[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 8 رای - 4.25 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تیتراژ برنامه های تلویزیونی ، سینمایی ، سریال و کارتون
نویسنده پیام
واترلو آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۷/۱
اعتبار: 43

تشکرها : 743
( 2602 تشکر در 220 ارسال )
شماره ارسال: #1
تیتراژ برنامه های تلویزیونی ، سینمایی ، سریال و کارتون

من یعنی فرانسه ، فرانسه یعنی من
۱۳۸۹/۸/۱۹ عصر ۰۸:۳۳
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : سم اسپید, اسکورپان شیردل, بانو, پدرام, سروان رنو, Kassandra, هری لایم, دشمن مردم, رزا, ژان والژان, fery55, الیشا, دلشدگان, tina.maru, مگی گربه, هایدی, Kurt Steiner, rooger moore, آدمیرال گلوبال, ماهی گیر, پیرمرد, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11432
( 18966 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #2
RE: تیتراژ برنامه های تلویزیونی ، سینمایی ، سریال و کارتون

کسی از دوستان ترجمه شعری که در تیتراژ زورو گفته میشه رو داره ؟ یا معنی شعرش رو ؟

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۸۹/۸/۱۹ عصر ۱۱:۳۷
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : رزا, fery55, الیشا, BATMAN, ژان والژان, هایدی, Kurt Steiner, ماهی گیر, باربوسا
سم اسپید آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۱/۸
اعتبار: 52

تشکرها : 2700
( 5519 تشکر در 315 ارسال )
شماره ارسال: #3

(۱۳۸۹/۸/۱۹ عصر ۱۱:۳۷)سروان رنو نوشته شده:  

کسی از دوستان ترجمه شعری که در تیتراژ زورو گفته میشه رو داره ؟ یا معنی شعرش رو ؟

Out of the night

When the full moon is bright

Comes the horseman Known as Zorro

This bold renegade Carves a Z with his blade

A "Z" that stands for Zorro

Zorro

The fox so cunning and free

Zorro

Who makes the sign of the Z

Zorro Zorro Zorro Zorro Zorro

مشکل من با دنیا این است که او همیشه یک گیلاس از من عقب تر است (هامفری بوگارت)
۱۳۸۹/۸/۲۰ صبح ۰۱:۱۱
تشکر شده توسط : هری لایم, اسکورپان شیردل, دشمن مردم, پدرام, رزا, سروان رنو, Kassandra, fery55, بهروز, اهو, Papillon, الیشا, اسکارلت اُهارا, حمید هامون, مگی گربه, BATMAN, هایدی, ماهی گیر, پیرمرد, باربوسا
اسکورپان شیردل آفلاین
ناظر انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۱۱
اعتبار: 50

تشکرها : 5286
( 6629 تشکر در 287 ارسال )
شماره ارسال: #4

(۱۳۸۹/۸/۲۰ صبح ۰۱:۱۱)سم اسپید نوشته شده:  

(۱۳۸۹/۸/۱۹ عصر ۱۱:۳۷)سروان رنو نوشته شده:  

Out of the night

When the full moon is bright

Comes the horseman Known as Zorro

This bold renegade Carves a Z with his blade

A "Z" that stands for Zorro

Zorro

The fox so cunning and free

Zorro

Who makes the sign of the Z

Zorro Zorro Zorro Zorro Zorro

در دل شب

هنگامی که قرص ماه ، تابناک است.

سواری بر می آید که زورو می نامندش

این یاغی جسور ، یک Z به ضرب شمشیرش حک میکند

یک Z که نشانی است از زورو

زورو

روباهی رند و وارسته

زورو

که نشان Z را بر جای می گذارد

زورو ، زورو ، زورو ...

طریقت سامورایی استوار بر مرگ است. آن‌گاه که باید بین مرگ و زندگی یکی را انتخاب کنی، بی‌درنگ مرگ را برگزین. دشوار نیست؛ مصمم باش و پیش رو. آن هنگام که تحت فشار انتخاب زندگی یا مرگ قرار گرفته‌ای، لزومی هم ندارد به هدف خود برسی {گوست داگ؛سلوک سامورایی}
۱۳۸۹/۸/۲۰ صبح ۰۱:۳۲
تشکر شده توسط : سم اسپید, Kassandra, بهزاد ستوده, دشمن مردم, پدرام, هری لایم, رزا, سروان رنو, رائول والش, دلشدگان, fery55, اهو, Papillon, الیشا, آوینا, اسکارلت اُهارا, حمید هامون, مگی گربه, اکتورز, BATMAN, لوسیان, tina.maru, هایدی, Kurt Steiner, شارینگهام, ژنرال, ماهی گیر, پیرمرد
واترلو آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #5

۱۳۸۹/۸/۲۰ صبح ۰۹:۳۸
تشکر شده توسط : دشمن مردم, Kassandra, بانو, سم اسپید, رزا, اسکورپان شیردل, سروان رنو, fery55, Papillon, الیشا, دلشدگان, لوسیان, هایدی, Kurt Steiner, شارینگهام, ماهی گیر, پیرمرد, باربوسا
واترلو آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #6

۱۳۸۹/۸/۲۴ صبح ۰۸:۰۵
تشکر شده توسط : اسکورپان شیردل, سم اسپید, Kassandra, رزا, بانو, دشمن مردم, fery55, Papillon, الیشا, دلشدگان, BATMAN, هایدی, Kurt Steiner, شارینگهام, ماهی گیر, پیرمرد
پدرام آفلاین
دوستدار دوبله ایران
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۹/۲۶
اعتبار: 29

تشکرها : 1695
( 1406 تشکر در 77 ارسال )
شماره ارسال: #7
Star RE: تیتراژ برنامه های تلویزیونی ، سینمایی ، سریال و کارتون

دانلود تیتراژ کارتون  چوبین با لینک مستقیم

لینک اول: تیتراژ اصلی        فرمت: 3gp        سایز فایل: (1.7 MB)

لینک دوم: تیتراژ دوبله        فرمت: 3gp        سایز فایل: (1.6 MB)

مدیر دوبلاژ : پرویز نارنجیها

گویندگان :

فریبا شاهین مقدم .......................... چوبین

مریم شیرزاد ........................... رولی

اکبر منانی .................................... پدربزرگ

مهدی آرین نژاد .............................. برونکا

مهدی آرین نژاد .............................. خرگوش

عباس سعیدی ............................... خرس

تورج نصر ....................................... قورباغه

فریبا رمضانپور ................................ بچه قورباغه

رزیتا یاراحمدی ................................ پروانه

ژیلا اشکان ...................................... پرنده

پرویز نارنجیها ................................... جغد

گویندگان دیگر : محمد عبادی ، عباس نباتی ، جواد پزشکیان ، مهتاب تقوی و ...

با تشکر از میثم و دکتر بهزاد ستوده برای تهیه اسامی دوبلورها این کارتون 

روزگار دو روز است ، روزی به سود تو و روزی به زيان تو
۱۳۸۹/۹/۴ صبح ۱۱:۱۶
تشکر شده توسط : سم اسپید, رزا, پایک بیشاپ, Kassandra, john doe, اسکورپان شیردل, بانو, دشمن مردم, سروان رنو, بهزاد ستوده, fery55, اهو, الیشا, مگی گربه, Papillon, دلشدگان, BATMAN, خانم لمپرت, هایدی, brnudi, ژنرال, ماهی گیر, پیرمرد, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11432
( 18966 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #8

به نظر من که تیتراژ دوبله ایرانی این کارتون ( چوبین )  از تیتراژ اصلی اش خیلی زیباتره.

اما چرا تیتراژ دوبله اش اینقدر با تیتراژ اصلی اش  تفاوت داره ؟ آیا خودساخته است ؟ اگر اینطور است چرا نوشته های معرفی عوامل سازنده در اون دیده میشه ؟

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۸۹/۹/۶ عصر ۱۱:۴۱
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : fery55, الیشا, هایدی, باربوسا
واترلو آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #9

۱۳۸۹/۹/۱۴ عصر ۰۷:۰۱
تشکر شده توسط : اسکورپان شیردل, سم اسپید, پدرام, Kassandra, سروان رنو, رزا, بانو, ژان والژان, fery55, Papillon, الیشا, دلشدگان, پیرمرد, هایدی, باربوسا
پدرام آفلاین
دوستدار دوبله ایران
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۹/۲۶
اعتبار: 29

تشکرها : 1695
( 1406 تشکر در 77 ارسال )
شماره ارسال: #10
Star RE: تیتراژ برنامه های تلویزیونی ، سینمایی ، سریال و کارتون

دانلود تیتراژ ابتدایی برنامه کودک با لینک مستقیم 

لینک اول: کیفیت بالا       فرمت: avi        سایز فایل: (9.64 MB)

لینک دوم: کیفیت پایین     فرمت: 3gp        سایز فایل: (1.28 MB)

روزگار دو روز است ، روزی به سود تو و روزی به زيان تو
۱۳۸۹/۱۰/۱۶ عصر ۱۲:۱۹
تشکر شده توسط : بانو, سم اسپید, بهزاد ستوده, اسکورپان شیردل, رزا, سروان رنو, ژان والژان, fery55, Lino Ventura, الیور, اهو, الیشا, مگی گربه, Papillon, دلشدگان, BATMAN, پیرمرد, هایدی, brnudi, Kathy Day, Kurt Steiner, شارینگهام, باربوسا
منصور آفلاین
آخرین تلالو شفق
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۱۷
اعتبار: 77

تشکرها : 395
( 8061 تشکر در 307 ارسال )
شماره ارسال: #11

این گفتار مبحث فوق العاده ای است که متاسفانه دوستان استقبال نکرده اند. یکی از علل نداشتن یک تیتراژ (یا همان عنوان بندی) در سینمای ایران عدم خلاقیت نیست بلکه بی اعتقادی کارگردانان ما به ساخت یک عنوان بندی مناسب فیلم است. در 99 درصد فیلمهای ایرانی نوشته های ابتدایی فیلم بشکلی معمول (یا روی زمینه ای سیاه و یا سفید و یا رنگی و یا روی تصویری ثابت از یک دیوار یا سیم خاردار یا امثالهم و یا در نوآورترین شکل ممکن روی دقایق اولیه فیلم) حک میشود. همین. کارگردان اگر خوش ذوق باشد این نوشته ها را با خط نستعلیق یا شکسته نستعلیق درج میکند و اگر نباشد با همان فونت اریال یا خرچنگ قورباقه دیگری به فیلمش اضافه میکند. گاهی بین نوشته ها تصاویر مونتاژ میشود و با قطع و وصل صدا و تصویر به زعم کارگردان یک خلاقیت جدید به عنوان بندی سروشکل میدهد... این خلاصه کل مفهوم عنوان بندی در سینما و تلویزیون ایران است که جای تاسف و تاثر دارد برای سینمای ما و عشاق سینمای ما.

هفتاد سال قبل در اواخر دهه 40 و اوایل دهه 50 میلادی شخص بنام سائول باس شیوه جدیدی در تیتراژ پایه گذاری کرد که این صنعت را در سینما متحول کرد. وی با بهره گیری از مضمون فیلم، ترکیبی از گرافیک ، عکاسی ، کارتون و ... تصوایری ساخت و به ابتدای فیلمها اضافه کرد که دیدن نام دست اندرکاران را هم جذابتر کند هم مفاهیم فیلم را با زبانی خاموش به بیننده انتقال دهد. یکی از بهترین تیتراژها (از نظر من)عنوان بندی فیلم مرد سوم کارول رید بود که صدای کشیده و رها شدن سیمها با تلفیق خاصی از موسیقی آنتون کاراس  ساخته شد و مفهوم صحنه آن بود که وقتی به یک انسان (همچون آن سیم) فشار (اجتماعی) وارد شود عکس العمل آن در یک فریاد (صدای سیم) یا عکس العملی دیگر نمود می یابد. یک ایده فوق العاده... در اروپا هم کسانی چون هانس دونر و اریک سوکول و رودی بوهم کارهای خلاقانه ای ارائه دادند که در تاریخ سینما و روی نگاتیوها ثبت است... وقتی پکین پا خود در عنوان بندی گروه وحشی (این گروه خشن) تعدادی عقرب را نشان داد که بین دسته مورچگان گرفتار آمده اند و در نهایت هم مورچگان و هم عقربها بدست بچه ها به آتش کشیده میشوند در واقع کل فیلم را پکین پا در همان چند ثانیه تعریف کرد. چون عقربها در واقع همان گروه کهنه کار و کارکشته ی پایک بیشاب(ویلیام هولدن) اند که در انتهای فیلم در دام مورچگان ژنرال ماپاچه گرفتار می شوند و ما شنیده ایم وقتی عقرب درد بکشد(که آنجابا گاز مورچه میکشد) خود را نیش میزند تا بمیرد و از درد رهائی یابد(دقیقا همان انتحاری که گروه پایک به آن دست میزنند و 4 نفره به جنگ سیصد نفر میروند و این 300000تیری که در 10 دقیقه انتهائی فیلم شلیک میشود (به نقل از منابع معتبر که شلیکهای این فیلم را از کل تیرهای استفاده شده در جنگ مکزیک بیشتر میدانند) یادآور تمام گازها و نیشهائی است که عقربها و مورچه ها در ابتدای فیلم به هم نثار کرده اند و از همه مهمتر وقتی بچه ها به قائله نیش و گاز و جدال پایان میدهند و همه را به آتش می کشند یادآور تیر آخر فیلم است که از طرف یک کودک به آخرین بازمانده فیلم (بیشاب) شلیک میشود و طومار همه را در هم می پیچد... یک شاهکار فوق تصور در خلق یک عنوان بندی که با تصویر ویلیام هولدن وقتی در بانک به دوستش می غرد"هرکی جم خورد بکشش" و درج نام سام پکین پا بعنوان کارگردان تثبیت میشود پایان میگیرد. نام پکین پا با این انطباق این کلام یعنی : خشونت . یعنی این فیلم فیلمی به غایت خشن. اما خشونتی که هنر را بطرزی خارق العاده بکار میگیرد تا بیننده از خود بیخود شود (3600 کات در طول نزدیک به 140 دقیقه فیلم که هنوز که هنوز است رکورددار قطع نما در تاریخ سینماست و اکشن ترین فیلمها هنوز از مرز 3000 کات نگذشته اند)

خلاقیتها به همین ختم نمیشد. مثالی میزنیم. در فیلم آسمانخراش جهنمی دو بازیگر بزرگ حضور داشتند: استیو مک کوئین و پل نیومن. دعوا بر سر آن بود که نام کدامیک بالاتر از دیگری در عنوان بندی فیلم نوشته شود. کسی به نتیجه نرسید. وقتی کارگردان پیشنها داد هردو جدا از هم در یک ردیف افقی نوشته شود مک کوئین داد زد : مک کوئین باید سمت راست نوشته شود و نیومن به نشانه اعتراض ساکت و آرام نگاه کرد... کسی نمیدانست چه باید کرد... یکی از عوامل پس از مدتها بحث و جدل پیشنهاد جالبی داد که به تمام دعواها خاتمه داد : اسم یکی را را سمت راست می نویسیم اسم دومی را سمت چپ اما بالاتر از نفر سمت راست. در سمت راست بودن یک امتیاز و بالا بودن برای جبران طرف چپ بودن یک امتیاز...

اما در ایران گاهی کارگردان بر خلاف داستان فیلم شنا میکند. راه دور نمی رویم. قهوه تلخ را ببینید و ارتباط عنوان بندی سریال و ارتباط شعر آقای کارگردان را با موضوع سریال مشخص کنید. حبیبم اگر خوابه طبیبم رو میخوام ... این شعر یک شعر عاشقانه است. اگرچه در فیلم از عشق هم خبری هست اما موضوع کلی فیلم عشق نیست، فلاکت شاه است و درباریان و هدر رفتن امور... 4 تا عکس و نوشته و یک موزیک و یک آواز ... همانی که ابتدای سخن عرض شد. وقتی کیارستمی عنوان بندی قیصر را ساخت بنظرم یک نوآوری در تاریخ سینمای ایران شکل گرفت که با عنوانبندی گوزنها 2 قدم به جلوتر رفت (تصویر سیم خاردار و آواز گنجشکک اشی مشی... سیم خاردار نشانه حصار... هم به دور قدرت به نوعی و هم به دور سید به نوعی دیگر ... و آوازی کودکانه که از روح لطف ایندو- در عین خشونت و فلاکت- می گفت )...

این یک مقدمه خیلی خیلی کوتاه بود تا دوستان با این تاپیک بیشتر مانوس شوند و در کنار آپلود تیتراژ یک فیلم ابعاد ارتباط آنرا با فیلم در چند خط بنویسند تا دیگر دوستان نیز از آن بهره گیرند

۱۳۸۹/۱۲/۴ صبح ۱۱:۳۴
تشکر شده توسط : پایک بیشاپ, seyed, سروان رنو, دن ویتو کورلئونه, بانو, ژان والژان, Classic, اسکورپان شیردل, سم اسپید, الیور, دلشدگان, roolplack, دزیره, Papillon, الیشا, رابرت میچم, دنی براسکو, مگی گربه, جو گیلیس, اکتورز, BATMAN, هایدی, ژنرال, پیرمرد, باربوسا
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۱۰
اعتبار: 53

تشکرها : 1834
( 10943 تشکر در 271 ارسال )
شماره ارسال: #12

سلام بر همه دوستان ...

با اجازه بزرگان و بزرگواران کافه .

دوست عزیزی در انجمن پرشین تولز که خاستگاه خیلی از دوستان همین کافه هم بوده آستین بالا زدن و به نظرم فعالیت جالبی رو در مورد شناسایی و بررسی کارتون ها و برنامه های کودک که در دهه پنجاه  از تلوزیون پخش می شده شروع کردن با عنوان :

بچه‌هاي پريروز (معرفي كارتون‌ها و برنامه‌هاي تلويزيوني خاطره‌انگيز كودكان قبل از 57)

از عموم دوستانی که به این موضوع علاقمند هستند دعوت می کنم به تاپیک ارزشمند ایشون با این نشانی سری بزنند ...

http://forum.persiantools.com/t191544-page3.html

فکر می کنم از دل اون برنامه ها بشه بحث های جالبی رو هم در کافه  شاهد بود ...

یا حق ...

من با این حرفی که می زنید کاملا مخالفم . ولی حاضرم جانم را بدهم تا شما حق داشته باشید این حرف را بزنید ... ولتر
۱۳۹۰/۲/۱۷ صبح ۱۲:۳۷
تشکر شده توسط : همشهری_میثاق, ژان والژان, الیشا, posal2201, Papillon, دنی براسکو, دلشدگان, بهزاد ستوده, حمید هامون, بانو, هایدی, Kurt Steiner, شارینگهام, پیرمرد, باربوسا
دنی براسکو آفلاین
سناریست

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۱۰/۲۰
اعتبار: 4

تشکرها : 503
( 300 تشکر در 16 ارسال )
شماره ارسال: #13

تيتراژ زيبا و گوياي فيلم هزار دستان

آماده كردن ابزارهاي خوشنويسي، قلم، دوات، گذر زمان، تيك تاك ساعت، آماده شدن نويسنده ،عينك، تصوير در حال نوشتن واژه هزار دستان ،گلوله، صداي تير، قطره خون، اولين قاب عكس ( رضا تفنگچي)  صداي شكستن شيشه ي قاب عكس، قطرات خون،تصوير شخصيتها در قاب شكسته ،جاري شدن خون از قلم.

اين تصاوير گوياي فضاي داستاني سريال هست . فضاي قتل، خونريزي، توطعه ،دسيسه، ترور و آميخته شدن با هنر كه گوياي شخصيت اصلي سرياله (رضا تفنگچي، رضاخوشنويسشخصيتي آرام و هنرمند گرفتار در دسيسه و ترور)

و در ادامه تصوير بلبل، موسيقي پيش در آمد اصفهان و اسامي عوامل سريال و ....

تيتراژ زيبا ، بجا و گوياي سريال كمك خواهد كرد به جذب و دنبال كردن سريال از سوي مخاطب براي رسيدن به جواب سوالاتي كه تصاوير ابتدايي تيتراژ با هوشمندي در ذهن ايجاد ميكنه.

دانلود تيتراژ ابتدايي

http://www.4shared.com/video/jCOFjqqU/___.html

00

درد من حصار برکه نیست ... درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان نمی رسد
۱۳۹۱/۱/۲۲ عصر ۰۱:۲۶
تشکر شده توسط : زاپاتا, پایک بیشاپ, اتان ادواردز, Papillon, ojahed007, شرلوك, ژان والژان, اسکارلت اُهارا, سروان رنو, بانو, حمید هامون, پیرمرد, هایدی, Kurt Steiner, باربوسا
نانگیولا آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۲/۶
اعتبار: 25

تشکرها : 1220
( 1902 تشکر در 231 ارسال )
شماره ارسال: #14

با سلام خدمت شما دوستان،
در مورد کارتون باید بگم که تا به امروز صحت اطلاعات و اسم این کارتون در هاله ای از ابهام قرار دارد.

من تیتراژ اول این کارتون رو می خواهم.

در سایت های متفاوت ادعا کردند که این هست مشخصات این کارتون در حالی که هیچکس یک قسمتی از اونو در جایی نگذاشته است.

---------------------------
اسم Den kato gluharche
و یا Day Like a Dandelion
سال ساخت ۱۹۸۱
آهنگسازRaicho Liubenov
کشور سازنده بلغارستان
--------------------------------
خوب گام اول اینکه Den kato gluharche چیزی نیست که ما دنبالش میگردیم. چون Den kato gluharche یک داستان خانوادگی متشکل از یک زن و شوهر و یک بچه داره که بی کلام هم نیست.

این عکس هم به شما کمک می کند تا کارتون رو به یاد بیاورید.

Posted Image

پس این مشخصاتی که سایتهای فارسی زبان نوشته اند اشتباه می باشد.

امیدوارم که بتوانید این گره کور را باز کنید.

با تشکر
فعلا بای.

زجر کشیده ! تو آنگاه به کمال رسیده ای که بیداری در خطاب و سخن گفتنت جلوه کند . جبران خلیل جبران
۱۳۹۱/۲/۱۸ صبح ۰۷:۰۴
تشکر شده توسط : ژان والژان, سروان رنو, هایدی, Kurt Steiner, باربوسا
بهزاد ستوده آفلاین
متولد اصفهان

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۶/۶
اعتبار: 39

تشکرها : 2215
( 5890 تشکر در 536 ارسال )
شماره ارسال: #15

(۱۳۹۰/۲/۱۷ صبح ۱۲:۳۷)دن ویتو کورلئونه نوشته شده:  

سلام بر همه دوستان ...

دوست عزیزی در انجمن پرشین تولز که خاستگاه خیلی از دوستان همین کافه هم بوده آستین بالا زدن و به نظرم فعالیت جالبی رو در مورد شناسایی و بررسی کارتون ها و برنامه های کودک که در دهه پنجاه  از تلوزیون پخش می شده شروع کردن با عنوان :

بچه‌هاي پريروز (معرفي كارتون‌ها و برنامه‌هاي تلويزيوني خاطره‌انگيز كودكان قبل از 57)

از عموم دوستانی که به این موضوع علاقمند هستند دعوت می کنم به تاپیک ارزشمند ایشون با این نشانی سری بزنند ...

یا حق ...

برای اولین بار در دنیای مجازی  سایت انجمن گویندگان یک تاپیک کارتون های ماندگار  دوران کودکی داشت که ابتدا به ساکن ایجاد شد و عمده مطالبش از اینجانب بود. چند سال پیش مثل الان برنامه ها و کارتون های قدیمی در دسترس همه نبود و ما به مدد حافظه  و خاطراتمون مطلب می نوشتیم.

همین تاپیک ساده بعدها توسط افراد مختلف کپی برداری شد. حتی گاهی عمدا یک اشتباه را تصحیح نمی کردم تا امضا باشد و تا امروز که در خدمت دوستان هستیم این روند ادامه دارد  . البته امروز دوستان مطلع و آگاهی داریم که باعث افتخار من هستند  برنامه بچه های دیروز ورِژن تصویری همین مطالب ما بود و خیلی هم طرفدار دارد.

هر جا سخن از دوبله است نام "بهزاد ستوده "میدرخشد
۱۳۹۱/۲/۱۸ عصر ۰۵:۲۸
تشکر شده توسط : دنی براسکو, سروان رنو, BATMAN, زرد ابری, پیرمرد, هایدی, ژان والژان, Kurt Steiner, باربوسا
عمر مختار آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۶/۱۹
اعتبار: 0

تشکرها : 15
( 28 تشکر در 2 ارسال )
شماره ارسال: #16

سلام دوستان با ذوق کافه کلاسیک

با خودم که تنها میشم آهنگ مرغ سحر رو زمزمه میکنم ؛ اما نه هر مرغ سحری رو ؛ بهترینش  از نظر من

اونی بود که"انتهای این خانه دور است" خونده شد. لطفا اگه کسی اون رو توی آرشیو اش داره ،برام

ارسال کنه. 

تشکر.

بچه ها سلام صبحتان بخیر درس امروز فعل مجهول است
۱۳۹۲/۱۱/۵ عصر ۱۰:۰۵
تشکر شده توسط : بانو, BATMAN, هایدی, ژان والژان, پیرمرد, باربوسا
آرام آفلاین
نگاهی بر فراز دریا
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۷/۲۸
اعتبار: 14

تشکرها : 232
( 761 تشکر در 78 ارسال )
شماره ارسال: #17

سلام

چه خوب بود یه تاپیک جداگانه داشته باشیم و در اون آهنگ کارتون های قدیمی رو با" کیفیت بالا " جمع آوری کنیم و قرار بدیم

فعلا همین جا به مرور مواردی که دارم را قرار میدم

---------------------------------------------------------------------------------------------------

اهنگ تیتراژ کارتون مهاجران به صورت کامل پخش شده از تلوزیون

بالاترین کیفیت موجود 128kbps بود

تیتراژ این کارتون حس و حال خاصی به ادم میده و ادمو به حال و هوای کودکی میبره یکی از بی نظیرترین تیتراژهای کارتون

http://www.mediafire.com/download/8da2k6...http://www.mediafire.com/download/8da2k6q9mw0ltff/Mohajeran_1

---------------------------------------------------------------------------------------------------

اهنگ تیتراژ کارتون بابا لنگ دراز بیکلام

با کیفیت 192kbps

اهنگ این کارتون هم خیلی زیباست

http://www.mediafire.com/download/ijqd8d...http://www.mediafire.com/download/ijqd8d1bxssoudg/Baba_Leng_Deraz_1

اهنگ تیتراژ کارتون ماجراهای مارکو پولو

با کیفیت 192kbps

تیتراژ این کارتون حس غم انگیز تنهایی به ادم میده شمارو نمیدونم ولی من عاشق این اهنگم

http://www.mediafire.com/download/n64sbe...http://www.mediafire.com/download/n64sbess9pkbxlx/Marko_Polo_1

۱۳۹۳/۹/۳۰ عصر ۰۷:۵۹
تشکر شده توسط : اسپونز, پیرمرد, BATMAN, پرشیا, زرد ابری, زینال بندری, خانم لمپرت, Kurt Steiner, زاپاتا, هایدی, مگی گربه, ژان والژان, brnudi, Kathy Day, باربوسا
آرام آفلاین
نگاهی بر فراز دریا
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۷/۲۸
اعتبار: 14

تشکرها : 232
( 761 تشکر در 78 ارسال )
شماره ارسال: #18

آهنگ تیتراژ پایانی کارتون نیک و نیکو

تیتراژ این کارتون هم از اون خاطره های به یاد موندنیه

با کیفیت 192kbps

http://www.mediafire.com/download/y4z1ka...http://www.mediafire.com/download/y4z1kaeh9z9ev8y/Nik_Niko_END_1

========================================================

آهنگ تیتراژ ابتدایی کارتون زنان کوچک

با کیفیت 192kbps

این تیتراژ برای من فوق العاده خاطره انگیزه.. شور و هیجان خاصی توی این آهنگ هست

http://www.mediafire.com/download/xsro5n...http://www.mediafire.com/download/xsro5nex3i2s590/The_Little_Flying_Bears_Ending_Zanane_

-------------------------------------------------------------------------------

اهنگ تیتراژ کارتون حنا دختری در مزرعه

با کیفیت 320kbps

این کارتون جز کارتون هایی بود که تیتراژ خیلی قشنگی داشت

http://www.mediafire.com/download/ok27ly...http://www.mediafire.com/download/ok27lyee9p8z5u5/Hana_3

۱۳۹۳/۹/۳۰ عصر ۰۸:۱۶
تشکر شده توسط : پیرمرد, BATMAN, پرشیا, زرد ابری, زینال بندری, خانم لمپرت, هایدی, مگی گربه, ژان والژان, Kathy Day, Kurt Steiner, باربوسا
زرد ابری آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۲/۳۰
اعتبار: 68

تشکرها : 10271
( 8710 تشکر در 516 ارسال )
شماره ارسال: #19

(۱۳۹۱/۲/۱۸ عصر ۰۵:۲۸)بهزاد ستوده نوشته شده:  

(۱۳۹۰/۲/۱۷ صبح ۱۲:۳۷)دن ویتو کورلئونه نوشته شده:  

سلام بر همه دوستان ...

یا حق ...

برای اولین بار در دنیای مجازی  سایت انجمن گویندگان یک تاپیک کارتون های ماندگار  دوران کودکی داشت که ابتدا به ساکن ایجاد شد و عمده مطالبش از اینجانب بود. چند سال پیش مثل الان برنامه ها و کارتون های قدیمی در دسترس همه نبود و ما به مدد حافظه  و خاطراتمون مطلب می نوشتیم.

همین تاپیک ساده بعدها توسط افراد مختلف کپی برداری شد. حتی گاهی عمدا یک اشتباه را تصحیح نمی کردم تا امضا باشد و تا امروز که در خدمت دوستان هستیم این روند ادامه دارد  . البته امروز دوستان مطلع و آگاهی داریم که باعث افتخار من هستند  برنامه بچه های دیروز ورِژن تصویری همین مطالب ما بود و خیلی هم طرفدار دارد.

با درود

بنده با صحبت های جناب بهزاد کاملا موافقم.برای پیدا کردن کارتون های کودکی همه سایت ها رو جستجو میکردم ولی اولین و تنها ترین و کامل ترین و جامع ترین سایت اینترنتی همین کافه کلاسیک بود. البته همانطور ک هیچ انسانی کامل نیست هیچ مخلوق انسانی هم کامل نیست. جدا از عضویت دشوار  و گذر از هفت خان رستم ک در نظر اول غیر منصفانه ب نظر میرسد ولی  برای انتخاب بهترین هاست ک توسط غربالگر معروف جناب سروان رنوی عزیز انجام میشود و البته تبلیغات ن چندان کافی  که  این دومی را امیدوارم مدیریت کافه مورد نظر قرار دهد. ب جرات میتوان گفت ک کافه کلاسیک بهترین سایت اطلاعاتی در مورد برنامه های قدیمی است.محیطی دوستانه و یک دانشگاه واقعی برای علاقمندان .

از لینک زیر دانلود کنید

http://s5.picofile.com/file/8158751992/bahar.mp4.html

چرا خدایی را نپرستم که مرا آفریده است و بازگشت همه به سوی اوست؟ (آیه 22 ، سوره یس)
۱۳۹۳/۱۰/۱ صبح ۱۲:۰۳
تشکر شده توسط : زینال بندری, فیلیپ ژربیه, BATMAN, پیرمرد, خانم لمپرت, Kurt Steiner, زاپاتا, آرام, مگی گربه, هایدی, دهقان فداکار, ژان والژان, brnudi, باربوسا
زرد ابری آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۲/۳۰
اعتبار: 68

تشکرها : 10271
( 8710 تشکر در 516 ارسال )
شماره ارسال: #20

چرا خدایی را نپرستم که مرا آفریده است و بازگشت همه به سوی اوست؟ (آیه 22 ، سوره یس)
۱۳۹۳/۱۰/۱ عصر ۱۱:۰۴
تشکر شده توسط : زینال بندری, BATMAN, پیرمرد, Kurt Steiner, آرام, هایدی, دهقان فداکار, ژان والژان, brnudi, آدمیرال گلوبال, ماهی گیر, کاپیتان باگواش, پطرکبیر, باربوسا
ارسال پاسخ