[-]
جعبه پيام
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/XI0kt
» <BATMANhttps://www.doostihaa.com/post/tag/%D8%A...kanon-2021
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/pFib3
» <BATMAN> با تشکر از مارک واتنی عزیز/ نسخه های سینمایی بامزی هم منتشر شدن/ بامزی تو سوئد خیلی محبوبه، از گذشته تا به امروز ازین شخصیت انیمیشن تولید میشه
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرار به سوی پیروزی ( باشگاه ورزشی کافه )
نویسنده پیام
دلشدگان آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۲۶
اعتبار: 24

تشکرها : 3231
( 1347 تشکر در 70 ارسال )
شماره ارسال: #25
RE: ویژه جام جهانی 2010 - ( تاپیک موقت )

[تصویر: 77978916091276039142.jpg]

علت حذف آرژانتین و برزیل :

آرژانتین : بزرگترین ضعف آرژانتین و به نوعی پاشنه آشیل این تیم عدم پرسینگ مهاجمان این تیم بود .عدم پرسیگ در زمین حریف توسط هیگواینتوز – و حتی مسی  این فرصت را به بازیکنان و بخصوص هافبکهای تیم حریف می داد که بدون کوچکترین مانعی وارد زمین آرژانتین شوند  و با برتری عددی نسبت به بازیکنان آرژانتین از ضعف دفاعی این تیم استفاده کنند .این ضعف در بازی با تیمهای ضعیف کمتر نمود می کرد اما در بازی با یک تیم قوی این ضعف بیشتر به چشم آمد . در بازی با آلمان مهاجمان آرژانتین مدافعان آلمان را تحت فشار نمی گذاشتند و آنها به راحتی وارد زمین آرژانتین می شدند . زمانیکه آرژانتین گل خورد متاسفانه توز و هیگواین در زمین راه می رفتند و کوچکترین کمکی به خط هافبک و دفاع خودشان نمی کردند و به یاد ندارم که از نیمه زمین عقب تر آمده باشند حتی موقعی که گل دوم را هم دریافت کردند باز هم مهاجمان این تیم بی تفاوت نظاره گر بازی بودند گویی آرژانتین 8 یا 9 نفره بازی می کرد .در کل در جام نوزدهم بازی مسی قابل قبول بود و جای خالی خاویر زانتی و کامبیاسو در این تیم خالی بود . انتظار داشتم با فصل رویایی که زانتی در اینتر داشت به تیم دعوت شود .عدم استفاده مناسب از میلیتو و آگوئرو - تاکتیک یکنواخت و ترکیب ثابت این تیم درهمه بازیها باعث شد دست آرژانتین خیلی زود برای حریفان رو شود.

برزیل: تیم برزیل هم کم و بیش همین مشکل آرژانتین را داشت . عدم پرسینگ وکمک به خط دفاع و هافبک توسط روبینیولوئیز فابیانو و کاکا باعث  می شد فشار مضاعفی به خط دفاع این تیم وارد شود . هر چند ساختار دفاعی این تیم محکمتر و مستحکمتر از آرژانتین بود .

آلمان : در مورد تیم آلمان کاملا با نظر منصور عزیز هم عقیده هستم . در مورد آقای گل جام اگر اشتباه نکنم توماس مولر علاوه بر پاس گل بیشتر یک بازی هم کمتر از سایر گلزنان جام داشت و به حق شایسته ترین فرد برای آقای گلی این جام بود. فیلیپ لام یکی از بازیکنان مورد علاقه من در این جام بود .

اروگوئه : یک تیم منسجم و یکدل و سراسر تهاجمی که بسیار خوب موقعیت سازی می کردند. دیه گو فورلان به حق بهترین بازیکن جام شد .

پرتغال : کریستیانو رونالدو به جای استفاده مناسب از ضربات کاشته از هر فاصله ایی حتی 40 – 50 متری فقط به سمت دروازه شوت می زد . یک حرکت بچه گانه که شما 50 – 60 ضربه کاشته را هدر دهید که شاید در یکی از بازیها شانسی دروازه حریف را باز کنید . من بیشترین تقصیر را متوجه مربی تیم پرتغال می دانم . ببینید تفاوت مربی منچستر یونایتد را با این مربی !

هلند : بد شانس مثل همیشه – اما شایسته قهرمانی نبود .

اسپانیا : اتحاد تیمی به همراه تیکی تاک = قهرمانی جام

پی نوشت : صدای ووووزلاها - بازی ایتالیا و اسلواکی – گل لمپارد به آلمان – هند تاریخی سوآرز و پنالتی زدن آساموآ ژیان – وداع تلخ وغم انگیز اسطوره بی همتای دنیای فوتبال دیه گو آرماندو مارادونا با جام  و ... در خاطر مردم جهان ماندگار شد .

از نکات دیگر این جام حضور چارلیز ترون( متولد آفریقای جنوبی) و لئوناردو دی کاپریو در بازی آلمان و آرژانتین و حضور مورگان فریمن در بازی فینال بود . مورگان فریمن ایفاگر نقش نلسون ماندلا می باشد . سروان رنوی عزیز من شارون استون را ندیدم . به خاطر دارید در کدام بازی حضور داشت؟

۱۳۸۹/۴/۲۳ صبح ۰۸:۴۵
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : سروان رنو, موسيو وردو, بهزاد ستوده, اسکورپان شیردل, john doe, سم اسپید, پطرکبیر
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: ویژه جام جهانی 2010 - ( تاپیک موقت ) - دلشدگان - ۱۳۸۹/۴/۲۳ صبح ۰۸:۴۵
RE: جام جهانی 2014 برزیل - خانم لمپرت - ۱۳۹۳/۳/۲۶, عصر ۰۱:۳۰
RE: جام جهانی 2014 برزیل - rahgozar_bineshan - ۱۳۹۳/۳/۲۷, صبح ۰۶:۵۱
RE: جام جهانی 2014 برزیل - BATMAN - ۱۳۹۳/۳/۲۸, صبح ۰۳:۵۱
RE: جام جهانی 2014 برزیل - بولیت - ۱۳۹۳/۴/۱۸, عصر ۰۶:۰۰
RE: جام جهانی 2014 برزیل - جیمز باند - ۱۳۹۴/۱۰/۱۸, عصر ۰۱:۱۶
RE: جام جهانی 2014 برزیل - مراد بیگ - ۱۳۹۵/۳/۱۳, عصر ۰۸:۴۸
RE: جام جهانی 2014 برزیل - سروان رنو - ۱۳۹۵/۳/۱۳, عصر ۱۰:۴۷