[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روایات سینمایی !
نویسنده پیام
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۱۰
اعتبار: 53

تشکرها : 1834
( 10943 تشکر در 271 ارسال )
شماره ارسال: #1
روایات سینمایی !

میدونم که مثل من ، برای خیلی از دوستان گپ و گفتمان های اهالی سینما جذابیت های خاص خودش رو داره ...

از دوستان دیگه هم برای همراهی در این موضوع دعوت می کنم ...

و اما چراغ اول توسط خودم :

..................................................

(( راجع به یک کارگردان حرامزادست که خیلی خودخواهه ، آدم ها را میاره ، خلقشون میکنه و بعد ویرانشون میکنه . راجع به خودمونه ، جان ! ))

اورسن ولز ( خطاب به جان هیوستن در هنگام بازی در فیلم هرگز اکران نشده آن سوی باد )

.........................................................

هانری ژرژکلوزو : (( فکر نمی کنید فیلم باید شروع ، وسط و پایان داشته باشد ؟))

ژان لوک گدار : (( مسلما . اما لزوما نه به همین ترتیب ! ))

یا حق ...

من با این حرفی که می زنید کاملا مخالفم . ولی حاضرم جانم را بدهم تا شما حق داشته باشید این حرف را بزنید ... ولتر
۱۳۹۰/۹/۵ عصر ۱۲:۳۵
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : چارلز کین, جیسون بورن, دزیره, ژان والژان, بانو, الیشا, اسکارلت اُهارا, Papillon, حمید هامون, miranda, کاپیتان هادوک, Classic, میثم, گرتا, رزا, مگی گربه, MyMouloubre, dered, L.B.Jefferies
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #2
RE: روایات سینمایی !

((چاپلین آدم بسیار متظاهری بود . با آن لهجه نیمه آمریکایی / نیمه لندنیش مدام لاف میزد . ولی البته نمی توانست از این واقعیت فرار کند که یک نابغه بود ! ))

سر لارنس الیویر

من با این حرفی که می زنید کاملا مخالفم . ولی حاضرم جانم را بدهم تا شما حق داشته باشید این حرف را بزنید ... ولتر
۱۳۹۰/۹/۵ عصر ۰۱:۱۵
تشکر شده توسط : جیسون بورن, دزیره, ژان والژان, بانو, الیشا, اسکارلت اُهارا, Papillon, حمید هامون, miranda, میثم, گرتا, رزا, مگی گربه, dered, L.B.Jefferies
جیسون بورن آفلاین
تحت تعقیب
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۷/۱۵
اعتبار: 22

تشکرها : 1438
( 1644 تشکر در 83 ارسال )
شماره ارسال: #3

ژاک ریوت (نویسنده کایه دو سینما) در مورد استنلی کوبریک:

«کوبریک یک ماشین است ،یک موجود جهش یافته ،یک مریخی.هیچ احساس انسانی ندارد اما وقتی ماشینی در مورد ماشینی دیگر فیلم بسازد نتیجه خوب می شود مثل 2001 :یک ادویسه فضایی»

۱۳۹۰/۹/۵ عصر ۰۱:۱۵
تشکر شده توسط : دن ویتو کورلئونه, دزیره, ژان والژان, بانو, الیشا, Papillon, حمید هامون, میثم, گرتا, رزا, مگی گربه, MyMouloubre, dered, L.B.Jefferies
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #4

(( اولین معلم هنرم می گفت ، تعریف هنر این است : یک نقطه عطف تاثیرگذار . همین ! ))

جک نیکلسن

۱۳۹۰/۹/۵ عصر ۰۱:۲۰
تشکر شده توسط : چارلز کین, دزیره, ژان والژان, بانو, الیشا, اسکارلت اُهارا, Papillon, حمید هامون, miranda, کاپیتان هادوک, میثم, گرتا, رزا, مگی گربه, MyMouloubre, دنی براسکو, dered, سارا, پیرمرد, L.B.Jefferies
چارلز کین آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۶/۲۶
اعتبار: 4

تشکرها : 416
( 242 تشکر در 7 ارسال )
شماره ارسال: #5

((یک بار از باربارا استنویک راز بازیگری را پرسیدم.او گفت:"فقط صادق باش...و اگر میتوانی ادای صداقت را در بیاوری،صادقانه ادایش را در بیاور."))

فرد مک مورای

۱۳۹۰/۹/۵ عصر ۰۱:۲۹
تشکر شده توسط : دن ویتو کورلئونه, دزیره, ژان والژان, بانو, ترومن بروینک, الیشا, اسکارلت اُهارا, Papillon, حمید هامون, miranda, میثم, گرتا, رزا, مگی گربه, dered, L.B.Jefferies
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #6

خیلی ها درباره سر آن اسب ( در فیلم پدرخوانده ) گله کردند . چیزی حدود 30 نفر در این فیلم کشته می شوند ، اما همه گفتند : (( تو برای سر آن اسب ، یک موجود زنده را کشته ای !)) . من این کار را نکردم . کارخانه های تولید کننده غذای سگ ، آن اسب را کشته بودند ، آن هم برای تهیه غذای سگ های پشمالوی کوچک شما !

فرانسیس فورد کاپولا

۱۳۹۰/۹/۵ عصر ۱۱:۱۱
تشکر شده توسط : اسکارلت اُهارا, دزیره, گرتا, Papillon, اسکورپان شیردل, حمید هامون, الیشا, چارلز کین, بانو, ترومن بروینک, ژان والژان, miranda, Classic, میثم, نیومن, رزا, مگی گربه, MyMouloubre, dered, پیرمرد
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #7

(( دارم آن قدر به شخصیت های این داستان علاقمند می شوم که دلم می خواهد تا آخر فیلم زنده بمانند ! ))

سام پکین پا ( درباره  فیلم : تعطیلی آخر هفته آسترمن )

........................................................

وقتی بونوئل داشت بازیگران ویریدیانا را انتخاب می کرد ، مرا هم خواست . گفته بود  : (( توی یک فیلم دیدمش که نقش یک جسد را بازی می کرد و فوق العاده بود ! ))

فرناندو ری

۱۳۹۰/۹/۸ عصر ۰۸:۵۷
تشکر شده توسط : بانو, ترومن بروینک, الیشا, ژان والژان, کاپیتان هادوک, Classic, گرتا, اسکارلت اُهارا, راتسو ریــزو, حمید هامون, میثم, Papillon, رزا, مگی گربه, MyMouloubre, dered, سارا, L.B.Jefferies
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #8

(( بوگارت هرگز نمی توانست یک ماجرای عشقی را بدون مراسم ازدواج تجسم کند و الیزابت تیلور هم همینطور ! ))

ریچارد بروکس

.....................................................

هوارد هاوکس برای الدورادو به من تلفن زد : (( با یک وسترن همراه دوک ( جان وین ) چطوری ؟)) (( بد نیست ــ کجا ؟ )) (( توی توسکان قدیم ، آریزونا )) . (( عالیه ، جای فوق العاده ایه . چه شهر قشنگی ــ داستان چیه هوارد ؟)) (( داستانی در کار نیست ، باب ! فقط شخصیت . داستان مردم رو خسته می کنه ! ))

رابرت میچم

............................................................

(( ظاهرا  آیزنشتاین همه اش فرم است و از محتوا خالی . چاپلین همه اش محتواست و مقدار ناچیزی فرم ! هیچکس نمی تواند کسل کننده تر از چاپلین فیلم بسازد و هیچ کس هم نمی تواند کمتر از آیزنشتاین به داستان توجه کند ! ولی هر دو فیلمسازانی بزرگند ... ))

استنلی کوبریک

۱۳۹۰/۹/۹ عصر ۱۱:۳۸
تشکر شده توسط : ترومن بروینک, گرتا, الیشا, میثم, بانو, Classic, حمید هامون, چارلز کین, ژان والژان, Papillon, رزا, مگی گربه, دزیره, dered, L.B.Jefferies
گرتا آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۴/۲۷
اعتبار: 23

تشکرها : 831
( 846 تشکر در 18 ارسال )
شماره ارسال: #9

فرانسوا تروفو در مورد جانی گیتار:

جانی گیتار یک رویا و افسانه است. وسترنی پر از توهم... دیو و دلبر فیلم های وسترن...

و دو روایت عجیب دیگر از بازیگران اصلی این فیلم:

استرلینگ هیدن:

جانی گیتار فیلمی بود که من به خاطرش دائما در حال جنگ بودم. روزها سر صحنه با جون کرافورد و شب ها با همسر دومم!

جون کرافورد:

باید مغزم را بدهم معاینه کنند! هیچ بهانه ای برای اینکه فیلمی اینچنین بد باشد و من در آن مشارکت داشته باشم، وجود ندارد!

چه پر شتاب فرو می ریزند شن های زمان، مگر آن هنگام که در سختی باشیم! (گوژپشت نتردام/1923)
۱۳۹۰/۹/۱۰ صبح ۱۱:۴۶
تشکر شده توسط : بانو, الیشا, دزیره, Classic, میثم, حمید هامون, دن ویتو کورلئونه, نیومن, ژان والژان, Papillon, اسکارلت اُهارا, رزا, مگی گربه, dered, L.B.Jefferies
میثم آفلاین
مشتری سابق
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۴

تشکرها : 2524
( 2644 تشکر در 179 ارسال )
شماره ارسال: #10

بیلی وایلدر درباره عصر جدید (چارلی چاپلین) :

«وقتی چاپلین با آن زبان ویژه اش در سینما لب به سخن می گشاید، به کودکی می ماند که می خواهد برای سمفونی ششم بتهوون شعر بسراید.»

سعادتمندانه ترین زندگی، زندگی بدون تفکر است. (سوفوکلس)
۱۳۹۰/۹/۱۰ عصر ۰۶:۱۸
تشکر شده توسط : گرتا, ترومن بروینک, الیشا, بانو, حمید هامون, دن ویتو کورلئونه, ژان والژان, Papillon, اسکارلت اُهارا, رزا, مگی گربه, dered
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #11

(( اسپنسر تریسی خدای من بود . تنها بازیگری بود که برایش نامه نوشتم . مدام برای هم می نوشتیم . یک بار کاترین هپبورن به من گفت : چرا به دیدن هم نمی روید ؟ حتما خیلی از هم خوشتان می آید . و من به او گفتم : دلم نمی خواهد تصور او را خراب کنم یا او تصور مرا ! ))

آنتونی کوئین

......................................................................

(( سه کار هست که هیچوقت ندیده ام الیزابت تایلر انجام دهد :

دروغ گفتن و بدخلقی کردن با کسی و سر وقت آمدن  ! ))

مایک نیکولز

۱۳۹۰/۹/۱۸ عصر ۰۵:۵۶
تشکر شده توسط : حمید هامون, چارلز کین, بانو, گرتا, ژان والژان, نیومن, الیشا, Papillon, میثم, رزا, مگی گربه, دزیره, dered, L.B.Jefferies
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #12

(( دو نقطه عطف در کارنامه هنری من بوده : اولی اش ملاقات با جری لوییس و دومی اش ترک کردن جری لوییس ! ))

دین مارتین

(( برای جدی بودن ، کمدی تنها راهیست که می شناسم ! ))

پیتر یوستینف

................................................................

(( منتقدی نوشت : حالا کسی را پیدا کرده ام که به جای تونی کورتیس عنوان بدترین بازیگر دنیا را تصاحب کند : الویس پریسلی ! ))

تونی کورتیس

۱۳۹۰/۹/۱۹ صبح ۱۲:۳۹
تشکر شده توسط : گرتا, نیومن, الیشا, ژان والژان, حمید هامون, بانو, Papillon, میثم, رزا, مگی گربه, دزیره, dered, L.B.Jefferies
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #13

(( یول براینر از من کوتاهتر بود . پیشنهاد کردم یک چیزی بگذارند زیر پایش و او گفت : فکر کردی می خواهم بالای یک جعبه این فیلم را بازی کنم ؟! به همه دنیا نشان می دهم که تو چه اسب گنده ای هستی !! و من بعد از آن دیگر غصه قدم را نخوردم ... ))

اینگرید برگمن ( درباره آناستازیا )

.................................................

(( قدرت فساد می آورد ، ولی نداشتن قدرت فساد کامل است ! ))

اورسن ولز

(( به خاطر قدی که دارم مرا به تیم شطرنج راه ندادند ! ))

وودی آلن

۱۳۹۰/۹/۲۰ صبح ۰۵:۱۳
تشکر شده توسط : الیشا, Papillon, چارلز کین, پاشنه طلا, بانو, حمید هامون, ژان والژان, گرتا, اسکارلت اُهارا, میثم, نیومن, Classic, رزا, مگی گربه, دزیره, آوینا, dered, سارا, L.B.Jefferies
پاشنه طلا آفلاین
ناصر خان
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۸/۲۰
اعتبار: 3

تشکرها : 293
( 95 تشکر در 9 ارسال )
شماره ارسال: #14

وقتی دیالوگ هایی می نویسی که مردم نمی فهمن، با خودشون فکر می کنن تو خیلی می فهمی!

مهرجویی خطاب به عزت انتظامی ((گاو))

کاش سیگار بودم لوطیان دودم کنند
۱۳۹۰/۹/۲۰ عصر ۰۳:۲۵
تشکر شده توسط : بانو, الیشا, حمید هامون, ژان والژان, گرتا, اسکارلت اُهارا, دن ویتو کورلئونه, Papillon, چارلز کین, میثم, نیومن, Classic, رزا, مگی گربه, دزیره, MyMouloubre, dered, سارا, L.B.Jefferies
میثم آفلاین
مشتری سابق
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۴

تشکرها : 2524
( 2644 تشکر در 179 ارسال )
شماره ارسال: #15

« کار کردن با دیوید لین درست مثل ساختن «تاج محل» با خلال دندان است! » - رابرت میچام

http://www.up98.org/upload/server1/01/z/ege7lz5ud5vikudbj83.jpg

سعادتمندانه ترین زندگی، زندگی بدون تفکر است. (سوفوکلس)
۱۳۹۰/۹/۲۲ عصر ۰۶:۱۳
تشکر شده توسط : ژان والژان, اسکارلت اُهارا, حمید هامون, گرتا, چارلز کین, بانو, Classic, راتسو ریــزو, رزا, الیشا, مگی گربه, دزیره, سروان رنو, dered, مارکوپولو, L.B.Jefferies
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #16

(( سامرست موام گفته که سه قاعده برای نویسندگی وجود دارد و هیچکس نمی داند که این قواعد چی هست ! ))

جون کالینز

.........................................

(( آن قدرها عجول نیستم که بگویم نقش موسی را بازی کردم و به خدا رسیدم ، ولی هر کس فیلم را ببیند می فهمد . اگر نفهمد خیلی نادان است ! ))

چارلتون هستن

.......................................................

(( ده سال بود با جان فورد دوست بودم . با فیلمنامه دلیجان پیش من آمد و گفت : نقش رینگو کید را کی می تونه بازی کنه ؟ و من گفتم : فقط یک نفر وجود داره و اون کسی نیست جز لوید نولان .فورد گفت : اوه خدای من ، یعنی تو نمیتونی بازی کنی دوک ؟! ))

جان وین

۱۳۹۰/۹/۲۵ عصر ۱۲:۴۵
تشکر شده توسط : بانو, حمید هامون, راتسو ریــزو, گرتا, رزا, میثم, الیشا, مگی گربه, دزیره, ژان والژان, Papillon, dered, مارکوپولو, L.B.Jefferies
Blanche آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۴/۲۷
اعتبار: 15

تشکرها : 311
( 684 تشکر در 19 ارسال )
شماره ارسال: #17

پس از اينكه يكبار يك نفر با كاغذ و خودكار در توالت براي گرفتن امضا پيشم اومد تصميم گرفتم ديگه به هيچ كس امضا ندم مانده بودم اول دستم را بشويم يا با يارو دست بدهم!

پل نيومن

۱۳۹۰/۹/۲۶ عصر ۱۰:۱۴
تشکر شده توسط : مگی گربه, حمید هامون, بانو, دزیره, الیشا, Papillon, ژان والژان, رزا, دن ویتو کورلئونه, dered, مارکوپولو, الیزا دولیتل, L.B.Jefferies
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11430
( 18963 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #18

(۱۳۹۰/۹/۲۵ عصر ۱۲:۴۵)دن ویتو کورلئونه نوشته شده:  

(( سامرست موام گفته که سه قاعده برای نویسندگی وجود دارد و هیچکس نمی داند که این قواعد چی هست ! ))

:haha:: ... ::ok:

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۹۰/۹/۲۷ عصر ۰۹:۵۷
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : ژان والژان, الیشا, دزیره, رزا, دن ویتو کورلئونه, dered, مارکوپولو
نیومن آفلاین
مامور مکینتاش

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱۲/۲۶
اعتبار: 25

تشکرها : 1187
( 1465 تشکر در 42 ارسال )
شماره ارسال: #19

اگر امروز بمیرم.روی سنگ قبرم می نویسند:(اینجا پل نیومن آرمیده.در سن 43 سالگی فوت کرده

که یک شکست بود.چون چشمام هایش قهوه ای شد.)

1969 /پل نیومن

هیچی مثل این آدم را سنگ روی یخ نمی کند که یک جوجه به آدم بگوید(عینکت را بردار.می

خوام چشم های آبی ات را ببینم)اگر من در جواب بگویم:عجب هیکلی داری می شه لباست را

دربیاوری? این دختر چکار می کنه?

مارس 1983/ پل نیومن

چشم های یک خوک مرده را دارم

ژانویه1991 /مارلون براندو

اگر گریه نکرده باشی .چشم هایت نمی توانند زیبا باشند.

اکتبر1965/سوفیا لورن

۱۳۹۰/۹/۳۰ صبح ۱۰:۱۹
تشکر شده توسط : Papillon, الیشا, ژان والژان, بانو, حمید هامون, پاشنه طلا, دزیره, رزا, دن ویتو کورلئونه, dered, مارکوپولو, الیزا دولیتل, L.B.Jefferies
Classic آفلاین
صاحب کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۷
اعتبار: 47

تشکرها : 6825
( 6072 تشکر در 445 ارسال )
شماره ارسال: #20

" هیچگاه با یک بازیگر ازدواج نکنید چون حتی در رختخواب هم برای شما نقش بازی می کند"

روبرتو روسلینی

اینهمه کافه توی دنیا هست , اونوقت شما درست اومدین به کافه ی ما
۱۳۹۰/۹/۳۰ عصر ۱۱:۲۲
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : ژان والژان, بانو, دزیره, رزا, الیشا, دن ویتو کورلئونه, آوینا, dered, مارکوپولو, سارا, الیزا دولیتل, واتسون, L.B.Jefferies
ارسال پاسخ