[-]
جعبه پيام
» <BATMAN> سلام شارینگهام عزیز، با اجازه شما بله!
» <شارینگهام> سلام بتمن جان، گشت شبانه ات آغاز شده؟
» <BATMAN> شب بخیر https://s8.uupload.ir/files/the_batman_hpv2.jpg
» <اکتورز> مجیدی ، کیا رستمی ، پوراحمد و ... نقش بچەها در فیلمهایشان بسیار پررنگ بودە و این بیشتر بە دلیل دور زدن سانسور بودە
» <اکتورز> همەی وجودم درد گرفت
» <اکتورز> ویدیوای از صحبتهای جیم جارموش در مورد کیارستمی دیدم و نظر ایشان این بود کە کیارستمی برای دور زدن سانسور از کودکان در فیلمهایش بهرە میگرفتە
» <سروان رنو> تلگرام یا فروم ؟ مساله این است ! ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...4#pid45464
» <Dude> سلامت باشید. شده که ازعزیزانی با هم، کمی قدیمی تر از اینها را دیده بودیم، جز خودم همه دردیار باقی اند. خوشحالم هنوز هستند که از آن فیلمها خاطره دارند، با آرزوی سلامتی
» <دون دیه‌گو دلاوگا> سلام و سپاس فراوان "Dude" گرامی. آقا ممنون برای "Orions belte". با معرفی شما، خودم هم خاطره محوی از آن سراغ گرفتم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> پاینده باشید "رابرت" گرامی. سپاس از لطف و پُست‌های ارزشمندتان
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 5 رای - 3.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این خانه دور است ( چگونه میشه دوبلور و گوینده شد ؟ )
نویسنده پیام
jodiabut آفلاین
دختر کوچلوی کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۵/۲
اعتبار: 4

تشکرها : 52
( 128 تشکر در 17 ارسال )
شماره ارسال: #2
RE: این خانه دور است ( چگونه میشه دوبلور و گوینده شد ؟ )

به نام تو که همیشه بهترینی

ممنون از این همه پاسخی که به تایپیکم دادید واقعا شرمنده لطف بی کرانتون شدم یعنی واقعا توی این کافه بین این همه کافه نشینی که با هنر دوبله آشنا هستندو این همه اطلاعات دوبله ای دارند کسی نیست که بدونه راه چیه چاه چیه چه جوری میشه که وارد این دنیا شد یعنی واقعا هیچکس توی این میدون  نیست وهمه از دور تماشاچی هستند.یا قابل نمی دونند که

جوابی ........................................:huh:

تایپیک من هم شده نامه های جودی که بعضی موقعها بابا جوابش رو نمی داد یا شایدم  جودی باز داره عجله می کنه.

خلاصه اینا رو گفتم که بگم یه خورده دلگیرم.narahat

گفته  بودم می خوام این تایپیک بشه فانوسی برای تمام کسانی  که دنبال دنیای دوبله اند و تویی این کورراه گم شدند

آخه وقتی توی گوگل می نویسی "چه جوری میشه دوبلور شد؟"دنیایی سایت برات پیدا میشه که  کلی حرف از دنیای دوبله وآدمای دوبلور می گن یه سری شون هم اصلا هنر کپی رو بلد نیستند خلاصه همه چیز هست الا اینکه بگن چه جوری میشه.......................tajob

حالا من می خوام توی این کافه یه میز اختصاصی درست کنم تا افراد خسته ای که جویای دوبلور شدن هستند بتونند توی این کافه نفسی بکشند.شایدم برای بقیه کافه نشینا هم خوب باشه بدونند که پس این پرده چه خبرو توی این میدون چه چیزا می گذره.

وقتی وارد کافه شدم و جویای وارد شدن به دنیای دوبله  عزیزی گفت که این کار خطرناک جودی خطرناک وجو بدی داره صبر کنید عجله نکید برداشت کردن ممنوع nnnn:

جو بدی داره  یعنی اینکه  نمی خوان دست بالای دست زیاد بشه و......................از این جور حرفای که ماشا اله ما ایرانی ها باهاش غریبه هستیم و نمی دونیم یعنی چی.tajob2

خلاصه جودی رو که می شناسید که چقدر سمج بود منم خواهر دوقلوشم:D.

نمی دونم چقدربا کلاسهای دوبله واستودیوهای که تست می گیرند آشنا هستید هر چقدر آشنا هستید بمانداما اگه مثل من نا آشنا هستید بشنوید ،

توی سایتها درمورد انجمن گویندگان جوان خوندم که تست می گیرند وکلاس می ذارند و......................پی به جو که شدم به این نتیجه رسیدم که اگه:

عمر نوح،صبر ایوب و اون یکی شو نمی گمzzzz: رو دارید بسم الله خواستید آدرشو می دم.

امیدوارم نگید چرا.خلاصه من که قید انجمن رو زدمnnnn:

بعدش ایمیل آقای اشکان صادقی دوبلور گوینده وبه قول یه سایتی پسر پر جنجال رادیوکه می تونه کمک بکنه رودادند.راست می گفتند امااگه خواستید میل بزنید چند روزفکر کنید وتمام سوالهاتون رو توی یه ایمیل بپرسید چون دفعه ای دوم جوابی در کار نیست.tajob

اما صداوسیمای کشور عزیزمان که مثل تمام ارگانهای دولتی خیلی خوب جوابگو هستند نیز( قبل از ورودم )تماس گرفتم :

صداشون واضحه اما پاسخشون درهم وبعداز کلی پاس کاری کردن توپ گم میشه وخسته سوت گوشی به عنوان پایان در میاد واما شما هنوز جواب نگرفتید. tajob2

می گن که منبع اصلی سازمانه که وارد شدنش کار حضرت فیل اما اتمهای از امید پیدامیشه.:lovve:

آقای صادقی که می گفتند:سیما بین 700 نفر 20 نفر ناقابل روبه عنوان نیرو جدید گر فتندوحالا حالا ها ورود ممنوع شده.

تازگییا هم شنیدم آقای تورج مهرزادیان هفته ای گذشته مهمان رادیو بودند من که به شخصا نشنیدم اما بانوی مهربانم و جان دوی عزیز بهم اطلاع دادن که :mmmm:

هفته گذشته پنجشنبه تورج مهرزادیان از اساتید دوبلاژ مهمون رادیو جوان برنامه آپارات ...............بود آخر برنامه گفت کلاس دوبلاژ دایر کرده و به نظر خودش کمتر از سایرین وعده سرخرمن به بچه ها می ده...گفت بسیار مشتاق حضور چهره های جدید هستم،

t.mehrzadian@gmail.com

البته نمی دونم املاش درست هست یا نه من که ا یمیل براشون  فرستادم وهنوز جوابی در یافت نکردم.همچنین توی وبلاگ آقای اشکان صادقی نوشته:

http://www.ashkan-sadeghi.blogfa.com

انجام مقدمات و تبلیغات وور کشاپ دوبله

استاد تورج مهرزادیان

عزیزانی که مایلند در این وورکشاپ شرکت کنندبه

ashkan6132@yahoo.com  ایمیل  بزنند و برای تست

اقدام کنند...

این کلاسها حد اکثر تا اواخر مهرماه برگزار میشود..

این تمام خبرهای بود که از نحوه چگونگی ورود به این دنیا روبدست آوردم منتظر خبرهای جدیدترباشید البته امیدوارم که  خبری داشته باشم .idont

البته بگم  همه این راهنمای ها رو عزیزی که توی دنیای دوبله هست کرده .اگه فکر می کنید اینجوری نیست منتظر انتقادتون هستم.:blush:

راستی عزیزان کافه نشین قبول شما نه دوبلورهستید نه با نحوه ورود به این دنیا آشنای دارید می تونید که نظربدیداینم مطمئنم که کم لطفی می کنید.

دختر کوچلوی کافه:

jodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiabut

زیباترین منحنی دنیالبخنداست .
۱۳۸۹/۶/۲۹ عصر ۱۱:۳۱
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : john doe, سروان رنو, اسکورپان شیردل, دشمن مردم, بانو, موسيو وردو, همشهری_میثاق, آوینا, آماندا, والت دیزنی, باربوسا
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: این خانه دور است ( چگونه میشه دوبلور و گوینده شد ؟ ) - jodiabut - ۱۳۸۹/۶/۲۹ عصر ۱۱:۳۱