[-]
جعبه پيام
» <BATMAN> سلام شارینگهام عزیز، با اجازه شما بله!
» <شارینگهام> سلام بتمن جان، گشت شبانه ات آغاز شده؟
» <BATMAN> شب بخیر https://s8.uupload.ir/files/the_batman_hpv2.jpg
» <اکتورز> مجیدی ، کیا رستمی ، پوراحمد و ... نقش بچەها در فیلمهایشان بسیار پررنگ بودە و این بیشتر بە دلیل دور زدن سانسور بودە
» <اکتورز> همەی وجودم درد گرفت
» <اکتورز> ویدیوای از صحبتهای جیم جارموش در مورد کیارستمی دیدم و نظر ایشان این بود کە کیارستمی برای دور زدن سانسور از کودکان در فیلمهایش بهرە میگرفتە
» <سروان رنو> تلگرام یا فروم ؟ مساله این است ! ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...4#pid45464
» <Dude> سلامت باشید. شده که ازعزیزانی با هم، کمی قدیمی تر از اینها را دیده بودیم، جز خودم همه دردیار باقی اند. خوشحالم هنوز هستند که از آن فیلمها خاطره دارند، با آرزوی سلامتی
» <دون دیه‌گو دلاوگا> سلام و سپاس فراوان "Dude" گرامی. آقا ممنون برای "Orions belte". با معرفی شما، خودم هم خاطره محوی از آن سراغ گرفتم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> پاینده باشید "رابرت" گرامی. سپاس از لطف و پُست‌های ارزشمندتان
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین کامپیوتر و گجت ها ......
نویسنده پیام
rahgozar_bineshan آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۷/۵
اعتبار: 34

تشکرها : 5301
( 1524 تشکر در 133 ارسال )
شماره ارسال: #17
RE: آخرین کامپیوتر و گجت ها ......

این معضل رو بنده هم کم و بیش دارم. من حدود 700-800 تا فیلم دارم (خب بضاعتم در همین حد بوده دیگه چرا می خندین) که همه شون روی هارد رایانه ام دارم و یک نسخه هم روی سخت دیسک همراه(همان هارد اکسترنال خودمون).دیسک رایانه رومیزیم 4 ترا و هارد همراهم 1 ترا هستند. مساله اینجاست که هارد کامپیوترم تا خرخره پر شده  و دیگه جا نداره! از طرفی جرات هم ندارم که به هارد اکسترنال اکتفا کنم و فیلمها رو از روی هارد کامپیوترم پاک کنم! راه حلی که به ذهنم رسید اینه که همین روزها یک هارد 3 ترا بخرم ببندم روی رایانه کامپیوترم و تمام فیلمها رو منتقل کنم روی این هارد دوم! حالا شاید یک 100-150 تا فیلم خیلی محبوب رو روی هارد داخلی اولم هم  کپی کنم محض احتیاط مضاعف! سپس در آینده ای نه چندان نزدیک که  اوضاع بهتر بشه یک هارد همراه 2 ترا بخرم و یک نسخه از فیلمها رو روی این هاردم هم ذخیره کنم  به عنوان نسخه پشتیبان و کلا از این هارد فقط به عنوان  بایگانی فیلمها استفاده  کنم و  هارد 1 ترای فعلی هم باشه برای امور روزمره!!!...

محاوره ای نوشتن هم سخته ها...

سكوت سرشار از ناگفته هاست.......!
۱۳۹۴/۵/۵ صبح ۰۹:۳۹
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : پیرمرد, زینال بندری, دکــس, واتسون, Memento, برو بیکر, BATMAN, ژیگا ورتوف, سرهنگ آلن فاکنر, کارآگاه علوی
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: آخرین کامپیوتر و گجت ها ...... - rahgozar_bineshan - ۱۳۹۴/۵/۵ صبح ۰۹:۳۹