[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 14 رای - 4.57 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه های دهه 60
نویسنده پیام
آناکین اسکای واکر آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱۰/۴
اعتبار: 12

تشکرها : 184
( 979 تشکر در 146 ارسال )
شماره ارسال: #511
[split] برنامه کودکهای خاطره انگیز دهه شصتیها

2 سال پیش فرصتی دست داد تا کتاب " خدایان تشنه اند " نوشته " آناتول فرانس " را مطالعه کنم. جهت اطلاع دوستانی که این کتاب را مطالعه نکرده اند، عرض می کنم که این رمان، داستان جوان آرمانگرایی را در دوران " انقلاب کبیر فرانسه " روایت می کند که به تدریج از کسوت یک شهروند معمولی به هیات یک عنصر رادیکال در میاید. عنوان کتاب نیز از نقل قولی که منسوب به " کاهنان قوم مایا " است، اقتباس شده است.

کاهنان مایایی جهت خشنودی خدایان مایا، انسان قربانی می کردند و دلیل آن را نیز تشنگی خدایان به خون انسان عنوان می کردند و آنقدر این عمل را انجام می دادند تا تشنگی خدایان رفع گردد!

در لابلای صفحات کتاب و در میانه داستان از قول یکی از شخصیت های فرعی کتاب عنوان شد که : اتفاقات عجیبی رخ داده است، حتی در جنگل های ... " دووال پا " دیده اند. 

برایم جالب بود که " دووال پا " چیست و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موجود دست به دامن گوگل شدم، ولی انتظار اینکه این کلمه و این جستجو من را به یکی از خاطرات نا خوشایند از یکی از دیده هایم در دهه شصت برساند، نداشتم.

شاید این حس برای دوستان " کافه کلاسیک " آشنا باشد که در دوران کودکی و یا نوجوانی، فیلمی را تماشا کرده باشند و این فیلم در آن مقطع اثر روانی ناخوشایندی را حداقل برای مدتی روی آنها گذاشته است. ( این موضوع پتانسیل اختصاص یک تاپیک را دارد )

به خوبی به خاطر دارم یکی از زمانهایی که با دیدن یک برنامه تا مدتی حس بدی داشتم و به هیچ عنوان دوست نداشتم جای شخصیت اصلی ماجرا باشم، زمانی بود که یکی از قسمت های کارتون " سندباد " پخش شد. در این قسمت " سندباد " به پیرمردی بر می خورد که به دلیل ناتوانی، از او می خواهد که او را کول کند و به جایی برساند و وقتی سندباد او را بر پشت خود سوار می کند، پیرمرد دیگر پایین نمی آید! رفتار پیرمرد و اندام او و صدای دوبله شده او، مانند یک عنصر آسیب زننده که آسیب زیادی را در لحظه ایجاد نمی کند ولی در طولانی مدت تاثیر عمیقی می گذارد، در من اثر گذاشت.

" پیرمرد " این قسمت از سندباد دقیقا همان " دووال پا " ست که گفته می شود یک موجود افسانه ای و خیالیست. ( البته تفاسیری نیز دال بر اینکه  " دووال پا " یک مفهوم فلسفی و انسان شناختی است مبتنی بر افراد سودجو و طفیلی مسلک در جوامع انسانی. البته شاید بانو " هانا اشمیت " با توجه به زمینه مطالعاتی بهتر بتوانند این امر را تایید یا رد کنند. )

جالب اینکه منابع تاریخی نه تنها " دووال پا " را موجودی افسانه ای نمی داند، بلکه بر واقعی بودن این موجود تاکید دارد.

در ویکی پدیا درباره این موجود می خوانیم :

دَوال‌پا یکی از موجودات خیالی در افسانه‌ها و داستان‌های ایرانی است که بالاتنه انسان دارد و پاهایش مانند تسمه دراز و پیچنده‌اند. دوال‌پا در زبان فارسی مصداق آدم‌های سمجی است که به هر دلیل به حق یا ناحق به جایی با کسی می‌چسبند و آن‌جا را رها نمی‌کنند چنان‌که هنگامی بچه‌ای سماجت کند و به مادر اصرار ورزد مادر به او گوید: «چرا مثل دوال‌پا به من چسبیده‌ای.»

در افسانه‌ها راه چاره رهایی از دست دوال‌پا مست کردن او دانسته شده‌است.

دوال‌پا در افسانه‌های ایرانی این‌گونه توصیف شده: «موجود به ظاهر بدبخت و ذلیل و زبونی است که به راه مردمان نشیند و نوحه و گریه آن‌چنان سر دهد که دل سنگ به ناتوانی او رحم آورد. چون گذرنده‌ای بر او بگذرد و از او سبب اندوه بپرسد گوید: بیمارم و کسی نیست مرا به خانه‌ام که در این نزدیکی است برساند. و عابر چون گوید: بیا تو را کمک کنم. دوالپا بر گردهٔ عابر بنشیند و پاهایتسمه‌مانند چهل‌متری خود را که زیر بدن پنهان کرده بود گشوده گرداگرد بدن عابر چنان بپیچد و استوار کند که عابر را تا پایان عمر از دست او خلاصی نباشد.»

دَوال در فارسی به معنی تسمه است.

در کتاب سندباد بحری توصیفی این‌گونه از دوال‌پا دیده می‌شود: «دوال‌پا پیرمردی است که دم جاده نشسته گریه می‌کند و هر رهگذری که می‌رسد به او التماس کرده میگوید مرا کول بگیر از روی نهر آب رد کن. هر کس او را کول بکند یک‌مرتبه سه ذرع پا مانند مار از شکمش درآمده دور آن کس می‌پیچد و با دست‌هایش محکم او را گرفته فرمان می‌دهد: کار بکن بده به من. برای این‌که از شر او آسوده بشوند باید او را مست کرد.»

کتاب عجائب المخلوقات و غرائب المخلوقات محمدبن محمود طوسی (قرن ششم هجری) ضمن نقل حکایتی نام دوال‌پا را به کار می‌برد و آن را گونه‌ای نسناس می‌نامد. البته در لغت‌نامه دهخدا،داستان وامق و عذرا را منبع دیگری هم نقل می‌کند. از آن‌جا به کتاب‌هایی هم‌چون سلیم جواهری و وغ‌وغ ساهاب صادق هدایت راه یافته‌است.

" علی بلوکباشی " در کتاب " دوالک بازی و تحقیقی در مورد واژه دووال " چاپ شده توسط انتشارات " اداره فرهنگ عامه " اسفند 1348، درباره این موجود روایت می کند:

دُوالپا dovalpa يا دوالپا davaipa كه در زبان عامة‌ تهران ُدوآلپا dualpa خوانده مي‌شود موجودي است افسانه‌اي و خيالي كه پاهايي دراز و باريك و نرم و پيچنده همچون دوال چرمين و بالاتنه و چهره‌اي انسان‌گونه دارد. اين آفريدة خيالي در جنگل و بيابان و در كنار رودخانه ( در افسانه‌ها بيشتر در جزيره ) زندگي مي‌كند و با زانو بر زمين مي‌خزد و پاها را مي‌كشد و راه مي‌رود و با دست كار مي‌كند. چنانچه با آدميزاده‌اي روبه‌رو شود خود را چلاق و شل و افليج مي‌نمايد و در‌خواست ياري و كمك مي‌كند. به اين حيله آدميزاده را مي‌فريبد و بر پشت و كولش سوار مي‌شود تا او را از رودخانه بگذراند يا از جنگل و بيابان به خانه‌اش برساند. هنگامي كه آدميزاده را فريفت و بر كولش جهيد و نشست پاهايش را چند دور بر گرد كمر و شكم او مي‌پيچد و تا گاه مرگ بر او مي‌چسبد و با كمك او به هر كجا كه بخواهد مي‌رود و هر چيز كه بخواهد فرمان مي‌دهد تا او فراهم كند و در دهانش بگذارد و تا خود نخورد و ننوشد نخواهد گذاشت مر‌كوبش بخورد و بنوشد. چنانچه آدميزاده برخلاف ميل و علاقة او رفتاري كند كمر او را با پا و گردنش را با دست چنان مي‌فشارد تا خفه شود و بميرد. زكرياي قزويني در‌بارة اين موجود افسانه‌اي در توصيف جزيرة سگساران مي‌نويسد:

جاحظ دوالپا را چنين توضيح داده است: « موجودي افسانه‌اي است ميانه جاندار و رستني » مردم شوشتر اين موجود خيالي را « دوالك پا » مي‌نامند و افسانه‌اي شبيه آنچه كه گذشت در‌باره‌اش نقل مي‌كنند.

در فرهنگنامة ناظم‌الاطبا دوالپا به مرداني بياباني اطلاق شده كه در هندوستان زندگي مي‌كنند و پاهاي باريك و نرم همچون تسمة چرمين دارند و خود را شل وانمود مي‌كنند و مسافرين را مجبور مي‌كنند تا ايشان را به پشت خود سوار و حمل كنند و سرانجام اسباب هلاكت آن بيچارگان مي‌شوند. همچنين دوالپا را مردم باريك ساق و شل ، و غول و مهيب و هر شكل هولناك و هر خيال وهمناكي دانسته است.

دو روايت از افسانة گرفتاري آدميزاده به دست دوالپايان در دو دورة مختلف تاريخي و دور از هم ، يكي در كتاب « قصة حمزه » و ديگري در كتاب « سليم جواهري » نقل شده‌است. واقعة هر دو داستان تقريباً شباهت به يكديگر دارد و در جزيره‌اي اتفاق مي‌افتد و قهرمانان هر دو كتاب مدتي به اسارت دوالپايان مي‌افتند. سرانجام نيز قهرمانان با خوراندن آب انگور به دوالپايان و مست كردن و كشتن آنها از چنگشان رهايي مي‌يابند و آزاد مي‌شوند. مهم اين است كه گويا در روزگاران گذشته نقل افسانة دوالپايان همراه با حوادث و ماجراهاي گونه‌گون داستانهاي عامه ، بر جذابيت و تحرُّك آنها مي‌افزوده و بر خوانندگان و شنوندگانشان تأثيري شگرف و عميق مي‌گذاشته است از اين‌رو مي‌بينيم كه پاره‌اي از داستان‌پردازان به مناسبتي از افسانه دوالپايان در داستانهاي خود چاشني مي‌زده‌اند. در زير دو روايت منقول از افسانه دوالپايان را در « حمزه‌نامه » و « سليم جواهري » خواهيم آورد:

الف- روايت قصة حمزه‌نامه:

« بعد چند روز در جزيره رسيدند ، عمر معدي كرب گفت : يا اميرالمؤمنين حمزه (رض) ، بگو تا لشكرها فرود آيد ، در اين جزيره برويم و تماشا كنيم. امير و عمر معدي كرب و عمر امَّيه با چند پهلوانان فرود آمدند و جُنگهاي ديگر در عقب. امير با پهلوانان بالاي جزيره رفت ، ديد باغي سايه‌وار و درختان ميوه‌دار و حوضهاي چون گلاب سپيدتر از شير و خوشبوتر از عبير بود. آبها بخوردند و گشت مي‌كردند. ناگاه در درختي رسيد ، ديد كه يك پيري بالاي درخت شِسته است. پرسيد : اي مرد پير تو در اين خرابه چه مي‌كني؟ پير بر جست و در گردن امير سوار شد ، پايهاي خود را چون دوال در گردن امير حمزه پيچيد.

اميرالمؤمنين حمزه (رض) و گردان عرب عاجز شدند. عمر امَّيه گفت: اي امير ، اين بلا ما را از عمر معدي رسيده است. امير گفت: ‌حكم خداي تعالي بر اين رفته بود ، عمر معدي چه كند! عمر اميَّه گفت : ‌انصاف از عمر معدي بستان. پس عمر اميَّه دوالپاي خود را گفت كه: اي پيل ، آن يار تو كه … دارد ازو بگو برابر من بدواند بر دوالپا. عمر معدي رفت.‌ آنچه او را عمر اميَّه آموخته بود بگفت. آن دوالپا گفت نيكو باشد. پس هر دو بدوانيدند. عمر اميَّه چون باد مي‌دويد و عمر معدي عقب مي‌ماند. دوالپا عمر معدي را تازيانه‌ها مي‌زد و مي‌گفت: اي فربه ، برابر لاغر دويدن نمي‌تواني ! امير حمزه بر آن حالت مي‌خنديد و عمر اميَّه در آن. – [ در اصل ناخواست ] ديد كه انگورها چكيده است و آبها خود مي‌جوشد. دوالپاي خود را گفت اگر مرا  شِستن دهي قدري از اين ميوه بخورم تا مرا قوت حاصل شود و بسيار بدوم. دوالپاي گفت اين آب خوردني است. عمر گفت: زهي افسوس ، اگر اين آب بخوري پايهاي تو همچو پاي من باشند. دوالپا گفت اول تو بخور ، بعد مرا بده. عمر امَّيه شِست چند خو(؟) بخورد ، بعدِ آن دوالپاي را. زماني دوالپاي مست شد. عمر اميَّه آهسته دوالپا را از گردن خود دور كرد و بگرفت و بگردانيد دوالپا را چنان به زمين زد كه هيچ استخواني او درست نماند. پس بر امير آمد و خنجر بكشيد تا دوالپاي امير را بكشد ، پهلوان گفت : اول ياران را خلاص كن ، آنگاه بر من بيا.

پس عمر امَّيه جمله ياران را خلاص رهانيد ، همه دوالپايان را از گردن ايشان دور كرد ، همه را بكشت و امير نيز دوالپاي خود را بكشت. عمر اميّه گفت : اي جهانگير تا اين زمان چرا نكشتي؟ امير گفت : بسيار خواستم نمي‌توانستم .چون از كشتن دوالپايان فارغ شدند ، در حوض در‌آمدند ، خود را پاك كردند. چند روز در آن جزيره مي‌خوردند و شادمانيها كردند. بعد از آن باز در جُنگها سوار شدند و سوي سر‌انديب راندند »

ب – روايت قصة سليم جواهري:

« به جزيره‌اي رسيده ديدم كه خانه‌ها از گل و چوب ساخته‌اند ، پر از انار و سيب و انگور است. گفتم در اين جزيره مبادا بلايي بر سرم بيايد از دور نگاه كردم شخصي به صفت خواجه‌سرايان با محاسن سفيد به صورت آدميان در زير درختي نشسته ‌است. من شكر كردم كه الحمدالله در ميان آدميان رسيدم و جانب او رفتم و سلام كردم. جواب را باز داد و گفت : اي جوان ، از ميوه خوردن سير شدي؟ گفتم بلي. گفت : پاهاي من درد مي‌كند ، پيرم به صحرا آمدم مرا دوش‌گير و به خانه بر تا نان و گوشت به تو دهم و مي‌دانم از بس كه ميوه خورده‌اي دلت ضعف دارد. من عمود را بر زمين گذاشتم و پشت به جانب او كردم آن بدبخت چون مرغ سبك‌روح بر پشت من سوار شد و پاهاي چون دوالي بر پشت و كمر من پيچيد و مرا راه انداخت. من هر چند حيله كردم كه او را از پشت خود به زير اندازم نتوانستم و هر‌گاه مي‌خواستم بنشينم دوال را چنان فشار مي‌داد كه نزديك بود كمرم بشكند و گوش مرا به دندان مي‌جاويد. ناچار از ترس تن به قضا دادم به درون خانه رفتم غير از ميوه خشك چيز ديگر نديدم. گفت: از اين ميوه‌ها بخور به من هم بده تا بخورم و من قدري خوردم . گويا زهر قاتل بود. به او هم مي‌دادم. آن ظالم بر من سوار بود و مرا به هر جانب مي‌دوانيد و جوالدوزي داشت هر وقت مي‌خواستم بنشينم ، بر پشت گردنم مي‌زد ، نمي‌گذاشت بنشينم و اگر دير به او چيز مي‌دادم ، گوش مرا مي‌جاويد. با خود گفتم بسيار بد شد ميان ميمونها عروسي داشتم و قدر آنها را ندانستم. حال به اين روز مبتلا شدم . به هر حال شكر مي‌كردم تا خدا مرا از چنگ آن ملعون نجات دهد. اگرمي‌خوابيدم او نيز مي‌خوابيد و اگر حديث مي‌گفتم او هم مي‌گفت و پاهاي مرا نجس مي‌كرد و اگر مي‌ايستادم آزارم مي‌كرد و جانم بر لب آمد و اگر كاري كه مي‌كردم كه خوشش نمي‌آمد پا را بر خصيه‌ام بند مي‌كرد ،

چنان مي‌فشرد كه نزديك بود به هلاكت برسم. ناچار با او مي‌ساختم تا آن روز كه روزي در ميان درختان مي‌گرديدم كدويي به نظرم آمد او را برداشتم و تخم او را بيرون آوردم ، قدري انگور چيدم و شيره‌اش را كشيدم و كدو را پر از آب انگور كردم ، در آفتاب گذاشتم. دوالپا پرسيد كه اين را چه خواهي كرد. گفتم مي‌گذارم ترش شود ، بعد از ‌آن مي‌خورم تا قوتَّم زياد شود و نشاط به هم رسانم . گفت : ‌به من هم بده! گفتم اول خود مي‌خورم ، بعد به تو مي‌دهم. چون آب انگور در كدو رسيده شد با خود گفتم اول اندكي خودم مي‌خورم و به او بسيار مي‌دهم تا بيهوش شود ، از پشتم بيفتد. شايد كه از چنگ او خلاص شوم. آن وقت سه چهارنفر دوالپا آمدند كه به دست كار مي‌كردند و به زانو راه مي‌رفتند و پاهاشان را بر زمين مي‌كشيدند. چون به من رسيدند سالار خود را تحيت مي‌دادند كه خوب بارگيري به هم رسانيدي ، من تا شام گرديدم چون شب شد قدري از آن آب انگور نزديك دهان خود بردم ، قدري هم به او دادم. بخورد و گفت : كيفم رسيده. و دست بر پشتم ‌مي‌زد و نشاط مي‌كرد و خصيه مرا مي‌فشرد كه باز بده تا بخورم نشاط من از آن است. آنهاي ديگر نيز التماس مي‌كردند كه به ما هم بده. به ايشان دادم تا تمام از هوش رفتند.

من او را به خانة خودش بردم و قدري ديگر هم به او دادم تا پاهايش سست شد و از پشتم افتاد. عمود را برداشتم و بر كله او زدم و روانه گشتم. مي‌دويدم و بر عقب نگاه مي‌كردم. از قضا چند نفر از دوالپايان را ديدم چون مرا ديدند دعوت به نان و گوشتم مي‌كردند. گفتم نان و گوشت ارزاني شما باشد »

در کارتون " سندباد "  نیز به خاطر دارم که همین اتفاق افتاد و  " سندباد " با خوراندن " آب انگور با نام تجاری ساندیس ! " به " پیرمرد " موفق شد از چنگ او خلاص شود.

درباره اینکه " دووال پا " واقعا وجود داشته است یا خیر نمی توان براحتی قضاوت کرد چه اینکه بسیاری از افسانه ها ریشه در واقعیت دارند. ولی اگر دوستان دیگر اطلاعات بیشتری در این زمینه دارند، خوشحال می شوم آنرا با من تقسیم کنند.

نیرو همراهت باشه
۱۳۹۶/۱/۲۰ عصر ۱۲:۲۱
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : ماهی گیر, سروان رنو, rahgozar_bineshan, مراد بیگ, ال سید, شارینگهام, BATMAN, Classic, زینال بندری, سناتور, منصور, بوچ کسیدی, زرد ابری, مموله, پیرمرد, ادگار فروسه, کلانتر چانس
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
برنامه های دهه 60 - دشمن مردم - ۱۳۸۹/۷/۳۰, صبح ۰۶:۵۶
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۸/۶, عصر ۱۲:۱۲
RE: برنامه های دهه 60 - منصور - ۱۳۸۹/۸/۱۰, عصر ۰۷:۰۴
RE: برنامه های دهه 60 - اسکورپان شیردل - ۱۳۸۹/۸/۱۰, عصر ۰۹:۱۱
RE: برنامه های دهه 60 - منصور - ۱۳۸۹/۸/۲۴, صبح ۰۸:۴۰
RE: برنامه های دهه 60 - بهزاد ستوده - ۱۳۸۹/۸/۶, عصر ۰۸:۲۹
RE: برنامه های دهه 60 - seyed - ۱۳۸۹/۸/۶, عصر ۱۱:۴۸
RE: برنامه های دهه 60 - بهزاد ستوده - ۱۳۸۹/۸/۷, صبح ۰۹:۲۶
RE: برنامه های دهه 60 - منصور - ۱۳۸۹/۸/۷, صبح ۱۲:۵۸
RE: برنامه های دهه 60 - jodiabut - ۱۳۸۹/۸/۹, صبح ۱۲:۳۸
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۸۹/۸/۹, عصر ۰۶:۲۹
RE: برنامه های دهه 60 - پدرام - ۱۳۸۹/۸/۹, عصر ۰۷:۲۳
RE: برنامه های دهه 60 - بهزاد ستوده - ۱۳۸۹/۸/۹, عصر ۱۰:۰۵
RE: برنامه های دهه 60 - سروان رنو - ۱۳۸۹/۸/۹, عصر ۱۰:۵۸
RE: برنامه های دهه 60 - Kassandra - ۱۳۸۹/۸/۱۰, عصر ۱۱:۰۲
RE: برنامه های دهه 60 - منصور - ۱۳۸۹/۸/۱۰, عصر ۱۱:۳۸
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۸۹/۸/۹, عصر ۱۱:۲۹
RE: برنامه های دهه 60 - اسکورپان شیردل - ۱۳۸۹/۸/۱۱, صبح ۰۷:۲۴
RE: برنامه های دهه 60 - منصور - ۱۳۸۹/۸/۱۱, عصر ۰۶:۵۲
RE: برنامه های دهه 60 - پایک بیشاپ - ۱۳۸۹/۸/۱۱, عصر ۰۸:۳۸
RE: برنامه های دهه 60 - واترلو - ۱۳۸۹/۸/۱۲, عصر ۰۷:۰۶
RE: برنامه های دهه 60 - اسکورپان شیردل - ۱۳۸۹/۸/۱۳, صبح ۰۴:۳۲
RE: برنامه های دهه 60 - واترلو - ۱۳۸۹/۸/۱۳, عصر ۰۱:۴۹
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۸/۱۱, عصر ۱۰:۰۰
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۸/۱۲, عصر ۰۷:۴۱
RE: برنامه های دهه 60 - واترلو - ۱۳۸۹/۸/۱۳, عصر ۰۵:۰۲
RE: برنامه های دهه 60 - منصور - ۱۳۸۹/۸/۱۴, صبح ۱۲:۳۰
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۸/۱۴, صبح ۰۱:۱۷
RE: برنامه های دهه 60 - واترلو - ۱۳۸۹/۸/۱۴, صبح ۰۹:۱۹
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۸۹/۸/۱۴, صبح ۰۹:۳۳
RE: برنامه های دهه 60 - Kassandra - ۱۳۸۹/۸/۱۴, عصر ۰۲:۱۷
RE: برنامه های دهه 60 - اسکورپان شیردل - ۱۳۸۹/۸/۱۴, عصر ۱۱:۰۱
RE: برنامه های دهه 60 - سم اسپید - ۱۳۸۹/۸/۱۵, صبح ۰۲:۴۴
RE: برنامه های دهه 60 - siyavash1357 - ۱۳۸۹/۸/۱۵, صبح ۰۷:۱۲
RE: برنامه های دهه 60 - مریم - ۱۳۸۹/۸/۱۵, عصر ۱۲:۴۸
RE: برنامه های دهه 60 - منصور - ۱۳۸۹/۸/۱۵, صبح ۱۱:۲۳
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۸۹/۸/۱۵, عصر ۰۸:۲۲
RE: برنامه های دهه 60 - Kassandra - ۱۳۸۹/۸/۱۵, عصر ۰۹:۱۱
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۸/۱۶, صبح ۱۰:۲۷
RE: برنامه های دهه 60 - سروان رنو - ۱۳۸۹/۸/۱۶, عصر ۱۱:۱۵
RE: برنامه های دهه 60 - Kassandra - ۱۳۸۹/۸/۱۶, عصر ۱۱:۴۱
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۸۹/۸/۱۷, عصر ۰۹:۳۰
RE: برنامه های دهه 60 - Kassandra - ۱۳۸۹/۸/۱۸, صبح ۱۲:۱۶
RE: برنامه های دهه 60 - اسکورپان شیردل - ۱۳۸۹/۸/۱۸, صبح ۰۶:۱۷
RE: برنامه های دهه 60 - پدرام - ۱۳۸۹/۸/۱۸, صبح ۰۷:۳۲
RE: برنامه های دهه 60 - منصور - ۱۳۸۹/۸/۱۸, صبح ۰۸:۰۵
RE: برنامه های دهه 60 - اسکورپان شیردل - ۱۳۸۹/۸/۱۸, صبح ۰۸:۴۷
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۸/۱۸, عصر ۰۵:۰۲
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۸۹/۸/۱۸, عصر ۱۰:۳۴
RE: برنامه های دهه 60 - Kassandra - ۱۳۸۹/۸/۱۸, عصر ۱۰:۳۵
RE: برنامه های دهه 60 - منصور - ۱۳۸۹/۸/۱۹, صبح ۰۷:۵۶
RE: برنامه های دهه 60 - بهزاد ستوده - ۱۳۸۹/۸/۱۸, عصر ۱۰:۴۲
RE: برنامه های دهه 60 - john doe - ۱۳۸۹/۸/۱۸, عصر ۱۱:۵۳
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۸/۱۹, صبح ۱۲:۱۶
RE: برنامه های دهه 60 - اسکورپان شیردل - ۱۳۸۹/۸/۱۹, صبح ۰۸:۳۳
RE: برنامه های دهه 60 - بهزاد ستوده - ۱۳۸۹/۸/۱۹, صبح ۰۹:۱۰
RE: برنامه های دهه 60 - اسکورپان شیردل - ۱۳۸۹/۸/۱۹, صبح ۰۹:۲۵
RE: برنامه های دهه 60 - بهزاد ستوده - ۱۳۸۹/۸/۱۹, عصر ۰۲:۲۶
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۸/۱۹, عصر ۰۲:۵۳
RE: برنامه های دهه 60 - سروان رنو - ۱۳۸۹/۸/۱۹, عصر ۱۱:۳۴
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۸/۲۰, عصر ۱۰:۱۲
RE: برنامه های دهه 60 - بهزاد ستوده - ۱۳۸۹/۸/۲۰, عصر ۱۱:۱۹
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۸/۲۰, عصر ۱۱:۲۵
RE: برنامه های دهه 60 - اسکورپان شیردل - ۱۳۸۹/۸/۲۰, عصر ۱۱:۵۱
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۸/۲۱, عصر ۰۲:۱۶
RE: برنامه های دهه 60 - اسکورپان شیردل - ۱۳۸۹/۸/۲۳, صبح ۰۶:۵۴
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۸/۲۳, صبح ۱۰:۱۴
RE: برنامه های دهه 60 - اسکورپان شیردل - ۱۳۸۹/۸/۲۴, صبح ۰۷:۳۵
RE: برنامه های دهه 60 - پایک بیشاپ - ۱۳۸۹/۸/۲۴, صبح ۱۱:۴۲
RE: برنامه های دهه 60 - Kassandra - ۱۳۸۹/۸/۲۴, عصر ۰۶:۴۰
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۸/۲۴, صبح ۰۹:۳۷
RE: برنامه های دهه 60 - سم اسپید - ۱۳۸۹/۸/۲۴, عصر ۰۲:۱۱
RE: برنامه های دهه 60 - siyavash1357 - ۱۳۸۹/۸/۲۴, عصر ۰۴:۵۶
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۸/۲۴, عصر ۰۶:۵۰
RE: برنامه های دهه 60 - منصور - ۱۳۸۹/۸/۲۵, صبح ۱۲:۴۳
RE: برنامه های دهه 60 - اسکورپان شیردل - ۱۳۸۹/۸/۲۵, صبح ۰۴:۰۵
RE: برنامه های دهه 60 - پایک بیشاپ - ۱۳۸۹/۸/۲۵, صبح ۰۶:۳۹
RE: برنامه های دهه 60 - Kassandra - ۱۳۸۹/۸/۲۵, صبح ۰۷:۲۸
RE: برنامه های دهه 60 - بهزاد ستوده - ۱۳۸۹/۸/۲۵, صبح ۰۷:۳۶
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۸/۲۶, صبح ۱۰:۳۴
RE: برنامه های دهه 60 - Kassandra - ۱۳۸۹/۸/۲۶, عصر ۰۶:۵۲
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۸/۲۶, عصر ۱۰:۴۰
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۸۹/۸/۲۷, صبح ۱۰:۵۰
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۸/۲۷, عصر ۱۲:۲۴
RE: برنامه های دهه 60 - سروان رنو - ۱۳۸۹/۸/۲۸, صبح ۱۲:۳۶
RE: برنامه های دهه 60 - soheil - ۱۳۸۹/۹/۶, عصر ۰۵:۱۷
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۸/۲۷, عصر ۰۹:۰۴
RE: برنامه های دهه 60 - منصور - ۱۳۸۹/۸/۲۹, صبح ۰۸:۱۵
RE: برنامه های دهه 60 - بهزاد ستوده - ۱۳۸۹/۸/۲۹, صبح ۰۹:۳۸
RE: برنامه های دهه 60 - اسکورپان شیردل - ۱۳۸۹/۸/۲۹, صبح ۱۰:۲۵
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۸/۲۸, صبح ۰۱:۰۷
RE: برنامه های دهه 60 - اسکورپان شیردل - ۱۳۸۹/۸/۲۹, صبح ۰۹:۲۲
RE: برنامه های دهه 60 - Stalker - ۱۳۹۹/۸/۶, عصر ۱۰:۱۰
RE: برنامه های دهه 60 - زرد ابری - ۱۳۹۹/۸/۶, عصر ۱۱:۴۸
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۸۹/۸/۲۹, صبح ۱۱:۲۱
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۸۹/۹/۳, عصر ۰۷:۲۴
RE: برنامه های دهه 60 - Kassandra - ۱۳۸۹/۹/۴, صبح ۰۸:۳۱
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۹/۳, عصر ۰۷:۵۲
RE: برنامه های دهه 60 - پایک بیشاپ - ۱۳۸۹/۹/۳, عصر ۰۸:۲۵
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۹/۳, عصر ۰۹:۱۲
RE: برنامه های دهه 60 - بهزاد ستوده - ۱۳۸۹/۹/۳, عصر ۰۹:۵۸
RE: برنامه های دهه 60 - واترلو - ۱۳۸۹/۹/۶, عصر ۰۹:۴۶
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۹/۶, عصر ۰۱:۳۲
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۹/۶, عصر ۱۰:۰۶
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۸۹/۹/۷, صبح ۱۲:۳۵
RE: برنامه های دهه 60 - واترلو - ۱۳۸۹/۹/۷, صبح ۱۰:۲۸
RE: برنامه های دهه 60 - بهزاد ستوده - ۱۳۸۹/۹/۷, عصر ۰۱:۴۴
RE: برنامه های دهه 60 - واترلو - ۱۳۸۹/۹/۷, عصر ۰۲:۴۲
RE: برنامه های دهه 60 - سروان رنو - ۱۳۸۹/۹/۷, صبح ۱۲:۴۲
RE: برنامه های دهه 60 - سناتور - ۱۳۸۹/۹/۱۰, صبح ۱۲:۴۲
RE: برنامه های دهه 60 - Von Werra - ۱۳۸۹/۱۲/۲۰, عصر ۰۲:۵۸
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۸۹/۹/۷, عصر ۰۸:۳۲
RE: برنامه های دهه 60 - واترلو - ۱۳۸۹/۹/۸, صبح ۰۵:۳۹
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۹/۷, عصر ۰۹:۴۵
RE: برنامه های دهه 60 - siyavash1357 - ۱۳۸۹/۹/۸, صبح ۰۷:۴۸
RE: برنامه های دهه 60 - واترلو - ۱۳۸۹/۹/۸, صبح ۰۹:۳۹
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۹/۸, عصر ۱۱:۱۳
RE: برنامه های دهه 60 - دزیره - ۱۳۸۹/۹/۹, عصر ۰۲:۳۵
RE: برنامه های دهه 60 - بهزاد ستوده - ۱۳۸۹/۹/۹, عصر ۰۳:۰۲
RE: برنامه های دهه 60 - soheil - ۱۳۸۹/۹/۱۰, صبح ۱۱:۵۸
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۹/۹, عصر ۰۶:۳۲
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۸۹/۹/۹, عصر ۱۰:۵۱
RE: برنامه های دهه 60 - اسکورپان شیردل - ۱۳۸۹/۹/۱۰, صبح ۰۵:۲۴
RE: برنامه های دهه 60 - واترلو - ۱۳۸۹/۹/۱۰, عصر ۰۷:۲۰
RE: برنامه های دهه 60 - سروان رنو - ۱۳۸۹/۹/۱۱, عصر ۱۱:۲۱
RE: برنامه های دهه 60 - سم اسپید - ۱۳۸۹/۹/۱۰, عصر ۱۲:۵۸
RE: برنامه های دهه 60 - زبل خان - ۱۳۸۹/۹/۱۰, عصر ۰۹:۱۸
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۸۹/۹/۱۱, صبح ۰۲:۰۷
RE: برنامه های دهه 60 - زبل خان - ۱۳۸۹/۹/۱۱, صبح ۰۷:۳۵
RE: برنامه های دهه 60 - اسکورپان شیردل - ۱۳۸۹/۹/۱۶, عصر ۰۷:۲۱
RE: برنامه های دهه 60 - اسکورپان شیردل - ۱۳۸۹/۹/۱۷, عصر ۰۶:۲۳
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۹/۱۷, عصر ۰۷:۰۲
RE: برنامه های دهه 60 - اسکورپان شیردل - ۱۳۸۹/۱۰/۳, صبح ۰۱:۵۰
RE: برنامه های دهه 60 - دزیره - ۱۳۸۹/۱۰/۵, صبح ۰۲:۴۷
RE: برنامه های دهه 60 - jack regan - ۱۳۸۹/۱۰/۵, صبح ۰۷:۳۴
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۸۹/۱۰/۹, عصر ۰۹:۱۰
RE: برنامه های دهه 60 - Classic - ۱۳۸۹/۱۰/۱۳, عصر ۱۰:۳۷
RE: برنامه های دهه 60 - جیمز باند - ۱۳۹۴/۱۰/۹, صبح ۱۱:۲۹
RE: برنامه های دهه 60 - سلطان هالیوود - ۱۳۹۳/۷/۲۱, عصر ۰۲:۵۶
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۸۹/۱۰/۱۶, عصر ۰۶:۱۶
RE: برنامه های دهه 60 - دن ویتو کورلئونه - ۱۳۸۹/۱۰/۱۶, عصر ۱۱:۴۱
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۱۰/۲۷, صبح ۱۲:۰۳
RE: برنامه های دهه 60 - سروان رنو - ۱۳۸۹/۱۰/۲۷, عصر ۱۰:۴۴
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۱۰/۲۸, صبح ۱۲:۱۰
RE: برنامه های دهه 60 - الیور - ۱۳۸۹/۱۰/۲۹, صبح ۱۲:۴۱
RE: برنامه های دهه 60 - بهزاد ستوده - ۱۳۸۹/۱۰/۲۸, عصر ۱۱:۳۶
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۱۰/۲۹, صبح ۱۲:۰۴
RE: برنامه های دهه 60 - سناتور - ۱۳۸۹/۱۰/۲۹, عصر ۱۰:۵۹
RE: برنامه های دهه 60 - jack regan - ۱۳۸۹/۱۰/۳۰, صبح ۱۰:۵۸
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۸۹/۱۱/۱, صبح ۱۲:۱۶
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۱۱/۱, عصر ۰۱:۰۳
RE: برنامه های دهه 60 - پدرام - ۱۳۸۹/۱۱/۷, عصر ۱۲:۲۳
RE: برنامه های دهه 60 - دلشدگان - ۱۳۸۹/۱۱/۱۰, عصر ۰۸:۴۷
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۸۹/۱۱/۱۱, صبح ۱۲:۴۵
RE: برنامه های دهه 60 - سم اسپید - ۱۳۸۹/۱۱/۱۱, صبح ۰۳:۱۳
RE: برنامه های دهه 60 - واترلو - ۱۳۸۹/۱۱/۱۱, صبح ۰۶:۵۸
RE: برنامه های دهه 60 - منصور - ۱۳۸۹/۱۱/۱۱, صبح ۰۸:۳۴
RE: برنامه های دهه 60 - soheil - ۱۳۸۹/۱۱/۱۱, صبح ۰۹:۱۹
RE: برنامه های دهه 60 - الیور - ۱۳۸۹/۱۲/۱, صبح ۱۲:۴۵
RE: برنامه های دهه 60 - سروان رنو - ۱۳۸۹/۱۲/۱۸, صبح ۱۲:۰۴
RE: برنامه های دهه 60 - الیور - ۱۳۸۹/۱۲/۲۲, عصر ۱۱:۰۶
RE: برنامه های دهه 60 - Classic - ۱۳۸۹/۱۲/۲۰, عصر ۰۸:۴۳
RE: برنامه های دهه 60 - دزیره - ۱۳۸۹/۱۲/۲۱, عصر ۰۱:۵۴
RE: برنامه های دهه 60 - پایک بیشاپ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۴, عصر ۰۷:۱۳
RE: برنامه های دهه 60 - منصور - ۱۳۹۰/۱/۹, صبح ۱۱:۳۰
RE: برنامه های دهه 60 - rahgozar_bineshan - ۱۳۹۰/۱/۹, عصر ۱۲:۳۱
RE: برنامه های دهه 60 - منصور - ۱۳۹۰/۱/۲۹, صبح ۱۰:۰۳
RE: برنامه های دهه 60 - زبل خان - ۱۳۹۰/۲/۳۰, عصر ۰۴:۴۵
RE: برنامه های دهه 60 - زبل خان - ۱۳۹۰/۲/۳۰, عصر ۱۰:۲۵
RE: برنامه های دهه 60 - پدرام - ۱۳۹۰/۳/۱۰, عصر ۰۶:۳۱
RE: برنامه های دهه 60 - زبل خان - ۱۳۹۰/۴/۲, صبح ۰۴:۵۷
RE: برنامه های دهه 60 - زبل خان - ۱۳۹۰/۴/۸, عصر ۱۱:۱۷
RE: برنامه های دهه 60 - سروان رنو - ۱۳۹۰/۴/۱۶, صبح ۱۲:۲۳
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۹۰/۴/۱۶, صبح ۰۳:۳۴
RE: برنامه های دهه 60 - دزیره - ۱۳۹۰/۶/۵, صبح ۱۰:۲۹
RE: برنامه های دهه 60 - rahgozar_bineshan - ۱۳۹۰/۶/۶, صبح ۱۱:۱۵
RE: برنامه های دهه 60 - حمید هامون - ۱۳۹۰/۶/۶, عصر ۰۱:۰۱
RE: برنامه های دهه 60 - سناتور - ۱۳۹۰/۶/۶, عصر ۱۱:۱۴
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۹۰/۷/۱, عصر ۰۶:۳۱
RE: برنامه های دهه 60 - سروان رنو - ۱۳۹۰/۷/۱۰, عصر ۱۱:۲۴
RE: برنامه های دهه 60 - اسکارلت اُهارا - ۱۳۹۰/۷/۱۲, صبح ۰۹:۱۶
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۹۰/۷/۱۴, عصر ۰۳:۴۷
RE: برنامه های دهه 60 - نوستالژیکا - ۱۳۹۱/۴/۲, عصر ۰۴:۵۷
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۹۰/۷/۱۹, عصر ۱۱:۲۲
RE: برنامه های دهه 60 - الیور - ۱۳۹۰/۷/۲۳, عصر ۰۷:۵۴
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۹۰/۷/۲۰, عصر ۱۲:۲۱
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۹۰/۷/۲۰, عصر ۰۸:۲۹
RE: برنامه های دهه 60 - حمید هامون - ۱۳۹۰/۷/۲۰, عصر ۰۸:۵۳
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۹۰/۷/۲۲, عصر ۰۸:۴۸
RE: برنامه های دهه 60 - راتسو ریــزو - ۱۳۹۰/۷/۲۴, عصر ۰۴:۲۴
RE: برنامه های دهه 60 - میثم - ۱۳۹۰/۷/۲۴, عصر ۰۶:۴۳
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۹۰/۷/۲۴, عصر ۰۷:۵۷
RE: برنامه های دهه 60 - حمید هامون - ۱۳۹۰/۷/۲۴, عصر ۰۸:۱۳
RE: برنامه های دهه 60 - دزیره - ۱۳۹۰/۷/۲۵, صبح ۰۸:۱۴
RE: برنامه های دهه 60 - منصور - ۱۳۹۰/۷/۲۶, عصر ۰۱:۱۰
RE: برنامه های دهه 60 - سناتور - ۱۳۹۰/۷/۲۶, عصر ۱۱:۰۷
RE: برنامه های دهه 60 - منصور - ۱۳۹۰/۷/۳۰, صبح ۰۷:۵۷
RE: برنامه های دهه 60 - دزیره - ۱۳۹۰/۸/۹, عصر ۱۲:۲۳
RE: برنامه های دهه 60 - هری لایم - ۱۳۹۰/۸/۹, عصر ۰۱:۱۵
RE: برنامه های دهه 60 - دزیره - ۱۳۹۰/۸/۹, عصر ۰۲:۵۲
RE: برنامه های دهه 60 - دزیره - ۱۳۹۰/۸/۲۱, صبح ۱۱:۵۰
RE: برنامه های دهه 60 - بهزاد ستوده - ۱۳۹۰/۸/۲۲, عصر ۱۲:۲۷
RE: برنامه های دهه 60 - زبل خان - ۱۳۹۰/۹/۱۶, صبح ۰۶:۱۶
RE: برنامه های دهه 60 - منصور - ۱۳۹۰/۹/۱۶, صبح ۰۸:۴۷
RE: برنامه های دهه 60 - بهزاد ستوده - ۱۳۹۰/۹/۱۷, عصر ۱۲:۱۲
RE: برنامه های دهه 60 - soheil - ۱۳۹۰/۹/۱۷, عصر ۰۱:۲۲
RE: برنامه های دهه 60 - بهزاد ستوده - ۱۳۹۰/۹/۱۸, عصر ۰۶:۵۳
RE: برنامه های دهه 60 - soheil - ۱۳۹۰/۹/۱۹, عصر ۰۴:۱۷
RE: برنامه های دهه 60 - rahgozar_bineshan - ۱۳۹۰/۹/۲۱, صبح ۰۷:۵۶
RE: برنامه های دهه 60 - بهزاد ستوده - ۱۳۹۰/۹/۲۳, صبح ۱۱:۰۲
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۹۰/۹/۲۹, صبح ۱۰:۱۷
RE: برنامه های دهه 60 - سناتور - ۱۳۹۰/۱۲/۲۳, عصر ۰۸:۱۷
RE: برنامه های دهه 60 - سروان رنو - ۱۳۹۰/۱۲/۲۳, عصر ۱۱:۰۵
RE: برنامه های دهه 60 - زبل خان - ۱۳۹۰/۱۲/۲۲, عصر ۰۸:۳۵
RE: برنامه های دهه 60 - زبل خان - ۱۳۹۰/۱۲/۲۲, عصر ۰۹:۰۰
RE: برنامه های دهه 60 - سناتور - ۱۳۹۰/۱۲/۲۶, عصر ۰۷:۰۲
RE: برنامه های دهه 60 - زبل خان - ۱۳۹۱/۱/۱۱, عصر ۱۱:۰۷
RE: برنامه های دهه 60 - زبل خان - ۱۳۹۱/۱/۱۳, عصر ۰۹:۱۸
RE: برنامه های دهه 60 - زاپاتا - ۱۳۹۱/۲/۱۵, عصر ۰۶:۱۶
RE: برنامه های دهه 60 - مریم - ۱۳۹۱/۲/۲۰, عصر ۰۱:۲۹
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۹۱/۳/۱, صبح ۱۰:۵۸
RE: برنامه های دهه 60 - مریم - ۱۳۹۱/۳/۱, عصر ۱۲:۱۸
RE: برنامه های دهه 60 - دنی براسکو - ۱۳۹۱/۲/۲۳, عصر ۰۱:۳۵
RE: برنامه های دهه 60 - منصور - ۱۳۹۱/۲/۲۶, صبح ۰۹:۲۹
موز خم كن! - اسکارلت اُهارا - ۱۳۹۱/۲/۲۵, عصر ۱۱:۳۲
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۱/۳/۸, عصر ۰۴:۳۳
RE: برنامه های دهه 60 - منصور - ۱۳۹۱/۳/۹, صبح ۰۹:۲۱
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۱/۳/۹, عصر ۰۸:۲۱
RE: برنامه های دهه 60 - منصور - ۱۳۹۱/۳/۱۱, صبح ۰۸:۵۹
RE: برنامه های دهه 60 - زبل خان - ۱۳۹۱/۳/۹, صبح ۱۱:۳۴
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۱/۳/۱۴, صبح ۰۵:۴۷
RE: برنامه های دهه 60 - dered - ۱۳۹۱/۳/۱۵, صبح ۰۹:۲۹
RE: برنامه های دهه 60 - dered - ۱۳۹۱/۳/۱۵, عصر ۰۱:۵۹
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۱/۳/۲۰, صبح ۰۲:۳۹
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۱/۳/۲۲, عصر ۰۹:۰۷
RE: برنامه های دهه 60 - زبل خان - ۱۳۹۱/۳/۲۴, عصر ۰۴:۱۳
RE: برنامه های دهه 60 - زبل خان - ۱۳۹۱/۳/۲۵, عصر ۰۶:۳۱
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۹۱/۳/۲۹, عصر ۰۵:۲۰
RE: برنامه های دهه 60 - شرلوك - ۱۳۹۱/۳/۳۰, صبح ۱۲:۳۳
RE: برنامه های دهه 60 - سروان رنو - ۱۳۹۱/۴/۱, صبح ۱۲:۳۷
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۱/۴/۲, عصر ۰۱:۵۰
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۱/۴/۲, عصر ۰۶:۵۵
برنامه های دهه 50 - اسپونز - ۱۳۹۱/۴/۳, صبح ۰۹:۴۱
RE: برنامه های دهه 60 - سناتور - ۱۳۹۱/۴/۳, عصر ۰۸:۵۳
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۱/۴/۳, عصر ۱۰:۱۴
RE: برنامه های دهه 60 - سناتور - ۱۳۹۱/۴/۴, عصر ۰۸:۱۴
RE: برنامه های دهه 60 - زرد ابری - ۱۳۹۱/۴/۴, عصر ۰۱:۱۳
RE: برنامه های دهه 60 - سروان رنو - ۱۳۹۱/۴/۶, صبح ۱۲:۱۱
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۱/۴/۶, عصر ۱۰:۱۰
RE: برنامه های دهه 60 - زبل خان - ۱۳۹۱/۴/۸, عصر ۰۷:۲۳
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۱/۴/۸, عصر ۱۱:۱۷
RE: برنامه های دهه 60 - زاپاتا - ۱۳۹۱/۴/۱۳, عصر ۰۱:۵۲
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۱/۴/۹, عصر ۰۵:۴۲
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۱/۴/۱۳, عصر ۰۹:۲۹
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۱/۴/۱۶, صبح ۰۳:۳۷
RE: برنامه های دهه 60 - سروان رنو - ۱۳۹۱/۴/۱۶, عصر ۱۱:۳۲
RE: برنامه های دهه 60 - زبل خان - ۱۳۹۱/۴/۱۶, صبح ۱۰:۴۲
RE: برنامه های دهه 60 - پایتون 357 - ۱۳۹۱/۴/۲۰, عصر ۰۲:۵۲
RE: برنامه های دهه 60 - زبل خان - ۱۳۹۱/۴/۲۰, عصر ۰۶:۵۰
RE: برنامه های دهه 60 - dered - ۱۳۹۱/۴/۲۱, صبح ۱۲:۲۴
RE: برنامه های دهه 60 - dered - ۱۳۹۱/۴/۲۶, عصر ۱۱:۵۲
RE: برنامه های دهه 60 - seyed - ۱۳۹۱/۴/۲۷, عصر ۰۵:۲۱
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۹۱/۴/۲۷, صبح ۰۶:۵۰
RE: برنامه های دهه 60 - dered - ۱۳۹۱/۴/۲۷, صبح ۱۰:۴۳
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۹۱/۴/۲۷, عصر ۰۸:۱۴
RE: برنامه های دهه 60 - Papillon - ۱۳۹۱/۴/۳۰, عصر ۱۱:۲۰
RE: برنامه های دهه 60 - dered - ۱۳۹۱/۵/۱, عصر ۱۲:۰۸
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۹۱/۵/۱, عصر ۰۷:۰۰
RE: برنامه های دهه 60 - ناخدا خورشيد - ۱۳۹۱/۵/۲, صبح ۱۱:۳۳
RE: برنامه های دهه 60 - اسپونز - ۱۳۹۱/۵/۲, عصر ۱۲:۲۰
RE: برنامه های دهه 60 - زبل خان - ۱۳۹۱/۵/۳, عصر ۰۲:۲۹
RE: برنامه های دهه 60 - زبل خان - ۱۳۹۱/۶/۲, صبح ۰۸:۳۵
RE: برنامه های دهه 60 - زبل خان - ۱۳۹۱/۶/۲, عصر ۱۲:۴۲
RE: برنامه های دهه 60 - زبل خان - ۱۳۹۱/۶/۴, عصر ۰۲:۲۰
RE: برنامه های دهه 60 - زبل خان - ۱۳۹۱/۶/۱۳, عصر ۰۴:۲۲
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۱/۷/۱۵, صبح ۰۲:۰۵
RE: برنامه های دهه 60 - Jacques Clouseau - ۱۳۹۱/۷/۱۹, صبح ۱۰:۲۵
RE: برنامه های دهه 60 - سناتور - ۱۳۹۱/۷/۱۹, عصر ۰۶:۲۳
RE: برنامه های دهه 60 - سی.سی. باکستر - ۱۳۹۱/۸/۲۰, عصر ۱۱:۰۰
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۱/۹/۲۶, صبح ۰۱:۳۵
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۹۱/۸/۳۰, عصر ۰۸:۳۰
RE: برنامه های دهه 60 - سی.سی. باکستر - ۱۳۹۱/۹/۲۶, عصر ۱۱:۲۶
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۱/۱۰/۴, صبح ۰۶:۳۶
RE: برنامه های دهه 60 - واتو واتو - ۱۳۹۱/۱۰/۶, صبح ۱۱:۲۷
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۹۱/۱۰/۶, عصر ۰۶:۱۵
RE: برنامه های دهه 60 - واتو واتو - ۱۳۹۱/۱۰/۷, صبح ۱۰:۵۶
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۹۱/۱۰/۸, صبح ۰۳:۲۳
RE: برنامه های دهه 60 - واتو واتو - ۱۳۹۱/۱۰/۷, صبح ۱۱:۱۸
RE: برنامه های دهه 60 - سناتور - ۱۳۹۱/۱۰/۷, عصر ۰۸:۵۸
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۹۱/۱۰/۷, عصر ۰۹:۲۲
RE: برنامه های دهه 60 - واتو واتو - ۱۳۹۱/۱۰/۸, صبح ۰۶:۲۰
RE: برنامه های دهه 60 - سناتور - ۱۳۹۱/۱۰/۸, عصر ۰۷:۰۱
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۹۱/۱۰/۸, صبح ۰۹:۳۷
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۹۱/۱۰/۸, صبح ۱۰:۳۳
RE: برنامه های دهه 60 - واتو واتو - ۱۳۹۱/۱۰/۸, صبح ۱۰:۳۸
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۱/۱۰/۹, عصر ۰۶:۰۹
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۹۱/۱۰/۱۰, صبح ۰۹:۰۳
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۱/۱۰/۱۰, صبح ۰۹:۳۱
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۹۱/۱۰/۱۰, عصر ۰۷:۳۴
RE: برنامه های دهه 60 - سناتور - ۱۳۹۱/۱۰/۱۰, عصر ۰۸:۰۴
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۹۱/۱۰/۱۰, عصر ۰۸:۳۹
RE: برنامه های دهه 60 - سناتور - ۱۳۹۱/۱۰/۱۱, عصر ۰۸:۱۷
RE: برنامه های دهه 60 - واترلو - ۱۳۹۲/۲/۱, عصر ۰۸:۵۴
RE: برنامه های دهه 60 - بهزاد ستوده - ۱۳۹۲/۶/۲۲, عصر ۱۲:۳۱
RE: برنامه های دهه 60 - کلاه سبز - ۱۳۹۱/۱۰/۱۲, صبح ۰۹:۵۶
RE: برنامه های دهه 60 - واتو واتو - ۱۳۹۱/۱۰/۱۵, صبح ۰۷:۲۳
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۹۱/۱۰/۲۳, عصر ۰۸:۵۸
RE: برنامه های دهه 60 - واتو واتو - ۱۳۹۱/۱۰/۱۶, عصر ۰۹:۲۶
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۱/۱۰/۱۷, عصر ۰۱:۴۷
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۱/۱۰/۱۹, عصر ۰۳:۳۳
RE: برنامه های دهه 60 - اسکورپان شیردل - ۱۳۹۱/۱۰/۱۹, عصر ۰۴:۳۰
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۹۱/۱۱/۱, عصر ۰۷:۲۳
RE: برنامه های دهه 60 - منصور - ۱۳۹۱/۱۱/۱, عصر ۱۱:۳۷
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۹۱/۱۱/۳, عصر ۰۴:۴۴
RE: برنامه های دهه 60 - کلاه سبز - ۱۳۹۱/۱۱/۴, صبح ۰۹:۱۷
RE: برنامه های دهه 60 - نانگیولا - ۱۳۹۱/۱۱/۶, صبح ۱۲:۰۵
RE: برنامه های دهه 60 - سناتور - ۱۳۹۱/۱۱/۷, عصر ۰۹:۰۰
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۹۱/۱۱/۱۰, عصر ۰۵:۲۱
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۹۱/۱۱/۱۳, صبح ۱۰:۵۸
RE: برنامه های دهه 60 - سناتور - ۱۳۹۱/۱۱/۱۴, عصر ۱۰:۰۷
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۹۱/۱۱/۱۸, صبح ۱۱:۵۰
RE: برنامه های دهه 60 - لوسیان - ۱۳۹۲/۹/۲۶, عصر ۰۷:۵۶
RE: برنامه های دهه 60 - رزا - ۱۳۹۱/۱۲/۵, عصر ۰۸:۴۸
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۱/۱۲/۱۰, صبح ۰۱:۰۰
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۱/۱۲/۲۰, صبح ۰۹:۴۱
RE: برنامه های دهه 60 - زبل خان - ۱۳۹۱/۱۲/۲۸, عصر ۰۷:۲۱
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۲/۴/۱۸, عصر ۱۰:۰۰
RE: برنامه های دهه 60 - terme - ۱۳۹۲/۵/۱۱, صبح ۰۴:۲۹
RE: برنامه های دهه 60 - پیرمرد - ۱۳۹۳/۶/۲۱, عصر ۰۷:۵۷
RE: برنامه های دهه 60 - rahgozar_bineshan - ۱۳۹۳/۶/۳۱, عصر ۰۷:۱۹
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۲/۵/۳۱, عصر ۰۷:۳۴
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۲/۶/۱۵, عصر ۱۰:۳۳
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۲/۷/۱, عصر ۰۸:۳۴
RE: برنامه های دهه 60 - سناتور - ۱۳۹۲/۷/۲, عصر ۰۹:۱۵
RE: برنامه های دهه 60 - rahgozar_bineshan - ۱۳۹۲/۷/۳, صبح ۰۷:۳۸
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۲/۷/۱۴, عصر ۰۹:۱۳
RE: برنامه های دهه 60 - زبل خان - ۱۳۹۲/۷/۲۰, عصر ۰۸:۱۱
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۲/۷/۲۳, عصر ۰۷:۴۱
RE: برنامه های دهه 60 - برو بیکر - ۱۳۹۲/۸/۲۶, عصر ۰۶:۲۴
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۲/۹/۱۷, عصر ۱۱:۳۲
RE: برنامه های دهه 60 - Achilles - ۱۳۹۲/۹/۱۸, صبح ۰۷:۵۸
RE: برنامه های دهه 60 - پینک فلوید - ۱۳۹۲/۹/۲۶, صبح ۱۰:۵۱
RE: برنامه های دهه 60 - پینک فلوید - ۱۳۹۲/۹/۲۶, عصر ۱۰:۵۳
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۲/۱۰/۹, عصر ۰۷:۱۵
RE: برنامه های دهه 60 - سرگرد راینهارت - ۱۳۹۲/۱۰/۱۱, عصر ۰۵:۰۵
RE: برنامه های دهه 60 - برو بیکر - ۱۳۹۲/۱۰/۱۱, عصر ۰۸:۳۶
RE: برنامه های دهه 60 - سرگرد راینهارت - ۱۳۹۲/۱۰/۱۱, عصر ۱۱:۴۱
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۲/۱۰/۱۱, عصر ۱۰:۲۰
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۲/۱۰/۱۲, صبح ۰۲:۲۱
RE: برنامه های دهه 60 - اسکورپان شیردل - ۱۳۹۲/۱۰/۱۲, عصر ۰۵:۳۵
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۲/۱۰/۱۳, عصر ۱۰:۰۶
RE: برنامه های دهه 60 - زبل خان - ۱۳۹۲/۱۰/۱۸, صبح ۰۷:۲۵
RE: برنامه های دهه 60 - زبل خان - ۱۳۹۲/۱۰/۱۸, عصر ۰۷:۲۸
RE: برنامه های دهه 60 - سناتور - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱, عصر ۰۹:۳۰
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۲/۱۰/۲۶, صبح ۰۲:۵۰
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۲/۱۱/۱۰, عصر ۰۶:۲۶
RE: برنامه های دهه 60 - rahgozar_bineshan - ۱۳۹۲/۱۱/۲۰, عصر ۰۲:۳۶
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۲/۱۱/۱۸, صبح ۰۳:۰۳
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۳/۶/۳, صبح ۰۴:۳۶
RE: برنامه های دهه 60 - پیرمرد - ۱۳۹۳/۶/۷, عصر ۰۴:۰۹
RE: برنامه های دهه 60 - سناتور - ۱۳۹۳/۶/۷, عصر ۰۷:۱۷
RE: برنامه های دهه 60 - اسپونز - ۱۳۹۳/۶/۷, عصر ۱۱:۴۲
RE: برنامه های دهه 60 - پیرمرد - ۱۳۹۳/۶/۱۰, صبح ۱۱:۱۰
RE: برنامه های دهه 60 - سناتور - ۱۳۹۳/۶/۱۰, عصر ۰۷:۱۰
RE: برنامه های دهه 60 - خانم لمپرت - ۱۳۹۳/۶/۱۳, صبح ۱۲:۴۳
RE: برنامه های دهه 60 - واتسون - ۱۳۹۴/۴/۲۹, صبح ۰۷:۳۴
RE: برنامه های دهه 60 - پیرمرد - ۱۳۹۳/۶/۱۲, صبح ۱۰:۴۳
RE: برنامه های دهه 60 - پیرمرد - ۱۳۹۳/۶/۱۳, صبح ۰۷:۲۴
RE: برنامه های دهه 60 - فیلیپ ژربیه - ۱۳۹۳/۶/۱۳, صبح ۰۸:۰۵
RE: برنامه های دهه 60 - پیرمرد - ۱۳۹۳/۶/۲۹, عصر ۱۰:۱۹
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۳/۶/۱۵, صبح ۰۱:۴۰
RE: برنامه های دهه 60 - فیلیپ ژربیه - ۱۳۹۳/۶/۳۰, صبح ۰۶:۵۹
RE: برنامه های دهه 60 - پیرمرد - ۱۳۹۳/۶/۳۱, صبح ۰۸:۱۲
RE: برنامه های دهه 60 - Kurt Steiner - ۱۳۹۳/۷/۲۵, عصر ۰۵:۵۰
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۳/۸/۱, صبح ۱۲:۵۹
RE: برنامه های دهه 60 - Kurt Steiner - ۱۳۹۳/۹/۱۱, عصر ۰۸:۳۲
RE: برنامه های دهه 60 - زرد ابری - ۱۳۹۳/۱۰/۸, عصر ۱۰:۰۵
RE: برنامه های دهه 60 - ترینیتی - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱, صبح ۰۸:۵۸
RE: برنامه های دهه 60 - ترینیتی - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱, عصر ۰۶:۵۹
RE: برنامه های دهه 60 - ترینیتی - ۱۳۹۳/۱۰/۱۶, عصر ۱۰:۴۲
RE: برنامه های دهه 60 - Kurt Steiner - ۱۳۹۳/۱۱/۱۸, صبح ۰۹:۵۷
RE: برنامه های دهه 60 - BATMAN - ۱۳۹۳/۱۲/۱۲, عصر ۰۶:۵۳
RE: برنامه های دهه 60 - ناوارو - ۱۳۹۴/۲/۲۵, عصر ۰۲:۳۵
RE: برنامه های دهه 60 - ناوارو - ۱۳۹۴/۲/۲۸, صبح ۰۷:۵۵
RE: برنامه های دهه 60 - ناوارو - ۱۳۹۴/۳/۲۵, عصر ۰۴:۲۶
RE: برنامه های دهه 60 - ناوارو - ۱۳۹۴/۴/۳, صبح ۰۶:۰۲
RE: برنامه های دهه 60 - Kurt Steiner - ۱۳۹۴/۳/۵, عصر ۰۲:۰۱
RE: برنامه های دهه 60 - دکــس - ۱۳۹۴/۴/۳, صبح ۰۹:۵۷
RE: برنامه های دهه 60 - ناوارو - ۱۳۹۴/۴/۳, عصر ۱۱:۳۸
RE: برنامه های دهه 60 - ناوارو - ۱۳۹۴/۴/۳۱, عصر ۰۴:۴۷
RE: برنامه های دهه 60 - Kurt Steiner - ۱۳۹۴/۴/۴, عصر ۰۹:۴۶
RE: برنامه های دهه 60 - تایتوس پولو - ۱۳۹۴/۴/۱۵, عصر ۰۸:۵۹
RE: برنامه های دهه 60 - واتسون - ۱۳۹۴/۴/۲۳, صبح ۰۹:۳۱
RE: برنامه های دهه 60 - واتسون - ۱۳۹۴/۴/۲۹, صبح ۰۷:۱۷
RE: برنامه های دهه 60 - واتسون - ۱۳۹۴/۵/۱۴, صبح ۱۰:۵۴
RE: برنامه های دهه 60 - Memento - ۱۳۹۴/۵/۱۵, صبح ۱۲:۲۹
RE: برنامه های دهه 60 - ناوارو - ۱۳۹۴/۵/۲۰, صبح ۰۷:۵۰
RE: برنامه های دهه 60 - Memento - ۱۳۹۴/۵/۲۷, عصر ۱۲:۴۴
RE: برنامه های دهه 60 - Kurt Steiner - ۱۳۹۴/۶/۱, صبح ۱۱:۱۵
RE: برنامه های دهه 60 - واتسون - ۱۳۹۴/۶/۴, عصر ۰۱:۲۵
RE: برنامه های دهه 60 - Kurt Steiner - ۱۳۹۴/۶/۲۵, عصر ۱۱:۳۹
RE: برنامه های دهه 60 - زبل خان - ۱۳۹۴/۸/۴, عصر ۰۱:۱۳
RE: برنامه های دهه 60 - جیمز باند - ۱۳۹۴/۱۰/۹, عصر ۰۲:۳۸
RE: برنامه های دهه 60 - رامین_جلیلوند - ۱۳۹۴/۱۰/۹, عصر ۱۰:۳۸
RE: برنامه های دهه 60 - آقاحسینی - ۱۳۹۴/۱۰/۱۳, عصر ۰۱:۵۴
RE: برنامه های دهه 60 - اسکورپان شیردل - ۱۳۹۴/۱۲/۲۱, صبح ۰۹:۰۹
RE: برنامه های دهه 60 - لوسکا - ۱۳۹۵/۷/۱۸, صبح ۰۷:۱۸
RE: برنامه های دهه 60 - لوسکا - ۱۳۹۵/۷/۲۳, صبح ۰۵:۴۶
RE: برنامه های دهه 60 - سروان رنو - ۱۳۹۵/۱۰/۱۹, عصر ۰۵:۳۳
RE: برنامه های دهه 60 - ناوارو - ۱۳۹۵/۱۲/۷, صبح ۰۲:۳۸
RE: برنامه های دهه 60 - ناوارو - ۱۳۹۵/۱۲/۲۹, صبح ۰۱:۳۱
RE: برنامه های دهه 60 - ناوارو - ۱۳۹۵/۱۲/۲۹, صبح ۰۱:۴۶
RE: برنامه های دهه 60 - ناوارو - ۱۳۹۵/۱۲/۲۹, صبح ۰۲:۱۸
RE: برنامه های دهه 60 - ناوارو - ۱۳۹۵/۱۲/۲۹, صبح ۰۳:۲۵
RE: برنامه های دهه 60 - tom sawyer - ۱۳۹۷/۱/۲۲, صبح ۰۴:۳۸
RE: برنامه های دهه 60 - زرد ابری - ۱۳۹۷/۱/۲۲, عصر ۰۹:۳۳
RE: برنامه های دهه 60 - سناتور - ۱۳۹۷/۱/۲۳, صبح ۰۹:۵۴
RE: برنامه های دهه 60 - زرد ابری - ۱۳۹۷/۱/۲۳, عصر ۱۲:۲۳
RE: برنامه های دهه 60 - tom sawyer - ۱۳۹۷/۱/۲۴, صبح ۰۱:۳۰
RE: برنامه های دهه 60 - سناتور - ۱۳۹۷/۱/۲۷, عصر ۰۷:۰۶
RE: برنامه های دهه 60 - tom sawyer - ۱۳۹۷/۱۲/۳, صبح ۰۱:۲۷
RE: برنامه های دهه 60 - سگارو - ۱۳۹۷/۱۲/۱۱, عصر ۱۰:۴۲
RE: برنامه های دهه 60 - مورچه سیاه - ۱۳۹۸/۸/۳, صبح ۱۲:۲۴
RE: برنامه های دهه 60 - Kathy Day - ۱۳۹۸/۱۰/۱, عصر ۰۸:۵۷
RE: برنامه های دهه 60 - سروان رنو - ۱۳۹۸/۱۰/۱, عصر ۰۹:۱۸
RE: برنامه های دهه 60 - Kathy Day - ۱۳۹۸/۱۰/۲, عصر ۱۰:۴۱
RE: برنامه های دهه 60 - زرد ابری - ۱۳۹۸/۱۰/۲۳, عصر ۱۱:۲۷
RE: برنامه های دهه 60 - جناب سرگرد - ۱۳۹۸/۱۲/۶, صبح ۰۲:۱۴
RE: برنامه های دهه 60 - زرد ابری - ۱۳۹۹/۲/۳, عصر ۰۴:۱۴
RE: برنامه های دهه 60 - زرد ابری - ۱۳۹۹/۲/۵, عصر ۱۰:۳۴
RE: برنامه های دهه 60 - زرد ابری - ۱۳۹۹/۲/۵, عصر ۱۰:۵۲
RE: برنامه های دهه 60 - Stalker - ۱۳۹۹/۸/۷, عصر ۰۵:۲۲
RE: برنامه های دهه 60 - زرد ابری - ۱۳۹۹/۸/۸, صبح ۱۲:۰۴
RE: برنامه های دهه 60 - سروان رنو - ۱۳۹۹/۱۱/۲۲, صبح ۰۸:۲۲
RE: برنامه های دهه 60 - آدمیرال گلوبال - ۱۴۰۰/۶/۱۷, عصر ۰۸:۴۵
RE: برنامه های دهه 60 - پهلوان جواد - ۱۴۰۰/۸/۲۷, عصر ۱۰:۴۹
یک سوال ! - سروان رنو - ۱۴۰۰/۱۱/۱, صبح ۱۰:۵۹
RE: برنامه های دهه 60 - پهلوان جواد - ۱۴۰۰/۱۲/۱۵, عصر ۰۸:۳۵
فیل سفید - پیرمرد - ۱۴۰۲/۶/۲۷, عصر ۱۲:۰۲
RE: برنامه های دهه 60 - شارینگهام - ۱۳۹۴/۶/۲۳, صبح ۰۵:۰۹
RE: برنامه های دهه 60 - Stalker - ۱۳۹۴/۱۰/۵, صبح ۰۲:۰۵
برنامه های دهه 60 - زبل خان - ۱۳۹۴/۱۰/۱۱, عصر ۰۷:۵۶
[split] برنامه کودکهای خاطره انگیز دهه شصتیها - آناکین اسکای واکر - ۱۳۹۶/۱/۲۰ عصر ۱۲:۲۱