[-]
جعبه پيام
» <لوک مک گرگور> متشکرم دوست گرامی. منهم همیشه از خواندن مطالب جذاب و دلنشین تان کمال لذت را برده ام.
» <رابرت> بررسی جالب تأثیر فیلم "پاندورا و هلندی سرگردان" بر انیمیشن "عمو اسکروچ و هلندی سرگردان" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45456
» <رابرت> سپاس از دون دیه‌گو دلاوگا و لوک مک گرگور عزیز به خاطر مطالب تحقیقی، تحلیلی و زیبای اخیرشان
» <دون دیه‌گو دلاوگا> "بچه‌های کوه تاراک" : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...3#pid45453
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 2.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قهوه تلخ؛ بازگشت دوباره مدیری خارج از قاب تلویزیون
نویسنده پیام
رزا آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۵/۲۹
اعتبار: 52

تشکرها : 5834
( 3533 تشکر در 141 ارسال )
شماره ارسال: #16
RE: قهوه تلخ؛ بازگشت دوباره مدیری خارج از قاب تلویزیون

با اجازه دوستان و عرض ادب و احترامmmmm:

یکی از زیبائیهای کارهای مدیری در طی سالیان اخیر رویکردش به تنها بودن شخصیت اول ماجرا و قرار گرفتن اون در یک محیط نامناسبه و تقابل بین این شخصیت و بقیه ایجاد طنز موقعیت میکنه.

تاکید مهران مدیری روی همین شخصیتها مثل مسعود شصتچی یا شخصیت سیامک انصاری در سریال باغ مظفر یا شبهای برره نشون میده از نظر مهران مدیری شخص باهوش و تحصیل کرده و مبادی آداب بین همنوعان خودش تنهاست و هر لحظه از رفتارهای اطرافیان در عذابه.در حالی که شاید درستکار بودن باید یکی از هنجارهای یه جامعه باشه و این به فکر وادار کردن بیننده خیلی بجا و جالبه..در حالی که در آثار غربی شاید یه شخصیت سرخوش همین تنهایی رو تجربه کنه و نکته اینجاست که مدیری هیچوقت در آخر سریالهاش دنبال راه حل نمیگرده شاید راه حلی وجود نداره...چون آخرش مسعود شصتچی در سری دوم به همون برره ای تبعید میشه که شخصیت سیامک انصاری سالها نتونسته از عهده ساکنین همین ناکجا آباد بربیاد.::ok:

البته من فکر میکنم عامل خنده در قهوه تلخ رو رو ستونهای دیگه ای استوار کرده...حقیقتش رو بگم با دیدن این مجموعه زیاد نمیخندم ولی خب دیالوگهای جالبی داره که نمیشه به آسونی از کنارشون گذر کرد.:haha::

شاید اگه در این کار مهران مدیری با برادران قاسمخانی همکاری میکرد تعداد صحنه های کمیکی که خنده به لب بیننده می آورد بیشتر میشد..البته یکی از شگردهای مدیری اینه که وقتی خودش بعنوان بازیگر وارد سریال میشه تحول زیادی در روند سریال ایجاد میکنه که البته تا اون زمان تمام شخصیتها به بیننده خوب معرفی شدند و در دل مردم جایگاهی برای خودشون دست و پا کرده اند..بعبارتی کارهاش دیر گرم میشهidont

ایشالله که از قسمت بیستم با ورود شخصیت بلوتوث بیشتر بخندیم گرچه هدف فقط خندیدن نیست

:D

۱۳۸۹/۸/۴ عصر ۰۵:۵۸
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : john doe, بهزاد ستوده, سروان رنو, Classic, Kassandra, اسکورپان شیردل, بانو, ژان والژان, الیشا, پیرمرد, باربوسا
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: قهوه تلخ؛ بازگشت دوباره مدیری خارج از قاب تلویزیون - رزا - ۱۳۸۹/۸/۴ عصر ۰۵:۵۸