[-]
جعبه پيام
» <Kurt Steiner> جناب پیرمرد عزیز جدا بنده رو شرمنده کردیدحقیقتا نیازی به این کار نبود و این پست خاطره انگیز رو طبق روال همیشگی در تاپیک قرار و بنده هم با کمال میل همراهتان میشدم
» <مارک واتنی> دانلود فیلم زیبای کارآگاه (1972 Sleuth) با دوبله فارسی http://cafeclassic5.ir/thread-554-post-4...l#pid40242
» <Savezva> پخش برنامه بزرگان دوبله از شبکه مستند https://www.instagram.com/tv/CAvH0FChggU...i0bh8qiys9
» <Kurt Steiner> تشکر و سپاس --- امبدوارم مدیران پرتلاش کافه زمینه رو برای بازگشت همه دوستان جهت فعالیت در یک فضای زیبا دوستانه خوب و ارامش بخش فراهم نمایند تشکر از زحمات شما
» <سروان رنو> رهایی افسر هنرمند رایش سوم - کورت اشتاینر - از چنگ متفقین و بازگشت ظفرمندانه اش را خوشآمد می گوییم.
» <پرنسس آنا> سلام به همه دوستان ...... خواهش میکنم جناب کورت اشتاینر، واقعا از اینکه دوباره اسم شمارو در ارسال های جدید می‌بینم خوشحالم
» <Kurt Steiner> تشکر از لطف و محبتتون دوست عزیز .... مطالب زیبای شما برای دوستان بسیار خاطره انگیز و ماندگار است علاوه بر شخصیت فرهیخته و بسیار خوبتان -----------
» <دون دیه‌گو دلاوگا> درود و خیر مقدم به "کورت اشتاینر" گرامی! همیشه از نوشته‌های محققانه و عالی‌تان بهره گرفته‌ام و با آن‌ها همراه شده‌ام و تحسین کرده‌ام. زنده باد دوستِ ارجمند
» <Kurt Steiner> فقط میتونم بگم وافعا از لطف و بزرگواری شما خانم " کنتس " بسیار بسیار ممنونم... بدینوسیله از سرکار خانم پرنسس ان و دیگر دوستان نیز قدر دانی میکنم
» <کنتس پابرهنه> جناب اشتاینر گرامی بزرگوارید... از حضور گرم شما در کافه خوشحالم
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 4 رای - 3.75 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین فیلمهای دوبله شده به فارسی در تاریخ دوبلاژ ایران از نظر شما
نویسنده پیام
منصور آفلاین
آخرین تلالو شفق
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۱۷
اعتبار: 73

تشکرها : 389
( 7706 تشکر در 183 ارسال )
شماره ارسال: #7
RE: بهترین فیلمهای دوبله شده به فارسی

تعداد دوبله های فوق العاده در تاریخ دوبلاژ ایران از مرز 40 فیلم نمی گذرد مابقی درحد خوب و متوسط هستند و بیش از 95 درصد بد که  99 درصد از این 95درصد مابقی، شامل فیلمهای جدید است . تعدادی از فیلمهای درخشان که در ذهن دارم:

1- چه کسی از ویرجینیا ولف می ترسد

2- مردی برای تمام فصول (دوبله دوم)

3- هملت

4- محمد رسول الله

5- اشکها و لبخندها (آوای موسیقی)

6- گربه روی شیروانی داغ

7- دانتون

8- بن هور

9- دیوانه از قفس پرید (پرواز بر فراز آشیانه فاخته)

10- اتوبوسی بنام هوس ، خوب بد زشت (دوبله فریدون دائمی) ، میخواهم زنده بمانم ، بیلیاردباز ، همشهری کین ، سقوط امپراطوری روم ، پدرخوانده1(دوبله دوم)، کرامول ، باراباس (دوبله دوم) ، ال سید ، لورنس عربستان (دوبله دوم) ، کارتون رابین هود (دوبله دوم) ، بانوی زیبای من ، عمر مختار شیرصحرا ، برباد رفته (دوبله دوم)، ده فرمان (دوبله دوم) ، درسواوزالا ، شیروباد ، رام کردن زن سرکش و ... معجزه گر.

(فراموش نکنید دوبله فیلمهای ایرانی جدای از این مقوله است و نیاز به تاپیکی دیگر دارد)

۱۳۸۹/۸/۳۰ صبح ۱۱:۳۴
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : سم اسپید, پایک بیشاپ, john doe, دشمن مردم, اسکورپان شیردل, Kassandra, دلشدگان, راتسو ریــزو, الیشا, حمید هامون, ژان والژان, سروان رنو, مگی گربه, جو گیلیس, اکتورز, سید رسول, هایدی, rahgozar_bineshan, مکس دی وینتر, ژنرال
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: بهترین فیلمهای دوبله شده به فارسی - منصور - ۱۳۸۹/۸/۳۰ صبح ۱۱:۳۴