[-]
جعبه پيام
» <BATMAN> سلام شارینگهام عزیز، با اجازه شما بله!
» <شارینگهام> سلام بتمن جان، گشت شبانه ات آغاز شده؟
» <BATMAN> شب بخیر https://s8.uupload.ir/files/the_batman_hpv2.jpg
» <اکتورز> مجیدی ، کیا رستمی ، پوراحمد و ... نقش بچەها در فیلمهایشان بسیار پررنگ بودە و این بیشتر بە دلیل دور زدن سانسور بودە
» <اکتورز> همەی وجودم درد گرفت
» <اکتورز> ویدیوای از صحبتهای جیم جارموش در مورد کیارستمی دیدم و نظر ایشان این بود کە کیارستمی برای دور زدن سانسور از کودکان در فیلمهایش بهرە میگرفتە
» <سروان رنو> تلگرام یا فروم ؟ مساله این است ! ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...4#pid45464
» <Dude> سلامت باشید. شده که ازعزیزانی با هم، کمی قدیمی تر از اینها را دیده بودیم، جز خودم همه دردیار باقی اند. خوشحالم هنوز هستند که از آن فیلمها خاطره دارند، با آرزوی سلامتی
» <دون دیه‌گو دلاوگا> سلام و سپاس فراوان "Dude" گرامی. آقا ممنون برای "Orions belte". با معرفی شما، خودم هم خاطره محوی از آن سراغ گرفتم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> پاینده باشید "رابرت" گرامی. سپاس از لطف و پُست‌های ارزشمندتان
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین کامپیوتر و گجت ها ......
نویسنده پیام
برو بیکر آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۸/۲۲
اعتبار: 37

تشکرها : 3248
( 6973 تشکر در 203 ارسال )
شماره ارسال: #8
RE: آخرین کامپیوتر و گجت ها ......

7 - با بودجه نا محدود چه تبلتی می توان خرید؟

اگر شما از قشر مرفه جامعه هستید و یا اگر مرفه نیستید اما برای یک تبلت خوب مهم نیست چه میران هزینه کنید اولین محصول اپل را به شما معرفی میکنم. اگر تصمیم به خرید آیپد گرفته اید بنظر من سراغ آیپد مینی نروید. پایین ترین کانفیگ یک آیپد مینی قیمتی معادل یک میلیون دارد. سایز آیپد مینی 7.9 اینچ میباشد با رزولوشن صفحه 1024 ذر 768 این در حالیست که با کمی افزایش بودجه می توانید یک آیپد4 بخرید با رزولوشن صفحه بهتر و البته سایز 9.7 اینچ. تفاوتهای محصولات اپل را با تبلتهای اندرویدی در پستهای قبلی خدمت دوستان گفتم. برای انتخاب آیپد بجای یک تبلت اندرویدی باید خیلی دقت کنید. آیپد دارای سیستم عامل محدودی میباشد و کاربران خود را صد در صد به خود وابسته می نماید. جدای از کیفیت بالای سخت افزاری محصولات اپل آیپد از سیستم عامل متفاوتی نسبت به تبلتها برخوردار می باشد .

کار کردن با سیستم عامل اندروید بسیار آسانتر و روانتر نسبت به سیستم عامل ios میباشد. در خرید آیپد دقت کنید که بستگی به نیاز خودتان حتما آنرا با مموری بالا خریداری نمایید. زیرا آیپدها مانند تبلتها فاقد خشاب مموری میباشد. برای مثال آیپد4 در مدلهای 16 و 32 و 64 و 128 گیگابایتی عرضه میگردند. بعبارتی یک آیپد4 شانزده گیگابایتی که قابلیت نصب سیم کارت را هم داشته باشد قیمتی معادل یک میلیون و هشتصد هزار تومان را دارد. همین مدل با مموری 128 گیگابایت تقریبا یک میلیون تومان افزایش قیمت دارد. 

ظرفیت مموریهای آیپد به ازای هر پله افزایش تقریبا 250 هزار تومان افزایش قیمت پیدا می کند.

اما اگر دنبال یک تبلت اندرویدی خوب میگردید و بودجه آن برایتان مهم نمی باشد سونی مدل اکسپریای  اس با 32 گیگ مموری را پیشنهاد میکنم. یک میلیون و دویست هزار تومان هزینه خواهید کرد اما لذت استفاده از تکنولوژی را با آن تجربه خواهید کرد.

اگر بودجه خود را قادرید 200 هزار تومان افزایش دهید سامسونگ مدل گالکسی تب 3 را پیشنهاد میکنم. 10.1 اینچ و مموری 16 گیگابایتی. البته همانطور که گفتم در خصوص تبلتهای اندرویدی زیاد نگران مموری نباشید زیرا وجود خشاب میکرو اس دی شما را از قید محدودیت در مموری آزاد کرده است.

خوب دوستان عزیز:

ماراتن معرفی تبلتها را در اینجا به پایان می رسانم. در این تاپیک ضمن معرفی تبلتها سعی کردم یک راهنمای جامع و کامل جهت خرید هر نوع تبلت را برای دوستان در این فروم به یادگار بگذارم . اگر دوستان هرگونه ابهام و یا تردیدی برای خرید دارند آماده ام تا به پستهاشون پاسخ بد هم.

برای خرید تبلت زیاد سخت نگیرید. فقط دقت کنید. لازم نیست بودجه زیادی را برای این گجت نوظهور هزینه کنید. طی هفته گذشته بنا به پیشنهاد من برخی از دوستان و آشنایان من با هزینه ای معادل 470 هزار تومان یک تبلت جی اس پد HDS Plus خریداری کردند که میتونم بگم قابلیتهایی معادل یک تبلت با قیمت خیلی بالاتر را دارد. فکر نکنید اگر یک میلیون تومان هزینه کنید قابلیتهای تبلتتون افزایش پیدا میکند.

ضمنا پس از خرید تبلت هیچگونه هزینه ای برای نصب نرم افزار پرداخت نکنید. بعدا متوجه خواهید شد که بدست آوردن برنامه های اندروید خیلی آسانتر از این حرفهاست.

در مجموع هرگونه کم و کسری در تاپیک فوق را دوستان برمن ببخشند. چون فروم هنری بود و احساس کردم ممکن است  برخی از کاربران با اصطلاحات حوزه فن آوری اطلاعات آشنایی نداشته باشند سعی کردم به ساده ترین زبان ممکن دوستان را با این گجت آشنا نمایم.

موفق و پیروز و پایدار باشید

ارادتمند

بروبیکر

۱۳۹۲/۹/۱۲ عصر ۰۸:۵۸
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : پرشیا, ژان والژان, سرهنگ آلن فاکنر, rahgozar_bineshan, بانو, BATMAN, شیخ حسن جوری, زبل خان, اسپونز, زرد ابری
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: آخرین کامپیوتر و گجت ها ...... - برو بیکر - ۱۳۹۲/۹/۱۲ عصر ۰۸:۵۸