[-]
جعبه پيام
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/XI0kt
» <BATMANhttps://www.doostihaa.com/post/tag/%D8%A...kanon-2021
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/pFib3
» <BATMAN> با تشکر از مارک واتنی عزیز/ نسخه های سینمایی بامزی هم منتشر شدن/ بامزی تو سوئد خیلی محبوبه، از گذشته تا به امروز ازین شخصیت انیمیشن تولید میشه
» <مارک واتنی> ارادت شارینگهام عزیز
» <شارینگهام> درود بر همه ی دوستان ، سپاس از مارک واتنی عزیز
» <مارک واتنی> دانلود کارتون قدیمی و نوستالژیک "بامزی" بصورت کامل و دوبله فارسی : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45427
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 2 رای - 4.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گمشدگان و مفقودین کافه
نویسنده پیام
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11446
( 18974 تشکر در 1591 ارسال )
شماره ارسال: #1
Exclamation گمشدگان و مفقودین کافه

اطلاعیه

صاحب عکس زیر با نام مسیو وردو در تاریخ 18 آبان از کافه خارج شده و دیگر مراجعت ننموده است.  از کسانی که اطلاعی از نامبرده در اختیار دارند تقاضا می شود که به ما اطلاع دهند و مژدگانی خوبی دریافت کنند. لازم به ذکر است که ایشان آخرین بار  در سواحل بندر بوشهر مشاهده شده که با یک قایق در حال دریانوردی بوده اند.

- رونوشت به جراید استان بوشهر و بندر جبل علی دُبی

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۸۹/۸/۲۶ صبح ۰۱:۲۸
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : Papillon, دلشدگان, ehsan classic, BATMAN, ژان والژان, واتسون, شارینگهام, بوچ کسیدی, پیرمرد
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۱۰
اعتبار: 53

تشکرها : 1834
( 10943 تشکر در 271 ارسال )
شماره ارسال: #2
RE: گمشدگان و مفقودین کافه

سلام سروان !

من ایشون رو دیدم ... ریک به ایشون گفت که یک عزیزی رو تا دم در خونش همراهی کنن و در عین حال تاکید کردن که فقط تا دم در  خونه همراهی کنن و زود برگردن !

اما ظاهرا دوست عزیزمون مسیو وردو به تاکید ریکی عزیز توجه نداشتن ... پیشنهاد میکنم این مساله در بخش منکرات کلانتری بررسی بشه !

من با این حرفی که می زنید کاملا مخالفم . ولی حاضرم جانم را بدهم تا شما حق داشته باشید این حرف را بزنید ... ولتر
۱۳۸۹/۸/۲۷ صبح ۰۹:۴۹
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : Papillon, Memento, شارینگهام, بوچ کسیدی
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #3

اون که ساشا ی خودمون بود و  بچه خوبی بود . فعلا بحث و پرونده در مورد مسیو وردو  است.

البته در مورد ساشا هم شایعاتی بر سر زبان ها بود چون  بعد از اینکه ریک بهش گفت اون خانم خوشکله ی مَست ، رو با تاکسی  ببره برسونه دیگه تا چندیدن سکانس خبری ازش نشد. shakkk!

۱۳۸۹/۸/۲۷ عصر ۱۱:۵۷
تشکر شده توسط : Classic, بانو, Papillon, آماندا
Classic آفلاین
صاحب کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۷
اعتبار: 47

تشکرها : 6832
( 6072 تشکر در 445 ارسال )
شماره ارسال: #4

عجب اسکرین شات تمیزی . [تصویر: computer3.gif]

چین و چروک کُت ریک به وضوح دیده می شود. باید از برکات بلو-ری باشد .

در مورد رابطه ساشا و ایوان ، خودت  می دانی که ایوان عام المنفعه بود و از این نظر تقصیری متوجه کارمند کافه من نیست. :rolleyes:

اینهمه کافه توی دنیا هست , اونوقت شما درست اومدین به کافه ی ما
۱۳۸۹/۸/۲۸ صبح ۰۱:۵۰
تشکر شده توسط : بانو, Papillon, آماندا, BATMAN
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #5

(۱۳۸۹/۸/۲۸ صبح ۰۱:۵۰)IranClassic نوشته شده:  

عجب اسکرین شات تمیزی .

چین و چروک کُت ریک به وضوح دیده می شود. باید از برکات بلو-ری باشد .

در مورد رابطه ساشا و ایوان ، خودت  می دانی که ایوان عام المنفعه بود و از این نظر تقصیری متوجه کارمند کافه من نیست. :rolleyes:

هی ریکی ! تو داری آدم با احساسی میشی !

من با این حرفی که می زنید کاملا مخالفم . ولی حاضرم جانم را بدهم تا شما حق داشته باشید این حرف را بزنید ... ولتر
۱۳۸۹/۸/۲۸ عصر ۰۸:۵۲
تشکر شده توسط : Classic, بانو, Papillon
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #6

(۱۳۸۹/۸/۲۸ صبح ۰۱:۵۰)IranClassic نوشته شده:  

خودت  می دانی که ایوان عام المنفعه بود  ...

khande

... اول با ریک بود ، بعد با ساشا رفت خونه ، بعدش سروان رنو رفت که بهش سر بزنه و اوقات تلخی ریک رو از دلش بیرون بیاره ! ، فرداش با یه افسر آلمانی اومد کافه ، توی کافه هم یک افسر فرانسوی بهش گفت که چرا با این آلمانی دوست شدی ؟! ( احتمالا قبلا با اون بوده ) . بعد از سرود خوانی ویکتور لازلو هم حسابی احساساتی شد و دیگه خبری ازش نشد ( احتمالا رفته که با روش مخصوص خودش یک جبهه دوم ایجاد کنه ) خلاصه یه شهر رو آباد کرده بود :haha::. و  انصافا هم زیبا بود ، قد رعنا و متین .

۱۳۸۹/۹/۱ صبح ۰۱:۴۷
تشکر شده توسط : اسکورپان شیردل, Papillon
بهزاد ستوده آفلاین
متولد اصفهان

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۶/۶
اعتبار: 39

تشکرها : 2215
( 5890 تشکر در 536 ارسال )
شماره ارسال: #7

این عکس متعلق است به ... نه عجله نکنید "اینگرید برگمن " نیست

این عکس متعلق است به maryam که از 8 اردیبهشت سال جاری ساعت 15:35 از کافه خارج شده  و تا کنون مراجعت ننموده است

از دایره تجسس و تعقیب افراد گمشده همایونی

درخواست می شود در خصوص ایشان اقدامات  لازم را مبذول دارند و مراتب را به استحضار برسانند

و من ا.. توفیق  امضا محفوظ

هر جا سخن از دوبله است نام "بهزاد ستوده "میدرخشد
۱۳۸۹/۹/۳ عصر ۰۳:۱۲
تشکر شده توسط : سروان رنو, دلشدگان, Papillon, واتسون
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #8

این maryam همزمان در کلوب هم غیب شد. خیلی اونجا فعالیت سیاسی می کرد و سر پرسودایی داشت. یک سبز دو آتیشه بود . بعید نیست اتفاقی براش افتاده باشه. توی سایت کلوب هم چند نفر از دوستانش سراغش رو می گرفتن و می گفتن به  ایمیل اش هم جواب نمیده. اگر کسی خبری ازش داره ما رو بیخبر نگذاره چون گشتاپو و سازمان اطلاعات و امنیت کافه کلاسیک ( ساواکّ ) هم در پیدا کردنش توفیقی بدست نیاورده. [تصویر: stoneage.gif]

۱۳۸۹/۹/۴ صبح ۱۲:۰۹
تشکر شده توسط : بهزاد ستوده, دلشدگان, Papillon, ژان والژان
اسکورپان شیردل آفلاین
ناظر انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۱۱
اعتبار: 50

تشکرها : 5286
( 6629 تشکر در 287 ارسال )
شماره ارسال: #9

غیبت موسیو وردو دیگه خیلی طولانی شده. نگران کننده است. هیچکس ازش خبر نداره؟ نکنه [تصویر: worker-046.gif] یا اینکه [تصویر: prison-102.gif] یا [تصویر: titanic-058.gif] یا حتی خدای نکرده [تصویر: others-282.gif]

ضمناً جناب رامین-جلیلوند هم دو هفته است غیبت داره.

طریقت سامورایی استوار بر مرگ است. آن‌گاه که باید بین مرگ و زندگی یکی را انتخاب کنی، بی‌درنگ مرگ را برگزین. دشوار نیست؛ مصمم باش و پیش رو. آن هنگام که تحت فشار انتخاب زندگی یا مرگ قرار گرفته‌ای، لزومی هم ندارد به هدف خود برسی {گوست داگ؛سلوک سامورایی}
۱۳۸۹/۹/۵ صبح ۰۸:۳۸
تشکر شده توسط : بانو, دلشدگان, پاشنه طلا, Papillon, واتسون, Memento
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #10

سروان عزیز ...

من (( تام هیگان )) رو فرستادم تصاویر و اسامی پخش شده در پشت سر جناب آقای (( راجر واترز )) در کنسرت اخیرشون رو کنترل کنن ... لابد اسم و تصویر ((موسیو وردو )) مشاهده نشده بوده وگرنه (( تام )) میدونه که من عادت ندارم  برای شنیدن خبرها چه خوب و چه بد صبر کنم ...

۱۳۸۹/۹/۵ عصر ۰۹:۰۳
تشکر شده توسط : Papillon
Savezva آفلاین
جک لمون

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۱۰
اعتبار: 38

تشکرها : 989
( 2183 تشکر در 179 ارسال )
شماره ارسال: #11

سلام علیکم

(تا اسم ما وارد این تاپیک نشده  بر خود وظیفه دیدیم که عرض ادبی بعد از حدود 2 ماه دوری خدمت جناب سروان عزیز و سایر بزرگان کافه داشته باشیم.!!!! )

سفید پوشیده بودم با موی سیاه/ اکنون سیاه جامه ام با موی سفید
۱۳۸۹/۹/۱۷ عصر ۰۲:۲۷
تشکر شده توسط : بانو, Classic, دلشدگان, Papillon
Classic آفلاین
صاحب کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۷
اعتبار: 47

تشکرها : 6832
( 6072 تشکر در 445 ارسال )
شماره ارسال: #12

Savezva عزیز

دیدن آوتار زیبای شما با آن لبخند جک لمونی همواره مسرت بخش است. امان از این مشکلات و گرفتاری های روزمره که پدر همه ما را در آورده. طوری شده که دلمان برای یک تعطیلی غیرمنتظره لک زده است ( تعطیلی به مناسبت آلودگی هوا ، به مناسبت رحلت یا شهادت هر بنی بشری و ... )  تصور من بر اینست که در شب های طولانی زمستان فرصت و فراغت بیشتری داشته باشیم.

اینهمه کافه توی دنیا هست , اونوقت شما درست اومدین به کافه ی ما
۱۳۸۹/۹/۱۷ عصر ۱۱:۱۱
تشکر شده توسط : Green, Savezva, دن ویتو کورلئونه, Papillon, آماندا, VLAD-DRACULA, واتسون
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #13

لویی عزیز مدتیه دفتر حضور و غیاب دوستان کافه رو کنترل نمیکنه وگرنه متوجه میشد که مدتیه سرکار خانم کاساندرا در کافه کارت نزده !

سروان ! از  پلیس هاتون برای  تجسس نشونی های ایشون استفاده می کنی یا من بگم افراد و اعضای خانواده عملیات جستجو رو انجام بدن یا اصلا ترجیح میدی من و شما دخالت نکنیم و کارآگاه زبده ((سم اسپید))  عزیز دنباله کار رو بگیرن ؟!

۱۳۸۹/۱۱/۴ عصر ۰۵:۱۹
تشکر شده توسط : Papillon
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #14

(۱۳۸۹/۱۱/۴ عصر ۰۵:۱۹)دن ویتو کورلئونه نوشته شده:  

لویی عزیز مدتیه دفتر حضور و غیاب دوستان کافه رو کنترل نمیکنه وگرنه متوجه میشد که مدتیه سرکار خانم کاساندرا در کافه کارت نزده !و ...

نگران نباش. سیستم اطلاعاتی کافه بر همه اعضاء اشراف کامل داره. خانم کاساندرا ( حفظ الله آواتار ها ) در پرشین تولز تحت الحفظ  هستند و جای دوری نرفته اند.

سازمان اطلاعات و امنیت کافه کلاسیک ( ساواکّ )

۱۳۸۹/۱۱/۴ عصر ۱۱:۱۶
تشکر شده توسط : ژان والژان, Papillon
دزیره آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۴
اعتبار: 33

تشکرها : 3112
( 2462 تشکر در 98 ارسال )
شماره ارسال: #15

کسی از دوستان از جناب دشمن مردم خبر دارد؟ ایشان چند وقت است به کافه سرنزده اند.از فعالان کافه بودند و جایشان خالی است.

برای ایشان و همه دوستان ارزوی سلامتی دارم.

] استعداد بزرگ بدون اراده بزرگ وجود ندارد . بالزاک
۱۳۸۹/۱۱/۷ صبح ۰۸:۱۲
تشکر شده توسط : Papillon, دلشدگان, واتسون
هری لایم آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۵/۱۸
اعتبار: 35

تشکرها : 278
( 4292 تشکر در 113 ارسال )
شماره ارسال: #16

عاقبت خیاط در کوزه افتاد...

فکر می کنم وقت آن رسیده باشد  در این قسمت که توسط سروان رنو بنا شده ,  خود او را به عنوان فردی مفقود الاثر معرفی کنیم . نامبرده از مورخ ... از کافه خارج گشته و تا کنون مراجعت ننموده .

اما به نظر من حال و روز کافه تا حدودی مرموز است . امید آنکه شور و شوق و طراوت در کافه نشت پیدا کند و مانند خورش ,  لعاب پس دهد .

۱۳۹۰/۲/۸ عصر ۱۱:۴۷
تشکر شده توسط : اسکورپان شیردل, دن ویتو کورلئونه, ژان والژان, دلشدگان, الیشا, Papillon, اسکارلت اُهارا
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #17

خوب خیلی تحمل کردیم و بالاخره چشممان پس از مدتها به جمال اوتار جناب سم اسپید روشن شد ... خدایش برای کافه مستدام دارد که من نگران بودم در نبود ایشان اگر بازرسین برای کنترل کیفیت کافه بیایند چه کنیم ! به گزارش سروان رنوی عزیز در قالب گپی دوستانه و در گوشی در حاشیه ضیافت ناهاری که ایشان به خاطر مسائل کاری ! تاکیید می کنم فقط برای کار ! مهمان خانواده کورلئونه بود شنیدم که در همین مدت نبود سم اسپید گرامی بهای بورس ارواق بهادار کافه کلاسیک سخت سقوط کرده بوده که البته با مدیریت توانمند دوستان و مسئولین مدتی که ایشان در کافه حضور نداشتند از بازرسی ناظران آژانس انرژی سینمایی در کافه به بهانه های محکمه پسند ممانعت به عمل آمد و ظاهرا غیبت سروان رنوی عزیز هم هرچند در ظاهر برای صدور روادید برای پرواز بن لادن به آن دنیا بوده ولی در اصل برای پاره ای مذاکرات در مواردی که در بالا بدانها اشاره رفت صورت گرفته ...

همه دست ها را بر بالا می بریم و به خاطر حضور خوب جناب سم اسپید عزیز در کافه خدای را سخت شکر می کنیم  ...

متاسفانه مدتیست عزیز دیگری کمتر سعادت خواندن نوشته های پربارش را نصیب کافه نشینان می کند و آن کسی نیست جز عزیز بزرگوار : جناب مولانا الیور هاردی گرامی ...

از دوستانی که به هر نحوی با ایشان در ارتباطند خواهشمندم این پیام را به ایشان برسانند :

بازآ و در هجر خود حال ما مریدان را ببین ...

در عین حال  سرای تا چندی پیش پر رونق (( آخرین فیلمی که دیدم )) مدتیست  چراغش خاموش است و گویی متولی اصلی آن جناب (( هری لایم )) بزرگوار نیز به پیروی از مد : نیود را بر بود ارجح دانسته اند ... البته از سلامت ایشان خوشبختانه آگاهیم و گویی روزه سکوت ایشان در بخش جدیدالتاسیس یعنی (( سینمای صامت ))  نهادینه شده !

از دل عموم دوستان می گویم که جناب ((هری لایم )) عزیز هرچند با هر پستت در بخش (( آخرین فیلمی که دیدم )) دل بسیاری از دوستان را به آتش حسرت سوزانده ای ! اما همه در این احساس مشترک شده ایم که نبودت گدازانتر است ! ما دوستدارانت را تو نیز دریاب ای عزیز و در مراعات دل ها کوش !

یا حق ...

۱۳۹۰/۳/۱۴ صبح ۰۷:۱۳
تشکر شده توسط : بانو, سروان رنو, بهزاد ستوده, ژان والژان, سم اسپید, الیشا, Classic, Papillon, واتسون, بوچ کسیدی
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #18

نگفتن نگین !

در پی سوال یکی از دوستان در جعبه پیام که از غیبت طولانی مدت دوست گرامی ایران کلاسیک پرسیده بودند به اطلاع می رساند که ایشان در حال طی مرحله پیش نامزدی (Pre-Namzadi) می باشند و ممکن است عنقریب وارد فاز نامزدی و سپس ازدواج شوند. ماموریت تحقیق فرا میدانی در مورد عروس خانم هم  به عهده اینجانب گذاشته شده است.

در اینجا از موقعیت سوء استفاده نموده اضافه می کنم  کلانتری کافه با سالها تجربه و امکانات پیشرفته جاسوسی  آمادگی خود را جهت تحقیق در مورد نامزدهای احتمالی دوستان کافه اعلام می دارد.

هدف ما خوشبختی شماست

[تصویر: Ghelyon.gif] .....      [تصویر: hippie4.gif]

۱۳۹۰/۸/۱۲ صبح ۱۲:۰۲
تشکر شده توسط : ژان والژان, ترومن بروینک, حمید هامون, الیشا, بانو, اسکارلت اُهارا, Classic, Papillon, فورست, آماندا, واتسون
بهزاد ستوده آفلاین
متولد اصفهان

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۶/۶
اعتبار: 39

تشکرها : 2215
( 5890 تشکر در 536 ارسال )
شماره ارسال: #19

یکی از دوستان کافه  موسوم به Negar z  از تاریخ 17تير  ۱۳۹۰ ۱۱:۵  که از کافه خارج شده هنوز مراجعت نکرده  . بر اساس ردیابی های انجام شده نامبرده در مالزی اقامت دارد  و هنوز مراجعت نکرده است

هر جا سخن از دوبله است نام "بهزاد ستوده "میدرخشد
۱۳۹۰/۸/۱۲ صبح ۱۱:۳۲
تشکر شده توسط : بانو, Papillon, بوچ کسیدی
اکتورز آفلاین
مشتری همیشگی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۴/۲۱
اعتبار: 38

تشکرها : 2353
( 3930 تشکر در 189 ارسال )
شماره ارسال: #20

دوستان مدتیست که دوست عزیز و فعالمان جناب زردابری ( یا همان جمال خودمانی تر ) پیدایشان نیست.

ایشان از ۳۰-۲-۱۳۹۲ ۰۴:۰۹ صبح تا کنون به کافه سر نزده اند و احتمال میرود یا سرگرم امتحانات باشند و یا در جزیرهء ناشناخته ( محل زندگیش  که ناشناخته هم مانده ) گم شده باشد.

و احتمال ناخوشایند سوم: زبانم ... به همان امضای زیر مطالبشان " چرا خدایی را نپرستم که بازگشت همه بسوی........" گرفتار شده باشد.

از بازرسان و کمیته های ذی ربط تقاضای توجه به امر جستجو را دارم.

.

.

.

THE END

در این درگە کە گە گە کــُــە کــَــە و کــَــە کــُــە شود ناگە / ز امروزت مشو غرە کە از فردا نەای آگە
۱۳۹۲/۳/۲۰ صبح ۰۱:۴۶
تشکر شده توسط : آماندا, BATMAN, ژان والژان, گولاگ, واتسون, بوچ کسیدی
ارسال پاسخ