[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 4 رای - 4.25 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد برای بهبود کافه
نویسنده پیام
ترومن بروینک آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۳/۷
اعتبار: 8

تشکرها : 702
( 368 تشکر در 16 ارسال )
شماره ارسال: #1
پیشنهاد برای بهبود کافه

راهکار مفید

دیگر بر کسی پوشیده نیست که اوضاع کافه آشفته و بی نظم است

آشفتگی که خود حکایتی دارد اما بی نظمی موردیست که به آن میپردازم

بی نظمی یکی از عوامل بی انگیزگیست و هر چه فضای کافه شکیل تر باشد دست دل نویسنده بیشتر به سمت نوشتن می رود بنده راه کاری برای ارائه دارم که امیدوارم مدیران محترم رغبتی نثبت به آن نشان دهند

بارها و بارها گفته شده که باید کلنگ سایر ژانرهای سینمای کلاسیک زده شود پس کی؟ وقتی همه رفتند؟؟

برای جلو گیری از زیاده گویی فقط نقشه راهبردی ام را عنوان می کنم

راهکاری اندیشیده ام که بر اساس گفته های پیشین خودم و سایر دوستان است (برای بخش مهمی از کافه، که به نظرم در بخش های دیگر هم میتوان پیاده اش کرد)

سازماندهی بخش سینمای کلاسیک دنیا بر چند اصل کلی:

1- بخش تخصصی فیلم ((دایرت المعارف فیلمهای کلاسیک))  که بر پایه ژانر بنا شود که در آن معرفی و نقد و تحلیل یا هر مطلبی که مستقیمآ به یک فیلم مربوط میشود گنجانده شود

2- حواشی سینمای کلاسیک که بخشهای جاتبی سکانسهای، اولین استودیو... و غیره

3- بازیگران و گارگردانان

در صورتی که بخشهای اصلی وبسایت مفید مختصر تر از قبل تعریف شده باشند از ایجاد تایپیکهای موازی و گمراه کننده جلوگیری میشود، به مثال های زیر توجه کنید:

آخرین فیلمی که دیدم، راهنمای سایر فیلمها، باغ عدن!!!

هر سه تایپیک مذکور یک هدف را دنبال می کنند و آن اینست که درباره فیلمهای مهجور تری که هیچ تایپیک بخصوصی در مورد آنها بنا نشده بنویسند

اما سوال بنده اینست: آخرین فیلمی که دیدم چه شوری در بیننده ایجاد می کند؟ در اینکه نویسنده تایپیک از سر دلسوزی ای پست را ایجاد کرده شکی نیست و زمانی هم بسیار مفید بود چون نویسنده زیاد بود و نوشتنگاه کم! اما حالا چی؟

بنده چندی پیش مطلبی در مورد فیلم ناقص الخلقها یکی از شاهکارهای درخشان ژانر و حشت در بخشی از کافه یافتم و این در حالیست که تایپیک مخصوص سینمای وحشت همچنان خالیست، نمونه ها بسیارند...

این موازی سازی و گمراه کننده نیست؟؟؟

اینگونه میپندارم که اگر بخش های تخصصی به صورت راهبردی و مفید هدفمند شده و تایپیک زدن مثل بخش دایرات المعارف فیلمها  یا موارد مشابه که اهدافشان مشخص خواهد شد، فقط به موارد ذکر شده ختم شود و از ایجاد تایپیک های اضافی (فقط در این بخش) جلو گیری شود به سلامت کافه کمک بیشتری می کند البته کاربران نخبه همچنان میتوانند که مباحث مورد نظر خود را در بخش جداگانه ای که گفتم ((مثلآ حواشی سینمای کلاسیک)) عنوان کنند

ایجاد تایپیک های جدید باید در بخشهای عمومی کافه صورت گیرد و بخش های تخصصی با سختگیری بهتر است

بی رو دربایسی باید گفت که بخشهای مفیدی از کافه کار را موقتآ یا برای همیشه باید بست، مثل : ده فیلم محبوب عمر، این بخش علی رغم همه خوبی ها موجب تنبلی می شود و کاربرانی (مانند خودم) خیلی راحت بجای نوشتن در مورد فیلمهای محبوبشان با ردیف کردن لیستی کوتاه، کار خودرا آسان کرده و خوشحال از اینکه نه سیخ سوخته نه کباب!!!

گفتنی ها زیاد است و باید دید که اینگونه راه کار ها مورد توجه قرار می گیرد یا نه (شاید هم موجب پلمپ شدن این قسمت شود!!)

اگر جواب مثبت باشد بنده وارد جزئیات بیشتری می شوم که به زیبا تر کردن فضای کافه کمک خواهد کرد

:

ترومن بروینک

۱۳۹۰/۹/۹ عصر ۰۳:۳۶
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : کاپیتان اسکای, راتسو ریــزو, اسکارلت اُهارا, نیومن, Classic, گرتا, بانو, ممل آمریکایی, WaipsetPess, جو گیلیس, ولگرد کوچک, فورست, dered, مگی گربه, لمون, مكانيك, پیرمرد, باربوسا
دزیره آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۴
اعتبار: 33

تشکرها : 3112
( 2462 تشکر در 98 ارسال )
شماره ارسال: #2
RE: دوست داریم انجمن اینگونه باشد ( قوانین نگارش )

ضمن تشکر از جناب ترومن گرامی که به نکاتی اشاره نمودید.

اتفاقا در گذشته نه چندان دور فقط تاپیک "توصیف اخرین فیلمی که دیدم" را داشتیم . ان هم بسیار پر بار و شلوغ که بعد ها در راستای نظم بخشیدن به اوضاع تالار های کافه ، به توصیه دوستانی چون شما ، که البته اکنون بسیار کم پیدا شده اند ،به چندین و چند شاخه از جمله " اطلاعات سایر فیلم ها " تقسیم شد!!

به هر حال "اخرین فیلمی که دیدم " از عادی ترین تاپیکهای موجود در فرومهای این چنینی است و اگر این تاپیک خلوت است ، دلیل بر اشکال دار بودن ان نیست و مطمئن باشید هیچ کس  از سر دلسوزی ان را بوجود نیاورده و یا از سر دلسوزی در ان نمی نویسد. فکرنمی کنم اشنایی ما با فیلمی از مثلا فلینی ، بی حس و حال باشد!. مگر نه !.

اما سوال من در باره اپاراتخانه الفردو است که حال و روزش ادم را یاد سینما های امروز خیابان لاله زارمیاندازد. در حالیکه می توانست از اساسی ترین پایه های گفتگو در کافه باشد. جای ان که فیلم های مراحل بعدی بحث، زودتر اعلام شود تا علاقمندان در صورت لزوم تهیه اش کنند، تماشایش کنند و برای اظهار نظر اماده گردند.سالی یک فیلم در ان مطرح میشود!!!....

گله ام از اپاراتخانه الفردو،فقط به خاطر علاقه ام و مطمئنا علاقه خیلی از شما ها به بحث و گفتگو پیرامون فیلم است .وگرنه من معمولا اهل گله گذاری نیستم و معتقدم که باید (( ز صحبت کم کرد و بر مبلغ افزود )).

این جا یک کافه است. یک کافه . پس تا وقتی که  می توانم، در ان می نویسم .ان هم هر جای کافه که دوست داشته باشم . ای کاش شما هم  همین کار را می کردید،ای کاش.

] استعداد بزرگ بدون اراده بزرگ وجود ندارد . بالزاک
۱۳۹۰/۹/۱۰ صبح ۱۰:۱۱
تشکر شده توسط : نیومن, Classic, گرتا, بانو, راتسو ریــزو, اسکارلت اُهارا, ممل آمریکایی, ولگرد کوچک, dered, مگی گربه, لمون, گولاگ, مكانيك, باربوسا
ترومن بروینک آفلاین
دوست قدیمی

( 368 تشکر در 16 ارسال )
شماره ارسال: #3

(۱۳۹۰/۹/۱۰ صبح ۱۰:۱۱)دزیره نوشته شده:  

اتفاقا در گذشته نه چندان دور فقط تاپیک "توصیف اخرین فیلمی که دیدم" را داشتیم . ان هم بسیار پر بار و شلوغ که بعد ها در راستای نظم بخشیدن به اوضاع تالار های کافه ، به توصیه دوستانی چون شما ، که البته اکنون بسیار کم پیدا شده اند ،به چندین و چند شاخه از جمله " اطلاعات سایر فیلم ها " تقسیم شد!!

به هر حال "اخرین فیلمی که دیدم " از عادی ترین تاپیکهای موجود در فرومهای این چنینی است و اگر این تاپیک خلوت است ، دلیل بر اشکال دار بودن ان نیست و مطمئن باشید هیچ کس  از سر دلسوزی ان را بوجود نیاورده و یا از سر دلسوزی در ان نمی نویسد. فکرنمی کنم اشنایی ما با فیلمی از مثلا فلینی ، بی حس و حال باشد!. مگر نه !.

با تشکر از خانوم دزیره بخاطر اظهار لطفشون!! باید عرض کنم که شما اگر به پروفایلم مراجعه کنید و لیست فیلمهای محبوبم رو نگاهی بیاندازید متوجه خواهید شد که بنده طرفدار چه نوع سینمایی هستم، البته این گفته شما را حمل بر دلخوری نمی دانم چون هنوز مطلب بنده ادامه دارد...

اینکه اطلاعات سایر فیلمها تجزیه شده اتفاقآ بنظرم خوب تجزیه نشده و اگر کمی اتتقاد پذیر باشیم ((منظورم همه است)) می توانیم دگرگونی اساسی در کافه ایجاد کنیم که از لوگوی کافه کلاسیک گرفته تا بالا پایین شدن فلان تایپیک یا حتی تالار به شکل و فرمی تر تازه، و تحریک کننده تر درآید!

:

اینگونه واکنشها اتفاقآ مرا بسیار خوشحال می کند و حتمآ پست بالا را ادامه خواهم داد تا هم صحبتم را به مراحل جدیدی برسانم هم از بوجود آمدن هرگونه سوء تفاهمی جلوگیری کنم

با تشکر ترومن برینک

۱۳۹۰/۹/۱۰ صبح ۱۱:۱۰
تشکر شده توسط : گرتا, بانو, اسکارلت اُهارا, ممل آمریکایی, راتسو ریــزو, dered, لمون, گولاگ, باربوسا
دزیره آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۴
اعتبار: 33

تشکرها : 3112
( 2462 تشکر در 98 ارسال )
شماره ارسال: #4

(۱۳۹۰/۹/۱۰ صبح ۱۱:۱۰)ترومن بروینک نوشته شده:  

(۱۳۹۰/۹/۱۰ صبح ۱۰:۱۱)دزیره نوشته شده:  

این خیلی خوب است که شما برای فدریکو فلینی دل نگرانید mmmm:

حالا من از شما گله دارم چرا وقتی درمورد سینمای فلینی می نویسید آنرا در پستی نثبتآ کوتاه خلاصه می کنید؟!!

:

-------------------------------------------------------------------------------------

ترومن برونیک گرامی، ایا به نظرشما من نگران فلینی ام ؟!  من فقط به عنوان مثال از ایشان یاد کردم.فیلمی هم از وی دیدم که فقط حس و نظر شخصی خودم را از ان بیان کردم و نه چیزی بیشتر . کاملا واضح است که در سطحی نیستم که بتوانم حتی یک فیلمش را نقد کنم ، چه برسد به انکه درمورد سینمای فلینی بنویسم!!

یادم است یک بار در کافه ، از دوستان  خواستم نقدی ،بحثی،چیزی درباره فیلم جاده بنویسند.جناب سم اسپید که به حق جایشان خالیست و همگی مان به معلومات و توانایی های ایشان واقف بودیم گفتند: فلینی فیلمساز بزرگی است و نوشتن درباره ایشان سخت. مرا به نقدی در سایتی دیگر ارجاع دادند.

به هر حال ممنون که نظر تان را گفتید .حستان را نشان دادید و مطمئن باشید هیچ دلخوری وجود ندارد. موفق باشید و پایدار.

] استعداد بزرگ بدون اراده بزرگ وجود ندارد . بالزاک
۱۳۹۰/۹/۱۰ عصر ۰۱:۵۸
تشکر شده توسط : ترومن بروینک, گرتا, بانو, ممل آمریکایی, اسکارلت اُهارا, NatashaSob, dered, لمون, گولاگ, مكانيك, باربوسا
ترومن بروینک آفلاین
دوست قدیمی

( 368 تشکر در 16 ارسال )
شماره ارسال: #5

سر آلفردو را بیاور

در ادامه و تایید گفته ی اخیرم در راستای اصولی سازی بخشها باید عرض کنم همانطور که گفتم بخش هایی نظیر آخرین فیلمی که دیدم، راهنمای سایر فیلمها، باغ عدن!!! بایستی کنار زده شود و علاوه بر آن آپارات خونه آلفردو نیز به آن اضافه شود

اما چرا؟؟؟

اول دومی! آپارات خونه آلفردو و امثالهم سیاستشان از پایه دچار مشکل است. دست جمعی سراغ فیلمی رفتن فقط مواقع کوتاهی ممکن است (مثلآ تعطیلات نوروز که همه وقت آزاد دارند) در سایر موارد نشان داده که هوسی بیش نیست، البته بنده طرفدار این قبیل برنامه ها بودم اما گذشت زمان چیز دیگری به من فهماند

این سیاست که بنشینیم و منتظر امداد غیبی باشیم دیگر منسوخ شده، آه کشیدن و افسوس خوردن باید تمام شود، ای کاش ای کاش از زبانمان بیافتد و ادمین را در موقعیت انجام شده قرار دهیم! وقتی مدیر تالار با عده زیادی از کاربران فرهیخته روبرو شود که در موردی اتفاق نظر دارند دیگر چه کاری می تواند بکند جز تایید؟؟!! (که احتمالا راضی تر هم هستند!)

به عنوان مثال دو موردی که طی ماه های اخیر بطور کامل جواب داده را مرور کنیم:

1- ورود افرادی مثل کاپیتان اسکای که شور نشاطی عجیب همراه خود خود آوردند با بحثهای مفیدی که راه انداختند موجبی شدند تا کاربران مختلف با هر میزان معلومات وارد موضوع شده و نتیجه اش این شد که روزهای تابستان پرشور تر بود

2- بانوی عزیز و تایپیک ((زندان و سینما)) که باعث شد کاربرانی مانند واترلو بزرگوار که مدت زیادی دست به نوشتن نبرده بود وارد کارزار شوند!! (البته در مقام نگارنده و گرنه پاسخ میدادند)

باز هم مثال لازم است؟

پس به دنبال راهکارهایی عقلانی باشیم نه احساسی

آپارت خونه آلفردو هوسی بیش نیست و اگر هم باز آوری شود (که بعید میدانم) فقط دوستان بدانجا رفته و احساسات کلاسیک دوستانه شان را ابراز می کنند

سطحی نگری نیست برای کافه ای که خواهان اعتبار و بهترین بودن است؟؟؟

مطمعنآ هر کسی فیلم بانوی زیبای من را دییده باشد بخاطر حال هوای عاطفی حاکم بر این اثر احساسی مشترک دارد

در آپارات خونه چه گلی به سرش میزنند؟!

اگر من نوعی که دوستدار این فیلم هستم تایپیکی تخصصی پیرامونش ایجاد کنم چه می شود؟؟ آنوقت انتظار می رود که به بحث دزمورد جنبه های فیمینیستی اثر بپردازند

کدام برای اعتبار کافه کلاسیک مفید تر است تخصص یا احساس؟؟؟

در این شرایط وقتی با تایپیک کازابلانکا مواجه شویم اینکه بهزاد کازابلانکا، سروان رنو، یا ایران کلاسیک در مورد این فیلم ننویسند کاملا به چشم میآید و تنبلی یا امتناء از این کار به معنی قسر در رفتن از زیر بار مسئولیت است!!! بهتر نیست؟!

اینکار مسئولیت نویسنده را دو چندان می کند و به جای اشاره ای کوتاه به سوژه، تخصصی تر می نویسد. که در مورد برخی آثار کار سختی هم نیست (کازابلانکا یا مری پاپینز)

دوستان من! احساست خوب است اما در بخش های عمومی...

و امّا...

آن سه بخش مورد نطر بنده (آخرین فیلمی...) و بخشهای زیاد تر مشابه آنان باید جایشان را به تایپیک های اصولی بدهند

به پیشنهاد بنده آن تایپیکها و موارد مشابه در یک تایپیک ادغام شوند و تایپیک مرجعی تشکیل دهند و پس از دوباره سازی بخش فیلمها بر پایه ژانر، تایپیک مرجع در ژانرهای مختلف تجزیه شود (آب شود)

و برای فیلم های منتخبی که تایپیک شخصی دارند دو پیشنهاد دارم

1- ایجاد بخشی جدا گانه که فقط فیلمهای درخشان را مرور می کند (که البته احساس می کنم که موازی سازیست)

2-تایپیک ژانر فیلم مربوطه (مثلا وسترن) که به چند بخش تبدیل می شود تایپیک اصلی ژانر (دایرت المعارف وسترن) و فیلمهای برگزیده این ژانر که تایپیک های خود را دارند (متلا جویندگان یا ریو براوو) کار کمی طولانی می شود اما شکیل تر است

اینگونه کاربر می داند سراغ فیلم محبوبش را کجا بگیرد (نه کجاها !!)

برای جلوگیری از طولانی شدن پست و ایجاد خستگی به همین ها اکتفا می کنم و ازیاده گویی می پرهیزم

:

پ ن: من کاربر دو ستاره ی ضعیفی هستم! که احتمالا بیش تر از دو ستاره ام صحبت کردم! شرمنده

:

با تشکر ترومن بروینک

۱۳۹۰/۹/۱۰ عصر ۱۰:۱۳
تشکر شده توسط : کاپیتان اسکای, اسکارلت اُهارا, بانو, گرتا, ممل آمریکایی, واترلو, راتسو ریــزو, مگی گربه, dered, لمون, گولاگ, مكانيك, باربوسا
ممل آمریکایی آفلاین
مملی پنجه طلا

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۷/۲۷
اعتبار: 3

تشکرها : 323
( 184 تشکر در 12 ارسال )
شماره ارسال: #6
کافه و کوچهء آشتی کنون!

(۱۳۹۰/۹/۱۰ عصر ۱۰:۱۳)ترومن بروینک نوشته شده:  

من کاربر دو ستاره ی ضعیفی هستم!

دوستاره تو عشقه داداش!

هر ستاره ت صد تا خورشید می ارزه!

قصهء این کافه قصهء کوچه خیابونای قدیمیه.

بعض کوچه ها دراز بعضی تو درتو بعضی کوتاه -نه که نقشه و طرح و حساب کتاب توش نبوده - حالا استاندارد نیست. گیرم که تو این کوچه ها کوچهء آشتی کُنون هم پیدا بشه ولی اینقدر تو در تو و بی ریخته که گاهی خود من تو کافه شانسکی لینک می شم به یه مطلب توپ که تو کوچه ها و پس کوچه ها گم شده بود.

راستش فک کنم تو تموم دنیا یه قانونایی باشه مث قانون جان دیویی تو کتابخونه ها یا سبک کنگره ای- راستش اگه تونستین یه مطلب راجع به هیچکاک پیدا کنین و مث یاهو به سبک دایرکتوری قدم به قدم کافه شما رو به اون برسونه- نمی رسونه! یا من هیچوقت مث گوگل به شیوهء عنکبوتی به پاسخ جستجو نرسیدم

همه چی تو این کوچه پس کوچه ها هست ولی راستش گُمه!

یه تیم حرفه ای جمع شن- هیچ چی رو پاک نکنن، همه چی رو بذارن سر جاش

مث یه کتابخونهء حرفه ای

یه مشت آدم حرفه ای قدم به قدم هر تایپیک رو بخونن و بعد بذارنش سر جاش- قبول دارم کار سختیه ولی می شه- شدنیه، توی یه سال، دو سال

مدیرای هر شعبه اگه کار شعبه ای شد (برین دو تایپبک بالا) کار چیدن و جا دادن تایپیکها رو به دست بگیرن

یه تیم باشن که کارای جدید رو بخونن و تو روش کنگره ای بذازن سر جایی که باید باشه.

عین کوچه پس کوچه های قدیمی، عین یه کلاف سردرگم، همه چی به هم ریخته س.

خانوما، آقایون، کسی نیس که یه قانونی بلد باشه مث جان دیویی و یه فرم و نقشه ارائه بده و آستینا رو بالا بدیم و کافه رو دوباره سرهم کنیم؟ 

اگه قراره یکی که پیر می شه دلشم کوچیک شه، خدایا اصلن منو پیر نکن
۱۳۹۰/۹/۱۲ عصر ۰۷:۳۱
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : بانو, ژان والژان, اسکارلت اُهارا, گرتا, دزیره, ترومن بروینک, واترلو, چارلز کین, کاپیتان اسکای, babbankerve, WaipsetPess, مگی گربه, فورست, dered, پینک فلوید, لمون, گولاگ, زرد ابری, Memento, مكانيك, باربوسا
راتسو ریــزو آفلاین
پیانیست کافـه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۲۶
اعتبار: 26

تشکرها : 977
( 1565 تشکر در 39 ارسال )
شماره ارسال: #7

دوست گرامی، ترومن برینک

نگرانی شما بسیار قابل تقدیر است، نگرانی که ای کاش شامل حال کسانی می شد که از پدیدآورندگان کافه بودند و روزی روزگاری کافه نشینان را با نوشته های دلنشینشان دلگرم می کردند. اما مدتی است سکوتی مرگبار کافه را فرا گرفته که به شدت مسری به نظر می رسد و کم کم بقیه دوستانی که جای ثابتی در نوشته های روزانه کافه داشتند هم فقط به صورت گذرا سری به کافه می زنند و خارج می شوند که خود بنده هم از این قاعده مستثنی نیستم. شاید دلیلی برای نوشتن نمی بینند، شاید موضوع دلچسب یا حساسیت برانگیزی وجود ندارد، شاید گرفتاری که این روزها برای هیچ کس کم نیست گریبانشان را گرفته ولی باور کنید همه عاشقانه اینجا را دوست دارند، افسوس که دوست داشتن کافی نیست و حالا که به نظر می رسد کافه بیش از هر زمان دیگری نیازمند کمک است فقط می آیند و می روند.

در مورد ایرادی که به احساساتی نوشتن اعضا در مورد برخی فیلم ها دارید شاید مهمترین دلیلش این باشد که اساس و پایه کافه بر آثار کلاسیک و نوستالژی بازی و دوبله های خاطره انگیز بنا شده و به نظر می رسد بیرون آمدن از این پوسته مدتی زمان بر باشد.

شاید اگر به جای یک فیلم خاص ، یک کارگردان، بازیگر یا آهنگساز و فیلم بردار خاص پیشنهاد شود و هرکدام از دوستان بنا به علاقه خود در مورد یکی از آثار آنها به صورت مفصل و یا در حد حوصله خود ( نمی نویسم توان، چون توان بالای اعضای کافه بارها و بارها به من ثابت شده ) مطلبی بنویسند مفیدتر باشد، به عنوان مثال چندی پیش آرتور پن از دنیا رفت، می شد تاپیکی را به او اختصاص داد و به تحلیلی دقیق در مورد فیلم هایش رسید.

اما درمورد تاپیک توصیف اخرین فیلمی که دیدم ، چون خود بنده از کسانی هستم که به طور ثابت در این پست فعالیت داشته و دارم هدف از ایجاد اون رو ایجاد علاقه و همچنین وسوسه فیلم دیدن در سایر اعضا می بینم ، چون معتقدم هیچ چیز به اندازه فیلم دیدن آموزنده نیست ( می تونید امضای بنده رو مطالعه بفرمایید )، همچنین هدف خود بنده در این تاپیک معرفی فیلم های مهجورتر و کمتر دیده شده ای بود که ارزش بارها دیده شدن رو دارند؛ یا در ارسال های اخیر سعی کردم سینمای دهه 70 میلادی رو که علاقه بسیاری به اون دارم رو بیشتر به بقیه دوستان معرفی کنم. اما با این موضوع که میشد اون رو در چند تاپیک دیگه ادغام کرد به شدت موافقم.

باز هم از شما ممنونم که با دلسوزی به جای خودتون تلنگری به اعضای نیمه خواب کافه زدید...

با تشکر؛ راتسو

تکرار می کرد: نمی شود کاری اش کرد... نمی شود کاری اش کرد...
خیلی خنده ام گرفت، انگار چیزی هست که بشود کاری اش کرد
. زندگی در پیش رو - رومن گاری
۱۳۹۰/۹/۱۴ عصر ۰۲:۲۰
تشکر شده توسط : گرتا, پاشنه طلا, بانو, دزیره, کاپیتان اسکای, ترومن بروینک, babbankerve, مگی گربه, فورست, dered, لمون, گولاگ, زرد ابری, مكانيك, باربوسا
منصور آفلاین
آخرین تلالو شفق
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۱۷
اعتبار: 77

تشکرها : 395
( 8061 تشکر در 307 ارسال )
شماره ارسال: #8
RE: از همگی معذرت می خواهم

(۱۳۹۰/۹/۱۴ عصر ۰۳:۳۹)ممل آمریکایی نوشته شده:  

راستش هنوز نفهمیده ام که سبک نوشته هایم چه ایرادی دارد؟

من یک آدم معمولی و کم سواد هستم و توانایی نقد خودم را ندارم. نمی دانم کجای کارم اشتباه بوده است

خداحافظ

هیچ آدابی و ترتیبی مجوی

هرچه میخواهد دل تنگت بگوی

ما برون را ننگریم و قال را

ما درون را بنگربم و حال را

دوست گرامی و ارزنده ممل آمریکائی نوشته های شما  ایرادی که ندارد هیچ بسیار هم مورد توجه دوستان ماست چون از دل برمی آید. مهم نیست به چه شکلی ادا میشود مهم اینست که ادایش تاثیرگذار است. من از دوست گرامی آدمین عزیز گله مندم که آنقدر این محیط را بیش از حد و به زعم خود کلاسیک کرده ایم که دیگران جرات نکنند حرفهای ته دل خود را به هر شکلی ادا کنند و باعث تنوع مطالب و کثرت دوستان جدید شوند

۱۳۹۰/۹/۱۴ عصر ۱۱:۲۵
تشکر شده توسط : ممل آمریکایی, گرتا, بانو, پاشنه طلا, ژان والژان, دزیره, کاپیتان اسکای, Classic, babbankerve, WaipsetPess, مارلنه, KESSLER, مگی گربه, فورست, dered, خانم لمپرت, لمون, گولاگ, زرد ابری, هایدی, مكانيك, آلبرت کمپیون, باربوسا
admin آفلاین
بازنشـسته

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۷/۲/۱۷
اعتبار: 20

تشکرها : 9
( 706 تشکر در 76 ارسال )
شماره ارسال: #9

مورد ممل آمریکایی حل شد.می توانید با همان سبک نوشتاری ادامه دهید.

با سپاس از منصور گرامی .

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند ( فدریکو فلینی )
۱۳۹۰/۹/۱۵ صبح ۱۲:۲۵
تشکر شده توسط : ممل آمریکایی, بانو, پاشنه طلا, ژان والژان, منصور, دزیره, NatashaSob, WaipsetPess, dered, گولاگ, زرد ابری, مكانيك, باربوسا
ممل آمریکایی آفلاین
مملی پنجه طلا

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۷/۲۷
اعتبار: 3

تشکرها : 323
( 184 تشکر در 12 ارسال )
شماره ارسال: #10
RE: از همگی معذرت می خواهم2

(۱۳۹۰/۹/۱۴ عصر ۱۱:۲۵)منصور نوشته شده:  

من از دوست گرامی آدمین عزیز گله مندم که آنقدر این محیط را بیش از حد و به زعم خود کلاسیک کرده ایم که دیگران جرات نکنند حرفهای ته دل خود را به هر شکلی ادا کنند و باعث تنوع مطالب و کثرت دوستان جدید شوند

آقای منصور

تابه حال ارادت نداشتم اما از لحن گفتار شما دانش و علم و باهوشی به چشم می خوره. ما که با دیدن این نامهء ادمین دل ترکوندیم به خدا. شما به نظر آدم با ایمانی هستید. خدا هم آدم ها رو قبیله قبیله قرار داده تا همدیگه رو بشناسن. دلیل نمی شه که چون ما از یه قبیلهء دیگه ایم و از سبک نوشتن ما خوششون نمی آد ...

نتونستم به تشکر خشک و خالی قناعت کنم. بابا دست مریزاد. دم شما گرم. انسونیت و مرام از نوشته هاتون می باره.

بارک الله -از این - تنوع مطالب و کثرت دوستان - خیلی خوشم آمد.

تسلیت ما رو بپذیرید و ما رو از دعای خیرتون محروم نکنید.

اگه هرجای جمله های ما ایراد داشت تو را به خدا بگین تا درستش کنیم

آجرکم الله

اگه قراره یکی که پیر می شه دلشم کوچیک شه، خدایا اصلن منو پیر نکن
۱۳۹۰/۹/۱۵ صبح ۱۲:۳۱
تشکر شده توسط : بانو, پاشنه طلا, گرتا, ژان والژان, دزیره, Classic, منصور, babbankerve, WaipsetPess, KESSLER, dered, گولاگ, زرد ابری, مكانيك, شارینگهام, باربوسا
dered آفلاین
من قانونم
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۳/۱۲
اعتبار: 6

تشکرها : 2683
( 303 تشکر در 24 ارسال )
شماره ارسال: #11

با سلام

من هر چه در سایت گشتم بخشی مربوط به رادیو پیدا نکردم

اگر ممکن است من را راهنمایی کنید

و اگر چنین بخشی وجود ندارد دلیل خاصی دارد

با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما
۱۳۹۱/۳/۱۵ عصر ۰۹:۳۵
تشکر شده توسط : مكانيك, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11430
( 18963 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #12

(۱۳۹۱/۳/۱۵ عصر ۰۹:۳۵)dered نوشته شده:  

من هر چه در سایت گشتم بخشی مربوط به رادیو پیدا نکردم

اگر ممکن است من را راهنمایی کنید

بله. یه تاپیک داشتیم در آدرس زیر:

رادیو کافه

http://cafeclassic4.ir/thread-228.html

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۹۱/۳/۱۵ عصر ۰۹:۴۸
تشکر شده توسط : گولاگ, زرد ابری, باربوسا
Classic آفلاین
صاحب کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۷
اعتبار: 47

تشکرها : 6825
( 6072 تشکر در 445 ارسال )
شماره ارسال: #13

(۱۳۹۱/۳/۲۲ صبح ۰۷:۵۹)BATMAN نوشته شده:  

آیا کاربر میتونه تو امضا از تصاویر استفاده کنه؟!

بلی. در کنترل پنل و بخش امضاء می توان از انواع فونت و تصویر ( مانند صفحه ارسال پست ) استفاده کرد. قانون خاصی هم ندارد فقط می توانید از یک جمله سینمایی و یا ادبی مورد علاقه خود و یا چیزی که معرف شخصیت شما باشد به عنوان امضاء استفاده کنید. ( چه نوشته و چه تصویر )

اینهمه کافه توی دنیا هست , اونوقت شما درست اومدین به کافه ی ما
۱۳۹۱/۳/۲۲ صبح ۱۰:۱۱
تشکر شده توسط : BATMAN, ولگرد کوچک, dered, زرد ابری, باربوسا
Green آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۷/۵
اعتبار: 10

تشکرها : 152
( 311 تشکر در 19 ارسال )
شماره ارسال: #14
پیشنهادهای کاربران جهت بهبود کافه

سلام..........

با توجه به اینکه متاسفانه تاپیکی با این عنوان در انجمن نبود من این موضوع رو ایجاد کردم تا انتقاداتی رو که با توجه به دید شخصیم و همینطور سابقه کاریم به عنوان ناظر فنی در چند فروم داشتم بنویسم......

من نزدیک به یک سال نیم به سایت سر نزدم و امروز بعد از این همه مدت که اومدم و بعد از استفاده از نمایش ارسالهای جدید متوجه شدم از اون موقع تا به حال تنها هشت صفحه ارسال جدید بوده که قاعدتا نشون میده سکوت خاصی توی فروم حکم فرماست....

با توجه به اینکه کاربرانی که در سایت فعالیت دارن ( حتی با شناخت سطحی که من از دوستان دارم ) به شدت با اطلاعات و از نظر دانش پربار هستن چرا نباید محیطی به وجود بیاد تا فعالیت پرشور تر و حضور پر رنگ تر و صمیمیت بالاتر بشه ؟

از نظر بنده چند نکته مهمی که باید بهش پرداخته بشه این نکات هستن :

1- موضوع و طرح اصلی سایت بسته هستش , این به این معنی هست که وقتی ما از سینمای کلاسیک صحبت میکنیم به چه معناست ؟ قطعا هیچ دائره المعارفی در هیچ جای جهان تعریف دقیقی از سینمای کلاسیک نمیده و نخواهد داد..

اگر صرفا منظورمون از سینمای کلاسیک یک مقطع تاریخی باشه که از شروع و تا فروپاشی نظام استودیویی هالیود ( سال 1969 ) باشه پس حتی باید فیلمهایی مثل پدرخوانده هم از لیست موضوعات حذف کنیم

به نظر من بسط و گسترش انجمن به پرداخت تخصصی هنر و سینما و موسیقی ( دو گزینه ای که متاسفانه خلا عظیمش به شدت توی فضای مجازی فارسی زبان احساس میشه ) علاوه برجذب کاربران با طیف وسیع تر باعث تولید مطالبی با روزنه های بسیار از موضوعات دقیق هنری میشه...

چرا نباید در سایت به بررسی پیرامون آثار مدرن و پسا مدرن پرداخته بشه ؟

من در همون یک سال و نیم پیش موضوعی ایجاد کردم به نام "بهترین هایی که دیده ایم" ( اگر در عنوانش اشتباه نکرده باشم ) که در اون تاپیک به تحلیل موزیک ویدئو هایی که ارزش هنری داشتن پرداختم ( بعضی از دوستان هم لطف کردن و همراهی کردن ), متاسفانه اون تاپیک حذف شد احتمالا به این علت که با اهداف کلاسیک سایت همراهی نداشت..........

البته باید این موضوع رو اضافه کنم که سایت با وجود کمیت پایین از نظر کیفیتی به شدت بالا هست و با وجود پستهایی کم تعدادی که داره ولی با توجه به بدیع بودن تمامی نوشته ها ( بدون استفاده از جای دیگری در نت ) این سایت به خصوص در زمینه موضوع دوبله سر آمد شده ولی قطعا همه ما انسانها موجوداتی اجتماعی هستیم که دوست داریم در تعامل و صمیمت با همنوعان دیگه احساس سکوت وایستایی رو از خودمون دور کنیم...

به نظر من باید با گسترش دامنه هنری سایت قشر وسیع تر و موضوعات بدیع تری رو وارد سایت کنیم...

2-  بخش مخفی سایت فاقد جنب جوشی هستش که به صورت معمول باید وجود داشته باشه..

به نظر من این بخش میتونه شامل گزینه های بسیار دیگه ای همچون آشنایی بیشتر با کاربران و بسیاری از موارد دیگه باشه...

3- بهتره به جای استفاده گزینشی برای کاربران( بررسی فعالیت ها و سابقه های قبلی کاربر ) برای همکاری با سایت بهتره تمامی کاربرانی که ثبت نام میکنن قابلیت ارسال پست داشته باشن در عوض کاربرانی که عضو شدن میتونن تا مدتی و یا با رسیدن تعداد به خصوصی پست به صورتی آزمایشی فعالیت کنن و در صورتی که عدم کارایی خودشون رو نشون دادن لغو عضویت بشن یا بهشون اخطار داده بشه.....

به نظر بنده حقیر توی کشور ما به اندازه کافی برای ورود به هر جایی لازمه اجازه گرفتن حتمی و قطعی شده !  اجازه بدیم توی این سایت فرهنگی این موضوع کمرنگ تر بشه ......

امیدوارم مدیران از انتقادات ناراحت نشن و اون ها رو به فال نیک و نیت خیر بنده برای پیشرفت انجمن بگیرن......

دوستان دیگه هم که انتقادات و پیشنهاداتی دارن که به نظرشون میتونه مفید باشه ارائه بدن تا ما هم استفاده کنیم.....

امیدوارم همگی موفق باشیم

۱۳۹۱/۳/۲۳ صبح ۱۲:۲۷
تشکر شده توسط : ژان والژان, بانو, زبل خان, کاپیتان اسکای, Papillon, سروان رنو, اسکارلت اُهارا, راتسو ریــزو, Classic, شرلوك, amirreza, حسن شمس, فورست, رزا, Kassandra, dered, مگی گربه, گولاگ, MonstrersMedo, باربوسا
نوستالژیکا آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۹/۲۰
اعتبار: 2

تشکرها : 40
( 106 تشکر در 12 ارسال )
شماره ارسال: #15
RE: انتقادات و پیشنهادات

[quote='Green' pid='14413' dateline='1339448276']

سلام..........

در مورد پیشنهاد سوم ایشون نکته ای به نظرم رسید که می گم. این کار که افراد را به زور مجبور به فعالیت و تایپیک زدن بکنیم چندان معقول نیست، هرچند خیلی از انجمن ها این کارو می کنند ولی این کار به شدت به کیفیت مطالب ضربه می زنه چون طرف بعد از دریافت هشدار مجبوره یک چرندی رو به عنوان مطلب بنویسه تا اعتبارش به خطر نیفته. چه اشکالی داره یک نفر فقط استفاده کننده از سایت باشه مثلا خود من وقتی مطالب این سایت را می خونم واقعا استفاده می کنم  و مطلب جدیدی ندارم که به آن اضافه کنم مگر حرف های بی فایده .بنابراین بیشتر وقتها فقط  به سایت  سر می زنم و  لذت می برم. یادمون باشه تفاوت مطالب این سایت با جاهای دیگه در کیفیت مطالب اونه وگرنه مطالب متنوع و عجیب و غریب راجع به بازیگرا و فیلم ها کم نیست که فقط به درد سرگرمی می خوره و بس. ارادتمند این دوست عزیز

۱۳۹۱/۳/۲۸ عصر ۰۸:۴۷
تشکر شده توسط : ژان والژان, شرلوك, Classic, زاپاتا, بانو, Papillon, اسکارلت اُهارا, سروان رنو, Green, زرد ابری, مگی گربه, کنتس پابرهنه, سی.سی. باکستر, rahgozar_bineshan, فورست, رزا, Kassandra, گولاگ, واتسون, باربوسا
دشمن مردم آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۱۰
اعتبار: 13

تشکرها : 1232
( 761 تشکر در 47 ارسال )
شماره ارسال: #16

اول از اینکه با محبت های بی دریغ و بی منت خودتان  این حقیر را خجل کردید سپاسگذارم

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در این ماه میمون و فرخنده و همه عزیزانی که در این ماه به ضیافت الهی  دعوت شده اند آروزی سلامتی روز افزون همراه با سعادت بیکران را از خداوند متعال خواستارم

این بنده حقیر اگر اعتباری دارد بخاطر این است که در لگام و کنار اساتید و دوستانی بزرگ همچون شما و دیگر عزیزان قرار گرفته است .

هر کس به تنهایی نیاز دارد و من هم مستثنی نیستم تنهایی از جنس خودم برای همین کمتر حرف می زنم و بیشتر می شنوم کمتر می نویسم و بیشتر می خوانم اگر بتوانیم حسی که در این محفل ارزشمند بدست آوردیم را در وجود خودمان بدون هیچ تکبر یا غرور یا حسادتی حفظ کنیم به بطن و هدف  این مهم دست پیدا کردیم وگرنه اگر اینجا محفل عشق نباشد عاشقی را کجا باید پیدا نمود

تمامی دوستانی که در این محفل گرد هم آمده اند عاشقند و عاشق هم ارج و قرب خاصی دارد که توصیف پذیر نیست

در درجه اول سلامتی و شادکامی برای همه عزیزان و خانواده های محترمشان آرزومندم

و اگر عزیزی  را  با حرفی رنجاندم بسیار از خود شرمسارم و طلب بخشش  از آن بزرگوار دارم

عزیزان در پناه ایزد یزدان باشید

دیگر مردم کشور من گرسنه نیستند
آنها روزی چند وعده گول می خورند
۱۳۹۱/۵/۱۰ صبح ۱۰:۰۳
تشکر شده توسط : دزیره, اسپونز, شرلوك, Papillon, دلشدگان, گولاگ, Memento, باربوسا
منصور آفلاین
آخرین تلالو شفق
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۱۷
اعتبار: 77

تشکرها : 395
( 8061 تشکر در 307 ارسال )
شماره ارسال: #17

(۱۳۹۱/۳/۲۳ صبح ۱۲:۲۷)Green نوشته شده:  

موضوع و طرح اصلی سایت بسته هستش , این به این معنی هست که وقتی ما از سینمای کلاسیک صحبت میکنیم به چه معناست ؟ قطعا هیچ دائره المعارفی در هیچ جای جهان تعریف دقیقی از سینمای کلاسیک نمیده و نخواهد داد..

اگر صرفا منظورمون از سینمای کلاسیک یک مقطع تاریخی باشه که از شروع و تا فروپاشی نظام استودیویی هالیود ( سال 1969 ) باشه پس حتی باید فیلمهایی مثل پدرخوانده هم از لیست موضوعات حذف کنیم 

به

در مبحث سینمائی به اسم سینمای کلاسیک زمان مطرح نیست. این نیست که منظور ما از سینمای کلاسیک صرفا فیلمهای قدیمی باشد. ممکن است یک فیلم امروز ساخته شود که 10 سال بعد در زمره فیلمهای سینمای کلاسیک قرار گیرد. کلاسیک در مفهوم عام علاوه بر اقبال جامعه منتقدین از فیلم،معیارهای زیبائی شناختی هم در بخش معیارهای زندگی بشری را شامل است. فیلمی که بتواند در مفهوم کلی با جامعه جهانی و تمامی انسانهای روی زمین ارتباط برقرار کند مضافا به اینکه در هر زمانی که دیده میشود تازگی و طراوت روز اول ساخت را داشته باشد و هرگز رنگ کهنگی به خود نگیرد یک فیلم کلاسیک است (چیزی شبیه به انسانهای بزرگ. این نیست که بگوئیم انسانهای بزرگ بدنیا آمدند زندگی کردند و رفتند و منبعد انسان بزرگ نداریم یا دوره خاصی داشتند... تا دنیا باقی است انسانهای بزرگ دیگری خواهند آمد ، تابلوهای بزرگ نقاشی دیگری خلق خواهد شد ، موسیقیهای فاخری بوجود خواهد آمد ... مفهوم واقعی "بزرگ" را در سینما با کلمه ای به شکل "کلاسیک" خلاصه میکنیم)

۱۳۹۱/۵/۱۰ صبح ۱۱:۴۸
تشکر شده توسط : Classic, دزیره, اسپونز, شرلوك, بانو, Papillon, مگی گربه, ژان والژان, نیومن, سروان رنو, دلشدگان, فورست, رزا, Kassandra, dered, BATMAN, زرد ابری, گولاگ, هایدی, باربوسا
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۱۰
اعتبار: 53

تشکرها : 1834
( 10943 تشکر در 271 ارسال )
شماره ارسال: #18

سلام بر همه دوستان .

امروز سوالی برای من پیش اومد : آیا ما در نوار ابزار نگارش کافه وسیله ای مثل SPOILER در جاهای دیگه داریم ؟ و اگر جواب منفی بود امکان فراهم آوردن و وجود همچین چیزی هست ؟

در بخش Oldies پیانوی سام گاهی لازمه که متن آهنگی هم به زبان اصلی و هم لااقل ترجمه معادل انگلیسی اون با هم آورده بشه که متاسفانه موجب عریض و طویل شدن پست میشه و امروز هم معلوم شد ظاهرا از یک حجم بخصوص بیشتر نمیشه مطلب در هر پست لحاظ کرد و بالطبع از یکجا به بعد نوشته اتوماتیک حذف میشه . در صورتیکه ابزاری مثل SPOILER وجود داشته باشه میشه این متن ها رو در داخل اون جا داد تا اگر چنانچه کسی تمایل داشت بر روی آن کلیک کرده و وارد بشه و ادامه مطلب رو با جزئیات بیشتر و کاملتر مطالعه کنه .

سپاسگزار خواهم بود از بذل توجه دوستان .

یا حق ...

من با این حرفی که می زنید کاملا مخالفم . ولی حاضرم جانم را بدهم تا شما حق داشته باشید این حرف را بزنید ... ولتر
۱۳۹۱/۷/۱۴ عصر ۰۳:۰۴
تشکر شده توسط : حمید هامون, Papillon, بانو, Classic, رزا, Kassandra, dered, زرد ابری, گولاگ, Memento, MonstrersMedo, باربوسا
زاپاتا آفلاین
amir_e_delaram (زاپاتای سابق)
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۸/۲۲
اعتبار: 58

تشکرها : 2102
( 9996 تشکر در 329 ارسال )
شماره ارسال: #19

خوشبختانه آمار اعضاي سايت تا امروزسير صعودي داشته و اين مايه مباهات همه دوستان كافه كلاسيك است . اما نكته اي كه كمي آزاردهنده و براي اين جمع صميمي قطعا مهم است ، ثبت نام برخي از كساني است كه كارشان معمولا وب گرديهاي بي دليل و اعتياد آور  است و به هر جايي كه مي رسند سركي كشيده و حضورشان حتي بعضي اوقات در يك سايت كمتراز يك دقيقه است.تا اينجاي كار مشكلي نيست شايد خواسته اند با نام نويسي از مزاياي يك عضو استفاده كنند ( كه البته با حضور ثانيه اي و دقيقه اي منافات بسيار دارد ) اما استفاده از اسامي من درآوردي و يا توهين آميز و بي معني براي حضور در سايت كافه كلاسيك كه اعضاي واقعي اش همه علاقمندان حقيقي هنرهاي مختلف هستند غيرقابل قبول است .

نامهايي چون آبگوشت ، مرجان جون ، مورچه و... نشان از بي هويتي آدمهايي دارد كه علي رغم داشتن سواد ، از داشتن شخصيت تهي هستند . از مديران سايت تقاضا دارم در چنين مواردي نام بي محتواي كاربر را حذف نمايند . البته چنين كساني اندك هستند و بود و نبودشان براي سايت پر بيننده كافه كلاسيك قابل اعتنا نخواهد بود . اما چنين اسمهايي براي كاربران تازه وارد كه هنوز مطالب وزين سايت را مطالعه نكرده اند و به قالب كلي نگاه مي كنند ممكن است به پيش داوري بينجامد و اين جلوه اي ناخوشايند خواهد داشت.

باتشكر

۱۳۹۱/۷/۲۰ صبح ۰۹:۳۱
تشکر شده توسط : Classic, بانو, کنتس پابرهنه, مگی گربه, فورست, رزا, dered, اسپونز, زرد ابری, Kassandra, گولاگ, پیرمرد, Memento, خانم لمپرت, BATMAN, باربوسا
Classic آفلاین
صاحب کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۷
اعتبار: 47

تشکرها : 6825
( 6072 تشکر در 445 ارسال )
شماره ارسال: #20

(۱۳۹۱/۷/۱۴ عصر ۰۳:۰۴)دن ویتو کورلئونه نوشته شده:  

امروز سوالی برای من پیش اومد : آیا ما در نوار ابزار نگارش کافه وسیله ای مثل SPOILER در جاهای دیگه داریم ؟ و اگر جواب منفی بود امکان فراهم آوردن و وجود همچین چیزی هست ؟

درود ؛

متاسفانه در ویرایشگر فعلی امکان spoiler وجود ندارد. narahat  پیشنهاد می کنم تا زمانی که بتوان چنین قابلیتی را افزود به جای گذاشتن متن ,  یک لینک که هدایتگر به یک صفحه دارای متن آهنگ باشد گذاشته شود تا دوستان بتوانند متن آهنگ ها را در آنجا ببیند.

(۱۳۹۱/۷/۲۰ صبح ۰۹:۳۱)زاپاتا نوشته شده:  

... از مديران سايت تقاضا دارم در چنين مواردي نام بي محتواي كاربر را حذف نمايند . البته چنين كساني اندك هستند و بود و نبودشان براي سايت پر بيننده كافه كلاسيك قابل اعتنا نخواهد بود ...

زاپاتای گرامی ؛ به نکته ی خوبی را اشاره کردید. اتفاقا این مشکلی هست که دائما با آن روبرو هستیم و معمولا هر از چند روز وقت زیادی از ما می گیرد.  اینگونه کاربرها , قارچ گونه در همه فروم ها ثبت نام می کنند و چاره ای هم برای جلوگیری صد در صد از ثبت نامشان نیست. ما در حد توان اقدام به حذف آنها می کنیم و البته از دوستان کافه هم می خواهیم که اگر مورد اینچنینی از کاربرانی که قبلا یا به تازگی ثبت نام کرده اند  مشاهده کردند ( که دارای نام و یا پروفایلی بود که زیبنده کافه نیست ) حتما لینک آن کاربر را به مدیران اطلاع دهند تا در اسرع وقت حذف شوند.

با سپاس

اینهمه کافه توی دنیا هست , اونوقت شما درست اومدین به کافه ی ما
۱۳۹۱/۷/۲۰ عصر ۰۱:۰۱
تشکر شده توسط : حمید هامون, اسکارلت اُهارا, بانو, کنتس پابرهنه, BATMAN, مگی گربه, رزا, Kassandra, dered, اسپونز, گولاگ, خانم لمپرت, پیرمرد, باربوسا
ارسال پاسخ