[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلانتری انجمن
نویسنده پیام
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11430
( 18964 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #1
کلانتری انجمن
[تصویر: clauderains.jpg]

فرانسه اشغال نشده ورود شما رو خوشآمد میگه .

پلیس انجمن با گشت در انجمن دائما وضعیت پست ها و کاربرها را زیر نظر دارد اما کاربران
هم می توانند در کلانتری اینجا مسائل و مشکلات را با پلیس که امین ناموس آنهاست در
میان بگذارند . کلیه دعاوی حقیقی و حقوقی اعضاء در اینجا قابل پیگیری می باشد.
۱۳۸۸/۵/۲ عصر ۰۱:۳۱
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : ژان والژان, ماری, ولگرد کوچک, BATMAN, لمون, گولاگ, باربوسا, کلانتر چانس
Savezva آفلاین
جک لمون

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۱۰
اعتبار: 38

تشکرها : 989
( 2180 تشکر در 179 ارسال )
شماره ارسال: #2
RE: کلانتری انجمن

جناب سروان عزیز!!!

با این عکس پر ابهتی که در این پست گذاشته اید مطمئن هستم هیچ کس جرات خلاف کردن هم ندارد چه برسد به شکایت!!!!tajob2

سفید پوشیده بودم با موی سیاه/ اکنون سیاه جامه ام با موی سفید
۱۳۸۸/۱۰/۳۰ عصر ۱۱:۵۸
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : سروان رنو, ماری, ولگرد کوچک, لمون, گولاگ, ال سید, باربوسا, کلانتر چانس
Classic آفلاین
صاحب کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۷
اعتبار: 47

تشکرها : 6825
( 6072 تشکر در 445 ارسال )
شماره ارسال: #3

آره فقط یه دونه سرگرد اشتراسر رو تو کافه کم داریم :D

اینهمه کافه توی دنیا هست , اونوقت شما درست اومدین به کافه ی ما
۱۳۸۸/۱۱/۱ صبح ۰۱:۳۴
تشکر شده توسط : سروان رنو, Savezva, ولگرد کوچک, لمون, گولاگ, آلبرت کمپیون, آدمیرال گلوبال, باربوسا
نرمن آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۶/۵
اعتبار: 0

تشکرها : 16
( 89 تشکر در 15 ارسال )
شماره ارسال: #4

سلام سروان رنو عزیز

میخواستم اول از لطفتون تشکر کنم که من را راه دادید در جمعتون

دوم درخواست داشتم از اینکه میخواستم بدونم چهطوری میشه فایل صوتی را گذاشت آخه میخوام مسابقه راه بندازم باصدای دوبلر های معروف

نرمن ویزدام: دوست دارم تا پایان عمرم مردم را بخندانم ولی خودم با قلبی پر از غم خواهم مرد
۱۳۸۹/۶/۷ صبح ۱۱:۴۹
تشکر شده توسط : ولگرد کوچک, لمون, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #5

(۱۳۸۹/۶/۷ صبح ۱۱:۴۹)نرمن نوشته شده:  

سلام سروان رنو عزیز

میخواستم بدونم چهطوری میشه فایل صوتی را گذاشت آخه میخوام مسابقه راه بندازم باصدای دوبلر های معروف

نرمن جان ، اشتباه اومدید.

اینجا کلانتری انجمن هست و فقط برای مواردی مانند قتل مشتریان کافه ، گروگان گیری ، سرقت مسلحانه و ...  به اینجا مراجعه می کنن. این موارد آموزشی رو در بخش محله چینی ها مطرح کن.

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۸۹/۶/۷ عصر ۰۲:۳۳
تشکر شده توسط : ژان والژان, ولگرد کوچک, BATMAN, لمون, گولاگ, باربوسا
ساب زیرو آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۷/۲۶
اعتبار: 3

تشکرها : 24
( 238 تشکر در 29 ارسال )
شماره ارسال: #6

با درود

وظیفه دارم سلام و تبریکات گرم ژنرال اشتوبناگار ( فرمانده نظامی پاریس ) و بریگاردیر ژنرال هاینز هارمل ( فرمانده لشگر 9 زرهی اس اس ) را خدمت شما تقدیم دارم.

قصد داشتم که در محله چینیها یک پاتوق کوچک به نام " دخمه ژول سدری " ( به یاد ژول سدری بزرگ آن یگانه آشپز مردان دریا ) ایجاد کنم و عناوین مستندها آموزشی ، تاریخی ، تاریخ نظامی ، هنرهای رزمی ( مجموعه ای که سالها گردآوری آنها زمان گرفته است )  و .... بعضی از مواردی را که درخور و شایسته این کافه همیشه ماندگار است را در آنجا قرار دهم تا دوستان به سهولت قادر به تهیه این موارد باشند ( کمترین هزینه ممکن محاسبه می گردد به یمن وجود این کلانتری و بزرگ کلانترش )
پیش از هر اقدام کسب مجوز از کلانتری را ضروری دانستم و به همین جهت خدمت رسیدم

پرونده و مدارک را بر روی میز شما قرار دادم ، اگر هم نیاز به سفارش باشد بفرمایید  تا فیلد مارشال اروین رومل و یا ژنرال ویلهلم گودریان را واسط قرار دهم:D

همیشه سبز باشید

رستگاری شما در گرو خرد شماست به هیچ امر دیگری وابسته نیست
۱۳۸۹/۸/۱۶ عصر ۰۸:۱۲
تشکر شده توسط : سروان رنو, ولگرد کوچک, Papillon, لمون, گولاگ, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #7

به به ! چه سعادتی که با دوستان رومل و گودریان معاشرت داشته باشیم. آقا لازم شد یک تاپیک تاریخ کلاسیک هم با هم در محله چینی ها استارت بزنیم حتما .::ok: ما چاکر همه بچه های SS و بخصوص وافن SS بوده و هستیم. یاد ژنرال مانشتین هم بخیر cryyy! . یه بار اومده بود مراکش برای سرکشی به قوای محور. یه چند روزی مهمان ما بود. حسابی خوش گذشت ...

در مورد اون تاپیک هم PM  بزن تا صحبت کنیم.

۱۳۸۹/۸/۱۶ عصر ۱۰:۳۳
تشکر شده توسط : ساب زیرو, ولگرد کوچک, Papillon, لمون, گولاگ, پیرمرد, باربوسا
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۱۰
اعتبار: 53

تشکرها : 1834
( 10943 تشکر در 271 ارسال )
شماره ارسال: #8

سلام لویی !

با کمال احترام به استحضار می رساند ( به سبک نامه های قدیم که به راستی بر روی کاغذ نگارش می شد ) مدارک اینجانب نظیر شناسنامه و پاسپورت و در این اواخر کارت ملی ! با نام قدیم Seth توسط خودم ! مفقود شده و  از این پس هیچگونه اعتبار رسمی و قانونی ندارد !

پدرخوانده درستکار یکی از 5 خانواده بزرگ تبهکاران : دون ویتو کورلئونه !

من با این حرفی که می زنید کاملا مخالفم . ولی حاضرم جانم را بدهم تا شما حق داشته باشید این حرف را بزنید ... ولتر
۱۳۸۹/۹/۱ صبح ۰۱:۳۸
تشکر شده توسط : ژان والژان, ولگرد کوچک, لمون, پیرمرد, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #9

به به  ! برو بچه های مافیا روی چشم ما جا دارن . سلام ما رو به خانواده تاتارگیا و کلمنزو هم برسون.

۱۳۸۹/۹/۱ صبح ۰۱:۵۴
تشکر شده توسط : دشمن مردم, ژان والژان, ولگرد کوچک, لمون, گولاگ, شارینگهام, باربوسا
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #10

(۱۳۸۹/۹/۱ صبح ۰۱:۵۴)سروان رنو نوشته شده:  

به به  ! برو بچه های مافیا روی چشم ما جا دارن . سلام ما رو به خانواده تاتارگیا و کلمنزو هم برسون.

ممنونم لویی !

اگه با خانواده تاتارگیا به توافق رسیدیم که مایکل بتونه سالم از ایتالیا به آمریکا برگرده و مراسم عبادی سیاسی درآغوش گرفتن و روبوسی با تاتارگیا و از پی اون صلح و آتش بس رو داشتیم قول می دم در همون مجلس پس از اون تهدید تاریخی من خطاب به همه خانواده ها ( که باید حواسشون رو خوب جمع کنن تا من بعد ها یکی از حاضرین در اون اتاق رو مقصر ندونم ! ) بلافاصله به همه خانواده ها خواهم گفت که سروان رنو یعنی دوست عزیز من لویی ! به همه سلام رسونده !

من با این حرفی که می زنید کاملا مخالفم . ولی حاضرم جانم را بدهم تا شما حق داشته باشید این حرف را بزنید ... ولتر
۱۳۸۹/۹/۱ صبح ۰۲:۴۱
تشکر شده توسط : ژان والژان, ولگرد کوچک, لمون, پیرمرد, باربوسا
ژان والژان آفلاین
مسئول اردوگاه آشويتس كافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۲۳
اعتبار: 41

تشکرها : 10488
( 762 تشکر در 50 ارسال )
شماره ارسال: #11

سلام لويي! والژان هستم دن كورلئونه منو فرستادند تا مجوز چند فقره قتل و چند مورد گوشمالي اساسي در مورده چندتا از مشتري هاي كافه كه باج سيبيل به ايشان پرداخت نميكنند از شما بگيرم.آخه من هم جزو دارودسته اونام. ميدوني كه حقوق شهرداري كفاف مخارج رو نميده .مخصوصا مخارج كزت رو. مخارج تحصيل و جشن عروسي و ...  .خيلي سر وصدا نميكنند شما فقط يك ساعتي اون طرفا نباش.البته كلانتري بمونيد امن تره. دن كورلئونه گفتند بعد از اتمام كار يه سري به كلانتري ميزنه! تا از خجالت شما در بياد.در ضمن دونگ شما رو هم دادن به من تا تقديمتان كنم.

۱۳۸۹/۹/۱۶ صبح ۰۳:۴۱
تشکر شده توسط : ولگرد کوچک, Papillon, لمون, پیرمرد, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #12

عجب ! کلی پرونده شکایت از خانواده دُن به کلانتری رسیده که شامل موارد زیادی از جمله قتل ، باج گیری ، پیشنهادهای غیر قابل رَد  ، و ... میشه . انجمن حمایت از حیوانات هم در مورد بریده شدن سر اسب ها ، شکایت بلند بالایی فرستاده . خلاصه اینقدر حجم پرونده های جناب دُن زیاد شده که  یک اتاق کلانتری رو اشغال کرده.

۱۳۸۹/۹/۱۷ صبح ۰۲:۰۱
تشکر شده توسط : ژان والژان, ولگرد کوچک, لمون, پیرمرد, گولاگ, باربوسا
ژان والژان آفلاین
مسئول اردوگاه آشويتس كافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۲۳
اعتبار: 41

تشکرها : 10488
( 762 تشکر در 50 ارسال )
شماره ارسال: #13

سلام  جناب سروان. دن كورلئونه كلي سلام رسوندند و مقداري خرت و پرت دادند تا تقديمتان كنم. چيز قابل داري نيست مقداري شمش طلا و سكه و ... . پيش كش قربان. فقط  اگه اون پرونده هاي شكايت رو يه جوري نابودشون كنيد ممنونتان ميشيم. جان نثارم جناب سروان.

۱۳۸۹/۹/۱۷ صبح ۰۲:۲۴
تشکر شده توسط : دن ویتو کورلئونه, ولگرد کوچک, Papillon, لمون, پیرمرد, باربوسا
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #14

(۱۳۸۹/۹/۱۷ صبح ۰۲:۰۱)سروان رنو نوشته شده:  

عجب ! کلی پرونده شکایت از خانواده دُن به کلانتری رسیده که شامل موارد زیادی از جمله قتل ، باج گیری ، پیشنهادهای غیر قابل رَد  ، و ... میشه . انجمن حمایت از حیوانات هم در مورد بریده شدن سر اسب ها ، شکایت بلند بالایی فرستاده . خلاصه اینقدر حجم پرونده های جناب دُن زیاد شده که  یک اتاق کلانتری رو اشغال کرده.

سلام لویی !

فکر می کنم جدیدا کشوی دوم سمت چپ میزت رو  در کلانتری کافه کنترل نکردی و پاکت زرد رنگی که در اون قرار داده شده ندیدی ... بچه ها مبلغی رو که تصادفا ! در بازی رولت قمارخونه های ما برده بودی رو وقتی در کلانتری نبودی در اون کشو قرار دادن و هیچکدوم از افرادتون هم متوجه نشده !

من اگه جای تو بودم در مورد دقت و حواس افرادم بیشتر حساس می بودم ! چون بالاخره ممکنه یه روز برسه که افسر رشوه گیر فقیر به حد خودش بسنده نکنه و به قول الیور تویست (( یک کمی بیشتر ! )) بخواد ... اونوقته که ممکنه من و تو دیگه نتونیم دوست های خوبی باقی بمونیم و من برای تو در اون روزهای احتمالی نگرانم با این افراد و محافظهایی که داری !

راستی لویی !

این دوست عزیز من شهردار مادلن با یکی از ابواب جمعی شما به نام ((ژاور)) مشکلات کوچیکی داشت! ظاهرا این ((ژاور)) اهل رشوه هم نبود و  هر چه ما اصرار کردیم بیاد و در بازی رولت شانس زیادش رو امتحان کنه نیومد که نیومد ! باور کن که دلم نمیخواست ولی اگه دقت کنی در کنار اون پاکت زرد رنگ در کشوی میزت ، یه جلیقه مال ژاور هست که لای اون یه ماهی گذاشته شده ! اگه در میون افرادت از بر و بچ سیسیل فردی موجود بود بگو این پیام رو برات ترجمش کنه !

خدا حقظت کنه لویی !

دوست قدیمی تو : دن ویتو کورلئونه  

۱۳۸۹/۹/۱۷ صبح ۰۹:۲۷
تشکر شده توسط : ژان والژان, ترومن بروینک, ولگرد کوچک, لمون, گولاگ, پیرمرد, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #15

من شوکه شدم . وقتی که فهمیدم شما حرف از رشوه می زنید.

دیگه کار از رشوه گذشته.

سه دوست عزیز و تازه وارد :  دن کارلئونه ، ژان والژان ، زبل خان .

نام شما در فهرست تصفیه نژادی SS وارد شده و به خاطر برخی پست های غیر مفید ممکن است به اتاق گاز معرفی شوید. البته این بدان معنی نیست که هیچ نوشته خوبی نداشته اید اما برخی مواقع یک نوشته بی مورد ، اجر و پاداش بقیه پست های خوب را زایل می کند. لطفا رسم کم گوی گزیده گوی را رعایت فرمایید تا مشمول هولوکاست نشوید.

سروان رنو

واحد مخصوص آیشمن

۱۳۸۹/۹/۱۷ عصر ۱۰:۴۲
تشکر شده توسط : ولگرد کوچک, Papillon, لمون, گولاگ, پیرمرد, شارینگهام, باربوسا
ساب زیرو آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۷/۲۶
اعتبار: 3

تشکرها : 24
( 238 تشکر در 29 ارسال )
شماره ارسال: #16

درود

حسب الامر ، کلیه واحدهای زرهی لشگرهای زرهی 9 و 10 اس اس ، گروس دویچلند ، لیب استاندارته آماده خدمتگزاری هستند.

فرمان رنوی عزیز همیشه و هرجا لازم الاجراست ،  بدون شک و تردید.

رستگاری شما در گرو خرد شماست به هیچ امر دیگری وابسته نیست
۱۳۹۰/۱۰/۴ عصر ۱۱:۳۷
تشکر شده توسط : Classic, KESSLER, ولگرد کوچک, Papillon, لمون, سروان رنو, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #17

(۱۳۹۰/۱۰/۴ عصر ۱۱:۳۷)ساب زیرو نوشته شده:  

... کلیه واحدهای زرهی لشگرهای زرهی 9 و 10 اس اس ، گروس دویچلند ، لیب استاندارته آماده خدمتگزاری هستند.

برادر متعهد آریایی ، ساب زیرو  ( حَفِظُ الله نِژادِکَ )

بدین وسیله ضمن ابراز شادمانی از حضور ظفرمندانه شما در " رایش کافه" به اطلاع می رساند که حسب الامر پیشوا [تصویر: hitler.gif] لازم است کلیه لشکرهای مذبور شامل قوای ذکر شده در بالا  به همراه دو تیپ از وافن اس اس را در کافه به حالت آماده باش در آورید. همچنین ژنرال بوک هم قول مساعد داده اند که ارتش رزرو را در زمان مقتضی به کمک شما بفرستند. خداوند نگهدار "رایش کافه" باشد.

درود بر پیشوا (هایل )

سروان رنو

عامل نفوذی گشتاپو در ارتش فرانسه

با حفظ سمت - رئیس پلیس کازابلانکا

۱۳۹۰/۱۰/۶ عصر ۱۰:۳۵
تشکر شده توسط : Papillon, ژان والژان, Classic, Esa, KESSLER, زرد ابری, ولگرد کوچک, لمون, گولاگ, باربوسا
ولگرد کوچک آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۷/۱
اعتبار: 1

تشکرها : 110
( 44 تشکر در 4 ارسال )
شماره ارسال: #18

سیلام جناب آقای سروان {#smilies.biggrin}

کلانتری کلا جای ترسناکیه :llerr

یه سوال دارم این گرینه درجه خطا که زیر آواتار من هست معنیش چیه و مال کیاست ؟

یه تاپیک دیدم تو محله چینی ها به نام گمشدگان فکر نمی کنید که جای اون تاپیک تو کلاتنری انجمن است ؟mmmm:

آموخته ام .... کسی کامل نیست تا آن زمان که عاشق شوی
۱۳۹۱/۷/۷ صبح ۰۹:۵۷
تشکر شده توسط : لمون, گولاگ, باربوسا
Joe Bradley آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۴/۲۹
اعتبار: 15

تشکرها : 160
( 1616 تشکر در 95 ارسال )
شماره ارسال: #19

سلام

من قوانین سایت رو قبل از ثبت نام مطالعه کردم و در قسمت محله چینی ها در مورد نام فیلم راهنمایی میخواستم و  ادمین محترم بازنشسته فرموده بود که ارسال سوال برای افراد غیر عضو هم امکان دارد اما من نمیتونم سوالم رو مطرح کنم چون اجازه داه نمیشه.

لطفا راهنمایی کنید.

لعنت به چراغ سرخ ، لعنت به چراغ سبز
-----------------------------------------
دیگه دل با کسی نیست
دیگه فریاد رسی نیست
آسمون ابری شده
دیگه خار و خسی نیست
----------------------------
تا زمانی که شخص ضعیف و مظلومی وجود نداشته باشه ، اشخاص ظالم به وجود نمی آیند.
۱۳۹۲/۵/۴ صبح ۱۲:۴۵
تشکر شده توسط : گولاگ, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #20

(۱۳۹۲/۵/۴ صبح ۱۲:۴۵)Joe Bradley نوشته شده:  

من قوانین سایت رو قبل از ثبت نام مطالعه کردم و در قسمت محله چینی ها در مورد نام فیلم راهنمایی میخواستم و  ادمین محترم بازنشسته فرموده بود که ارسال سوال برای افراد غیر عضو هم امکان دارد اما من نمیتونم سوالم رو مطرح کنم چون اجازه داه نمیشه.

درود بر شما ؛

علت آن همانا نیاز به تغییر نام کاربری و انتخاب نام مناسب تر بوده که هم اکنون انجام داده اید.::ok: البته قوانینی که قبل از کودتا بر علیه ادمین  و بازنشستگی اجباری ایشان داشتیم کمی تغییر کرده است. اینک عضویت ازمایشی شما تایید شده و می توانید سوال خود را در بخش مربوطه مطرح نمایید. در پایان لازم به یادآوری است که بخش کلانتری انجمن صرفا جهت پیگیری شکایات مهم مانند : قتل کاربران کافه , سرقت مسلحانه , گروگانگیری و .... بوده و تقاضاهای غیر از این رو باید صرفا در همان تاپیک تقاضای عضویت مطرح کرد.

ارادتمند شما

سروان رنو

۱۳۹۲/۵/۴ صبح ۰۸:۴۲
تشکر شده توسط : Joe Bradley, ژان والژان, زرد ابری, آقای همساده, الیزا دولیتل, پیرمرد, گولاگ, باربوسا
ارسال پاسخ