[-]
جعبه پيام
» <سناتور> متاسفانه یکی از بستگان برادرم جزو آتش نشانایی هست که داخل ساختمون گیر کردن و هیچ خبری ازشون نیست. دعا کنید دوستان برای همشون
» <سروان رنو> آسمانخراش جهنمی و ساختمان پلاسکو ... http://cafeclassic5.ir/showthread.php?ti...5#pid34905
» <نسیم بیگ> آندریا: سرزمین فلاکت بار سرزمینی است که قهرمانی نپرورد. گالیله: نه آندریا، سرزمین فلاکت بار سرزمینی است که در آنجا نیاز به قهرمان باشد.
» <هانا اشمیت> برای جواب سلااام هیچ وقت دیر نیست:)آقای شارینگهام سلام:)
» <شارینگهام> سلام ،سلااااااااام...هانا سلام...دنیا سلاااااام
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 8 رای - 4.13 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قهوه خانه ی کافه کلاسیک (احوال پرسی دوستان)
نویسنده پیام
کوین آفلاین
تازه وارد
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۱۲/۱۷
اعتبار: 0

تشکرها : 20
( 14 تشکر در 3 ارسال )
شماره ارسال: #521
RE: قهوه خانه ی کافه کلاسیک (احوال پرسی دوستان)

این کل «امکانات» امداد و نجات و اطفاء فلان کشوری‌ست که در ده سال گذشته بیش از ۷۲۰ میلیارد دلار درآمد نفتی داشته است.
 البته ظاهرا چون اولویت با «برج و ویلا و مال»سازی در منطقه یک تهران و لواسان، صادرات «آقازاده» به لندن و ونکوور، واردات مازراتی و پورشه، کاسه توالت طلا، ساعت پُر شده با خاک کره ماه، ساخت «سریال فاخر» و رونق «سینمای شریف» و البته «وام بانکی» بالای ۱۰۰۰ میلیارد تومان به ۵۰۰ نفر بوده، برای فروپاشی یک ساختمان ۱۷ طبقه در تهران فقط ۲ دستگاه جرثقیل و یک دو جین نالایق به نام «مدیر» باقیمانده که بعد از ۱۴ ساعت «حیرت» و «تذکر به شهروندان»، جلوی دوربین «ستاد بحران» تشکیل دهند و در پایان بگویند: « هنوز حتی یک نفر را نتوانسته‌ایم از زیر آوار بیرون بیاوریم ».
 حالا هی «خصوصی سازی» کنید، به دزدها بگویید «کارآفرین» و «خَیِر» و یک مشت نخاله را هم به عنوان «سلبریتی» تیر کنید که بیایند برای مان «بامزه» بازی و «تسلیت» بازی در آورند.
سوالی دارم:
«دستمزد» آتشنشان ها چقدر است؟ ماهی ١٠٠٠ میلیون تومان؟ به آنها هم «وام بانکی» میلیاردی می دهند ؟

I’m Nobody ! Who are you ?
Are you – Nobody – too ?
دیروز عصر ۰۲:۱۲
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : مراد بیگ, ال سید, بیلی لو, Papillon, هانا اشمیت, بوچ کسیدی, جیمز باند
آناکین اسکای واکر آنلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱۰/۴

تشکرها : 8
( 55 تشکر در 19 ارسال )
شماره ارسال: #522

نمی دانم هموطنان خود را با چه چشمی قضاوت کنم . گرم و مهربان ؟ سرد و بی تفاوت ؟ بافرهنگ و اصیل ؟ یا بی فرهنگ و ... ؟

به کسی برنخورد ولی ظاهرا اعمال و رفتار ما ایرانیان بین دو طیف در نوسان است . گروهی برای گرفتن عکس سلفی به بالای ماشین آتش نشانی می روند و گروهی دیگر مقابل مراکز سازمان انتقال خون صف می بندند . دسته ای در هشتگ پلاسکو عکس محصولات تولیدی خود را قرار می دهد تا فروش خود را بالا ببرد و دسته ای دیگر دسته گل می خرد و به پایگاه های آتش نشانی میرود و با گریه آن را آنجا می گذارد .

... بغضم برای آن آتش نشانی است که میترسم پیکرش هرگز از زیر آوار پیدا نشود .

نیرو همراهت باشه
دیروز عصر ۱۰:۰۲
تشکر شده توسط : بیلی لو, Papillon, هانا اشمیت, مراد بیگ, جیمز باند, بوچ کسیدی
جیمز باند آفلاین
در حال ماموریت!!

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۰
اعتبار: 14

تشکرها : 1004
( 1530 تشکر در 99 ارسال )
شماره ارسال: #523

(دیروز عصر ۱۰:۰۲)آناکین اسکای واکر نوشته شده:  

نمی دانم هموطنان خود را با چه چشمی قضاوت کنم . گرم و مهربان ؟ سرد و بی تفاوت ؟ بافرهنگ و اصیل ؟ یا بی فرهنگ و ... ؟

به کسی برنخورد ولی ظاهرا اعمال و رفتار ما ایرانیان بین دو طیف در نوسان است . گروهی برای گرفتن عکس سلفی به بالای ماشین آتش نشانی می روند و گروهی دیگر مقابل مراکز سازمان انتقال خون صف می بندند . دسته ای در هشتگ پلاسکو عکس محصولات تولیدی خود را قرار می دهد تا فروش خود را بالا ببرد و دسته ای دیگر دسته گل می خرد و به پایگاه های آتش نشانی میرود و با گریه آن را آنجا می گذارد .

آناکین گرامی...

چون پاسخی داشته باشی: جامعه ما بشدت بیمار است، در تمامی مقاطع، در تمامی سطوح، جامعه ای بسته و بدون آموزش مداوم فرهنگی روز و بشدت دچار سوء مدیریت. نتیجه همه این عوامل را شاهد بودی و بودیم.

ارادتمند شما، جیمز باند
امروز صبح ۰۹:۰۲
تشکر شده توسط : مراد بیگ, بوچ کسیدی, آناکین اسکای واکر
بوچ کسیدی آنلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۵/۷

تشکرها : 109
( 33 تشکر در 10 ارسال )
شماره ارسال: #524

(دیروز صبح ۱۲:۵۱)سروان رنو نوشته شده:  

(۱۳۹۵/۱۰/۲۶ عصر ۱۰:۱۸)زبل خان نوشته شده:  

ولی امسال توی استان فارس و شیراز واقعا بارون نباریده به اون صورت.. و قراره فردا دعای بارون خوانده بشه!!!

آقای ایمانی , با خدمه و حشم پریروز رفتند برای دعای باران ! البته شاید نگاه به سایت هواشناسی هم کرده بودند .:eee43 الله اعلم ... در هر صوررت باران از امروز آغاز شد . :cheshmak:

سروان رنو عزیز این تیکه خیلی باحال بود .{#smilies.biggrin}

البته پریشب یه نمکی بارون زد اما خب اونی که میخواستیم نبود متاسفانه

اگه طوری بشه،یعنی هر طور که بشه،
تقصیر من تقصیر تو تقصیر هرکس،
هیچ مهم نیست،من مغز تو یکیو داغون میکنم .
جان وین-جیک بزرگ
امروز صبح ۱۰:۰۵
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
بوچ کسیدی آنلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۵/۷

تشکرها : 109
( 33 تشکر در 10 ارسال )
شماره ارسال: #525

(دیروز عصر ۱۰:۰۲)آناکین اسکای واکر نوشته شده:  

دوست عزیز , نمیدونم چی بگم . متاسفانه حرفاتون درسته . مهمترین درد این جامعه نبود بستر فرهنگ سازی صحیح از ابتدایی ترین نهاد اجتماعی که شامل خانواده و مدرسه میشه , هست . و اینکه در نادر مواردی که فرهنگی صحیح از سوی خانواده اعمال میشه متاسفانه ادامه دهنده ای از سوی مدرسه و سایر نهادها وجود نداره که باعث کمرنگ  شدن و حتی فراموشی اون فرهنگ توسط فرد میشه . کشورمون پر شده از سواستفاده های شخصی , دزدیهای میلیاردی , به گردن نگرفتن اشباهات بیشمار و خطاهای مدیریتی و عملیاتی مسئولان و بالاخص بی توجهی و نادیده گرفتن حقوق عادی شهروندی و اجتماعی مردم . و مهمتر بی خیالی و عادت کردن این جامعه و مردمش به این ظلم ..

در مورد مسئولان و اشخاص صاحب منسب  هیچ کاری نمیشه کرد , چون نتیجه اعتماد کورکورانه و سطحی همین مردم  و هموطنامون هست .

اما در  عجبم از مردمی که بشدت دچار نوعی افراط و تفریط شدید در فرهنگ اجتماعی و استفاده از وسایل خدماتی مهم شده اند که همیشه به جای خدمات باعث تشدید مشکلات شده است .

دنیا دنیای فن آوری و اینترنت هست اما متاسفانه مردم خوبمون فن آوری و اینترنت رو فقط وسیله ای سرگرم کننده وفانتزی جهت مسخره کردن همنوعان خود و یا توهین به اشخاص و افراد شناخته شده و همچنین نشان دادن و حضور خود در همه صحنه های درد آور , زجر آور و مهمی هست که نبودنشان و جلوی دست و پا نبودنشان بیشتر کمک میکند تا بودن و تجمعشان .

نمونه ای فراوانی از این دست وجود داره که آخرین مورد همین فاجعه ساختمان پلاسکو تهران هست .

پ.ن :به هیچ عنوان قصد بی احترامی به همه مردم خوبمون رو ندارم و هستند بسیار مردم و افراد خوب و دلسوزی که در چنین مواردی کمک دهنده هایی بزرگ به نهاد های خدماتی و امداد رسانی هستند و همچنین با فرهنگ خوب و بالای خود کمکی فزاینده به روند تسریع کارها میکنند  , روی سخنم فقط با اون عده از مردمی بود که متاسفانه سهوا یا عمدا به بروز مشکلات کمک میکنن.

پ.ن :من حقیر همیشه دست بوس و مخلص تمامی مردم عزیز ایران اسلامی هستم و در همه حال افتخار میکنم به ملیت و ملت خودم .

اگه طوری بشه،یعنی هر طور که بشه،
تقصیر من تقصیر تو تقصیر هرکس،
هیچ مهم نیست،من مغز تو یکیو داغون میکنم .
جان وین-جیک بزرگ
امروز صبح ۱۰:۳۵
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : جیمز باند, آناکین اسکای واکر
ارسال پاسخ