[-]
جعبه پيام
» <Classic> مستند زيباي "داستان سينما". هم اكنون از شبكه مستند.
» <سروان رنو> جمشید مشایخی - عزت الله انتظامی و باقی قضایا ... http://cafeclassic5.ir/showthread.php?ti...9#pid36199
» <ال سید> اکثر ویدیو کلوپ ها اینکارو انجام میدن
» <رابین‌هود> دوستان گرامی کسی در مورد روش تبدیل فیلم ویدئو به فایل دیجیتال تجربه ای داره؟ چند سوال دارم
» <سروان رنو> اسنپ و ماشین دودی و چرخ روزگار .... http://cafeclassic5.ir/showthread.php?ti...5#pid36205
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 5 رای - 4.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه های دهه 70
نویسنده پیام
مموله آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱۰/۲
اعتبار: 3

تشکرها : 225
( 103 تشکر در 26 ارسال )
شماره ارسال: #61
بانوی خوش حافظه

باسلام خدمت بانو رزای عزیز

سالهاست مطالب مفید کافه رامطالعه می کنم .همیشه فکر می کردم که تنها خودم هستم که همیشه دررویا سیر می کنم اکثراوقات به گذشته وبرنامه های تلویزیون فکر می کنم بادیدن مطالبی که دوستان وبخصوص شما وجناب سروان رنو ارسال می کنید واقعا شگفت زده می شوم .

یک سری کارتون وفیلم هستند که بدجور ی درذهن ام حک شده اند لطفادر صورت امکان  دررابطه با این اسامی اطلاعات بیشتری  بدهید .

1- پاییزصحرا

2-سیب زمینی پشندی

3-دکترکوچولو عروسکی

4-میشکا موشکا

5-جامدادی توشیا (پلاستو)

6-نمایش آهای پدراآهای مادرا(شرین نجفی هم بود)

7-رولی(دختریتیم مجاری)

8-داوطلب مرگ

9-مرغابی فلزی

10-گاهای شب بو (ماکسیمیلیانویا یه همچین چیزی )

11-یه سریال با بازیگرهای کودک قصه های جزیره (شاید درحستجوی سرنوشت)

12-چشم چشم دوابرو(برنامه ترکیبی )

13-خانه پوشالی (نسخه بریتانیایی 0 فرانسیس ارکات /متی استورین /سارا/مجلس عوام

14-کارتون میکروبی

15-ببخشید خیلی زیاد شد ولی اینها بخش خیلی کمی ازبنامه های گمشده من اند

باورکنید کل صداوسیما ی آن زمان راهم داشته باشم باز احساس می کنم چیزی از قلم افتاده

بادرود فراوان وتقدیم احترام به بانو رزا وجناب سروان رنوی هوشیار وبجه های دهه 60

بیچاره آهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم آهویی
۱۳۹۵/۱۰/۸ عصر ۱۰:۱۴
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : زرد ابری, بیلی لو
مموله آفلاین
مشتری کافه
*

( 103 تشکر در 26 ارسال )
شماره ارسال: #62
شینگن

شینگن

جناب سروان رنو 

شینگن رو خوب اومدی واااو چه سریالی بود بعدتر ازاوشین فکر کنم سه شنبه شبها ازشبکه یک پخش می شد سریال با جنگلهای مه گرفته سرسبز با اون آهنگ زیباش شروع می شد.

راوی سریال خانم زاله علو عزیز بودند همچنین گوینده مادر شینگن: راستی سال 1394شبکه نمایش آنونس هایی بامضمون پخش مجدد شینگن نشان می داد ولی به علت بی نظمی شبکه قضیه لوس شد احتمالا آنونس ها رادرآرشیودارم به محض یافتن برایتان به اشتراک می گذارم .باتشکر

۱۳۹۵/۱۰/۸ عصر ۱۰:۴۳
تشکر شده توسط : زرد ابری, مراد بیگ, سروان رنو, بیلی لو
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 65

تشکرها : 7795
( 13639 تشکر در 402 ارسال )
شماره ارسال: #63
RE: شینگن

(۱۳۹۵/۱۰/۸ عصر ۱۰:۴۳)مموله نوشته شده:  

راوی سریال خانم زاله علو عزیز بودند همچنین گوینده مادر شینگن: راستی سال 1394شبکه نمایش آنونس هایی بامضمون پخش مجدد شینگن نشان می داد ولی به علت بی نظمی شبکه قضیه لوس شد احتمالا آنونس ها رادرآرشیودارم به محض یافتن برایتان به اشتراک می گذارم .باتشکر

پخش سریال شینگن از این هفته , شب ها از شبکه نمایش آغاز شده. در سایت شبکه می توانید ساعت دقیق پخش و بازپخش  آن را پیدا کنید.

اگر هنر نبود حقیقت ما را می کشت .
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ عصر ۰۶:۴۲
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : بیلی لو, مموله
مموله آفلاین
مشتری کافه
*

( 103 تشکر در 26 ارسال )
شماره ارسال: #64
RE: شینگن

با سلام خدمت پلیس انجمن جناب سروان رنو

درسته. انگار شبکه نمایش منتظر گلایه ما در رابطه با سریال مهجور شینگن بود تا پخش مجدد آن را آغاز کند. شینگن هرشب راس ساعت 20 از شبکه نمایش پخش می شه .

(ویرایش متن کاربر توسط مدیر)

۱۳۹۵/۱۰/۱۳ عصر ۰۷:۳۸
مموله آفلاین
مشتری کافه
*

( 103 تشکر در 26 ارسال )
شماره ارسال: #65
RE: فوتبالیستها

(۱۳۹۴/۱۱/۲ صبح ۰۳:۵۰)BATMAN نوشته شده:  がんばれ!キッカーズ

<< فوتبالیستها >>

علاقمندان این مجموعه خاطرشون باشه اواسط دهه 70 تلویزیون ویژه برنامه ای رو به مناسبت روز جهانی کودک پخش کرد

درست زمانی که مجموعه کارتونی فوتبالستها به اوج محبوبیت خودش رسیده بود و کلی طرفدار رو مینشوند پای تلویزیون 

یادم هست جمعه اون روز فوتبالیستها در دو نوبت بعد از ظهر و عصر پخش شد و کلی کیف کردیم

اما قبل از پخش نوبت عصر مصاحبه ای اختصاصی با گویندگان صورت گرفت که واقعا تماشایی و به یادماندنی بود

یعنی از اون روز تا الان هر وقت اسم فوتبالیستها به گوشم میخوره محال ممکنه یاد اون روز نباشم

خیلی مشتاق بودم یکبار دیگه اون مصاحبه رو ببینم که خوشبختانه امشب و به طور اتفاقی باهاش مواجه شدم

جالب که لینک ویدئو قبلا توسط کاربر خوب و علاقمند به دوبله جناب گالوم (مدتهاست غایبه) در این تالار قرار گرفته بود

کاراکتر محبوب من همونطور که هامون عزیز اینجا بهش اشاره کرد واکاشی مازو بود با دوبله ماندگار آقای زند بود

بدون اغراق گویندگی امیر هوشنگ زند نقش مهم و تاثیرگذاری داشت در محبوبیت هر چه بیشتر این شخصیت 

صدای آقای زند رو واقعا دوست دارم، قبل از مجموعه فوتبالیستها در بسیاری از فیلمهای ایرانی هم شنیده بودم

خیلی کنجکاو بودم با چهره ایشون آشنا شم که خوشبختانه با پخش این مصاحبه تلویزیونی در اون دهه به خواستم رسیدم

صدای ایشون به قدری جوان و با انرژی بود که اون وقتا فکر میکردم چهرش جوانتر از اینها باشه

اما، دیشب که عکسهای جدید ایشون رو دیدم، با خودم گفتم چقدر تو این عکس جوان بوده !

من امیر هوشنگ زند هستم، در سریال فوتبالستها جای واکاشی زوما دربازه بان تیم میوا صحبت میکنم 

پشت صحنه فوتبالیستها با حضور هنرمندان عرصه دوبله

به نقل از ویکی/ آقای زند در کارتون پسر دریا اولین انیمیشن دوبله شده در ایران نیز حضور داشتند

گویا اولین کارتون عروسکی دوبله شده در ایران هم Tander bird نام داشته با گویندگی امیر هوشنگ قطعه ای

گفتگو با امیر هوشنگ زند

若島津 健

<<WAKASHIMAZU>>

واکاشی مازو از همون دوران کودکی، قبل از اینکه پا به عرصه فوتبال بزاره و دروازه بان باشه یه کاراته باز حرفه ای با کمربند سیاه بوده

برای همینم یه دروازه بان بی رقیبه که همیشه شاهد حرکات و ضربات زیبا و تکنیک خاص و دیدنیش بودیم

بهترین و به یادماندنی ترین بازی واکاشی (تیم میوا) مقابل تیم شاهین (سوباسا) بود که با تمام وجودش از دروازه تیمش دفاع کرد

بی درنگ و در یک لحظه دو بار مانع ورود گل به دروازه شد، یکبار مقابل حمله تارو بار دوم هم با تمام توان مقابل سوباسا ایستاد !

به روایت تصویر

///
若島津 健
ویادی هم بکنیم از بانو نرگس فولاد وند که   سوباسا اوزارا را برایمان جاودانه کرد هرچند قبل از آن هم در کارتون های  (داستانهای دانی) و(باخا نمان  - پرین )با صدایش آشنا بودیم . مصاحبه خانم نرگس فولاد وند در برنامه هنر دوبله تقدیم شما
                                                            http://www.namasha.com/v/jOFzNe5e 

///
///

دیروز عصر ۱۰:۳۶
تشکر شده توسط : زرد ابری, پرنسس آنا
ارسال پاسخ