل بود نداشته باشند.

با اینحال اینجا یک محیط مجازی است و دوستان در شرکت یا عدم شرکت در چنین موضوعاتی آزاد و مختارند. اما همانطور که قبلا هم عرض کردم این نظر سنجیها بهانه ای هستند برای طرح موضوع. شخصا از یادآوری بسیاری از سگها توسط سایر دوستان که فراموششان کرده بودم بسیار خرسند گردیدم. در مجموع من عاشق نوشتن هستم و به عشق همین دوستان اندکی که مشوقم هستم باز هم بدنبال سوژه های جدیدی هستم تا در اینجا مطرح نمایم. در پایان جمله زیبایی که در قهوه خانه مطرح نمودم را مجددا اینجا تکرار می کنم:

مستمع صاحب سخن را بر سر ذوق آورد.

۱۳۹۳/۳/۲۴ عصر ۱۰:۱۶
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : سروان رنو, خانم لمپرت, BATMAN, بانو, Papillon, سرهنگ آلن فاکنر, شیخ حسن جوری, حمید هامون, dante, پیرمرد, زرد ابری, هایدی, کارآگاه علوی, اسکورپان شیردل
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: سگ هایی که جزئی از خاطرات کودکی ما شده اند - برو بیکر - ۱۳۹۳/۳/۲۴ عصر ۱۰:۱۶