[-]
جعبه پيام
» <اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ> درگذشت استاد صادق عبداللهی نویسنده پیشکسوت رادیو تسلیت
» <کاپیتان اسکای> اسطقس معرب واژه یونانی Stoixeion به معنای عنصر، عناصر چهارگانه : آب ، خاک ، باد و آتش . 2 - استخوان بندی هر چیز. ج . اسطقسات .-فرهنگ فارسی معین
» <کاپیتان اسکای> درود والامقام، سروان ارجمند، سکانس هایی که در دوران قدیم نگاه مرا به زندگی عوض کردند.
» <سروان رنو> به به ! ... به قول مرحوم شفیع , عجب سکانس های اوسّـو قُرص داری انتخاب کردی کاپیتان ...[تصویر: m0619.gif]
» <کاپیتان اسکای> سکانسی از فیلم بانوی زیبای من (My fair lady) کارگردان: جرج کیوکر https://www.aparat.com/v/jzAZN
» <سگارو> فراموش کردم بگم در فرهنگ عامیانه مرحوم جمالزاده این عبارت در لحن عوام بصورت "اس و قس" نوشته شده. در فرهنگ مرحوم شفیع رو نمی دونم!
» <کاپیتان اسکای> سکانسی زیبا و تاثیرگذار از فیلم سینمایی شبکه اثر ماندگار سیدنی لومت https://www.aparat.com/v/juTdE
» <منصور> اوسّو قُرص دار=اوسّو...دار (استخوان دار) + قُرص یا قُرس (در زبان ترکی:محکم.که در فارسی هم کاربرد دارد).من حرف ر رو که شفیع با اون صدای بلندش ادا میکرد به وضوح می شنیدم
» <شارینگهام> چه جالب!در کارتون "بسته سخنگو" اون قورباغه داشت به رییس کاکاتریس ها می گفت:اسطوخودوس!
» <سگارو> خدمت دوستان عارضم که "‌اسطقس" در زبان یونانی به معنی رکن و اصل هر چیز می باشد. در لغت نامه دهخدا آمده: در تداول عامه اسطقس داشتن به معنی محکم ، قوی و استوار بودنه.
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 2 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست ها و نیازمندی ها
نویسنده پیام
ژنرال آنلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۵/۲۵
اعتبار: 0

تشکرها : 336
( 3 تشکر در 3 ارسال )
شماره ارسال: #161
RE: درخواست ها و نیازمندی ها

سلام دوستان .لطفا آدرس سایت یا لینک فیلمهای دوبله شده داستان فیلادلفیاوخواب بزرگ رو اگه ممکنه در اختیار من بگذارید.ارادتمندتان ژنرال

۱۳۹۷/۵/۹ صبح ۰۷:۰۱
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
Hammilton آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱/۲۶
اعتبار: 4

تشکرها : 21
( 37 تشکر در 8 ارسال )
شماره ارسال: #162
RE: درخواست ها و نیازمندی ها

با سلام خدمت کاربران عزیز

خواهشمندم اگه دوستان در مورد تهیه این عناوین با دوبله فارسی قدیمی اطلاعاتی دارند دریغ نفرمایند قبلا از توجه دوستان کمال امتنان و تشکر را دارم:

قتل تروتسکی ( آلن دلون)

کسوف (آلن دلون)

دختر روی موتور سیکلت ( آلن دلون)

تهران 43(آلن دلون)

آقای کلاین(آلن دلون)

نغمه های زیرزمینی یا موجی از اسکناس(آلن دلون) با دوبله خسروشاهی

ده دقیقه به نیمه شب(چارلز برانسون)

دراکولا از گور برمیخیزد( در ایران به نام انتقام دراکولا): کریستوفر لی

خونخواران شب (the satanic Rites of Dracula) کریستوفر لی-پیتر کوشینگ

نیروی 10 از ناوارون(هریسون فورد-رابرت شاو) 1978

تماس استاد (کرک داگلاس-جولیانو جما) 1972

البته در مورد دوبله بودن آقای کلاین و ده دقیقه به نیمه شب تردید دارم......با سپاس

برای آمدن به چشم نقاش باید در چشم انداز بود
۱۳۹۷/۶/۳۱ عصر ۱۰:۴۸
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
ارسال پاسخ