[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 7 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ده بازيگر مورد علاقه شما ... ( همراه با ذکر دلیل )
نویسنده پیام
منصور آفلاین
آخرین تلالو شفق
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۱۷
اعتبار: 77

تشکرها : 395
( 8061 تشکر در 307 ارسال )
شماره ارسال: #21
RE: ده بازيگر مورد علاقه شما ... ( همراه با ذکر دلیل )

(۱۳۹۰/۴/۱۶ صبح ۱۲:۱۸)ماری نوشته شده:  

وای یعنی ندیدین ؟؟؟؟

اولین فیلم اینگرید هست که در سال 1935 بازی کرده و با اون فیلم وارد دنیای سینما شده

بخدا من خودم 3 بار دیدمش فیلم زبان اصلیشم دارم حیف سرعت نتم پایینه وگرنه براتون لینک میکردم دانلود کنید..

یک سر ویکی بزنید موج شکن رو پیدا میکنید تو فیلم هاش

موج شکن ترجمه غلطی از نام این فیلم است . فیلمی که مورد نظر ماری عزیز است نه اولین فیلم برگمن بلکه سومین فیلم اوست با عنوان ارژینال Bränningar که در انگلیسی  breakers  است که هم میشود گفت شکننده و هم قطع کننده . فیلم چندان مطرحی نیست و در سال 1935 توسط ایوار یوهانسون سوئدی کارگردانی شد... داستان یک تجاوز ... بارداری ... از دست رفتن حافظه ... (این فیلم اولین فیلمی است که برگمن نقش اول را در آن داشت)

شاید بدین علت در ایران این فیلم را موج شکن میگویند که در زبان عامیانه سوئدیها معمولا سواحل سنگی دریاها که میتوانند موج را پس بزنند Bränningar میگویند که در واقع نوعی موج شکن است. از این نظر ترجمه این نام چندان هم اشتباه نیست و غلبه انسان بر سخت ترین شرایط روحی در واقع نوعی موج شکنی را تداعی میکند.

۱۳۹۰/۴/۱۶ صبح ۰۱:۱۴
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : ماری, اسکورپان شیردل, بانو, الیشا, سروان رنو, Classic, دزیره, میثم, آوینا, اسکارلت اُهارا, Papillon, کاپیتان اسکای, شرلوك, فورست, هایدی, باربوسا
Classic آفلاین
صاحب کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۷
اعتبار: 47

تشکرها : 6825
( 6072 تشکر در 445 ارسال )
شماره ارسال: #22

البته ظاهرا فیلم در یکی از کشورهای اروپایی با  نام Ocean Breaker  (موج شکن ) هم اکران شده است ( لینک نام های دیگر فیلم در IMDB ) نکته جالب دیگری که در مورد این فیلم هست اینست که در آمریکا برای اولین بار با نام the surf  ( گشت و گذار ) آنهم سال 1949 یعنی 14 سال بعد از اکرانش در اروپا اکران شده است. ( حُسن استفاده از معروفیت برگمن )  البته این داستان تغییر نام فیلم ها در هالیوود آن زمان بسیار مرسوم بوده  چون سینما در آمریکا بسیار روی مخاطب عام حساس بود و به همین دلیل سعی می شد که از اسامی ساده و عامه فهم استفاده شود.

اطلاعات فیلم های سوئدی برگمن :  http://www.gonemovies.com/WWW/Hoofd/A/Ph...http://www.gonemovies.com/WWW/Hoofd/A/Photo.php?Keuze=bergmaningrid2&TitelKop=Ingrid%20Bergman=

اینهمه کافه توی دنیا هست , اونوقت شما درست اومدین به کافه ی ما
۱۳۹۰/۴/۱۷ صبح ۰۱:۴۲
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : ماری, سم اسپید, بانو, اسکورپان شیردل, الیشا, دزیره, میثم, سروان رنو, آوینا, اسکارلت اُهارا, شرلوك, زرد ابری, باربوسا
آوینا آفلاین
ته تغاری کافه !
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۱۱/۴
اعتبار: 4

تشکرها : 875
( 346 تشکر در 23 ارسال )
شماره ارسال: #23

1. جرمی برت ( بازی فوق العاده اش در مجموعه ی شرلوک هلمز )

2. تام هنکس ( تا به حال بازی ضعیفی ازش ندیدم )

3.آل پاچینو ( هرچی بگم بازم کمه )

4. اینگرید برگمن  ( علاقه ی شخصی )

5. میا فارو ( به خاطر بازی در فیلم های بچه ی رزماری و طالع نحس ) 

6.داستین هافمن ( حرص منو در میاره ! )

7.آلن دلون

8. جانی دپ ( بعد از فیلم چارلی و کارخانه ی شکلات سازی )

9. جک نیکلسون ( به خاطر فیلم تللو )

10 . آمیتا باچان ( دیالوگ معروفش توسط استاد خسرو شاهی در فیلم قانون از یادم نمیره : اون خوکای کثیف مادر منو کشتن ! ) 

۱۳۹۰/۱۱/۱۰ صبح ۱۰:۱۷
تشکر شده توسط : نیومن, اسکارلت اُهارا, سروان رنو, کاپیتان اسکای, ممل آمریکایی, Classic, شرلوك, الیشا, فورست, Memento, باربوسا
تیرانداز ولگرد آفلاین
رحمه الله علیه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۵/۲۴

تشکرها : 4
( 135 تشکر در 18 ارسال )
شماره ارسال: #24

1-جان وین

2-لی وان کلیف

3-ویکتور ماتیور

4-لینو ونتورا

5-کرک داگلاس

6-لی ماروین

7-چارلتون هستون

8-انتونی کویین

9-الن دلون

10-چالز برانسون

دلیلش هم اینکه من ازهمه مردای خشن خشم میاد

مرد واقعی یعنی مردی که اسلحه داره

کافه چی یه دوبل بده
۱۳۹۰/۱۱/۱۰ صبح ۱۰:۴۹
تشکر شده توسط : نیومن, اسکارلت اُهارا, کاپیتان اسکای, ژان والژان, ممل آمریکایی, الیشا, بانو الیزا, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11430
( 18963 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #25

آوینا سلیقه ات بیست .  ::ok: :heart:

تیرانداز تو هم بیست :rolleyes:    ( واقعا مرد بی اسلحه مثل ببر بی دندون می مونه :D ) مخصوصا توی هنر سینما taeed

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۹۰/۱۱/۱۰ عصر ۱۰:۵۵
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : آوینا, زاپاتا, زرد ابری, باربوسا
تیرانداز ولگرد آفلاین
رحمه الله علیه
*

( 135 تشکر در 18 ارسال )
شماره ارسال: #26

مرد بی اسلحه زنه مرد نیست

راستی تو کجایی

میایی دم والستریت  این بیشعورها رو متفر ق کنی ما بریم سر کارمون

کافه چی یه دوبل بده
۱۳۹۰/۱۱/۱۱ صبح ۱۰:۲۵
تشکر شده توسط : ژان والژان, باربوسا
آوینا آفلاین
ته تغاری کافه !
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۱۱/۴

تشکرها : 875
( 346 تشکر در 23 ارسال )
شماره ارسال: #27

(۱۳۹۰/۱۱/۱۱ صبح ۱۰:۲۵)تیرانداز ولگرد نوشته شده:  

مرد بی اسلحه زنه مرد نیست

دوست عزیز یادت نره همیشه پای یک زن در میان است. 

تو این دیار برد با اوناییه که از مخشون کار میکشن. بخوای از دلت مایه بذاری سوختی.
۱۳۹۰/۱۱/۱۱ صبح ۱۰:۳۲
تشکر شده توسط : ممل آمریکایی, Classic, باربوسا
تیرانداز ولگرد آفلاین
رحمه الله علیه
*

( 135 تشکر در 18 ارسال )
شماره ارسال: #28

بله 100% ازهمون قضیه کتاب افرینش تا حالا

کافه چی یه دوبل بده
۱۳۹۰/۱۱/۱۱ صبح ۱۱:۱۴
تشکر شده توسط : ژان والژان, کاترین جویس, باربوسا
ترومن بروینک آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۳/۷
اعتبار: 8

تشکرها : 702
( 368 تشکر در 16 ارسال )
شماره ارسال: #29

بهتر نیست در راستای تخصصی سازی کافه کلاسیک از ادامه چنین بخشهایی (کلی گویی) بپرهیزیم؟ مرور کردن نام بازیگران و تک جمله ای در پس آن، چه شور می انگیزد؟؟؟

زمان آن نرسیده به مقوله بازیگری تخصصی تر بنگریم و تالار ها و بحثها پیرامون آن ایجاد کنیم تا نویسنده به نوشتن بیش از ده کلمه تشویق شود؟

۱۳۹۰/۱۱/۱۱ عصر ۰۳:۰۷
تشکر شده توسط : اسکورپان شیردل, دن ویتو کورلئونه, گرتا, شرلوك, الیشا, دنی براسکو, باربوسا
دزیره آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۴
اعتبار: 33

تشکرها : 3112
( 2462 تشکر در 98 ارسال )
شماره ارسال: #30

راه های مفید تری هم برای تخصصی سازی کافه وجود دارد! این که موقع عضو گیری برای کافه، رشته تحصیلی فرد پرسیده شود یا برای اطمینان چند سوال فوق تخصصی تستی پرسیده شود. وضعیت اعضای قبلی هم از این نظر بررسی شود .نام کافه هم به کافه تخصصی کلاسیک تغییر پیدا کند،چیزی در مایه های کلینیک تخصصی. 

خلاصه این طوری تخصص از سر و روی کافه خواهد بارید و هر بی تخصصی جسارت نزدیک شدن به کافه را نخواهد داشت.

------------------------------------------------------------------------------------

پل نیومن - گریگوری پک - جیمز استوارت -چارلز برانسون -  داستین هافمن - ال پاچینو - انتونی کوئین - مورگان فریمن - دنزل واشنگتن  -

اینگرید برگمن - ادری هیپبورن - جین سیمونز - لسلی کارون - هیلاری سوانک

-------------------------------------------------------------------------------------

پ ن:چیزی بهتر از بالابردن سطح کیفی کافه ،نوشتن پستهای دقیق و یا حتی تخصصی کردن ان نیست.ولی ایا مانعی سر راه این کار هست؟ این گوی و این میدان.حذف تاپیکی که میتواند سلیقه اعضا را نشان بدهد راه کار نیست.

] استعداد بزرگ بدون اراده بزرگ وجود ندارد . بالزاک
۱۳۹۰/۱۱/۱۲ صبح ۱۰:۳۶
تشکر شده توسط : نیومن, زاپاتا, Classic, شرلوك, Papillon, گرتا, الیشا, سروان رنو, بانو, پینک فلوید, زرد ابری, باربوسا
شرلوك آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۹/۳۰
اعتبار: 21

تشکرها : 677
( 933 تشکر در 117 ارسال )
شماره ارسال: #31
این هنرپیشه هایی هستند که وقتی فیلمهاشون دیدم احساس عشق، وجد، غم، غرور، ترس،بودن یا نبودن و شجاعت را لمس کردم.
  1. پرویز پرستویی فیلم آژانس شیشه ای
  2. جرمی برت در مجموعه شرلوک هولمز
  3. کلارک گیبل در فیلم بربادرفته (صحنه رقصش با باربارا اونیل در حالیکه باربارا مثلا عزادار بود و لباس سیاه پوشیده بود )
  4. جیمز استوآرت در فیلم Mr. Smith Goes to Washington (1939) (20 دقیقه آخر بالاخص جاییکه دوست پدرش درخواست حرف زدن می کنه و جیمز استوارت با قدرت بش اجازه حرف زدن نمی ده.)
  5. مورگان فریمن در فیلم The Shawshank Redemption (1994)
  6. علی نصیریان در سریال سربداران بالاخص جاییکه می خوان اعدامش کنند.
  7. سیدنی پوآتیر در فیلم In the Heat of the Night (1967) (صحنه ای که بلافاصله جواب سیلی مرد نژادپرست را با سیلی می ده.)
  8. جک نیکلسون در فیلم دیوانه ای از قفس پرید و تلالو
  9.  اینگرید برگمان فیلم کازابلانکا و Notorious (همانطور که بزرگان کافه اطلاع دارند بعد از کاترین هپبورن که پر افتخارترین بازیگر هالیوود (با 4 اسکار) می باشد خانم اینگرید برگمان با سه اسکار و همردیف با جک نیکلسون (پرافتخارترین بازیگر مرد هالووید) در رده دوم قرار می گیرد.)
  10. هث لجر در فیلم شوالیه تاریکی در نقش جوکر
  11. همفری بوگارت فیلم کازابلانکا و ملکه آفریقایی
  12. آدری هپبورن فیلم Breakfast at Tiffany's (1961)
  13. جان بلوشی در فیلم The Blues Brothers (1980)

دوستان این سایت تنها جاییکه بوی ارز و سکه نمی ده چون زبانش سینماست و سینما زبان همه مردم و ملتها در سراسر دنیاست. هنر سینما همینه هر کسی با هر میزان سواد و تخصص جذب می کنه. امیدوارم بحث تخصصی شدنو کنار بزارید تا آدمهای مثل من که سوادشون در حوزه سینما هم کمه جسارت حضور در سایت و لذت بودن در کنار شما بزرگان را داشته باشم.:D

۱۳۹۰/۱۱/۱۲ عصر ۰۴:۳۶
تشکر شده توسط : ژان والژان, اسکارلت اُهارا, Classic, چارلز کین, پایک بیشاپ, دزیره, Papillon, گرتا, الیشا, حمید هامون, سروان رنو, بانو, فورست, پینک فلوید, پرشیا, خانم لمپرت, زرد ابری, Memento, جیم استارک, باربوسا
ترومن بروینک آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۳/۷
اعتبار: 8

تشکرها : 702
( 368 تشکر در 16 ارسال )
شماره ارسال: #32
Bug RE: ده بازيگر مورد علاقه شما ... ( همراه با ذکر دلیل )

(۱۳۹۰/۱۱/۱۲ عصر ۰۴:۳۶)شرلوك نوشته شده:  

دوستان این سایت تنها جاییکه بوی ارز و سکه نمی ده چون زبانش سینماست و سینما زبان همه مردم و ملتها در سراسر دنیاست. هنر سینما همینه هر کسی با هر میزان سواد و تخصص جذب می کنه. امیدوارم بحث تخصصی شدنو کنار بزارید تا آدمهای مثل من که سوادشون در حوزه سینما هم کمه جسارت حضور در سایت و لذت بودن در کنار شما بزرگان را داشته باشم.:D

اختیار دارید جناب شرلوک، ما باید پیش شما درس پس بدیم

گویا این واژه تخصصی دردسر ساز شده ! پس من جمله ام رو تغییرش می دهم:

زمان آن نرسیده به مقوله بازیگری دقیقتر بنگریم!؟ (در صفجه اول همین تایپیک برادر هری بدین نکته اشاره فرموده اند)

اگر شما دوستان عزیز انتخابتان را همراه با متنی مصوّر و مفید ارائه دهید، زیباتر نیست؟ تا اینکه بعد از عمری فیلم دیدن، آنرا خلاصه کنید به ده کلمه خشک و بی روح؟

خود را ارزان نفروشید...

شخصآ در فکر ایجاد تایپیکی بودم که برترین نقش آفرینی های دهه گذشته را (همراه با دوستان) به چالش کشم (مخصوصآ در مورد هنر نمایی زنان) اما بدلیل محدودیتهای کاربری از ایجاد تایپکی تخصصی معذورم.

به امید پستهایی پربار تر

۱۳۹۰/۱۱/۱۳ عصر ۱۲:۴۸
تشکر شده توسط : شرلوك, اسکارلت اُهارا, دنی براسکو, باربوسا
شرلوك آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۹/۳۰
اعتبار: 21

تشکرها : 677
( 933 تشکر در 117 ارسال )
شماره ارسال: #33

(۱۳۹۰/۱۱/۱۳ عصر ۱۲:۴۸)ترومن بروینک نوشته شده:  

اختیار دارید جناب شرلوک، ما باید بیاییم پیش شما درس پس بدیم

گویا این واژه تخصصی دردسر ساز شده ! پس من جمله ام رو اینجوری تغییرش می دم:

زمان آن نرسیده به مقوله بازیگری دقیقتر (تخصصی تر) بنگریم!؟ (در صفجه اول همین تایپیک برادر هری بدین نکته اشاره فرموده اند)

اگر شما دوست عزیز، فلان انتخابتان را همراه با متنی آبرومند و همین طور مصوّر ارائه دهید، زیباتر نیست؟ تا اینکه بعد از عمری فیلم دیدن آنرا خلاصه کنید به ده کلمه خشک و بی روح؟

خود را ارزان نفروشید...

شخصآ در فکر ایجاد تایپیکی بودم که برترین نقش آفرینی های دهه گذشته را (همراه با دوستان) به چالش کشم (مخصوصآ در مورد هنر نمایی زنان) اما بدلیل محدودیتهای کاربری از ایجاد تایپکی تخصصی معذوم.

به امید پستهایی پربار تر !

دوست عزیز ترومن بروینک این شور بی پایان شما در مورد سینما گرمابخش این سایت است. حرف شما را کاملا قبول دارم ولی دریغ از زمان کافی که بشود صرف این سایت زیبا کرد. این هم اولین بار بود که در جایی غیر از راهنمایی در مورد نام فیلم مطلب می نوشتم. هر چند سعی کردم صحنه هایی زیبایی که از برخی فیلها که بخاطر میارم بنویسم ولی زمان برای پیدا کردن تصویر نداشتم. هر چند تا شما بزرگان در سایت هستید جای ما خالی احساس نمی شود ::ok:. به هر حال فعلا باید با این نوشته های بی روح ما بسازید:D . این تاپیکی هم که فرمودید بسیار وسوسه برانگیز و جالب بنظر می رسد. امیدوارم بزودی محدودیت کاربری شما برداشته شود تا لااقل بتوانیم از مطالب زیبایی که در آینده می نویسید لذت ببریم.

۱۳۹۰/۱۱/۱۳ عصر ۰۲:۴۸
تشکر شده توسط : اسکارلت اُهارا, ترومن بروینک, سروان رنو, الیشا, Classic, زرد ابری, خانم لمپرت, Memento, جیم استارک, باربوسا
پرواز آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۲/۶
اعتبار: 0

تشکرها : 1
( 27 تشکر در 2 ارسال )
شماره ارسال: #34

بدون ترتيب مي گم و سعي مي كنم با ذكر دليل باشه و بهترين نقش آفريني به نظر من البته! :

1- مارلون براندو : بازي نمي كنه بلكه زندگي مي كنه !

بهترينش فكر مي كنم در فيلم زنده باد زاپاتا باشه . كه اين فيلم رو فكر ميكنم در حدود 6 ساعتي طول كشيد كه ديدم از بس بازي مارلون براندو رو عقب جلو مي كردم !! پدر خوانده و تراموايي به نام هوس رو هم ميشه اسم برد .

2- جيمز استوارت : فوق العاده است !

بهترينش به نظر من ( انتخاب خيلي سختيه ) در فيلم زندگي شگفت انگيزي است باشه . البته بازياش توي سرگيجه ، آقاي اسميت به واشنگتن مي رود و چه كسي لبيرتي والانس رو كشت هم استثناييه .

3- جان وين : شمايل يك كابوي و نماد وسترن !

بهترينش مسلما در فيلم جويندگانه . بعد از اون ميشه از چه كسي ليبرتي والانس رو كشت ، دليجان و ريو براوو اسم برد .

4- آلن دلون : افتخار سينماي فرانسه !

فكر كنم اين رو ديگه كسي شكي نداشته باشه كه بهترين بازيش در نقش جف كاستلو در فيلم سامورايي باشه . از ديگر نقشاشم مي تونم به فيلماي يوزپلنگ ، دايره سرخ و استخر اشاره كنم .

5- رابرت دنيرو : شمايل يك گانگستر !

مطمئنا گاو خشمگين بهترين بازيش هست . راننده تاكسي ،خيابان هاي پايين شهر ، رفقاي خوب و تنگه وحشت و خيلياي ديگه !

6- آل پاچينو : چشمهايش !

انتخاب بهترين نقشش واقعا سخته ولي من سرپيكو رو انتخاب مي كنم . يه دو جين نقش عالي داره . صورت زخمي ، بعداز ظهر سگي ، راه كارليتو ، دني براسكو ، بوي خوش زن ، بي خوابي و...

7- جك نيكلسن : روان پريش !

پرواز بر فراز آشيانه فاخته اوج هنرنمايي اونه . درخشش ، حرفه خبرنگار ، درباره اشميت و پستچي فقط ... بازي هاي عالي جك هستن .

8- داستين هافمن : دوست داشتني !

بهترين بازيش به نظر من در فيلم كابوي نيمه شب هستش . بقيه بازياي عاليش سگ هاي پوشالي و بزرگمرد كوچك .

9- مارچلو ماستروياني : شخصيت كاريزماتيك !

در نقش گوئيدو در فيلم هشت و نيم فوق العاده است و اين بهترينش هست . رندگي شيرين و شب هاي سفيد ديگر نقش آفرينياش هست .

10- آدري هپبورن : baby face !

بهترين : بانوي زيباي من

11- گرتا گاربو : صورت سنگي !

بهترين : نينوچكا

12- اليزابت تيلور : زيبا !

بهترين : چه كسي ار ويرجينيا وولف مي ترسد

13- اينگريد برگمن : عاشقانه !

بهترين : بدنام ( با عرض معذرت از دوستداران كازابلانكا )

14- مريل استريپ : تمام نشدني !

بهترين : كريمر عليه كريمر

چند نفر ديگه هم مي تونم بگم ولي خوب جز بهترين هام نيستن ! آنتوني كوئين ، گري كوپر ، ويليام هولدن ، في داناوي ، ميشل فايفر و... نمي دونم چرا هيچ وقت از بازي همفري بوگارت خوشم نيومد !

به همین سادگی رفتی
۱۳۹۱/۲/۱۵ عصر ۰۹:۱۵
تشکر شده توسط : راتسو ریــزو, ژان والژان, دزیره, Classic, دنی براسکو, زاپاتا, سروان رنو, جو گیلیس, فورست, پرشیا, خانم لمپرت, جیم استارک, باربوسا
پینک فلوید آفلاین
Don
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۹/۲۳
اعتبار: 2

تشکرها : 204
( 583 تشکر در 18 ارسال )
شماره ارسال: #35

به ترتیب الفبا:

1) لائورنس اولیویه (Sleuth)

2) مارلون براندو (Godfather)

3) اینگرید برگمن (Murder On the Orient Express)

4) آل پاچینو (Serpico)

5) جانی دپ (From Hell)

6) رابرت دنیرو (Taxi Driver)

7) تیم رابینز (The Shawshank Redemption)

8) رابرت ردفورد ( All the President's Men)

9) داستین هافمن (Rain Man)

10) آدری هپبورن (My Fair Lady)

p.s: فهرست کردن بهترین ها همیشه جزو سخت ترین کارهاست ! امشب اینا به ذهنم رسیدن و گفتم. شاید اگه بخوام با فکر بنویسم لیستم دست‌خوش تغییرات زیادی بشه.

Nobody knows where you are
How near or how far
Shine on you crazy diamond
۱۳۹۲/۱۰/۲ صبح ۰۲:۰۳
تشکر شده توسط : پرشیا, زاپاتا, خانم لمپرت, جیم استارک, سروان رنو, باربوسا
الیزا دولیتل آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۱۰/۵
اعتبار: 2

تشکرها : 174
( 192 تشکر در 15 ارسال )
شماره ارسال: #36

1.آدری هپبورن

2 اینگرید برگمن

3.مرلین مونرو

3 .ویوین لی

4.لورن باکال

5 . جولی اندروز

6. لورتا یانگ

7. الیزابت تیلور

8.مارلون براندو

9.جیمز گارنر

10.استیو مک کوئین

11.یول برینر

12.چارلی چاپلین

13.جری لوئیس

14.همفری بوگارت

15.آل پاچینو

16. محمد علی فردین

یه زن که عاشق یه مرد متاهله هیچ وقت نباید ریمل بزنه .
دیالوگی از فیلم آپارتمان HeartHeart
۱۳۹۲/۱۰/۲۵ عصر ۰۴:۳۴
تشکر شده توسط : پرشیا, زرد ابری, جیم استارک, باربوسا
مراد بیگ آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱/۱۰
اعتبار: 36

تشکرها : 2683
( 2388 تشکر در 283 ارسال )
شماره ارسال: #37

با سلام خدمت دوست گرامی که این نظر سنجی رو طرح نمودند ازونجایی که تو خود ایران بازیگران توانمند زیادی داشته و داریم  من تنها به بازیگران مستعد هموطن اشاره میکنم:

1-مرحوم حسین پناهی:شخصیت الیاس در تله تئاتر خاطره انگیز دو مرغابی درمه به نویسنگی و کارگردانی خودشان

2-مرحوم خسرو شکیبایی:شخصیت مراد بیک در  سریال بیاد ماندنی روزی روزگاری به کارگردانی امرالله احمد جو

3-رضا کیانیان:بخاطر بازی زیبا در روبان قرمز ساخته ی ابراهیم حاتمی کیا و یک تکه نان ساخته ی کمال تبریزی

4-پرویز پرستویی:بازی بیاد ماندنی در فیلم سینمایی آژانس شیشه ای ساخته ی حاتمی کیا،سیزده پنجاه و نه ساخته ی سالور و سریال خاک سرخ ساخته ی حاتمی کیا

5-مرحومه هما روستا:شخصیت لیلا در فیلم سینمایی از کرخه تا راین ساخته ی حاتمی کیا

6-علی نصیریان:بوی پیراهن یوسف ساخته ی حاتمی کیا،میرزا نوروزدرکفشهای میرزا نوروز ساخته ی متوسلانی و و شخصیت قاضی شارع در سریال زیبا و بیاد ماندنی سربداران به کارگردانی محمد علی نجفی

7-کتایون ریاحی:شخصیت فخر الزمان در سریال شب دهم ساخته ی حسن فتحی و زلیخا در سریال یوسف پیامبر ساخته ی فرج الله سلحشور

8-اکبر عبدی:شخصیت محسن پسر بازیگوش در سریال باز مدرسم دیر شد ساخته ی حسین افصحی،شخصیت غلامرضا در فیلم سینمایی مادر ساخته ی مرحوم علی حاتمی

9-محمود پاک نیت:شخصیت حسام بیک در سریال روزی روزگاری،ارباب سالاری در سریال پس از باران

10- رضا عطاران:که نیازی به تعریف نداره

مهدی هاشمی،ثریا قاسمی،علیرضا خمسه،فریبرز عرب نیا،ابوالفضل پور عرب،فاطمه معتمد آریا،امین حیایی و مصطفی زمانی هم میتونستند در لیست باشند

مراد بیگ : من ادعائی ندارم ، خاله لیلا : ادعائی ندارم خودش کم ادعائی نیست .
۱۳۹۵/۱/۱۷ صبح ۰۹:۴۷
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, Classic, Memento, حمید هامون, BATMAN, جیم استارک, L.B.Jefferies, سروان رنو, زرد ابری, باربوسا
جیمز باند آفلاین
در حال ماموریت!!

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۰
اعتبار: 18

تشکرها : 1390
( 2178 تشکر در 233 ارسال )
شماره ارسال: #38

همانطور که سروان رنو فرمودند نحوه انتخاب بازیگر مورد علاقه و انتخاب بازیگر برتر فرق میکنه، حتی وقتی بخواهیم بر اساس ژانر یا حتی بخاطر فیلمی که بازی کرده لیستی ارائه دهیم. چون بیش از یکسال است که دارم در فیلمهای کلاسیک شنا میکنم! لیستی که ارائه کردم مربوط به آن فضا میشه پس فعلا لیست بازیگران مورد علاقه من در  فیلمهای کلاسیک:

شماره:

مردان:

بخاطر:

زنان:

بخاطر:

1

چاپلین

هنوز زنده است! هنوز پیامهایش کشف میشود! هنوز میتوان از ته دل خندید!

اولویا دوهاویلند

چهره مهربانش در فیلم بر بادرفته را نمیتوانم فراموش کنم.

2

جان وین

ما ایرانی ها او را بخاطر دوبله زیبایش میشناسیم. بحثی توش نیست. اما ژانر وسترن را یک تنه حریف است.

مریل استریپ

مسلط در ارائه نقش با تمام وجودش

3

همفری بوگارت

اگه گنگستر باشه

اگه عاشق باشه

اگه پلیس باشه

همیشه دیدنیه

کاترین هپبورن

استاد بازیگری

4

پل نیومن

همیشه بازی لذت بخشی ارائه داده

اینگرید برگمن

همه ما میدونیم چرا!

5

آنتونی کویین

غیر اینکه ایشون در زمانی محدود عموی پیامبر بودن! بازی زیر پوستی اش همیشه مثال زدنیست.

الیزابت تایلور

غرق شده در نقش

6

کرگ داگلاس

صادر کننده ژن بازیگری!

سوزان هیوارد

مادر نمونه! احساس درونیش را در چهره اش میبینیم

7

استیو مک کویین

کافیه تو یه فیلم یه کنار فقط وایسه! فیلم دیدنیه!!!

جولی اندروز

جادوگر بازیگری!

بازیگر با احساس

8

جک نیکلسون

مگه میشه تو لیستی نباشه!!

بازیگر محسور کننده

بت دیویس

نقش توی مشتشه!

9

رابرت ردفورد

مورد علاقه منه، همین

آدری هپبورن

معصوم، دوست داشتنی، شیرین

10

گریگوری پک

یه پارچه آقا! هم بازیگر خوبیه هم بازیگر خوبیه!

جین فوندا

از بازیش نمیشه چشم برداشت

11

راجر مور

جاسوسی که دوست دارم!

و پارتی بازی کردم!!

سوفیا لورن

اینم پارتی داشت پیشم!!

البته خارج از شوخی، واقعا سخت بود در لیست مارلون براندو، آلک گینس، کلینت ایستوود و دیگران را نبینیم، اما خوب چه میشه کرد. بازیشون به پنالتی کشید و حذف شدند!!

ارادتمند شما، جیمز باند
۱۳۹۵/۲/۱۶ عصر ۱۲:۳۰
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, اسکورپان شیردل, BATMAN, L.B.Jefferies, جروشا, حمید هامون, مراد بیگ, آمادئوس, Memento, سروان رنو, زرد ابری, پطرکبیر, باربوسا
بیلی لو آفلاین
تازه وارد
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۹/۱۵

تشکرها : 705
( 114 تشکر در 30 ارسال )
شماره ارسال: #39

لیست بازیگران مورد علاقه من :

1- بروس لی (اسطوره ، عشق):heart:

2- فرانکی(هنرمند و ورزشکاری خوب)

3- آرنولد شوارتزنگر(هیکل زیبا و هنرمندی خوب)

4-اسکات آدکینز(رزمی کار و بازیگری عالی)

5-دانی ین(بازیگر نقش ایپ من ، استاد بلند مرتبه وشوو ، هنرمندی جذاب)

6-دراک(هیکلی زیبا ، کشتی کج کار خوب ، بازیگر خوب ، ایفای نقش عالی)

7- جکی چان (هنرمند زبل و خوش بر و رو و جذاب، اسطوره کمدی رزمی)

8- مایکل جی وات (رزمی کاری عالی ، بدنی زیبا با تکنیک های خوب،هنرمندی درخشنده)

9-جت لی (هنرمندی خوب با حرکات خوب)

10-سیلوستر استالونه یا راکی رامبو(هنرمندی زیبای او در فیلم های رامبو)

11-جیسون استاتهام(بازیگر و رزمی کاری فوق العاده ، با نقش آفرینی زیبا در مجموعه ترنسپورتر)

12-دالف لاندگرن(رزمی کار خوب و با ایفای نقش عالی در فیلم پل اژدها)

13-استیون سیگال(هنرمندی و رزمی کاری سنگین وزن و با حرکات دست عالی)

14- جمشید هاشم پور (رزمی کار و شاید تنها ستاره سینمای ایران در ژانر رزمی با ایفای نقش عالی در رنجر ، پرواز از اردوگاه ، افعی):cheshmak:

بانوان :

1-آنجلینا جولی(بازیگری توانا و خوش سیما) تمامی نقش های این بازیگر به زیبایی ایفا شده.

آرزو نکنید که زندگی راحت و آسان باشد، دعا کنید خدا قدرت تحمل زندگی سخت را به شما بدهد.(بروس لی)
۱۳۹۵/۹/۲۴ صبح ۰۱:۱۱
تشکر شده توسط : باربوسا
ارسال پاسخ