[-]
جعبه پيام
» <BATMAN> سلام شارینگهام عزیز، با اجازه شما بله!
» <شارینگهام> سلام بتمن جان، گشت شبانه ات آغاز شده؟
» <BATMAN> شب بخیر https://s8.uupload.ir/files/the_batman_hpv2.jpg
» <اکتورز> مجیدی ، کیا رستمی ، پوراحمد و ... نقش بچەها در فیلمهایشان بسیار پررنگ بودە و این بیشتر بە دلیل دور زدن سانسور بودە
» <اکتورز> همەی وجودم درد گرفت
» <اکتورز> ویدیوای از صحبتهای جیم جارموش در مورد کیارستمی دیدم و نظر ایشان این بود کە کیارستمی برای دور زدن سانسور از کودکان در فیلمهایش بهرە میگرفتە
» <سروان رنو> تلگرام یا فروم ؟ مساله این است ! ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...4#pid45464
» <Dude> سلامت باشید. شده که ازعزیزانی با هم، کمی قدیمی تر از اینها را دیده بودیم، جز خودم همه دردیار باقی اند. خوشحالم هنوز هستند که از آن فیلمها خاطره دارند، با آرزوی سلامتی
» <دون دیه‌گو دلاوگا> سلام و سپاس فراوان "Dude" گرامی. آقا ممنون برای "Orions belte". با معرفی شما، خودم هم خاطره محوی از آن سراغ گرفتم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> پاینده باشید "رابرت" گرامی. سپاس از لطف و پُست‌های ارزشمندتان
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 5 رای - 3.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این خانه دور است ( چگونه میشه دوبلور و گوینده شد ؟ )
نویسنده پیام
jodiabut آفلاین
دختر کوچلوی کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۵/۲
اعتبار: 4

تشکرها : 52
( 128 تشکر در 17 ارسال )
شماره ارسال: #6
RE: این خانه دور است ( چگونه میشه دوبلور و گوینده شد ؟ )

سروان رنوی عزیز نمی خوام بگم که کمر همت رو سفت بستم اما سعی کردم کاسه صبر بزرگتری رو انتخاب کنم که اگه اینجور نبود باید شروع نشده تمومش می کردم.

ایده ای جالبی دادید اما یکی دو تا مشکل وجود داره :

یکی  پر سرعت بودن اینترنتا که اگه بخوایم  صداهارو آپلود کنیم امروز شروع کنیم سال دیگه جواب می ده. ( به یکی از وزیر وزرای کشورمون گفتند چرا سرعت اینترنت رو بیشتر نمی کنید ایشون گفتند اینترنت پرسرعت به درد ما نمی خوره فکر کنtajob2)

دوم اینکه  مدیر دوبلاژو تایپیک منtajob.عزیزان دوبله که کافه نشین هستند زحمت نمی کشندو......................چه برسه مدیردوبلاژبیاد .

در ضمن ای کاش مدیرهای دوبلاژ هم مثل شما بودن که نشنیده صدارو تائیدکنند.:lovve:

جان دوی عزیز  اسم زیبای برای تایپیک انتخاب کردید اما بی انصافیه که دوبله روجز این عملیات بذاریم چون اگه اینجور ی بود پس این همه دوبلور از کجا بودن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟idont

دشمن مردم عزیز  نمی دونم که شما کتاب قانون اساسی رو مطالعه کردید یانه (من که تا حالا نخوندمش:blush:) اما یه قانونی هستش اگه حافظه یاری کنه قانون 123 ماده 321تبصره 456 دارای دو بند مهم  پ و ر. (به این دو بند آشنای که دارید:!z564b) که تمام ارگانها وسازمانها اعم از دولتی و خصوصی  خیلی طرفدارشن:heart:.حتی این قانون به ملکوت هم رسیده وحضرت ملک الموت هم از این قانون پیروی می کنه  مگه ندیدید که چه جوری فرشته حاج فتابرای دررفتن حاجی از جهنم  ازاین  بندا استفاده کرد.(شوخی شوخی با حضرت اعزرائیل  هم شوخی جودیzzzz:)

راستی گفتن تا اواخر مهر کلاسهای آقای مهرزادیان برگزار میشه اما هنوز ازجواب ایمیل من خبری نشده اکه کسی اقدام کرده و خبر ی شده میشم به منم یه خبری بده. mmmm:

زیباترین منحنی دنیالبخنداست .
۱۳۸۹/۷/۴ عصر ۰۸:۴۷
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : اسکورپان شیردل, دشمن مردم, بانو, همشهری_میثاق, میثم, والت دیزنی, باربوسا
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: این خانه دور است ( چگونه میشه دوبلور و گوینده شد ؟ ) - jodiabut - ۱۳۸۹/۷/۴ عصر ۰۸:۴۷