[-]
جعبه پيام
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/XI0kt
» <BATMANhttps://www.doostihaa.com/post/tag/%D8%A...kanon-2021
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/pFib3
» <BATMAN> با تشکر از مارک واتنی عزیز/ نسخه های سینمایی بامزی هم منتشر شدن/ بامزی تو سوئد خیلی محبوبه، از گذشته تا به امروز ازین شخصیت انیمیشن تولید میشه
» <مارک واتنی> ارادت شارینگهام عزیز
» <شارینگهام> درود بر همه ی دوستان ، سپاس از مارک واتنی عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روایات سینمایی !
نویسنده پیام
نیومن آفلاین
مامور مکینتاش

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱۲/۲۶
اعتبار: 25

تشکرها : 1187
( 1465 تشکر در 42 ارسال )
شماره ارسال: #21
RE: روایات سینمایی !

ستاره های مرد از زبان ستاره ها

از آن آدم هایی ست که وقتی مرد, آن دنیا باید خیلی سختی بکشند تا حرف راست از زبانش بکشند

مارس 1977/ مارلون براندو درباره فرانک سیناترا

کلینیت ایست وود ظاهرا هیچ کاری نمی کند , ولی همه کار می کند .هرکاری در برابرش کوچک است –درست مثل رابرت میچم و تریسی

فوریه 1981/ ریچارد برتن

با او شام خوردیم. داشتیم برمیگشتیم خانه و داشتم فکر می کردم:خدای من,خود پل (نیومن) بود-چند سالش است? 60,61? خوش تیپ مانده, شادابپول دار,عاشق زنش استهر وقت دلش بخواهد با ماشینش مسابقه می دهد, هروقت دلش بخواهد فیلم بازی می کندخوشبخت است و از 20 سالگی اش هیچ فرقی نکرده. وقتی رسیدیم خانه , دلم می خواست خودم را بکشم.

1988/ رابرت ردفورد

اسپنسر (تریسی) یک آمریکایی نمونه ای بود. هیچ وقت شیک نمی کرد.ساده ساده بود.

آوریل 1969/ کاترین هپبورن

چارلتون هستن کلاه گیس دارد. در مردی برای تمام فصول (روی صحنه) نقش مرد بی مویی را داشت.جای آنکه بدون کلاه گیس بازی کند, روی سرش کلاه گیس بدون مو گذاشت.

ژانویه 1989/ داستین هافمن

قرار است اینجا راجع به شوخ طبعی  جذابیت  خونگرمی و استعداد او  حرف بزنم... اینجا هم باید نقش بازی کنم !

آوریل 1987/ برت لنکستر در مراسم بزرگداشت کرک داگلاس 

۱۳۹۰/۱۰/۱ صبح ۰۸:۳۴
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : بانو, Papillon, دزیره, گرتا, راتسو ریــزو, رزا, الیشا, دن ویتو کورلئونه, حمید هامون, Classic, ژان والژان, مگی گربه, dered, L.B.Jefferies
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۱۰
اعتبار: 53

تشکرها : 1834
( 10943 تشکر در 271 ارسال )
شماره ارسال: #22

(( وقتی بزرگ شدم ، باز هم دلم می خواهد کارگردان بشوم ! ))

استیون اسپیلبرگ

.....................................................

(( اگر زمانی عاشق کسی شدید ، برای همیشه دوستش خواهید داشت ، فقط شاید نه به اندازه نفر بعدی ! ))

وارن بیتی

....................................................

همه آنچیزی که استانیسلاوسکی گفته  این است : (( کلی گویی نکنید ! ))

آنتونی هاپکینز

من با این حرفی که می زنید کاملا مخالفم . ولی حاضرم جانم را بدهم تا شما حق داشته باشید این حرف را بزنید ... ولتر
۱۳۹۰/۱۰/۲ صبح ۰۱:۲۲
تشکر شده توسط : گرتا, حمید هامون, بانو, Classic, مگی گربه, ژان والژان, الیشا, رزا, Papillon, دزیره, dered, L.B.Jefferies
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #23

(( همیشه بیشتر از درآمدم خرج کرده ام . وقتی درآمدم هفته ای 100 دلار بود ، دویست دلار خرج می کردم ... همیشه به اعتبار درآمد آینده ام قرض می گرفتم . به همین دلیل من تنها کسی نیستم که از موفق شدنم خوشحال می شوم ! ))

لارنس هاروی

............................

(( مرد فوق العاده ای است . آدم از او بی ادب تر ندیده ام - جتی خروشچف ! همسرم (جون وودوارد ) را جون صدا می کند ! ))

پل نیومن ( درباره جک وارنر )

.......................................

(( فیلم حقیقت است ، 24 بار در ثانیه ! ))

ژان لوک گدار

من با این حرفی که می زنید کاملا مخالفم . ولی حاضرم جانم را بدهم تا شما حق داشته باشید این حرف را بزنید ... ولتر
۱۳۹۰/۱۰/۴ صبح ۰۱:۲۲
تشکر شده توسط : مگی گربه, ژان والژان, نیومن, حمید هامون, گرتا, الیشا, رزا, دزیره, بانو, Papillon, dered, L.B.Jefferies
نیومن آفلاین
مامور مکینتاش

شماره ارسال: #24

توصیه های بازیگری

به طور کلی بازیگری چیزی ست که بیشتر مردم فکر می کنند از پسش بر نمی آیند ولی صبح تا شب دارند انجامش می دهند. ظریف ترین بازی ای که در تمام عمرم دیده ام بازی مردم عادی بوده که تلاش می کردند احساسی را که ندارندنشان دهندیا چیزی را پنهان کنند.این چبزی ست که همه از همان بچگی یاد می گیرند.

مارس1972/ مارلون براندو

ساده باش. صورتت را خالی نگه دار موسیقی و داستان پرش می کنند.

مه 1983/ اینگرید برگمن به دخترش ایزابلا روسلینی

فرقش چیه که چطور انجامش بدهی? فقط باید تا وقتی که با ماهیت موقعیت صحنه جور در می آید ادامه بدهی.

مارس1981/ رابرت دنیرو

مربی پیر درام  من همیشه می گفت :"خودت را به کاری مشغول نکن. همانجا بایست" گاری کوپر هم هم از بیکار ایستادن نمی ترسید.

سپتامبر 1985/ کلینت ایست وود.

هرچه کم کارتر باشی بهتر کار می کنی

اوت 1985/ مارچلو ماسترویانی

سر موقع بیا جمله هایت را حفظ کن و مواظب باش به بازیگرهای دیگر تنه نزنی

به نقل از چارلتون هستن سپتامبر 1982/اسپنسر تریسی

۱۳۹۰/۱۰/۴ صبح ۱۰:۱۷
تشکر شده توسط : رزا, دزیره, Papillon, حمید هامون, ژان والژان, پاشنه طلا, دن ویتو کورلئونه, الیشا, بانو, مگی گربه, dered, L.B.Jefferies
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #25

(( تنها نکته جالب سینما برای من این بودکه توانستم با آن به جز مغازه خیاطی و آرایشگاه هم پشت سرم را ببینم ! ))

سر جان گیلگاد

...........................................

(( سالهاست که دیگر فیلمسازی برایم جدی نیست . از آن زمانی که در فیلمی با گریر گارسن همبازی بودم و 125 برداشت تکرار شد تا او بتواند بگوید : نه ! ))

رابرت میچم

.............................................

(( الیزابت دختر زیباییست اما غبغبش دو طبقه است و سینه بیش از حد بزرگ و پاهای نسبتا کوتاه دارد . بنابراین نمی توانم او را زیباترین موجودی که در تمام عمرم دیده ام توصیف کنم ! ))

ریچارد برتن ( درباره همسرش! : الیزابت تایلر )

۱۳۹۰/۱۰/۵ صبح ۰۸:۲۶
تشکر شده توسط : الیشا, نیومن, بانو, Papillon, حمید هامون, ژان والژان, رزا, مگی گربه, اسکورپان شیردل, آوینا, dered, L.B.Jefferies
نیومن آفلاین
مامور مکینتاش

شماره ارسال: #26

برناردو برتولوچی

برتولوچی بیشتر یک گنگستر است تا کارگردان سینما. اویکی از دشمنان من است.

1986/ ماریا اشنایدر

توضیح: (ماریا اشنایدر بازیگر زن فیلم آخرین تانگو در پاریسهرگز برتولوچی  را به دلیل شرکت دادن او در این فیلم جنجالی نبخشید.)

برتولوچی خیلی حساس استاما به موفقیت آلوده شده. او دوست دارد تصویرش روی جلد باشد.

ژانویه 1979/ مارلون براندو

از نظر من برتولوچی یک تابع ریاضی است. تنها راهی که می توانم او را تعریف کنم همین قیاس با ریاضی و کلمه " تابع"

است-جمعتفریقضرب و هر چیزی که در نتیجه آن اعداد تغییر کنند.و وقتی این تابع ریاضی عشق باشدکرکره پشت پنجره

ها در و دیوارهاشخصیت هالباس ها و خلاصه همه چیز تحت تاثیر آن پوست می اندازدو متحول می شود. عددها

زیادندولی چیزی که اهمیت داردتابع است.

نوامبر1990/ دبرا وینگر

۱۳۹۰/۱۰/۵ صبح ۰۹:۱۶
تشکر شده توسط : الیشا, بانو, دن ویتو کورلئونه, Papillon, حمید هامون, ژان والژان, رزا, مگی گربه, دزیره, dered, L.B.Jefferies
نیومن آفلاین
مامور مکینتاش

شماره ارسال: #27

خیانت به همسر

این بازی است که هرگز در آن شرکت نمی کنم.

سپتامبر 1964/ سوفیا لورن

چرا با همبرگر پرسه می زنید وقتی در خانه استیک دارید.

ژوئن 1971/ پل نیومن

مردها اگر با  مریلین مونرو هم ازدواج کنند-با یک دختر زشت  روی هم می ریزند.

ژوئن 1978/ جورج جونز

آن لحظه ای که فکر خیانت به همسر به ذهنت برسد  دیگر هیچ چیز ارضایت نمی کند

ریچارد برتن/1963

نمی توانم  تحمل کنم که شوهرم خیانت کار باشد .من راکول ولش هستم-می فهمی?

1973/ راکول ولش

۱۳۹۰/۱۰/۷ صبح ۰۹:۱۴
تشکر شده توسط : Papillon, حمید هامون, زاپاتا, الیشا, دن ویتو کورلئونه, بانو, ژان والژان, رزا, مگی گربه, دزیره, Classic, آوینا, dered, L.B.Jefferies
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #28

(( اسم واقعی دوک ( جان وین ) ماریون موریسن بود . داشت آلامو را در تگزاس می ساخت . لارنس هاروی داشت روی خاکریزی راه می رفت . دوک سرش داد کشید : خدای من ، نمی توانی مردانه راه بروی ؟  و لاری خم شد طرفش و گفت : با منی ، ماریون ؟! ))

رابرت میچم

۱۳۹۰/۱۰/۷ عصر ۰۶:۲۲
تشکر شده توسط : بانو, حمید هامون, ژان والژان, نیومن, Papillon, رزا, مگی گربه, الیشا, آوینا, dered
نیومن آفلاین
مامور مکینتاش

شماره ارسال: #29

خوش گذرانی

من خودم را خوش گذران نمی دانم. آن چیزهایی را که در روزنامه ها می خوانید؛ زیاد جدی نگیرید.من که نمی گیرم

آوریل 1982/ وارن بیتی

من یک عاشق پیشه بزرگم-نه یک آدم هرزه

1966/مایکل کین

هیچ وقت از ته دل خوش گذران نبوده ام.خوش گذرانی همیشه عیب هایی هم دارد.

ژوئیه 1990/ آنجلیکا هیوستن

۱۳۹۰/۱۰/۸ عصر ۰۱:۳۵
تشکر شده توسط : حمید هامون, ژان والژان, زاپاتا, Papillon, مگی گربه, الیشا, بانو, آوینا, رزا, dered, L.B.Jefferies
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #30

(( این که می گویند توطئه ای در کار بوده تا اورسن ولز دیگر فیلم نسازد  ، واقعیت ندارد . مشکل فقط این بود که بعد از آن شروع فوق العاده دیگر هیچ وقت نتوانست خودش را راضی کند . اشتباه خودش بود ــ انضباط شخصی نداشت ... ))

رابرت وایز ، کارگردان ( تدوین گر همشهری کین )

۱۳۹۰/۱۰/۱۰ صبح ۰۱:۵۹
تشکر شده توسط : ژان والژان, الیشا, حمید هامون, بانو, Papillon, چارلز کین, آوینا, رزا, dered, L.B.Jefferies
نیومن آفلاین
مامور مکینتاش

شماره ارسال: #31

دوران کودکی

-ما خیلی فقیر بودیم ؛ مادرم استطاعت به دنیا آوردنم را نداشت .خانم همسایه مرا زایید

دسامبر 1974/ مل بروکس

دهه 1930 ؛ پدر و مادرم و خواهرم و خودم برای پیدا کردن کار این طرف و آن طرف می رفتیم.مردم راست راستی در مرغدانی زندگی می کردند.

اکتبر 1984/ کلینت ایست وود.

وقتی ده ساله بودم؛ سه تا مادر داشتم ؛ پنج تا مدرسه ابتدایی و ده تا خانه .

نوامبر1988/ تام هنکس

آن قدر لاغر بودم که اسمم را گذاشته بودند(لاغر مردنی) –چوب خشک .مثل یک دختر عرب بلند,لاغر؛ زشت و سیاه بودم. قیافه عجیبی داشتم. همه صورتم چشم بود. گوشت روی استخوانم نبود.

اوت 1964/ سوفیا لورن

تا قبل از 10 سالگی هرگز توالتی ندیده بودم. 20 سال اول زندگیم را تقریبا همیشه گرسنه بودم

1990/ آنتونی کوئین

۱۳۹۰/۱۰/۱۰ صبح ۱۰:۵۶
تشکر شده توسط : اسکارلت اُهارا, ژان والژان, بانو, الیشا, Papillon, حمید هامون, گرتا, راتسو ریــزو, دزیره, آوینا, رزا, dered, سارا, L.B.Jefferies
نیومن آفلاین
مامور مکینتاش

شماره ارسال: #32

ارتش

وانمود کردم روان پریش هستم و ارتش را فریب دادم.فکر می کردند دیوانه ام. وقتی فرم ها را پر می کردم جلوی(نژاد)

نوشتم:"انسان".جلوی رنگ نوشتم:"بستگی دارد .

به ارتش بپیوندید, دنیا راسیاحت کنید, با آدم های جالب آشنا شوید-و آن ها را بکشید.

سپتامبر1990/وودی آلن

به جز 16 هفته آموزش مقدماتی ؛ بقیه خدمت سربازی ام را در استخر شنای پادگان گذراندم.

فوریه 1974/ کلینت ایست وود

۱۳۹۰/۱۰/۱۱ صبح ۱۱:۳۴
تشکر شده توسط : الیشا, Papillon, مگی گربه, زاپاتا, حمید هامون, بانو, گرتا, راتسو ریــزو, دزیره, ژان والژان, کاپیتان اسکای, آوینا, رزا, dered, L.B.Jefferies
نیومن آفلاین
مامور مکینتاش

شماره ارسال: #33

سیاستمدارها

یک ربع در کاخ سفید پیش جیمی کارتر بودم.خدای من خیلی سخت بود.ولی این مشکل من است , نه او.

ژانویه 1983/پل نیومن

واقعا باید تمام سیاستمدارها را بازیگر دانست.

مارس1972/مارلون براندو

رئیس جمهورها بلایی را که سر زنشان نیاورده اند؛سرمملکت می آورند

دسامبر1974/مل بروکس

در چشم هایشان هیچی دیده نمی شود.همه شان جوری حرف می زنند انگار برای یک جمعیت 40000 نفری سخرانی می کنند

دسامبر1974/ رابرت ردفورد.

حرف های ریگان را گوش می کنم و دلم می خواهد بالا بیاورم.

دسامبر1981/ هنری فاندا

۱۳۹۰/۱۰/۱۳ صبح ۱۱:۱۸
تشکر شده توسط : بهزاد ستوده, Blanche, ژان والژان, حمید هامون, اسکورپان شیردل, بانو, اسکارلت اُهارا, الیشا, گرتا, Papillon, آوینا, رزا, dered, L.B.Jefferies
نیومن آفلاین
مامور مکینتاش

شماره ارسال: #34

عشق

آدم برای ماجراهای عاشقانه هیچ وقت زیادی پیر نیست.

مه 1974/اینگرید برگمن

عشق برزگترین انگیزه است-نه فقط رابطه جنسی.

1966/مایکل کین

در هریک از فیلم ها چیزی هست که عاشقش هستم-یک اسلحه

ژانویه 1988/آرنولد شوارتزینگر

وقتی عاشق بودم؛عشق اشتیاقی بود که مرا تنها و کسل برجا گذاشت.

مه 1974/جین فاندا

من یک لیبرال دموکراتم و از همه مهم تر یک یاغی
۱۳۹۰/۱۰/۲۱ صبح ۰۸:۳۷
تشکر شده توسط : الیشا, حمید هامون, بانو, ژان والژان, اسکورپان شیردل, اسکارلت اُهارا, گرتا, Papillon, دزیره, سروان رنو, آوینا, رزا, dered, L.B.Jefferies
نیومن آفلاین
مامور مکینتاش

شماره ارسال: #35

کمدی

نمی توانم فیلم کمدی بازی کنم

وقتی فیلم کمدی می سازید؛ سرمیز بزرگترها ننشسته اید, سر میز بچه ها نشسته اید

آوریل 1978/ وودی آلن

کمدی من مثل سر خوردن روی طناب احساسات است

اکتبر 1982/ رابین ویلیامز

تنش برای خنداندن مردم فوق العاده است.

1990/جان کلیز

۱۳۹۰/۱۰/۲۶ صبح ۱۱:۵۳
تشکر شده توسط : الیشا, زاپاتا, ژان والژان, بانو, اسکارلت اُهارا, گرتا, Papillon, دزیره, حمید هامون, آوینا, رزا, dered, L.B.Jefferies
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #36

(( ما همه دزدیم ! ولی اگر باهوش باشیم از کارگردان های بزرگ می دزدیم ، آن وقت می توانیم بگوییم که این تأثیرپذیری است ! ))

کریشتف کیشلوفسکی

.................................

(( از فیلمنامه خواندن متنفرم ! اصلا جالب نیست . عکس ندارد ! ))

بئاتریس دال

۱۳۹۰/۱۰/۲۶ عصر ۱۰:۰۹
تشکر شده توسط : Papillon, بانو, ژان والژان, گرتا, حمید هامون, الیشا, کاپیتان اسکای, اسکارلت اُهارا, سروان رنو, آوینا, رزا, dered
نیومن آفلاین
مامور مکینتاش

شماره ارسال: #37

پول

اگر تی شرت های پاره ای با مارک براندو می فروختم؛ می توانستم پول بیشتری به دست بیاورم.تی شرت براندو یک میلیون فروش می رفت.

فوریه 1966/مارلون براندو

در جایی که از آن آمده ام؛ اگر قرار است پولی در بیاید؛ سوالی نمی پرسی. راه می افتی و پول را در می آوری.

مه 1973/ جیمز کاگنی

هولناک ترین کارهای کثیف را انجام داده ام ؛ همه اش به خاطر پول- آن هم وقتی که صفرها خیلی وسوسه کننده اند.

اوت 1984/ ریچارد برتن

برای پول هر کاری انجام می دهم –حتی معاشرت با کارگزارم.

1969/ وینسنت پرایس

همیشه شم تجاری خوبی داشته ام-ولی نه برای درست خرج کردن-پدرم تا زمانی که زنده بود عادت داشت پول توجیبی بفرستد.من هم این جوری ترجیح می دادم.

1987/ کاترین هپبرن

۱۳۹۰/۱۱/۲ صبح ۰۷:۳۲
تشکر شده توسط : زاپاتا, ژان والژان, حمید هامون, بانو, Papillon, الیشا, گرتا, اسکارلت اُهارا, سروان رنو, آوینا, دزیره, رزا, dered, L.B.Jefferies
نیومن آفلاین
مامور مکینتاش

شماره ارسال: #38

امضا

بعد از این که یک بار توی توالت عمومی یک نفر با قلم و کاغذ به سراغم آمد دیگر امضاء دادن را ترک کردم .مانده بودم که اول دستم را بشویم یا با طرف دست بدهم

آوریل 1983/ پل نیومن

امضاء دادن واقعا احمقانه است

مه 1979/ جون وودوارد

یک بار عده ای برای امضا دنبالم کردند گفتم :(بزنید به چاک).گفتند: پررو نشو هر چی داری از ماست. من هم گفتم: به جهنم

نوامبر 1962/کاترین هپبرن

همیشه عادت داشتم به اسم کرک داگلاس یا گاری کوپر امضاء کنم

1989/ رابرت میچم

۱۳۹۰/۱۱/۱۳ عصر ۱۲:۳۵
تشکر شده توسط : گرتا, الیشا, ژان والژان, اسکارلت اُهارا, حمید هامون, Papillon, سروان رنو, زاپاتا, آوینا, دزیره, رزا, dered, L.B.Jefferies
گرتا آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۴/۲۷
اعتبار: 23

تشکرها : 831
( 846 تشکر در 18 ارسال )
شماره ارسال: #39

"من به این مساله اینطور نگاه می کتم؛ برای اینکه مردم روی پرده سینما شما را دوست داشته باشند، باید فرد ایده آل آنها باشید. نیازی نیست که حتما شوالیه ای خوش قیافه و سوار بر اسب سفیدی باشید، ولی باید آن کسی باشید که با توصیف آنها از یک آدم خوب منطبق باشد."  (گری کوپر)

"تنها چیزی که به مردم بدهکارید، بازی خوب است." (هامفری بوگارت)

"زمانی واقعا ستاره سینما شده اید که حتی در کراچی پاکستان مردم بدانند اسمتان چطور نوشته می شود!" (هامفری بوگارت)

چه پر شتاب فرو می ریزند شن های زمان، مگر آن هنگام که در سختی باشیم! (گوژپشت نتردام/1923)
۱۳۹۰/۱۱/۱۵ عصر ۱۲:۰۷
تشکر شده توسط : الیشا, اسکارلت اُهارا, ژان والژان, آوینا, حمید هامون, نیومن, شرلوك, Papillon, دزیره, رزا, dered, L.B.Jefferies
نیومن آفلاین
مامور مکینتاش

شماره ارسال: #40

اولین بار جک نیکلسن را در جشنواره پزارو دیدم؛ سال ....آه, 1965 .هر دوی ما دنبال یک دختر افتاده بودیم.و از آن جایی

که دختره نه  من را خواست نه جک را؛ با هم دوست شدیم....

مه 1981/ برناردو برتولوچی

هیچ وقت از شب افتتاحیه جشنواره ها خوشم نیامده , مثل جشن های جمع آوری اعانه

هستند و فیلم هایی هم که نشان می

دهند....معمولا یک چنین اسمی دارند؛ مرد فرانسوی کوچولوی من چقدر خوشمزه بود.فیلم هایی که تقریبا همه خوش شان

بیاید.لاقل یک کمی.

1985/ مارتین اسکورسیزی

۱۳۹۰/۱۱/۱۶ صبح ۱۱:۵۹
تشکر شده توسط : گرتا, اسکارلت اُهارا, شرلوك, دنی براسکو, Papillon, آوینا, ژان والژان, حمید هامون, دزیره, رزا, dered, L.B.Jefferies
ارسال پاسخ