[-]
جعبه پيام
» <BATMAN> سلام شارینگهام عزیز، با اجازه شما بله!
» <شارینگهام> سلام بتمن جان، گشت شبانه ات آغاز شده؟
» <BATMAN> شب بخیر https://s8.uupload.ir/files/the_batman_hpv2.jpg
» <اکتورز> مجیدی ، کیا رستمی ، پوراحمد و ... نقش بچەها در فیلمهایشان بسیار پررنگ بودە و این بیشتر بە دلیل دور زدن سانسور بودە
» <اکتورز> همەی وجودم درد گرفت
» <اکتورز> ویدیوای از صحبتهای جیم جارموش در مورد کیارستمی دیدم و نظر ایشان این بود کە کیارستمی برای دور زدن سانسور از کودکان در فیلمهایش بهرە میگرفتە
» <سروان رنو> تلگرام یا فروم ؟ مساله این است ! ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...4#pid45464
» <Dude> سلامت باشید. شده که ازعزیزانی با هم، کمی قدیمی تر از اینها را دیده بودیم، جز خودم همه دردیار باقی اند. خوشحالم هنوز هستند که از آن فیلمها خاطره دارند، با آرزوی سلامتی
» <دون دیه‌گو دلاوگا> سلام و سپاس فراوان "Dude" گرامی. آقا ممنون برای "Orions belte". با معرفی شما، خودم هم خاطره محوی از آن سراغ گرفتم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> پاینده باشید "رابرت" گرامی. سپاس از لطف و پُست‌های ارزشمندتان
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین کامپیوتر و گجت ها ......
نویسنده پیام
برو بیکر آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۸/۲۲
اعتبار: 37

تشکرها : 3248
( 6973 تشکر در 203 ارسال )
شماره ارسال: #7
RE: آخرین کامپیوتر و گجت ها ......

4 - با 500 هزار تومان چه تبلتی میتوان خرید؟

با این بودجه تبلتهای زیادی مقابل شما قرار می گیرد. من سعی میکنم بهترینها را به شما معرفی کنم.

از آرکوس شروع میکنم مدل گیم پد با قیمتی حدود 490 هزار تومان. یک تبلت 7 اینچی با رزولوشن  1024 در 600 و پردازنده دو هسته ای . حافظه رم یک گیگابایتی و مموری 8 گیگابایتی مناسب برای اجرای اغلب اپلیکیشن های متداول در بازار. شرکت بانیان الکترونیک که نمایندگی محصولات پاناسونیک را در ایران دارد این تبلت را یکسال گارانتی میکند اما فاقد بیمه می باشد. اگر این تبلت سیم کارت خور بود می تونست در این رده بهترین انتخاب باشد. ضعف دیگر این تبلت عدم دوربین عقبی میباشد. بعبارتی این تبلت علیرقم سخت افزار خوب فقط یک دوربین آنهم جهت چت کردن دارد.

اما اگر در این رده یک تبلت کامل میخواهید آخرین مدل جی اس پد را که تقریبا یکهفته است در بازار توزیع شده است را معرفی میکنم. مدل X7HDS پلاس. بنظر من یک تبلت برای تمام فصول. دو هسته ای دارای دو دوربین. رزولوشن 1024 در 600 و رم 1 گیگابایتی و مموری 8 گیگابایتی و از همه مهمتر قابلیت نصب دو سیم کارت که هر سه اپراتور رایج در کشور ما را ساپورت میکند (3G و 2G) همچنین دارا بودن قابلیتهای مکالمه و ارسال و دریافت پیامک. بدنه آلومینیومی همراه با یکعدد کیف نفیس و یکعدد قلم خازنی بصورت رایگان با گارانتی یکساله شرکت ارم گستر و بیمه طلایی سرقت و شکستگی کلی و جزئی با قیمتی معادل 480 هزار تومان. بنظر من لحظه ای شک نکنید.

اما عجله نکنید اگر با همین بودجه به دنبال یک تبلت 8 اینچی هستید انرژی سیستم i8 را پیشنهاد می کنم. دو هسته ای با رزولوشن صفحه 1024 در 768 رم یک گیگ و مموری 8 گیگابایتی. دارای دو دوربین . تنها نقطه ضعفش بنظر من عدم پشتیبانی از سیم کارت می باشد.

اگر بتوانید 40 هزار تومان افزایش بودجه بدهید قادر خواهید بود یک تبلت برند بخرید. asus مدل memo pad 173X  یک تبلت چهار هسته ای با رزولوشن صفحه 1280 در 800 و این یعنی طبیعی ترین تصاویر را می توانید در یک صفحه 7 اینچی ببینید. ضمنا نوع صفحه IPS میباشد. بعبارتی این اولین تبلت چهار هسته ای IPS می باشد که در این تاپیک معرفی می گزدد. تنها نقطه ضعفش عدم پشتیبانی از سیم کارت می باشد. ضمنا دارای دو دوربین می باشد. قیمت این تبلت 540 هزارتومان می باشد.

شما باز هم گزینه های دیگری را خواهید داشت اما من سعی کردم تبلتهایی که دارای سابقه بهتری هستند را به شما معرفی کنم.

5 - با 600 هزار تومان چه تبلتی می توان خرید؟

با asus شروع میکنم. همان مدلی که لحضاتی پیش به شما معرفی کردم. اگر 590 هزار تومان هزینه کنید میتوانید همان مدل را اما با مموری 16 گیگابایت خریداری نمایید. هیوندای مدل T7 را هم میتوانید جزو گزینه هایتان قرار بدهید اما خیلی آنرا توصیه نمی کنم. اما در برندهای چینی یک برند خیلی خود نمایی میکند. هوآوی یک برندی است که در آینده خیلی حرف برای گفتن خواهد داشت. مدل مدیا پد 7 با قیمتی معادل 590 هزار تومان. رزولوشن صفحه 1024 در 600 و قابلیت نصب سیم کارت و مکالمه از برتریهای این مدل میباشد. اما نقطه ضعفش ضعیف بودن پردازنده آن میباشد. این مدل دارای پردازنده تک هسته ای A8 میباشد. با رم یک و مموری 8 گیگیابایتی.

لطفا اصلا عجله نکنید. شما با این بودجه حالا تبلتهای مطرح تری را می توانید بخرید. حالا نوبت به غول کره جنوبی می رسد. بله سامسونگ. شما با 600 هزار تومان میتوانید گالکسی تب 3 هشت گیگابایتی را خریداری کنید. تبلت 7 اینچی با پردازنده  دو هسته ای با رزولوشن 1027 در 600 اما با عرض تاسف باید خدمتتون عرض کنم که قابلیت نصب سیم کارت ندارد. اما هرچه باشد سامسونگه دیگه.

اگر 30 هزار تومان افزایش بودجه بدهید میتونم لنوو را پیشنهاد کنم. مدل A3000با مموری 16 گیگابایت و پردازنده چهار هسته ای. حالا سیم کارت خودتان را میتوانید در این تبلت قرار بدهید و ضمن استفاده از اینترنت مکالمه هم بفرمایید. اما خیلی lenovo را پیشنهاد نمی کنم. زیرا با همین مشخصات میتوانید GS-PAD مدل X7HDS Plus  را که قبلا معرفی کردم را بخرید و 150 هزار تومان صرفه جویی کنید (البته با مموری 8 گیگابایتی و با دو سیم کارت همزمان)

6 - با 700 هزار تومان چه تبلتی میتوان خرید؟

با Asus مدل فن پد 8 گیگا بایتی شروع میکنیم. شما با این تبلت همه چیز خواهید داشت. 7 اینچ با رزولوشن 1280 در 800 و صفحه IPS و قابلیت نصب سیم کارت و از همه مهمتر پردازنده اینتل. من شخصا هیچ نقطه ضعفی از این تبلت نمی توانم بگیرم.

اگر دنبال تبلت 10 اینچی هستید حالا با این بودجه آرکوس 97 را پیشنهاد میکنم. هم سایز آیپد. با رزولوشن 2048 در 1539 و پردازنده دو هسته ای و صفحه IPS. با رم یک و مموری 8 گیگابایتی. اما عدم پشتیبانی از سیم کارت جزو نقاط ضعف این تبلت میباشد.

اما نکسوس 7 در بین تمام این مدلها یه چیز دیگه است. نکسوس 7 با مموری 32 گیگ چیزی نیست که بتوان براحتی از کنار آن عبور کرد.

۱۳۹۲/۹/۱۰ صبح ۰۱:۱۸
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : BATMAN, پرشیا, شیخ حسن جوری, بانو, ژان والژان, سرهنگ آلن فاکنر, rahgozar_bineshan, زبل خان, کارآگاه علوی, اسپونز, زرد ابری
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: آخرین کامپیوتر و گجت ها ...... - برو بیکر - ۱۳۹۲/۹/۱۰ صبح ۰۱:۱۸