[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 8 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شخصیت های دوست داشتنی
نویسنده پیام
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۶/۳۱
اعتبار: 24

تشکرها : 1000
( 1621 تشکر در 207 ارسال )
شماره ارسال: #48
RE: شخصیت های دوست داشتنی

مردی خونسرد، آرام، درونگرا، زیرک و متفکر است. البته تقریبا می توان گفت که تنها به یک چیز می اندیشد. قتل! او یک قاتل حرفه ای است.

برای موفقیت در هر شغلی باید ذکاوت و استعداد آن حرفه را داشت. پشتکار قدم بعدی است و در نهایت نیز پای قوانین شخصی به میان می آیند. به این معنا که اگر دقیقا مانند دیگران عمل کنید و کارشان را کپی بنمایید معمولا نتیجه حاصله رضایت بخش نخواهد بود.

آرتور بیشاب فیلم متخصص نیز در شغل کثیف خود بی نظیر است. او پس از آنکه هدفش مشخص می شود، مدتی وقت خود را صرف تحقیق درباره آن فرد می کند. تمام جوانب را می سنجد و سپس کار او را به شکلی یکسره می کند که انگار بر اثر حوادث از دنیا رفته است. آنگاه که مطمئن شد کوچکترین نشانی از قتل به چشم نمی خورد، به سرعت و به مانند یک شبح از آن محل فاصله می گیرد.

اما درست زمانی که استیو مک کانا، جوان سنگدل و با استعداد! را برای تبدیل کردن به قاتلی حرفه ای آموزش می دهد و از او در ماموریت هایش استفاده می کند، دیگر شرایط مانند گذشته به آرامی پیش نمی رود و کار جنبه پرهیاهو تر و خطرناک تر به خود می گیرد. اما آرتور حتی در سخت ترین شرایط نیز سربلند بیرون می آید.

همچنین او هیچگاه از یاد نمی برد که بی احتیاطی یکی از خصلت های بشر است که ممکن است دامن خودش را نیز بگیرد، اما وی همیشه حیله ای در چنته دارد. انسان فناپذیر است و گریزی از آن نیست اما در قانون وی مقابله به مثل همچنان به جای خود باقیست!

این چارلز برانسون بود که به آرتور بیشاب جان بخشید و نصرالله مدقالچی نیز آن را ایرانی کرد! هر دوی آنها درخشان بودند. گویش مدقالچی مشابه لحن برانسون است. شاید به ندرت اتفاق می افتد که صدا و لحن دوبلور تا این اندازه مشابه صدای بازیگر باشد. اما اینبار این اتفاق افتاده است.

من به شانس اعتقاد ندارم. به خودم اعتقاد دارم!
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ عصر ۰۹:۵۰
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : سروان رنو, بانو الیزا, دون دیه‌گو دلاوگا, آدری لاووا, rahgozar_bineshan, ال سید, زرد ابری, شارینگهام, ماهی گیر, کاپیتان اسکای, پیرمرد, پروفسور, باربوسا, کلانتر چانس
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
شخصیت های دوست داشتنی - Classic - ۱۳۸۹/۵/۱, صبح ۰۱:۴۶
RE: شخصیت های دوست داشتنی - Scarlett - ۱۳۸۹/۵/۱, صبح ۱۱:۱۸
RE: شخصیت های دوست داشتنی - norman.bates - ۱۳۸۹/۵/۸, عصر ۱۱:۴۱
RE: شخصیت های دوست داشتنی - هیچکس - ۱۳۸۹/۵/۱۰, صبح ۱۱:۲۶
RE: شخصیت های دوست داشتنی - بانو - ۱۳۸۹/۵/۱۸, عصر ۰۷:۳۶
RE: شخصیت های دوست داشتنی - Savezva - ۱۳۸۹/۶/۷, صبح ۱۰:۵۰
RE: شخصیت های دوست داشتنی - میثم - ۱۳۸۹/۶/۲۲, عصر ۰۵:۵۷
RE: شخصیت های دوست داشتنی - ساب زیرو - ۱۳۸۹/۸/۱۶, عصر ۰۸:۵۱
RE: شخصیت های دوست داشتنی - سروان رنو - ۱۳۸۹/۸/۱۶, عصر ۱۰:۲۳
RE: شخصیت های دوست داشتنی - دزیره - ۱۳۸۹/۱۱/۶, صبح ۰۹:۰۹