[-]
جعبه پيام
» <دون دیه‌گو دلاوگا> پاینده باشید "رابرت" گرامی. سپاس از لطف و پُست‌های ارزشمندتان
» <لوک مک گرگور> متشکرم دوست گرامی. منهم همیشه از خواندن مطالب جذاب و دلنشین تان کمال لذت را برده ام.
» <رابرت> بررسی جالب تأثیر فیلم "پاندورا و هلندی سرگردان" بر انیمیشن "عمو اسکروچ و هلندی سرگردان" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45456
» <رابرت> سپاس از دون دیه‌گو دلاوگا و لوک مک گرگور عزیز به خاطر مطالب تحقیقی، تحلیلی و زیبای اخیرشان
» <دون دیه‌گو دلاوگا> "بچه‌های کوه تاراک" : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...3#pid45453
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
Refresh پيام :

نظرسنجی: کدامیک از سگهای زیر برای شما جذاب تر و خاطره انگیز تر بودند؟
بل
سگ قهرمان
رکسیو
تگ
میلو
بوشویگ
پاکوتاه
قهوه ای
معاون کلانتر
بیگلی بیگلی
هاکلبری هاوند
زومبه
اسکوبی دوو
اساسا با طرح چنین موضوعاتی در کافه مخالفم
[نمایش نتیجه]
توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و کاربران میتوانند گزینه ای که به آن رای داده اید را مشاهده کنند.
ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سگ هایی که جزئی از خاطرات کودکی ما شده اند
نویسنده پیام
Kurt Steiner آفلاین
Commanding The 12th Parachute Detachment
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۱/۲۹
اعتبار: 48

تشکرها : 1330
( 7863 تشکر در 407 ارسال )
شماره ارسال: #9
RE: سگ هایی که جزئی از خاطرات کودکی ما شده اند

به نام خدا

با سلام و تشکر از دوستان

.

از آنجایی که بنظرم، اگر این سگها متوجه نظر سنجی شوند ممکن است در انجام آن ایجاد اخلال کنند؛ بمنظور برقراری آرامش، دلجویی و رفع کدورت از آنها، از برگزار کنندگان محترم میخواهم؛ ایشان را جز موارد متفرقه و ناظر برمسابقه قراردهند .

بخصوص توصیه میکنم ... با این یکی شوخی نکنین که ...  : اسپایک، Spike در مجموعه تام و جری

دروپی که از قبل همه چیز رو میدونست ...

و یادتون نره گوفی المپیک شرکت کرده بود ...

اما پلوتو مهربونه و درک میکنه، اگه کسی نخواد لجشو دربیاره ...

البته سگهای دیگه ای هم هستند مثل ...

.

اسنافلز، یک سگ مودب که خیلی نمیتونه منتظر غذا بمونه ...

و کارج که از این موضوع یکمی مضطربه ...

ولی پونگو آماده و سرحال مثل همیشه هست

برعکس اودی که همچنان نادونه و امیدی بهش نیست ...

ولی در عوض این یکی... گرومیت...با بقیه فرق داره

و البته یک تعداد سگ دیگه هم هستن که ... بزور میخوان بیان تو ... بی ادبا ...

غیر از آبی مودب که همه دوسش دارن ...

اما اگه دست من بود فقط به این یکی رای میدادم .... هرچند کمی نادونه اما مسوولیت سرش میشه ...

حالا از پیمپا بگذریم -که اصلاً خبرنداره - بعضی قدیمیای دیگه فقط دنبال یه لقمه نونن و گفتن این چیزا براما مهم نیست .

ولی با این وجود شما چیزی از نتیجه رو بهشون نگین ... چون ممکنه اونوقت بیوفتن به جون هم ...

انتخاب من معاون کلانتره که همیشه مواظب اوضاع هست .

.

.

[ مطلب این پست صرفاً یک شوخی و طنز بود و بشخصه از برگزارکنندگان این نظرسنجی ممنونم.انتخاب من معاون کلانتر با صدای خاطره انگیز ایرح رضایی است ]

.

با تشکر

kurt steiner

دنیا فریبنده و دل انگیز است اما دوامی ندارد .
۱۳۹۳/۳/۱۹ عصر ۰۲:۳۱
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : Kathy Day, برو بیکر, بانو, خانم لمپرت, اسکورپان شیردل, نوبادی, اسپونز, پایک بیشاپ, شیخ حسن جوری, مگی گربه, سروان رنو, برت گوردون, terme, حمید هامون, BATMAN, Classic, Papillon, سرهنگ آلن فاکنر, پیرمرد, ژان والژان, هایدی, زرد ابری, کارآگاه علوی, شارینگهام
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: سگ هایی که جزئی از خاطرات کودکی ما شده اند - Kurt Steiner - ۱۳۹۳/۳/۱۹ عصر ۰۲:۳۱