[-]
جعبه پيام
» <شارینگهام> یاد و خاطر استاد ناظریان گرامی باد https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=56&pid=4539
» <سروان رنو> دختران رادیوم , یک تراژدی تاریخی .... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=846&pid=4538
» <اکتورز> بیستم اسفند سالروز آسمانی شدن استاد خسرو شایگان بود کسی کە در نوجوانی آرزو داشتم صدایم لااقل یک ذرە شبیە بە صدای ایشان میشد ولی نشد / روحش شاد
» <رابرت> آن نواهای آسمانی در "رادیو کافه" به مناسبت آغاز ماه رمضان https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=228&pid=4537
» <BATMAN> یکی از کارگردانهای مورد علاقم شیامالانه چون هر فیلمی که دلش میخواد میسازه و نظر دیگران براش بی اهمیته
» <BATMAN> جالبه نولان و شیامالان هم سن و سالن ولی دومی خیلی جوانتره https://s8.uupload.ir/files/227296_967_1du.jpg
» <BATMAN> اسکار نولانو پیرش کرد تا بهش جایزه بهترین فیلم و کارگردانی رو بده https://s8.uupload.ir/files/ee5345_3l6g.png
» <شارینگهام> دستت درست رفیق! واقعاً که ثابت شد دل به دل راه داره، ممنون.
» <مموله> بازرس https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=509&pid=4536
» <رابرت> تن‌مون تو قبر هم باید بلرزه... در "دوبله و دوبلورها" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=56&pid=4536
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 9 رای - 4.22 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قهوه خانه ی کافه کلاسیک
نویسنده پیام
دزیره آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۴
اعتبار: 33

تشکرها : 3112
( 2462 تشکر در 98 ارسال )
شماره ارسال: #81
RE: آشنایی با اعضای جدید و احوال پرسی دوستان

با سلام و عرض ادب واحترام

من دزیره ام وبه اندازه شما علاقه مند به فیلم و سینما اما نه در حد اطلاعات شما.ریاضی محض خوانده ام واز این که در این جمع حضور دارم خوشحالم.

موفق و شادکام باشید

] استعداد بزرگ بدون اراده بزرگ وجود ندارد . بالزاک
۱۳۸۹/۸/۲۵ صبح ۰۹:۲۶
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : سروان رنو, ashram, زرد ابری, لمون, Memento, باربوسا
Classic آفلاین
صاحب کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۷
اعتبار: 47

تشکرها : 6821
( 6072 تشکر در 445 ارسال )
شماره ارسال: #82

(۱۳۸۹/۸/۲۵ صبح ۰۹:۲۶)دزیره نوشته شده:  

من دزیره ام وبه اندازه شما علاقه مند به فیلم و سینما اما نه در حد اطلاعات شما.

دزیره عزیز ؛

اتفاقا اینجا را به خاطر دوستانی مانند شما ایجاد کرده ایم تا در لذت هنر هفتم و سینمای کلاسیک همه با هم شریک شویم و ضمن بحث از یکدیگر بیاموزیم. در برخی موارد ، نوشته های دوستانی که تازه کار هستند بسیار زیباتر ، دلنشین تر  و بی آلایش تر از اساتید می تواند باشد پس در نوشتن آنچه می دانید یا احساس می کنید شک نکنید. منتظر نوشته های زیبای شما خواهیم بود. اینجا را کافه خودتان بدانید.

اینهمه کافه توی دنیا هست , اونوقت شما درست اومدین به کافه ی ما
۱۳۸۹/۸/۲۵ عصر ۰۱:۴۶
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : هری لایم, سروان رنو, دزیره, اسکورپان شیردل, دشمن مردم, دلشدگان, بانو, ashram, ماری, لمون, دایی جان ناپلئون, باربوسا
ژان والژان آفلاین
مسئول اردوگاه آشويتس كافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۲۳
اعتبار: 41

تشکرها : 10488
( 762 تشکر در 50 ارسال )
شماره ارسال: #83

سلام به دوستان تازه ام. من ژان والژان سابق و در حال حاضر شهردار مادلن هستم و با كوزت عزيزم زندگي مي كنم. شكر خدا ژاور هم خودكشي كرد.اما ديشب خوابشو ديدم.از دست سروان رنو عصباني بود و ميگفت اين آجان كف زن رشوه گير كجا منه افسره وظيفه شناس كجا؟خجالت نميكشه حتي از جودي آبوت كه خرج تحصيلش رو بابا لنگ دراز ميده پيكان جوانان گوجه اي با 600 ليتر بنزين دريافت مي كنه.تازه اين فقط يه نمونشه . ژاور گفت من هم در دوره جونيم يه روز مثل قلي خان سريال روزي روزگاري به خودم گفتم ژاور ببينم ميتوني يك تنه 1000 تا دزد بگيري با همين يك حرف پاي جونم نشستم حتي تو والژان بدبخت رو هم گرفتم وقتي هزار تا تمام شدبا خودم گفتم ببينم ژاورحالا ميتوني يك تنه سروان رنوي رشوه گير رو بگيري؟ خواستم ولي نشد و  مشغول الذمه خودم شدم. تقاص از اين بدتر؟ و بعد رفت وسط رودخونه و خودشو غرق كرد.ولي به عنوان وصيت به من گفت تو حالا كه ديگه مثل سابق نون نميدزدي و شهردار مادلن شده اي بالا غيرتا تو حساب اين آژان كف زن رشوه گير مفلوك رو كه نام امثال منو خراب كرده برس.كه ناگهان از خواب پريدم.سروان رنو ميگي جي كار كنم؟راهنمايي كن؟ خوب البته هر كسي قيمتي داره! ولي چي شد كه ژاور نتونست شما رو بگيره؟

خداوند برتر از آنست كه در ذهن ما گنجد
۱۳۸۹/۹/۶ صبح ۱۲:۳۳
تشکر شده توسط : سروان رنو, Lino Ventura, ashram, ماری, ترومن بروینک, زرد ابری, لمون, Memento, پیرمرد, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11424
( 18948 تشکر در 1591 ارسال )
شماره ارسال: #84

(۱۳۸۹/۹/۶ صبح ۱۲:۳۳)ژان والژان نوشته شده:  

چي شد كه ژاور نتونست شما رو بگيره؟

ژاور را افراد من توی رودخونه انداختن و خفه کردن . البته هنوز تصمیم نگرفتیم که که بگیم خودکشی کرده یا حین قدم زدن در کنار رود سِـن در رودخانه افتاده. :!z564b

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۸۹/۹/۷ صبح ۱۲:۰۳
تشکر شده توسط : ژان والژان, ashram, ماری, لمون, باربوسا
golaftab آفلاین
دوره آزمایشی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۹/۲۱
اعتبار: 0

تشکرها : 1
( 18 تشکر در 3 ارسال )
شماره ارسال: #85

سلام گلی هستم

عاشق فیلمای کلاسیک، ادبیات فارسی خوندم و بعضی وقتا مثل این اواخر مریضی فیلم می گیرم :D

خوشحالم که اینجام و همین. :heart:

اشکال دنیا در آن است که جاهلان مطمئن هستند و دانایان مردد
۱۳۸۹/۹/۲۲ عصر ۰۱:۳۵
تشکر شده توسط : ashram, ماری, لمون, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #86

آخیش ، این روزها کافه چقدر خلوته  [تصویر: bathtime.gif]

اگر اینجا مثل هتل بیتس خلوت و بی مشتری بشه اونوقت من مثل نورمن بیتس می شم و ...

۱۳۸۹/۱۰/۲ عصر ۱۰:۲۱
تشکر شده توسط : ژان والژان, ashram, ماری, لمون, باربوسا
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۱۰
اعتبار: 53

تشکرها : 1834
( 10943 تشکر در 271 ارسال )
شماره ارسال: #87

(۱۳۸۹/۱۰/۲ عصر ۱۰:۲۱)سروان رنو نوشته شده:  

آخیش ، این روزها کافه چقدر خلوته  [تصویر: bathtime.gif]

اگر اینجا مثل هتل بیتس خلوت و بی مشتری بشه اونوقت من مثل نورمن بیتس می شم و ...

لویی عزیز !

احتمالا دوستان به جای کافه ، در صفوف به هم پیوسته جلوی بانک ها از هوای زیبای پاییزی لذت می برند ...

به نظرم بد نیست به عموم مراجعان کافه اعلام بفرمایید که این افزایش قیمت های اخیر در فرانسه اشغال نشده  اعمال نمیشود ...

من با این حرفی که می زنید کاملا مخالفم . ولی حاضرم جانم را بدهم تا شما حق داشته باشید این حرف را بزنید ... ولتر
۱۳۸۹/۱۰/۳ عصر ۰۵:۲۵
تشکر شده توسط : ashram, ماری, ژان والژان, لمون, باربوسا
جورج بیلی آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۶

تشکرها : 57
( 85 تشکر در 4 ارسال )
شماره ارسال: #88

با سلام به خدمت تمام اساتید کافه:ttt1

بسیار خرسندم از حضور در این جمع:D از جناب سروان رنو هم تشکر ویژه دارم من از ابتدا می دونستم اینجا قمار می شه اما اجازه ی ورود به من نمیدن cccc:تا اینکه تونستم از راه صحرا چندتا دختر ناز و خوشگل بفرستم خدمتشون::ok:.

بنده ی حقیر رو می شناسید دوستان تا همین چند وقت پیش قصد خودکشی داشتم narahatاما با کمک یک فرشته با این کافه آشنا شدم و دیدم که نه هنوز هم توی این دنیای مجازی جاهای خوب پیدا می شه .

با سینمای کلاسیک آشنا هستم اما متأسفانه اطلاعات زیادی درباره ی دوبله ندارم :cccoبا توجه حضور بزرگان در کافه امیدوارم بتونم شاگرد خوبی باشمmmmm:

به تو هدیه بزرگی داده شده فرصت دیدن دنیا بدون وجود خودت
۱۳۸۹/۱۰/۱۳ عصر ۰۹:۲۲
تشکر شده توسط : Classic, ashram, لمون, باربوسا
Mallory آفلاین
كاپيتان مالوري

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۹/۲۴
اعتبار: 1

تشکرها : 11
( 38 تشکر در 3 ارسال )
شماره ارسال: #89

اوه سلام...

نمي دونستم كافه يه در ديگه هم داره....

يه ليموناد لطفا... فقط من باب آشنايي.........

۱۳۸۹/۱۰/۱۴ عصر ۰۹:۲۱
تشکر شده توسط : ashram, ماری, لمون, شکسپیر, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #90

(۱۳۸۹/۱۰/۱۴ عصر ۰۹:۲۱)Mallory نوشته شده:  

نمي دونستم كافه يه در ديگه هم داره....

خود ما هم نمی دونستیم . بعد از اینکه اوگارتی بیچاره رو دستگیر کردن تازه فهمیدیم که اونجا یه در مخفی هم داشته  که می شده ازش استفاده کرد ولی متاسفانه دیگه دیر شده بود و اوگارتی بدشانس در زندان خودکشی کرد . اون سکانسی که اوگارتی بیچاره رو می خوان دستگیر کنن خیلی باحاله. اولش که فهمیده کارش تمومه ، خیلی مودبانه و با خونسری  از پلیس ها اجازه می گیره و میره ژتون هاشو نقد می کنه و طوری با متانت رفتار می کنه که حتی پلیس ها هم بهش احترام می ذارن ، اما بعدش ... :haha:: جالبه که سروان رنو که می بینه اون داره فرار می کنه اصلا واکنشی نشون نمی ده  و آروم  وایساده . انگار همه از قبل فاتحه این بیچاره رو خونده بودن !

۱۳۸۹/۱۰/۱۵ صبح ۱۲:۱۱
تشکر شده توسط : ashram, لمون, باربوسا
هری لایم آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۵/۱۸
اعتبار: 35

تشکرها : 278
( 4292 تشکر در 113 ارسال )
شماره ارسال: #91

چه بارون خوبی میاد ! :heart:

در تهران دود زده و غبار آلود بطور میانگین در سال 5-6 روز بارندگیه .

خوش به حال دوستانی که در خطه شمال زندگی میکنن . کاش قدر این نعمت رو بدونن .

البته تهران غیر از آلودگی هوا ,  از آلودگی صوتی و تصویری و تراکم جمعیت در حد انفجار و ترافیک غیر قابل تصور و فرساینده و  ناهنجاری های اجتماعی هم رنج میکشه . narahat

نمیدونم چه چیز جذابی در این شهر دود زده وجود داره که از دورترین نقاط کشور با چه پشتکار و سماجتی شال و کلا میکنن بکوب بکوب   سرازیر میشن میان اینجا .

آمار رسمی حاکی از اینه که فقط در 10 سال گذشته بیش از 3 میلیون نفر به این شهر مهاجرت کردن و بیشترشون یا بی کارن یا مشاغل کاذب دارن . مث دلالی - پادویی - خرت و پرت فروشی - توزیع آگهی در پیاده رو ها - گدایی - خنزرپنزر فروشی - علافی - مواد فروشی ...zzzz:

در این شهر هر جا بری ,  توده ای از انسانها رو می بینی که دارن پرسه می زنن و هی همو زیج میکنن :dodgy:. نمی دونم این فرهنگ غلط و نفرت انگیز چرا و چطوری نهادینه  شده .

حدس می زنم سرانه زمین برای زندگی در تهران در حد چند سانتی متر باشه  . مث ساردین کنار هم چیده شدیم بدون اینکه کوچکترین سنخیتی داشته باشیم .   shakkk!

۱۳۸۹/۱۱/۶ عصر ۰۸:۲۵
تشکر شده توسط : سروان رنو, ژان والژان, ashram, ماری, لمون, باربوسا
ژان والژان آفلاین

( 762 تشکر در 50 ارسال )
شماره ارسال: #92
RE: احوال پرسی دوستان و آشنایی با اعضاء جدید کافه

جناب هري واقعا حق با حضرت عالي است. منتها راه حل مناسب هم وجود نداره. همه خيال ميكنن تو تهرون همينطوري كار ريخته. البته راه حل اساسي استفاده از اتاق گاز واحد آيشمنه. در يك عمليات ضربتي تمام اين علافهاي ولگرد رو دستگير و به واحد آيشمن تحويل دهند. اما متاسفانه به دليل افزايش قيمت گاز و عدم پرداخت يارانه به واحد آيشمن فعلا تمامي اعدام هاي واحد مذكور به تعويق افتاده . حتي حكم اعدام من هم معلق مونده. هر وقت به سروان رنو (مسئول فني اتاق گاز ) اعتراض ميكنم ميگه فعلا به دليل گرون شدن گاز اعدام نداريم.

۱۳۸۹/۱۱/۷ صبح ۰۳:۴۱
تشکر شده توسط : سروان رنو, ashram, ماری, ترومن بروینک, زرد ابری, لمون, پیرمرد, باربوسا
هری لایم آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #93

اولین کاری که این قشر ازمهاجران انجام میدن اینه که اگه دختر باشن صداشونو کلفت می کنن و اصطلاحات پسرونه رو چاشنی گفتارشون می کنن و اگر پسر باشن ,  فوری موهاشونو به حالت تن تنی ,  تیفوسی یا خروسی تبدیل می کنن , یه من ژل میمالن به سرشون ,  لبخند ملیحی می زنن ( که چهرشون از اون خشونت ذاتی یکم فاصله بگیره ) و میفتن تو خیابون ولی عصر ...

بیچاره خیابون ولی عصر ! البته به مرور خودشونو به همه جای شهر میدوونن و خیلی زود همه جا رو یاد می گیرن و در این فرایند با کوششی بی دریغ و تلاشی خستگی ناپذیر از هیچ جان فشانی ای فروگذار نمیکنن . 

۱۳۸۹/۱۱/۷ عصر ۰۸:۴۵
تشکر شده توسط : سروان رنو, ژان والژان, ashram, ماری, لمون, باربوسا
ماری آفلاین
"ماری آنتوانت"
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۴/۵

تشکرها : 63
( 91 تشکر در 7 ارسال )
شماره ارسال: #94

سلام به همه ...:llerr

امیدوارم بتونم عضو خوبی برای این تالار دوست داشتنی باشم فقط یک مشکلی که هست من هنوز نمیتونم تاپیک جدیدی ارسال کنم چرا؟:lovve:

"ماری آنتوانت" حکايتگر زندگی ملکه معروف فرانسه تا پيش از وقوع انقلاب اين کشور است.
۱۳۹۰/۴/۱۱ صبح ۱۲:۴۷
تشکر شده توسط : لمون, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #95

حالا دیگر از تابستان ها خوشم نمی آید !

قدیم ترها تابستان فصل رویایی ما بچه ها بود. روزی که آخرین امتحان را می دادیم و تعطیلات تابستان شروع می شد احساس همان زندانیان فیلم پاپیون را داشتیم که از جزیره فرار می کنند. رهایی از مدرسه برایمان در حکم رهایی از شاووشنگ بود. انگار تازه متولد می شدیم و ...

حالا اینطور نیست. نه خبری از مدرسه هست و نه خبری از تعطیلی. همه اش کار است و کار . الان برعکس آن موقع ها , عاشق زمستان هستم. عاشق آن هوای ابری و بارانی اش , هوای خنک و لطیف اش , شب های طولانی و درازش.  :lovve:تابستان به چه دردمان می خورد با آن هوای گرمش ( حالا اگر شمال اروپا بودیم یه چیزی ) . تابستانِ ایران ( مخصوصا جنوب اش ) جهنم است. بیشتر طول روز که نمی توانی بیرون بیایی. عصرها هم تا نیمه های شب همه مشغول کارند تا کم کاری روز را جبران کنند. اینطوری باید تا ساعت 11 شب کار کنی و دیگر فرصتی برای اینترنت گردی و کافه گردی و ولگری مجازی نداری. narahat

حالا که بیشتر بچه ها بی حال و بی حوصله شده اند (مانند خودم ) حداقل توی این تاپیک میشه جاده خاکی رفت و از چیزهای دیگر نوشت ... شما هم بیایید بی تکلف بنویسید... فعلا سینمای کلاسیک و دوبله را بیخیال شوید.

پی نوشت: همین الان ناخودآگاه  سکانس ابتدایی فیلم خارش هفت ساله توی ذهنم نمایان شد. همونجایی که مردها طی یک سنت هزار ساله , زن هاشون رو برای رهایی از گرما به ییلاق می فرستادن و خودشون به کولرها پناه می بردن . امان از این سینمای کلاسیک !

۱۳۹۰/۴/۱۱ عصر ۱۱:۴۹
تشکر شده توسط : ژان والژان, هری لایم, Classic, لمون, کلئوپاترا, باربوسا
ژان والژان آفلاین

( 762 تشکر در 50 ارسال )
شماره ارسال: #96

سروان جونم. سلام

با خوندن اين متن جانگداز  شما تمام غم غصه ها و خاطرات بد ذهنم بيادم اومد . ياد دوره خردسالي _ رفتن به مهد كودك _ دوره ابتدايي  راهنمايي  دبيرستان - من هم اون  قديما  تابستون رو خيلي دوست داشتم ولي خيلي از عزيزانم رو در اين فصل از دست دادم. البته من هنوز هم با امتحان و درس و نمره  و كتاب سروكار دارم ولي هيچ وقت برام جذابيت دوران تحصيلات ابتدايي رو نداره. انگار تابستونهاي اون موقع حال و هواي ديگه اي داشت. اون موقع ها تابستون برام عبارت بود از دوچرخه سواري -خوردن بستني -چيدن گيلاس هاي باغ ولي الان چي؟

انگار اون زمونا گرما رو حس نميكرديم. ساعتهاي طولاني دوچرخه سواري ميكردم اصلا حاليم نبود كه دماي هوا 38 درجه است.( البته خدا به داد بچه هاي جنوب برسه. با اون گرماي طاقت فرسا)

شباي تابستون چه زيبا بود هوا ي صاف و مهتابي . ميرفتم بالاي پشت بام خونمون . تا صبح  ستاره ها و نور مهتاب رو تماشا ميكردم. البته يك شب  عقرب زرد رنگي منو نيش زد كه از اون موقع ممنوع الپشت بام شدم. خيلي درد داشت.

راستي سروان جون قيمت اون كولر آبي كه عكسشو گذاشتي خيلي بالا رفته ها و در عوض كولر گازي بشدت افت قيمت داره. علتش هم كه معلومه "افزايش قيمت برق"

خيلي ها كولر گازيشونو ميفروشن ( به ثمن بخس) و به جاي اون كولر آبي ميگيرن. البته بعضي ها هم كه همتي دارن با خريدن كابل و بالا رفتن از تير چراغ برق و البته اتصال غير مجاز به شبكه توزيع سراسري برق به معدن برق رايگان تا ابد دسترسي پيدا مينمايند. كه اين كار عليرغم فوايد اقتصادي خطرات برق گرفتگي و مرگ را هم گاها بدنبال دارد.

فایل های ضمیمه بند انگشتی

۱۳۹۰/۴/۱۲ صبح ۰۲:۵۲
تشکر شده توسط : اسکورپان شیردل, سروان رنو, لمون, پیرمرد, باربوسا
هری لایم آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #97

رنوجان 1000 سال نه ; 500 سال . البته در نهایت فرقی هم نمی کنه چون نکته اصلی ,  پناه بردن به کولر هاس . من شیفته این فیلمم . هیچوقت از تماشای اون دلزده نمیشم . هر سکانسش آبستن موضوعات جالب و بی نظیره . اوج خلاقیت بیلی وایلدر در این فیلم دیده میشه .  وقتی یاد این فیلم می افتم شاداب می شم و حس می کنم زندگی چقدر زیباس . کاش می شد این فیلمو دور هم بشینیم تماشا کنیم .   

۱۳۹۰/۴/۱۲ عصر ۰۷:۵۸
تشکر شده توسط : ژان والژان, لمون, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #98

(۱۳۹۰/۴/۱۲ صبح ۰۲:۵۲)ژان والژان نوشته شده:  

... بعضي ها هم كه همتي دارن با خريدن كابل و بالا رفتن از تير چراغ برق و البته اتصال غير مجاز به شبكه توزيع سراسري برق به معدن برق رايگان تا ابد دسترسي پيدا مينمايند. كه اين كار عليرغم فوايد اقتصادي خطرات برق گرفتگي و مرگ را هم گاها بدنبال دارد....

جدیدا اداره برق خیلی ناقلا شده و اومده توی محلاتی که چنگک می انداختن روی سیم های برق , روکش پلاستیکی انداخته. البته ملت هم از اونا ناقلاترن . تیغ موکت بری می بندن به سر چوب و باهاش پلاستیک ها رو پاره می کنن. بعضی ها هم سیخ داغ فرو می کنن توی پلاستیک و سر چنگک رو به مس می رسونن ! خلاصه بازی موش و گربه ادامه داره . فقط این وسط معلوم نیست کی موشه و کی گربه اش !  taeed

(۱۳۹۰/۴/۱۲ عصر ۰۷:۵۸)هری لایم نوشته شده:  

رنوجان 1000 سال نه ; 500 سال . البته در نهایت فرقی هم نمی کنه چون نکته اصلی ,  پناه بردن به کولر هاس . من شیفته این فیلمم . هیچوقت از تماشای اون دلزده نمیشم .

من هم فیلم رو خیلی دوست دارم. :lovve:فکرش رو بکن . آقای شرمن 50 سال پیش کولر گازی داشت . ما اون موقع پنکه هم نداشتیم :ccco.  مرلین مونرو هم که لباس زیرهاشو میذاشت تو پخچال تا خنک بشه ! عجب ایده خوبی بود. البته اون موقع ما یخچال هم نداشتیم  cccc:

...

۱۳۹۰/۴/۱۵ صبح ۱۲:۰۴
تشکر شده توسط : بهزاد ستوده, ژان والژان, ترومن بروینک, لمون, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #99

دوستان نظرتون در مورد این پیشنهاد چیه ؟

قرار بذاریم که در فلان روز هفته ,سر فلان ساعت همه آنلاین باشیم تا بتونیم به صورت زنده توسط جعبه پیام  و یا همین تاپیک بحث زنده داشته باشیم.  روز و ساعتش رو می تونیم با رایزنی انتخاب کنیم تا موقعی باشه که حداکثر بچه ها وقت آزاد دارن. اینطوری یک ساعت در هفته همه کاربران می تونن راحت و زنده با هم بحث کنن و شبیه به احساس در یک مهمانی بودن هست.

[تصویر: mocantina.gif]

۱۳۹۰/۴/۱۶ صبح ۱۲:۴۵
تشکر شده توسط : بهزاد ستوده, ترومن بروینک, رزا, Classic, ژان والژان, california, لمون, باربوسا
ترومن بروینک آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۳/۷
اعتبار: 8

تشکرها : 702
( 368 تشکر در 16 ارسال )
شماره ارسال: #100

کاملآ موافقم جمعه ها طرفهای عصر مث قدیما که فیلم میدیدن بعد راجع بهش بحث میکردین یکی رو انتخاب میکنیم و دسته جمعی می افتیم به جونش:D بیشتر از یه ساعت هم میتونه باشه...:lovve:

۱۳۹۰/۴/۱۶ عصر ۱۱:۴۳
تشکر شده توسط : لمون, باربوسا
ارسال پاسخ