[-]
جعبه پيام
» <شارینگهام> یاد و خاطر استاد ناظریان گرامی باد https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=56&pid=4539
» <سروان رنو> دختران رادیوم , یک تراژدی تاریخی .... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=846&pid=4538
» <اکتورز> بیستم اسفند سالروز آسمانی شدن استاد خسرو شایگان بود کسی کە در نوجوانی آرزو داشتم صدایم لااقل یک ذرە شبیە بە صدای ایشان میشد ولی نشد / روحش شاد
» <رابرت> آن نواهای آسمانی در "رادیو کافه" به مناسبت آغاز ماه رمضان https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=228&pid=4537
» <BATMAN> یکی از کارگردانهای مورد علاقم شیامالانه چون هر فیلمی که دلش میخواد میسازه و نظر دیگران براش بی اهمیته
» <BATMAN> جالبه نولان و شیامالان هم سن و سالن ولی دومی خیلی جوانتره https://s8.uupload.ir/files/227296_967_1du.jpg
» <BATMAN> اسکار نولانو پیرش کرد تا بهش جایزه بهترین فیلم و کارگردانی رو بده https://s8.uupload.ir/files/ee5345_3l6g.png
» <شارینگهام> دستت درست رفیق! واقعاً که ثابت شد دل به دل راه داره، ممنون.
» <مموله> بازرس https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=509&pid=4536
» <رابرت> تن‌مون تو قبر هم باید بلرزه... در "دوبله و دوبلورها" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=56&pid=4536
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 4 رای - 4.25 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد برای بهبود کافه
نویسنده پیام
ال سید آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۵/۸
اعتبار: 15

تشکرها : 1612
( 860 تشکر در 173 ارسال )
شماره ارسال: #241
RE: پیشنهاد برای بهبود کافه

(۱۳۹۶/۷/۲۵ عصر ۰۷:۲۱)منصور نوشته شده:  

در اینصورت که اطلاعات فقط در قاب گوشی قابل مشاهده هستند !!!

با اون بخش گذرا بودن اطلاعات موافقم

یه کاری میشه کرد:

آرایشی جدید برای بخش های مثل دایره المعاف دوبله درست کرد که یک صفحه برای نمایش اطلاعات فیلم ،دوبلش ،آنونسش،پوسترش و بخشی از فیلم یا دوبلش و... داشته باشد

طراحی این سایت خیلی زیبا هست و منظور منم چیزی در حدود این است

۱۳۹۶/۷/۲۵ عصر ۱۰:۴۶
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : سروان رنو, دون دیه‌گو دلاوگا, زرد ابری, پرنسس آنا, مکس دی وینتر, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11424
( 18948 تشکر در 1591 ارسال )
شماره ارسال: #242

(۱۳۹۶/۷/۲۵ عصر ۱۰:۴۶)ال سید نوشته شده:  

در اینصورت که اطلاعات فقط در قاب گوشی قابل مشاهده هستند !!!

نه. منظور جناب منصور این است که علاوه بر سایت فعلی  , آن اپلیکیشن هم می تواند برای کاربران موبایل ایجاد شود که راحت تر روی موبایل مطالب را بخوانند. محوریت همان سایت فعلی خواهد بود و آن اپلیکیشن به صورت کمکی عمل خواهد کرد.

ایده خوبی است . باید صحبت کنیم ببینیم آیا از نظر فنی می توان پیوندی بین هسته سایت و آن برنامه برقرار کرد که به صورت خودکار مطالب بین دو این دو به اشتراک گذاشته شود یا نه.

(۱۳۹۶/۷/۲۵ عصر ۰۷:۲۱)منصور نوشته شده:  

.... هرچقدر در این مکانها بیشتر بنویسید بیننده کمتری خواهید داشت...

دقیقا همینطور است.::ok:

معمولا کاربران گوشی به دست حوصله خواندن مطالب تحلیلی یا نوشته های بیشتر از یک پاراگراف را ندارند.

برای خواندن عمیق مطالب یا نوشتن مطالب خوب باید پشت لپ تاپ یا سیستم نشست و با حوصله و تفکر تایپ کرد. موبایل فقط مناسب اطلاع رسانی یا خبررسانی های تلگرافی است.

نظر من هم اینست که از این اپلیکیشن ها صرفا برای تبلیغ سایت استفاده کنیم نه اینکه مطالب را بخواهیم دائما در آنها بگذاریم.

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۹۶/۷/۲۵ عصر ۱۱:۵۹
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : ال سید, دون دیه‌گو دلاوگا, زرد ابری, پرنسس آنا, مکس دی وینتر, باربوسا
ال سید آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۵/۸
اعتبار: 15

تشکرها : 1612
( 860 تشکر در 173 ارسال )
شماره ارسال: #243

بله حق باشماست

متاسفانه هر کسی برای خودش یه پیج دراینستگرام زده و دیگه براش کیفیت مهم نیست  لایک  برای اونا حرف اول رو میزنه

مطالب سایت خیلی زیادن و این فاجعست که این اطلاعات در هرگوشه سایت پراکنده باشن

من چون به مباحث دوبله سایت علاقه دارم میگم این نظم و نظام و جمع بندی رو از بخش دایره المعارف دوبله سایت شروع کنیم

مطالب موثق،دقیق ،کامل

این مطالب جمع بندی شده میتونن در سایتی جداگانه که زیر مجموعه این سایت است تصحیح شود و به اشتراک گذاشته بشن

نظرتون درباره اون عکسی که از سایتی فرستادم چیه؟قالب بندیش منظورمه

۱۳۹۶/۷/۲۶ صبح ۱۲:۱۵
تشکر شده توسط : زرد ابری, سروان رنو, L.B.Jefferies, مکس دی وینتر, مارک واتنی, باربوسا
بانو الیزا آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۷/۷
اعتبار: 19

تشکرها : 826
( 1106 تشکر در 93 ارسال )
شماره ارسال: #244

دورد بر همه ی دوستان

من خودم به شخصه از روزی که عضو این سایت شدم ، گاهی فعال بوده و اکثر اوقات بخاطر مشکلات فراوان نتونستم حضور مفیدی رو توی کافه داشته باشم .

تو این مدت هم مثل بقیه دوستان تو بقیه شبکه های اجتماعی عضو بودم ولی مطالب این سایت که در خیلی از سایتها ی دیگه هم به عنوان منبع مورد استفاده قرار می گیره اصلا قابل مقایسه با شبکه های اجتماعی دیگه که پست ها و مطالب اون حتی ثانیه ای هم ما رو متوقف نمی کنه ، نیست.

و دلیل اون هم بنظر من اینه که ما وقتی به کافه مراجعه می کنیم ، خودمون تاپیک مورد نظر رو جستجو می کنیم و مطلب مورد نظر رو با دقت می خونیم ولی تو شبکه های اجتماعی مطالب بی وقفه از جلوی چشممون رد میشن بدون اینکه انتخاب ما باشن و نتیجه اون میشه نگاه های گذرا و سرسری خوانندگان .

با این تفاسیر هر نتیجه ای که بزرگان کافه به اون برسن رو با کمال میل می پذیرم و مطمئنم  شاخه های این درخت پربار به هر سمتی هم که بره ولی ریشه ی اون همچنان استوار و پابرجا خواهد بود ...

هرگز فالگیر نبودم
فقط خواستم دستت را بگیرم
۱۳۹۶/۷/۲۶ عصر ۰۱:۵۵
تشکر شده توسط : ال سید, دون دیه‌گو دلاوگا, سروان رنو, کاپیتان اسکای, زرد ابری, BATMAN, مکس دی وینتر, مارک واتنی, باربوسا
جیمز باند آفلاین
در حال ماموریت!!

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۰
اعتبار: 18

تشکرها : 1390
( 2175 تشکر در 233 ارسال )
شماره ارسال: #245

سلام

من تازه از سفر برگشتم...

انگار به خبراییه!

البته باید مطالب دوستان را دو بار دیگه بخونم اما ایده اسکایپ بد نبود...

میشه با تعداد کم استارت زد... بعد اگر ببینیم شدنیه در کنار سایت داشته باشیم.

ساید که باید بمونه...

آرشیو مطالب هست...

باید ببینیم چه چیزهایی را آنلاین نیاز داریم... نمیشه و نباید کامل سوئیچ کرد به یه کانال! (البته به نظر من، شرمنده از واژه باید استفاده کردم!)

اما یه تله کنفرانس ویدویی شاید بجا باشه

یه موردی به نظرم رسید...

چطوره یک کمیته ای ویژه تشکیل بدیم به ریاست سروان رنو...

هر کی خواست درخواست عضویت بده

با تایید سروان رنو و مقامات ارشد، عضو کمیته خواهد شد...

سپس این کمیته بررسی کنه چطور و چگونه یک فضای آنلاین ایجاد کنه...

اصلا این کار بشه یا نشه...

نظر دوستان؟

ارادتمند شما، جیمز باند
۱۳۹۶/۷/۳۰ عصر ۰۴:۵۶
تشکر شده توسط : سروان رنو, ال سید, کاپیتان اسکای, بانو الیزا, زرد ابری, BATMAN, مکس دی وینتر, مارک واتنی, باربوسا
اکتورز آفلاین
مشتری همیشگی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۴/۲۱
اعتبار: 38

تشکرها : 2350
( 3928 تشکر در 189 ارسال )
شماره ارسال: #246

با درود خدمت همەی دوستان.

اخیرا متوجە شدەام کە از جانب تعدادی از دوستان بە هرجهت کە خود میدانند چرا ، بە بیشتر اعضا حتی بە کاربری کە تازە نام نویسی کردە و هنوز از ایشان نە فعالیتی و نە دانشی ارائە نشدە ، سریع‌السیر اعتباری میدهند و فرد تازە وارد در همان بدو ورود از جانب این عزیزان نائل بە دریافت اعتبار میگردد.

این خطا برداشت غلط بە همراە خواهد داشت.

اول اینکە کاربر تازە وارد اینچنین میپندارد کە گرفتن اعتبار آسان است و در ضمن ارزش چندانی ندارد و دوم ارزش اعتبار دوستان قدیمی کە سالها نوشتند و زحمت کشیدەاند پایین می‌آید در حالی کە ایشان بابت ارسالهای مفید و ارزشمندی کە طی ادوار مختلف ارائە دادەاند این اعتبارها را گرفتەاند.

پیشنهاد میکنم کە دوستان در اعتبار دادن‌هایشان یک مقدار بیشتر دقت کنند تا شرمندەی اساتید قدیمی کافە نشویم.

با سپاس از توجە شما عزیزان

در این درگە کە گە گە کــُــە کــَــە و کــَــە کــُــە شود ناگە / ز امروزت مشو غرە کە از فردا نەای آگە
۱۴۰۲/۱/۱۳ عصر ۰۵:۳۶
تشکر شده توسط : پهلوان جواد, کنتس پابرهنه, مارک واتنی, rahgozar_bineshan, سروان رنو, کوئیک, مموله, آرلینگتون, باربوسا, لوک مک گرگور, Classic, پیرمرد, BATMAN, زرد ابری, شارینگهام
آرلینگتون آفلاین
در به در کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۴۰۱/۳/۲۳
اعتبار: 16

تشکرها : 449
( 558 تشکر در 73 ارسال )
شماره ارسال: #247

(۱۴۰۲/۱/۱۳ عصر ۰۵:۳۶)اکتورز نوشته شده:  

با درود خدمت همەی دوستان.

اخیرا متوجە شدەام کە از جانب تعدادی از دوستان بە هرجهت کە خود میدانند چرا ، بە بیشتر اعضا حتی بە کاربری کە تازە نام نویسی کردە و هنوز از ایشان نە فعالیتی و نە دانشی ارائە نشدە ، سریع‌السیر اعتباری میدهند و فرد تازە وارد در همان بدو ورود از جانب این عزیزان نائل بە دریافت اعتبار میگردد.

این خطا برداشت غلط بە همراە خواهد داشت.

اول اینکە کاربر تازە وارد اینچنین میپندارد کە گرفتن اعتبار آسان است و در ضمن ارزش چندانی ندارد و دوم ارزش اعتبار دوستان قدیمی کە سالها نوشتند و زحمت کشیدەاند پایین می‌آید در حالی کە ایشان بابت ارسالهای مفید و ارزشمندی کە طی ادوار مختلف ارائە دادەاند این اعتبارها را گرفتەاند.

پیشنهاد میکنم کە دوستان در اعتبار دادن‌هایشان یک مقدار بیشتر دقت کنند تا شرمندەی اساتید قدیمی کافە نشویم.

با سپاس از توجە شما عزیزان

درود خدمت سرور عزیز جناب اکتورز . بنده خیلی این کار رو انجام دادم .هم جهت خوش آمدگویی و استقبال و هم گفتم شاید دلگرم بشن و تو کافه باقی بمونن. اما چشم . دستور شما مطاع دوست خوب .

۱۴۰۲/۱/۱۴ عصر ۰۵:۲۳
تشکر شده توسط : پهلوان جواد, باربوسا, اکتورز, کنتس پابرهنه, لوک مک گرگور, سروان رنو, کوئیک, rahgozar_bineshan, مارک واتنی, پیرمرد, BATMAN, زرد ابری
rahgozar_bineshan آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۷/۵
اعتبار: 34

تشکرها : 5291
( 1523 تشکر در 132 ارسال )
شماره ارسال: #248

با عرض سلام

مدتها شاید سالهاست که می خواستم این پیشنهاد رو بدم تا این که امروز برحسب اتفاق گذرم به این مبحث افتاد  و عزمم جزم شد:

جناب سروان لطفا فکری به حال نحوه پیمایش و اسکرول صفخات تاپیکها بفرمایید. در حال حاضر خیلی ابتدایی و وقت گیره!

فرض کنید تاپیکی پنجاه تا صفحه داره و کسی بخواد از صفحه اخر بره به صفحه 10، چاره ای نداره تا یکی یکی یا نهایتا دو تا دوتا صفحات رو برگرده تا برسه به صفحه مورد نظر..! انصافا کار وقت گیر و مضحکی هم هست.

یادم هست در فارومها و انجمنهای مختلف  قدیمی  -که  فکر کنم دیگه هیچ کدومشون وجود خارجی نداشته باشند و دم کافه کلاسیک خودمون گرم که هنوز در این زمانه وب 2 و شبکه های اجتماعی پابرجا مونده- گزینه ای بود به نام برو به صفحه...! و طرف شماره صفحه مورد نظرش رو درج می کرد و یک راست می رفت به همون صفحه!

کاش این گزینه اضافه بشه به امکانات کافه!

سپاس

سكوت سرشار از ناگفته هاست.......!
۱۴۰۲/۲/۱۰ صبح ۱۰:۵۰
تشکر شده توسط : پیرمرد, اکتورز, Emiliano, soheil, سروان رنو, باربوسا, رابرت, کوئیک, BATMAN, زرد ابری
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11424
( 18948 تشکر در 1591 ارسال )
شماره ارسال: #249

(۱۴۰۲/۲/۱۰ صبح ۱۰:۵۰)rahgozar_bineshan نوشته شده:  

کاش این گزینه اضافه بشه به امکانات کافه!

درود بر رهگذر بی نشان !

محدودیت هایی که گفتید را می توان با راهکارهایی که در عکس زیر نشان داده شده برطرف کرد:

1- برای رفتن به صفحه X  کافیست در لینک موجود در دایره قرمز بالا , شماره صفحه موجود را به شماره صفحه مورد نظر تغییر دهید.

2- برای پیدا کردن نام دوبلور یا فیلم موردنظر , در کادر جستجو - که در دایره قرمز پایین نشان داده شده است - کلمه مورد نظر را بنویسید تا به صفحه هایی از تاپیک که درباره آن کلمه مطلبی گفته شده بروید.

ارادتمند - سروان رنو

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۴۰۲/۲/۱۱ عصر ۰۸:۳۲
تشکر شده توسط : باربوسا, Emiliano, رابرت, مارک واتنی, مموله, rahgozar_bineshan, کوئیک, Classic, لوک مک گرگور, BATMAN, زرد ابری
شارینگهام آفلاین
کاپیتان کشتی چارمینگ مالی
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۵
اعتبار: 32

تشکرها : 4012
( 1968 تشکر در 275 ارسال )
شماره ارسال: #250

سلام و وقت به خیر

2تا مشکل دارم که قدیمی است:

1-چرا مطالب ارسالی من با هر موضوع و تیتری در فضای کلی اینترنت یافته نمی شوند؟shakkk!

2-چرا عکس های مطالب من مفقود شده اند؟:huh:

بقیه از کدام سایت آپلود می کنند که تا به حال مانده است، ولی برای من بیچاره نیست و نابود شده؟:eee2

اونی که گفته "زندگی خالی از لذت و خوشحالی نیست."دروغ نگفته!
۱۴۰۲/۵/۱۶ عصر ۰۵:۱۷
تشکر شده توسط : مارک واتنی, Emiliano, کوئیک, زرد ابری, باربوسا
Emiliano آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۷/۵/۲۴
اعتبار: 20

تشکرها : 997
( 1698 تشکر در 185 ارسال )
شماره ارسال: #251

(۱۴۰۲/۵/۱۶ عصر ۰۵:۱۷)شارینگهام نوشته شده:  

سلام و وقت به خیر

2تا مشکل دارم که قدیمی است:

1-چرا مطالب ارسالی من با هر موضوع و تیتری در فضای کلی اینترنت یافته نمی شوند؟shakkk!

2-چرا عکس های مطالب من مفقود شده اند؟:huh:

بقیه از کدام سایت آپلود می کنند که تا به حال مانده است، ولی برای من بیچاره نیست و نابود شده؟:eee2

احتمالأ موقع بارگذاری گزینهٔ «دائمی» رو نشوندار نکردید،  «شارینگهام» عزیز.

سایت‌های رایگان زیادی برای بارگذاری دائم یا موقّت فایل و عکس وجود دارن؛ که به‌شخصه https://uupload.ir/ رو بیشتر دوس.

۱۴۰۲/۵/۱۶ عصر ۰۶:۵۸
تشکر شده توسط : BATMAN, Classic, شارینگهام, مراد بیگ, پیرمرد, رابرت, سروان رنو, مارک واتنی, کوئیک, زرد ابری, باربوسا
شارینگهام آفلاین
کاپیتان کشتی چارمینگ مالی
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۵
اعتبار: 32

تشکرها : 4012
( 1968 تشکر در 275 ارسال )
شماره ارسال: #252

سلام و تشکر از راهنمایی شما::ok:

ولی حیف که دیر فهمیدم.rrrr:

حالا کی فرصت کنم این عکس های ناپدید شده را بازیابی کنم، خدا می دونه!:eee2

اونی که گفته "زندگی خالی از لذت و خوشحالی نیست."دروغ نگفته!
۱۴۰۲/۵/۱۶ عصر ۱۰:۳۶
تشکر شده توسط : Emiliano, پیرمرد, رابرت, مارک واتنی, کوئیک, زرد ابری, باربوسا
ارسال پاسخ