[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 2 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشخص کردن اهداف کوتاه مدت و بلند مدت انجمن
نویسنده پیام
Ghoghnuse
Guests

تشکرها :
( تشکر در 43 ارسال )
شماره ارسال: #1
Thumbs Up مشخص کردن اهداف کوتاه مدت و بلند مدت انجمن
سلام بر همه دوستان

از اونجایی که ، قراره کاری بزرگ که در خور نام انجمن و دوستان فعال در آن ، انجام بشه ، بهتره قبل از آغاز به کار فروم اصلی و درگیر مموضوعات اون شدن ، مشخص کنیم که که قراره چه کاری دقیقا در این انجمن انجام بشه .

- چه موضوعاتی محور اصلی انجمن هستند و کدام موضوعات فرعی ( از نظر موضوعات سینمایی )

- بخشهای عمومی انجمن ، کدام بخشها خواهد بود .

- چه عوامل و ابزارهایی برای ترغیب کاربران جهت فعالیت در انجمن پیش بینی شده ؟

- بخشها و زیر بخشهای انجمن که مثل نمای ساختمان نقش بسیار پررنگی در علاقه مند کردن کاربران داره ، به چه شکل و تزتیبی قراره ایجاد بشه .

- نحوه تامین هزینه ها و در امدهای احتمالی انجمن ( مثل گرفتن تبلیغات و .. ) به چه شکلیه . چون هر نوع حرکتی که پشتوانه مالی نداشته باشه ، در معرض خطر خواهد بود .

- میوه های انجمن که خروجی های اون رو تشکیل می دند به جه شکلی هستند . اطلاعات ؟ تهیه فیلم ها و موضوعات مرتبط ؟ صدا گذاری و زیرنویس ؟ برای این هر کدوم از این خروجی ها چه ترفندی اندیشیده شده تا پایه های انجمن رو قویتر کنه و اصلا کدومیک از این موارد ، جزو اهداف انجمنه و قراره چقدر روی اونها وقت و سرمایه گذاشته بشه ؟

خب ، در این زمان ، این موضوعات به ذهنم می رسه که با دوستان عزیز در میان بگذارم .

موفق باشید .

بدرود .
۱۳۸۸/۱/۳۱ عصر ۱۱:۲۴
نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : dered, فورست, اکتورز, گولاگ, واتسون, پیرمرد, باربوسا
admin آفلاین
بازنشـسته

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۷/۲/۱۷
اعتبار: 20

تشکرها : 9
( 706 تشکر در 76 ارسال )
شماره ارسال: #2
RE: مشخص کردن اهداف کوتاه مدت و بلند مدت انجمن
ققنوس جان استعداد عجیبی در طرح سوالات تشریحی سخت دارند .. ما همیشه عاشق چهار جوابی بوده ایم اما خب چون موضوع امنیت ملی در میان است من اول نظراتم رو می گم :

فکر می کنم موضوعات اصلی انجمن همه چیزهایی هستند که به سینمای کلاسیک مربوط باشند مانند:

فیلم های کلاسیک - دوبله - بازیگران و فیلمسازان - ژانرها - موسیقی - تاریخ سینما - نقدها - خبرها - دی وی دی ها - همیاری و همکاری در تهیه و آماده سازی فیلم های کلاسیک - دوبله گذاری - زیرنویس کردن آنها - مسابقه - نظرسنجی - و هر چیزی که به سینمای کلاسیک مربوط میشه.

موضوعات فرعی انجمن هم اینها خواهد بود:

گفتگوی آزاد - تقاضای بررسی عضویت کاربران - پرسش و پاسخ های کاربران - سینمای امروز - و هر موضوعی که از اهمیت درجه دو نسبت به هدف اصلی انجمن برخوردار باشه.

ابزارهای ترغیب کاربران ایجاد یک محیط امن و صمیمی برای فعالیت آنهاست. سعی می شود که فقط از کاربران نخبه در هر زمینه ای دعوت شود و مسلما کسانی که عشقی به سینمای کلاسیک و تاریخ آن دارند و دوست دارند که در این دوست داشتن دیگران را نیز شریک کنند. وقتی محیط پر از افراد هم سلیقه باشد خودبخود فعالیت در انجمن شیرین خواهد بود. البته شاید بعضی وقت ها هم روغن و شکر یا برنج دادیم Big Grin

نکته مهم اینست که این یک انجمن با عضوگیری نامحدود ( مانند فروم های دیگر) نخواهد بود. با اینکه مطالب آن برای همگان قابل مشاهده است اما فقط کاربران گلچین شده و مورد تایید امکان ارسال مطلب دارند. پیدا کردن
این افراد یکی از مهم ترین کارهایی خواهد بود که ما در پیش خواهیم داشت. به عبارت دیگر کافه کلاسیک باید یک انجمن فرهیخته باشد که حتی افراد معروف در عرصه سینمای کشور هم به عضویت در آن افتخار کنند. کاری آرمان گرایانه اما شدنی است با همت همه دوستان. ک

در مورد بخش و زیر بخش ها خب من یک سری رو آزمایشی در معرض دید گذاشتم . دوستان هم باید نظر بدهند . البته تیتر مطالب هر انجمن سینمایی مشخص است یعنی همان چهارچوب های فیلم - دوبله - بازیگران و ... البته بهتر است که از عناوین زیباتر و سینمایی تری استفاده کنیم.

در مورد هزینه های خود انجمن (فضای هاست - دامین - سرور و .. ) اصلا نگرانی وجود ندارد. من کلیه هزینه ها رو تا پای جان متقبل شدم و درآمدی هم از این انجمن قبول نمی کنم. نیازی به گرفتن تبلیغ نداریم. خوشبختانه پول داریم و مشکلات مالی آخرین و نامحتمل ترین مشکل ما در این انجمن خواهد بود.

میوه های انجمن ؟! [تصویر: 297.gif] این مورد همان چیزی هست که برای آن اینجا جمع خواهیم شد. خب ما برای هر بخش یک مدیر خواهیم داشت. وقتی روی یک موضوع مثلا جمع آوری فیلم های فلان هنرپیشه توافق شد تیم های همیاری شروع به کار می کنند و بعد از آماده شدن کار می توان از طریق مدیر عرضه یا فروش میوه را به دست تمام علاقمندان و درخواست کنندگان رساند.
البته در این مورد باید خود ققنوس جان که تجربه بیشتری دارند راه کار عملی پیشنهاد بدهند.

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند ( فدریکو فلینی )
۱۳۸۸/۲/۱ صبح ۱۲:۱۲
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : ژان والژان, دنی براسکو, فورست, dered, اکتورز, گولاگ, واتسون, مکس دی وینتر, پیرمرد, باربوسا
Classic آفلاین
صاحب کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۷
اعتبار: 47

تشکرها : 6825
( 6072 تشکر در 445 ارسال )
شماره ارسال: #3
RE: مشخص کردن اهداف کوتاه مدت و بلند مدت انجمن
به نظر من هر چه بیشتر سعی شود که نداشته های انجمن های دیگر را در اینجا بوجود آوریم انجمن
موفق تر خواهد بود.

اینهمه کافه توی دنیا هست , اونوقت شما درست اومدین به کافه ی ما
۱۳۸۸/۲/۳ عصر ۱۲:۰۸
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : ژان والژان, بهزاد ستوده, دنی براسکو, dered, اکتورز, واتسون, پیرمرد, باربوسا
ارسال پاسخ