[-]
جعبه پيام
» <دون دیه‌گو دلاوگا> پاینده باشید "رابرت" گرامی. سپاس از لطف و پُست‌های ارزشمندتان
» <لوک مک گرگور> متشکرم دوست گرامی. منهم همیشه از خواندن مطالب جذاب و دلنشین تان کمال لذت را برده ام.
» <رابرت> بررسی جالب تأثیر فیلم "پاندورا و هلندی سرگردان" بر انیمیشن "عمو اسکروچ و هلندی سرگردان" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45456
» <رابرت> سپاس از دون دیه‌گو دلاوگا و لوک مک گرگور عزیز به خاطر مطالب تحقیقی، تحلیلی و زیبای اخیرشان
» <دون دیه‌گو دلاوگا> "بچه‌های کوه تاراک" : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...3#pid45453
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 3.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باند , جیمزباند - مامور ما 007
نویسنده پیام
جیمز باند آفلاین
در حال ماموریت!!

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۰
اعتبار: 18

تشکرها : 1390
( 2178 تشکر در 233 ارسال )
شماره ارسال: #13
RE: جیمز باند... مامور 007

راجر مور...

زاده 14 اکتبر 1927 در لندن که میشه 22 مهر 1306.

فکر میکردم میتونم در مورد راجر بنویسم... چند ساعتی نشده که خبر درگذشتش را شنیدم... تلخ بود... بسختی مینویسم دوستان...

میدانستم با سرطان مشغول مبارزه است... شاید مبارزه ای مثل مبارزه جیمز با آرواره در فیلم جاسوسی که دوستم داشت... اما سرطان جیمز ما را از پا درآورد... در مصاحبه ای گفتی که مرگ مانند رفتن از این اتاق به اتاق دیگرست...

به نظرم خیلی زیبا صحبت میکرد... از شنیدن صدای اصلیش لذت میبردم... هرچند دوبله ما نیز حق مطلب را ادا کرد... خصوصا منوچهر زمانی گرامی... خوش هیکل بود... خوش تیپ...  با وقار...

از نظر بازی به عمیقی مارلون براندو اصلا نبود اما به نظر من لذت بخش بازی میکرد... حالا که دارم تایپ میکنم حس تلخ کسی را دارم که انگار دوست دوران دبیرستان و هم محله ای اش را از دست داده! کاش میتونستم راکشنهای صورتش را برای همه به تصویر بکشم... وقتی تعجب میکرد... وقتی قیافه حق به جانب میگرف... وقتی ناگهانی گرفتار میشد مظلومانه به دشمنش نگاه میکرد و بعد از چهره اش میشد بخوانی که دارد نقشه گریز ار مهلکه را میکشد...

راجر... امشب میخوام به افتخارت یکی از فیلمهایت را ببینم... بزبان اصلی... صدایت را بار دیگر بشنوم و راه رفتنت را ببینم... در آغوش کشیدن هایت را ببینم... مبارزه هایت و ...

حالا در بهشت هم جاسوسی داریم... جاسوسی که دوستش داشتیم... بدرود راجر... بدرود.

ارادتمند شما، جیمز باند
۱۳۹۶/۳/۲ عصر ۰۸:۴۹
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : آناکین اسکای واکر, مراد بیگ, ال سید, سروان رنو, شارینگهام, پرنسس آنا, BATMAN, پروفسور, باربوسا
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
جیمز باند... مامور 007 - جیمز باند - ۱۳۹۶/۳/۲, عصر ۰۸:۳۴
RE: جیمز باند... مامور 007 - جیمز باند - ۱۳۹۶/۳/۲ عصر ۰۸:۴۹
RE: جیمز باند... مامور 007 - سناتور - ۱۳۹۶/۳/۲, عصر ۰۸:۵۶
RE: جیمز باند... مامور 007 - BATMAN - ۱۳۹۶/۳/۳, صبح ۰۴:۴۳
RE: جیمز باند... مامور 007 - جیمز باند - ۱۳۹۶/۳/۳, عصر ۰۲:۳۵
RE: جیمز باند... مامور 007 - پروفسور - ۱۳۹۹/۳/۸, عصر ۰۷:۳۶
RE: جیمز باند... مامور 007 - سناتور - ۱۳۹۹/۶/۹, عصر ۱۰:۳۲