[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 4 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرخواهی درباره روش ثبت نام اعضاء
نویسنده پیام
admin آفلاین
بازنشـسته

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۷/۲/۱۷
اعتبار: 20

تشکرها : 9
( 706 تشکر در 76 ارسال )
شماره ارسال: #1
نظرخواهی درباره روش ثبت نام اعضاء
دوستان گرامی لطفا نظر و پیشنهاد خودشون رو در مورد چگونگی قبول اعضاء بنویسند:

1- کلا ثبت نام آزاد و امکان ارسال پست برای همگان فراهم باشد.

2- فقط از افراد منتخب گزینش شده دعوت شود و یوزر های جدید هم توسط این افراد invite و دعوت شوند تا
سطح فروم پایین نیاید.

3- امکان ثبت نام برای همگان فراهم باشد اما در بخش های ویژه و تخصصی فقط کاربران گزینش شده حق
ارسال پست داشته باشند اما در بخش های عمومی امکان فعالیت برای همه میسر باشد.

منتظر نظرات دوستان هستیم. البته بیشتر تلفیقی از گزینه های 2 و 3 فعلا مدنظر است تا نظر سایر عزیزان
چه باشد. مسلما امکان مشاهده و دیدن اکثر بخش های انجمن برای استفاده همگان آزاد خواهد بود.

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند ( فدریکو فلینی )
۱۳۸۸/۱/۲۹ صبح ۱۱:۵۳
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : ژان والژان, الیشا, آوینا, dered, خانم لمپرت, گولاگ, باربوسا
Ghoghnuse
Guests

تشکرها :
( تشکر در 43 ارسال )
شماره ارسال: #2
RE: روش ثبت نام اعضاء
سلام بر همه

نبنظر من ترکیبی از حالات 2 و 3 راهکار خوبی بنظر میاد .

یعنی اینکه اول هسته اصلی توسط دوستان انجمن دعوت و به هر یک از اونها ، تعداد ی ( مثلا 3 یا 5 عدد ) دعوتنامه داده بشه . کاربران دعوت شده توسط هسته اصلی که با توجه به حداقلهای مشخص شده در انجمن دعوت شدند ( که این حداقلها هم باید به اطلاع دوستان رسیده باشه ) امکانات کامل رو در انجمن داشته باشند .

اما برای بقیه افرادی که مایل به عضویت در انجمن هستند ، هسته گزینش مشایه انجمن آزمایشی ایجاد بشه تا در صورت تایید کاربر امکان پست زدن و فعالیت رو داشته باشند .

اما چرا فقط حالت اول نه . چون خیلی از کاربران مستعد در زمینه سینما هستند که ممکنه در حلقه آشنایان دوستان انجمن نباشند و یا به سببی دور افتاده باشند . به هر حال ، بعد از بزرگ شدن انجمن ، این دوستان انجمن رو پیدا می کنند و بهتره امکان اضافه شدن اونها رو از حالا پیش بینی کنیم .

در مورد حالت دوم . متاسفانه بخش عمومی در انجمنهای فارسی مترادف شده با تفرجگاه یا پارک در انجمن که هر کسی هر کاری خواست انجام بده و انواع پستها در اون مشاهده بشه . این قسمت از انجمن مسلما کاربران نخبه ای رو جذب نخواهد کرد . دلیلش هم اونه که معمولا اکثریت کسانی که در زمینه های تخصصی فعال هستند ، زمان پست زدن در بخشهای عمومی رو ندارند . به این دلیل بخش عمومی بعد از مدتی تبدیل میشه به پاتوق افرادی که از سینما اطلاع زیادی ندارند و دوست دارند وقت آزادشون رو جایی صرف کنند ( یعنی چیزی مشابه چت روم ! )

انجمن جددی مسلما بخشهای تفریحی مرنبط خواهد داشت ولی باید در مورد اون هم فکر کنیم که از سطح تاپیکهای عادی بالاتر باشه و جنبه اموزشی اون هم در کنارش وجود داشته باشه .

دوستدارم .
۱۳۸۸/۱/۲۹ عصر ۱۲:۳۴
نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : dered, گولاگ, باربوسا
nimadark آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 2

تشکرها : 0
( 22 تشکر در 5 ارسال )
شماره ارسال: #3
سلام
به نظر من گزینه ی 2 بهترین گزینه است.
چون اگه غیر از این باشه دلیلی واسه تاسیس همچنین انجمنی وجود نداشت دیگه . PT و خیلی فروم های دیگه هست که امکان ثبت نام و پست زدن واسه عموم آزاده.
به نظر من هر چه تعداد اعضا کمتر باشد روند پیشرفت کارها در فروم خیلی سریعتر وبهتر خواهد بود و کنترل فروم هم به مراتب خیلی راحت تر.
۱۳۸۸/۱/۲۹ عصر ۰۷:۵۲
تشکر شده توسط : dered, باربوسا
admin آفلاین
بازنشـسته

( 706 تشکر در 76 ارسال )
شماره ارسال: #4
(۱۳۸۸/۱/۲۹ عصر ۱۲:۳۴)Ghoghnuse نوشته شده:  برای بقیه افرادی که مایل به عضویت در انجمن هستند ، هسته گزینش مشایه انجمن آزمایشی ایجاد بشه تا در صورت تایید کاربر امکان پست زدن و فعالیت رو داشته باشند .

آره . اینطوریه خوبه.

(۱۳۸۸/۱/۲۹ عصر ۰۷:۵۲)nimadark نوشته شده:  سلام
به نظر من گزینه ی 2 بهترین گزینه است.
چون اگه غیر از این باشه دلیلی واسه تاسیس همچنین انجمنی وجود نداشت دیگه . PT و خیلی فروم های دیگه هست که امکان ثبت نام و پست زدن واسه عموم آزاده.
به نظر من هر چه تعداد اعضا کمتر باشد روند پیشرفت کارها در فروم خیلی سریعتر وبهتر خواهد بود و کنترل فروم هم به مراتب خیلی راحت تر.[/b]

درسته به قول یکی از دوستان :. [b]یک ده آباد بهتر از یک شهر خراب است

۱۳۸۸/۱/۲۹ عصر ۱۱:۲۲
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 84

تشکرها : 11430
( 18962 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #5
نکنه بعد از یک مدت شعارتون بشه " یک خانه آباد بهتر از یک ده خراب است "

به هر حال من با تجربیاتی که در زمینه اطلاعاتی دارم آماده انجام گزینش و تایید صلاحیت
کاربران ثبت نامی هستم .
۱۳۸۸/۲/۲۵ صبح ۱۱:۳۲
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
Savezva آفلاین
جک لمون

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۱۰
اعتبار: 38

تشکرها : 989
( 2180 تشکر در 179 ارسال )
شماره ارسال: #6
به نظر من گزینه 2 و 3 مناسب تر می باشد.

سفید پوشیده بودم با موی سیاه/ اکنون سیاه جامه ام با موی سفید
۱۳۸۸/۵/۱۰ عصر ۰۳:۰۹
Classic آفلاین
صاحب کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۷
اعتبار: 47

تشکرها : 6825
( 6072 تشکر در 445 ارسال )
شماره ارسال: #7
(۱۳۸۸/۵/۱۰ عصر ۰۳:۰۹)savezva نوشته شده:  به نظر من گزینه 2 و 3 مناسب تر می باشد.

خیلی خوش آمدی سعید عزیز ( دوست قدیمی ) Heart

فکر می کنم همین حالت فعلی که ترکیبی از 2 و 3 هست خیلی خوب و مناسب است.

تمام افراد امکان بازدید از بخش های انجمن ( به جز اتاق پشتی ) رو دارن. افراد ثبت شده هم امکان ارسال
پست در بخش های عمومی رو دارن و کاربران تایید شده و معرفی شده امکان پست زدن در تالارهای تخصصی و
دیدن اتاق پشتی کافه رو دارن.

این بهترین کاری هست که می شود از مشکلات بوجود آمده در انجمن های دیگر جلوگیری کرد.

اینهمه کافه توی دنیا هست , اونوقت شما درست اومدین به کافه ی ما
۱۳۸۸/۵/۱۰ عصر ۰۷:۳۰
مارچلو آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۲۰
اعتبار: 0

تشکرها : 3
( 4 تشکر در 2 ارسال )
شماره ارسال: #8
سلام
به نظر من گزينه 2 خوبه . ولي اگر موقع گزينش يكي دو تا سوال در مورد دوبله فيلم هاهم باشه خيلي جالب تر مي شه .
۱۳۸۸/۵/۲۷ صبح ۱۰:۲۱
admin آفلاین
بازنشـسته

( 706 تشکر در 76 ارسال )
شماره ارسال: #9
(۱۳۸۸/۵/۲۷ صبح ۱۰:۲۱)shahins نوشته شده:  سلام
به نظر من گزينه 2 خوبه . ولي اگر موقع گزينش يكي دو تا سوال در مورد دوبله فيلم هاهم باشه خيلي جالب تر مي شه .

راه حل جالبیه. البته در مورد دوستانی که قبلا در فروم ها یا سایت های دیگه بودن و می شناسیم مشکلی نیست اما
برای مواردی که شناختی ازشون نداریم و می خوان عضویت کامل بگیرن راه حل خوبی به نظر میرسه. Rolleyes ممنون

۱۳۸۸/۵/۲۸ عصر ۰۵:۲۷
admin آفلاین
بازنشـسته

( 706 تشکر در 76 ارسال )
شماره ارسال: #10
RE: نظرخواهی درباره روش ثبت نام اعضاء

برای تصفیه و پالایش محیط کافه ، قرار شد که یک ایمیل هشدار به کلیه کاربرانی که مدت هاست در کافه ثبت نام کرده اند اما تاکنون هیچ پستی ارسال نکرده اند ارسال شود تا چنانچه اقدام به فعالیت ننمایند ، نام کاربری آنها حذف شود.

۱۳۸۸/۱۰/۱۴ صبح ۱۱:۲۷
تشکر شده توسط : سروان رنو, بانو, الیشا, Papillon, کاپیتان اسکای, dered, خانم لمپرت, باربوسا
بانو آفلاین
مدیر داخلی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۳۱
اعتبار: 63

تشکرها : 7909
( 3540 تشکر در 125 ارسال )
شماره ارسال: #11

با سلام خدمت همه دوستان گرامی کافه کلاسیک

با توجه به ثبت نام بسیاری از نامهای غیر واقعی، که اکثریت مدت حضورشان در کافه 3 ثانیه، 4 ثانیه و به ندرت بیش از 20 ثانیه است و عدم حضور مجدد این نفرات که برخی در قسمت امضا صرفا تبلیغ یک محصول یا سایت را قرار داده اند، به عنوان یک پیشنهاد، شرط اولیه و اساسی عضویت در کافه انتخاب نام کاربری مناسب باشد.

با توجه به نداشتن شناخت از افراد تازه وارد، تنها ملاک تشخیص اولیه برای کلیۀ دوستان نام این افراد خواهد بود.

پیشنهاد می کنم به محض مشاهدۀ عضویت یکی از این اسامی، خود اعضای محترم (به واقع مدیران بالقوه و ارزشمند کافه کلاسیک) موضوع را جدی گرفته و برای تعیین وضعیت وی موضوع گزارش شود.

کافه را اعضا می سازند، شکل می دهند، می چرخانند، اعضا هستند که به آن اعتبار می بخشند.... پس دست به دست هم دهیم تا کارها به بهترین شکل ممکنه انجام شود...

با سپاس بسیار از توجه همۀ دوستان

بانو

مریم هروی
۱۳۹۰/۱۰/۲۴ صبح ۰۹:۴۷
تشکر شده توسط : دن ویتو کورلئونه, الیشا, پاشنه طلا, کاپیتان اسکای, حمید هامون, Papillon, ژان والژان, دزیره, سروان رنو, چارلز کین, راتسو ریــزو, ترومن بروینک, دلشدگان, dered, خانم لمپرت, مکس دی وینتر, گولاگ, الیزابت, باربوسا
کاپیتان اسکای آفلاین
کاپیتان
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۴/۳۱
اعتبار: 49

تشکرها : 1957
( 4239 تشکر در 288 ارسال )
شماره ارسال: #12

(۱۳۹۰/۱۰/۲۴ صبح ۰۹:۴۷)بانو نوشته شده:  

... به محض مشاهدۀ عضویت برای تعیین وضعیت وی موضوع گزارش شود.

با درود به ناظر ارشد گرامی، بانوی ارجمند

همانند یک سالن ورزشی، در ثبت نام با دو دسته کاربر روبرو هستیم:

دسته ی یکم می خواهند از امکانات و داده های کافه استفاده نمایند. این دسته تماشاگران هستند و باید این حق را به ایشان بدهیم که وارد شوند و با آواتار خوداز امکانات کافه بهره ببرند.

دسته ی دوم می خواهند به صورت جدی، در نگارش و ثبت و بیان دیدگاه شرکت نموده و کافه را به پیش ببرند. این دسته بازیکنان و صحنه گردانان کافه هستند.

پیشنهاد می کنم که ثبت نام در دو شکل صورت بگیرد:

در شکل یکم کاربر با ثبت نام تنها اجازه ی استفاده از کافه و تماشا را داشته باشد و تنها بتواند دکمه ی تشکر را بزند.

در شکل دوم اطلاعات کافی و لازم از کاربر فعال گرفته شده و ثبت نام کننده از کانال ویژه ای عبور نماید.

نکته ی کلیدی آن که کاربران شکل دوم در صورت رعایت ننمودن قوانین (برای نمونه پست نکردن هر ماه یک مطلب) به دسته ی یکم راهی شوند. این مقررات نیز باید مشخص شده، تدوین و مستندسازی شود.

در این صورت مدیران کافه برای هر کاربر یک کارت شناسایی صادر کرده اند و می دانند که او تماشاگر است یا بازیکن.

نکته ی مهم در این باره نگه داشتن کاربران با دلجویی، همدلی و راهنمایی های همراه با مهربانی است.

چیزی که به کافه آسیب فراوانی زده و کاربران را می پراکنَد، سختگیری، تعصب و جبهه گیری های فراوانی است که در گذشته از سوی دست اندرکاران و برخی کاربران روی داده و گویا هردو فراموش کرده اند که اینجا، آمده ایم تا از چیزهایی که دوست داریم و به آن ها عشق می ورزیم سخن بگوییم و سخن بشنویم.

پیام کافه باید مهرورزی و مهربانی باشد و کاربر با ورود به جمع خودش را در دل دوستانی ببیند که با او مهربان و صمیمی و همراه اند و اگر نکته ای هم می گویند چنان آن را در لفاف دوستی و مهربانی بپیچند که خم به ابروی کاربر ننشیند و از جمع، نامهربانی نبیند.

باید که کاربر با تقاضای ثبت نام، چندین خوش آمدگویی بشنود و گام به گام، با هر نوشته ای، کم و بیش آفرین ببیند و سپاس. خوش آمدگویی به دوستان حاضر و شادباش گفتن و زنده نگه داشتن روح همدلی و همراهی، کافه را به یک خانواده بدل خواهد نمود.

کاربران را دریابیم، مقدمشان را گرامی بداریم و حضورشان را مغتنم بشماریم.

ارادتمند: کاپیتان اسکای
۱۳۹۰/۱۰/۲۴ صبح ۱۱:۵۷
تشکر شده توسط : اسکورپان شیردل, زاپاتا, بانو, حمید هامون, الیشا, پاشنه طلا, Papillon, ژان والژان, سروان رنو, dered, خانم لمپرت, زرد ابری, گولاگ, واتسون, جیم استارک, مراد بیگ, ۱۹۰۰, باربوسا
siyavash1357 آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۶
اعتبار: 8

تشکرها : 173
( 429 تشکر در 56 ارسال )
شماره ارسال: #13

به نظر من گزينه دو از بقيه مناسب تر هست

http://30nemania3.blogsky.com/
۱۳۹۰/۱۰/۲۴ عصر ۰۲:۲۳
تشکر شده توسط : Papillon, دزیره, dered, زرد ابری, گولاگ, باربوسا
دانتس آفلاین
مجموعه دار کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۹/۱۴
اعتبار: 13

تشکرها : 238
( 948 تشکر در 68 ارسال )
شماره ارسال: #14

(۱۳۹۰/۱۰/۲۴ صبح ۰۹:۴۷)بانو نوشته شده:  

با توجه به ثبت نام بسیاری از نامهای غیر واقعی، که اکثریت مدت حضورشان در کافه 3 ثانیه، 4 ثانیه و به ندرت بیش از 20 ثانیه است ...

بعضی از سایتها مانند 4Shared  اگر کاربر به مدت سه ماه متوالی در حساب خود فعالیتی نشان ندهد، اشتراک وی باطل خواهد شد. فکر می کنم قبلا !Yahoo هم همینطوری بود. می توان همین کار را اینجا انجام داد و به حضور اعضایی که نقششان فقط بالا بردن آمار سایت است پایان داد.

باید دید سیاست داخلی مدیران کافه چیست، نشان دادن آمار کاربران بیشتر یا حفظ اعضای فعلی و ارج نهادن به مطالب با ارزش. قطعا دومی ملاک است.

وقتی شبها برای شکار به صحرا می روم، ایمان دارم که خدا را در خانه نگاه نمی دارم. (آنتونی کوئین به نقش حمزه در فیلم محمد رسول اله)
۱۳۹۰/۱۱/۱۵ عصر ۰۵:۰۲
تشکر شده توسط : زاپاتا, ترومن بروینک, دزیره, علی بی غم, dered, خانم لمپرت, زرد ابری, گولاگ, باربوسا
دانتس آفلاین
مجموعه دار کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۹/۱۴
اعتبار: 13

تشکرها : 238
( 948 تشکر در 68 ارسال )
شماره ارسال: #15

امروز جناب  ترومن بروینک در جعبه پیام توجه دوستان را به موضوع جالبی جلب کرد، منظورم این است:

http://cafeclassic3.ir/user-652.html

در شهر ما دو مغازه وجود دارد که من همیشه با نام آنها مشکل داشته ام. اسم یکی از آنها  "حلیم پیکاسو" است! کسی نیست بگوید حلیم چه ربطی به پیکاسو دارد، پیکاسو چه می دانست حلیم چیست.

اسم مغازه دیگر در خروجی شهر "دیزی گلادیاتور" است!!  واقعا هیچ شباهتی بین این دو کلمه وجود دارد؟!

از اینجا به بعد بیشتر صحبتم با مدیران سایت است. درخواست می گردد اجازه ندهند هیچ کاربری خصوصا اعضای جدید چنین اسامی را برای خود انتخاب نمایند. انتخاب چنین اسمهایی توهین به آن شخصیت تاریخی است. قرار است اینجا کار فرهنگی شود نه تمسخر و تحقیر افراد سرشناس.

وقتی شبها برای شکار به صحرا می روم، ایمان دارم که خدا را در خانه نگاه نمی دارم. (آنتونی کوئین به نقش حمزه در فیلم محمد رسول اله)
۱۳۹۰/۱۱/۲۳ صبح ۱۲:۰۴
تشکر شده توسط : دزیره, ژان والژان, ترومن بروینک, الیشا, کاپیتان اسکای, Classic, دنی براسکو, علی بی غم, dered, خانم لمپرت, زرد ابری, گولاگ, باربوسا
Classic آفلاین
صاحب کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۷
اعتبار: 47

تشکرها : 6825
( 6072 تشکر در 445 ارسال )
شماره ارسال: #16

با سپاس از  دانتس گرامی ,

مطمئنا تا هر فرد ثبت نام کننده , کلیه شرایط را ( نام کاربری مناسب , آواتار , مشخصات کاربری و ... ) را بر اساس قوانین کافه رعایت نکند عضویتش تایید نخواهد شد. نمی توان جلو ثبت نام اینگونه افراد را گرفت اما در مرحله تایید عضویت می توان جلوگیری کرد  همانطور که کاربر موردنظر از یکسال پیش تاکنون منتظر تایید است ! پس جای هیچ نگرانی نیست.

اینهمه کافه توی دنیا هست , اونوقت شما درست اومدین به کافه ی ما
۱۳۹۰/۱۱/۲۳ عصر ۱۰:۲۶
تشکر شده توسط : اسکورپان شیردل, دانتس, ژان والژان, دزیره, الیشا, زاپاتا, راتسو ریــزو, پاشنه طلا, دنی براسکو, علی بی غم, dered, خانم لمپرت, گولاگ, باربوسا
ترومن بروینک آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۳/۷
اعتبار: 8

تشکرها : 702
( 368 تشکر در 16 ارسال )
شماره ارسال: #17

هرچی ما گفتیم جلو این کاربران بی اسم رسم رو بگیرید، فرمودند: برسی میشه...

بفرمایید: مطالب مفیدی در باب دمپایی ابری که در بخش مافیا نوشته شده، اونم به زبون اصلی!

۱۳۹۰/۱۱/۲۵ عصر ۰۳:۲۰
تشکر شده توسط : پاشنه طلا, Papillon, دنی براسکو, علی بی غم, dered, خانم لمپرت, گولاگ, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 84

تشکرها : 11430
( 18962 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #18

(۱۳۹۰/۱۱/۲۵ عصر ۰۳:۲۰)ترومن بروینک نوشته شده:  

بفرمایید: مطالب مفیدی در باب دمپایی ابری که در بخش مافیا نوشته شده، اونم به زبون اصلی!

حالا مگه دمپایی ابری بــَده ؟! :haha::

خب این روبوت های تبلیغاتی از حسن نیت ما سوء استفاده کردن. ما بخش محله چینی ها رو باز گذاشتیم تا حتی کاربران تازه وارد هم بتونن سوالات خودشون رو به راحتی بپرسن و همینطور که می بینید سوالات خیلی از علاقمندان خارج از کافه بدین ترتیب جواب داده شده.

حالا بین علمای کافه اختلاف نظر هست که آیا محله چینی ها رو هم مثل بقیه بخش ها اختصاصی کنیم یا اینکه باز بمونه. البته موارد اینچنینی رو میشه به سرعت پاک کرد و مشکلی نیست. به هر حال چیزی که مشخصه اینه که مافیا داره وارد بازار دمپایی میشه ... کجایی دن کارلئونه .... کار مافیا به کجا کشیده ! cryyy!

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۹۰/۱۱/۲۷ صبح ۱۲:۴۶
تشکر شده توسط : Papillon, اسکورپان شیردل, ژان والژان, زاپاتا, الیشا, کاپیتان اسکای, علی بی غم, Classic, ناخدا خورشيد, dered, خانم لمپرت, بانو, زبل خان, مکس دی وینتر, زرد ابری, گولاگ, واتسون, باربوسا
خانم لمپرت آفلاین
مدیر بازنشسته

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۵/۳
اعتبار: 61

تشکرها : 7981
( 8500 تشکر در 282 ارسال )
شماره ارسال: #19

با سلام خدمت مربع استوار مدیریت و کاربران گرامی کافه :

مسئله ای که مدتی است درذهن من سوال برانگیز است درمورد نام های کاربری افراد است .قطعا حتی اهل فن سینما هم نمیتوانند تمامی فیلمهای موجود رادیده وتمامی کاراکترهای مطرح آنها را به یادداشته باشند دیگر چه رسد به امثال من با اطلاعات سینمایی ناقص...لذا پیشنهاد میکنم کاربران را خصوصا من بعد پس از تایید کاربری، موظف کنید در یک تاپیک در مورد نام کاربریشان وعلت انتخاب آن مختصر توضیحی دهند این امر نه تنها بقیه را با شخصیت وفیلم مزبور آشنا میکند بلکه ترغیب به دیدن فیلمهایی که تاحال ندیده اند نیز مینماید، بعلاوه خود کاربر نیز وادارمیشود زیباتر و فکورانه تر نام کاربری اش را انتخاب نماید . سپاسگزارم

در مسلخ عشق جز نکو را نکشند ... روبه صفتان زشت خو را نکشند
۱۳۹۲/۱۱/۲۲ عصر ۱۲:۴۴
تشکر شده توسط : بولیت, بانو, اسکورپان شیردل, Papillon, Classic, برو بیکر, زاپاتا, BATMAN, فورست, شیخ حسن جوری, زبل خان, سروان رنو, مکس دی وینتر, ژان والژان, پایک بیشاپ, زرد ابری, مگی گربه, پیرمرد, گولاگ, Mr. V, جیم استارک, مراد بیگ, باربوسا
ارسال پاسخ