[-]
جعبه پيام
» <BATMAN> سلام شارینگهام عزیز، با اجازه شما بله!
» <شارینگهام> سلام بتمن جان، گشت شبانه ات آغاز شده؟
» <BATMAN> شب بخیر https://s8.uupload.ir/files/the_batman_hpv2.jpg
» <اکتورز> مجیدی ، کیا رستمی ، پوراحمد و ... نقش بچەها در فیلمهایشان بسیار پررنگ بودە و این بیشتر بە دلیل دور زدن سانسور بودە
» <اکتورز> همەی وجودم درد گرفت
» <اکتورز> ویدیوای از صحبتهای جیم جارموش در مورد کیارستمی دیدم و نظر ایشان این بود کە کیارستمی برای دور زدن سانسور از کودکان در فیلمهایش بهرە میگرفتە
» <سروان رنو> تلگرام یا فروم ؟ مساله این است ! ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...4#pid45464
» <Dude> سلامت باشید. شده که ازعزیزانی با هم، کمی قدیمی تر از اینها را دیده بودیم، جز خودم همه دردیار باقی اند. خوشحالم هنوز هستند که از آن فیلمها خاطره دارند، با آرزوی سلامتی
» <دون دیه‌گو دلاوگا> سلام و سپاس فراوان "Dude" گرامی. آقا ممنون برای "Orions belte". با معرفی شما، خودم هم خاطره محوی از آن سراغ گرفتم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> پاینده باشید "رابرت" گرامی. سپاس از لطف و پُست‌های ارزشمندتان
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 7 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ده بازيگر مورد علاقه شما ... ( همراه با ذکر دلیل )
نویسنده پیام
شرلوك آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۹/۳۰
اعتبار: 21

تشکرها : 677
( 933 تشکر در 117 ارسال )
شماره ارسال: #33
RE: ده بازيگر مورد علاقه شما ... ( همراه با ذکر دلیل )

(۱۳۹۰/۱۱/۱۳ عصر ۱۲:۴۸)ترومن بروینک نوشته شده:  

اختیار دارید جناب شرلوک، ما باید بیاییم پیش شما درس پس بدیم

گویا این واژه تخصصی دردسر ساز شده ! پس من جمله ام رو اینجوری تغییرش می دم:

زمان آن نرسیده به مقوله بازیگری دقیقتر (تخصصی تر) بنگریم!؟ (در صفجه اول همین تایپیک برادر هری بدین نکته اشاره فرموده اند)

اگر شما دوست عزیز، فلان انتخابتان را همراه با متنی آبرومند و همین طور مصوّر ارائه دهید، زیباتر نیست؟ تا اینکه بعد از عمری فیلم دیدن آنرا خلاصه کنید به ده کلمه خشک و بی روح؟

خود را ارزان نفروشید...

شخصآ در فکر ایجاد تایپیکی بودم که برترین نقش آفرینی های دهه گذشته را (همراه با دوستان) به چالش کشم (مخصوصآ در مورد هنر نمایی زنان) اما بدلیل محدودیتهای کاربری از ایجاد تایپکی تخصصی معذوم.

به امید پستهایی پربار تر !

دوست عزیز ترومن بروینک این شور بی پایان شما در مورد سینما گرمابخش این سایت است. حرف شما را کاملا قبول دارم ولی دریغ از زمان کافی که بشود صرف این سایت زیبا کرد. این هم اولین بار بود که در جایی غیر از راهنمایی در مورد نام فیلم مطلب می نوشتم. هر چند سعی کردم صحنه هایی زیبایی که از برخی فیلها که بخاطر میارم بنویسم ولی زمان برای پیدا کردن تصویر نداشتم. هر چند تا شما بزرگان در سایت هستید جای ما خالی احساس نمی شود ::ok:. به هر حال فعلا باید با این نوشته های بی روح ما بسازید:D . این تاپیکی هم که فرمودید بسیار وسوسه برانگیز و جالب بنظر می رسد. امیدوارم بزودی محدودیت کاربری شما برداشته شود تا لااقل بتوانیم از مطالب زیبایی که در آینده می نویسید لذت ببریم.

۱۳۹۰/۱۱/۱۳ عصر ۰۲:۴۸
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : اسکارلت اُهارا, ترومن بروینک, سروان رنو, الیشا, Classic, زرد ابری, خانم لمپرت, Memento, جیم استارک, باربوسا
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: ده بازيگر مورد علاقه شما ... ( همراه با ذکر دلیل ) - شرلوك - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳ عصر ۰۲:۴۸