[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرار به سوی پیروزی ( باشگاه ورزشی کافه )
نویسنده پیام
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11432
( 18965 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #1
Rainbow فرار به سوی پیروزی ( باشگاه ورزشی کافه )

با توجه به پر شدن ظرفیت جعبه پیام در اثر بحث های فوتبالی جام جهانی ، صلاح دیده شد که یک تاپیک موقت ویژه این امر در بخش محله چینی ها ایجاد شود تا دوستان علاقمند ، بحث های چالشی- هنری خودشان را اینجا پی بگیرند و بخش جعبه پیام بالای کافه آزاد شود .

نوشته ها ترجیحا هنری - سینمایی- فوتبالی و زیبا باشد تا با بقیه فروم ها تفاوت داشته باشد. کل کل کردن و خط و نشان کشیدن آزاد است. شرکت عموم مشتریان کافه آزاد است .

این تاپیک چند روز بعد از پایان جام جهانی بسته خواهد شد.

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۸۹/۴/۱۳ عصر ۱۲:۲۴
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : Savezva, خانم لمپرت, فورست, شارینگهام, آدمیرال گلوبال
موسيو وردو آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۱/۲۲
اعتبار: 7

تشکرها : 1102
( 336 تشکر در 31 ارسال )
شماره ارسال: #2
RE: ویژه جام جهانی 2010 - ( تاپیک موقت )

سلام

سروان عزيز بحث چالشي اي وجود نداره.

4 تا زديم به روباه پير:D

4 تا هم زديم به هندوانه هاي آرژانتينيkhande

الآنم كه با اين گاوبازها بازي داريم 4 تا ميزنيمtaeed

دوست داشتيم تو فينال حال برزيل رو بگيريم كه خودشون ترسيدن و رفتن پي كارشون و حيف شد انتقام 2002 رو نميتونيم بگيريم.

تصوير ماتادورها بعد از بازي اينه:           cccc:  :llerrتازه عكس لنگ زدن وجود نداشت وگرنه ميگذاشتم.

خلاصه ما خيلي شاخيم:!55:

غيبت صغري
۱۳۸۹/۴/۱۳ عصر ۰۳:۲۷
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : سروان رنو, Papillon, شارینگهام
منصور آفلاین
آخرین تلالو شفق
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۱۷
اعتبار: 77

تشکرها : 395
( 8061 تشکر در 307 ارسال )
شماره ارسال: #3

آلمان وقتی آلمان غربی بود عاشقش بودم اما وقتی ادغام شدند چیز دیگری از آب درآمد... روحیات نزادپرستی آلمانها همیشه آزارم میداد. وقتی علی دائی را تیم بایرن مونیخ در فینال باشگاهای اروپا روی نیمکت ذخیره ها نشاند و صرفا از آلمانها در بازی بهره گرفت اوج نفرتم ازین تیم بود. تیمی که امروز به اسم آلمان در جام جهانی بازی میکند بیشتر شبیه یک تیم باشگاهی است تا تیم ملی(بخصوص که در ظاهر روحیات ناسیونالیستی را هم زیر پا گذاشته باشند) چرا که از همه نوع بشری  میتوان در آن سراغ گرفت . درست شبیه فرانسه یا هلند 8 سال پیش. از اروپای شرقی بگیرید تا ترکها. چندی پیش همین مسعود اوزیل به همراه چند بازیکن فرانسه به یک دختر زیر 18 تجاوز کردند که نفرتم را ازین شخص که توانست به کمک وکلای گرانقیمت خود از مهلکه جان بدر برد دو چندان کرد...

تیم آلمان تیمی ماشینی است. پشت سر این تیم یک مربی نخوابیده است. یک کادر مربیگری مخفی از بهترین تئوریسین ها وجود دارد که وقتی عرصه تنگتر میشود بکن باور هم به کمک آنها می شتابد و بدون آنکه نامی از او برده شود تمام بردها به حساب مربی ساده اندیش فعلی نوشته میشود. بکن باور در دهه 90 آنقدر در خصوص فوتبال مطلب خواند و نوشت که عینکی شد. او براحتی میتواند با دیدن یک مسابقه نقاط ضعف و قوت حریف را به تیم و مربی آن گوشزد کند. نقاط ضعفی که اگر شناخته شوند کار حریف را به فجیع ترین شکل ممکن تمام میکند. بازیکنان آلمان تمام نکاتی که به آنها گوشزد میشود را مو به مو در زمین اجرا میکنند و این یعنی فوتبالی ماشینی. نوع آوری خاصی وجود ندارد اما قطع کردن تمام پاسهای حریف و استفاده از ضد حمله ها و همینطور جایگیری مناسب هر بازیکن در زمین در اولویت است چیزی که ایرانیها تا 50 سال دیگر هم نخواهند آموخت چراکه همه آنها باید خود (تاکید میگردد: خود) توپ را وارد دروازه کنند.

از آلمانها باید ترسید. اگر دقیقه 89 باشد و شما 3 گل از آلمان جلو باشید چندان به برد خود خوشبین نباشید. آنها در طول تاریخ ثابت کرده اند در 3 دقیقه میتوانند 3 گل بزنند.

هلند تیم تاکتیک پذیری است اما استخوان بندی خیلی مستحکمی ندارد(بقول شفیع: اوس و قرس دار نیست). این تیم فعلا مینیاتوری بازی میکند و با یک چینش منظم میتوان پیکره آن را از هم پاشید. کاری که انگلیسیها در جام 90 در مرحله یک چهارم با او کردند. در این میان اسپانیا چیز دیگری است. آنها در مرحله فینال جام ملتهای اروپا همین آلمان را از پیش رو برداشتند و طبیعی است که آلمانها کاملا آن بازی را برای بازی آتی با این تیم آنالیز خواهند کرد. آلمانها از آنالیز بازی پاراگوئه و اسانیا چیزی دستگیرشان نخواهد شد. پاراگوئه کل سیستم اسپانیا را عوض کرد. کاری که آلمان هرگز قادر به انجام چنین کاری نیست اسپانیا در برابر تیمهائی که خوب بازی کنند بهتر بازی میکند که نمونه آنرا در بازی پرتغال وی دیدیم. اگر آلمان تهاجمی بازی کند یقین بدانید از پس اسپانیا برنخواهد آمد اما اگر شیوه ای که سنت آلمانهاست(بستن بازی) را اجرا کند کار اسپانیا در ضد حمله ها تمام است. در بازی آلمان - اسپانیا با توجه به حساسیت بازی و روحیات متعصبانه هردو تیم ، احتمال اخراج یک یا چند بازیکن منتفی نیست. آلمانها وقتی عصبی شوند بازی را گم خواهند کرد و این میسر نخواهد شد مگر اینکه آلمان در تعداد گل عقب بیفتد.

۱۳۸۹/۴/۱۳ عصر ۰۹:۱۰
تشکر شده توسط : موسيو وردو, john doe, سم اسپید, بچه رزماری, Classic, اسکورپان شیردل, soheil, سروان رنو, دلشدگان, Papillon, هایدی, پطرکبیر
Classic آفلاین
صاحب کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۷
اعتبار: 47

تشکرها : 6825
( 6072 تشکر در 445 ارسال )
شماره ارسال: #4

مارادونای من کجاست ؟

در دوران نوجوانی آنچنان که افتد و دانی ، طرفدار یک تیم خاص بودم. زیاد اهل فوتبال نبودم ( حالا هم نیستم ). بازیهای باشگاهی کشور را که اصلا علاقه ای ندارم . تنها در موسم جام جهانی که هر چهار سال است به دیدن مسابقات تیم های مورد علاقه می نشینم چرا که اوج هنر ورزشی ، و صف آرای کشورهاست ، و به نوعی جنگ نرم و سرد است . در سالهای مدرسه راهنمایی ، هر یک از همکلاسی ها   طرفدار تیم خاصی بودند و ما به واسطه یک فوق ستاره به نام مارادونا ، عاشق آرژانتین شده بودیم.  آرژانتین پیراهن زیبایی داشت : آبی کم رنگ و سفید راه راه . یادم می آید که وقتی اولین بار پوستر بزرگی از مارادونا را در فروشگاهی دیدم به سرعت به خانه برگشتم تا پول بردارم و بخرم و همه اش در بین راه می ترسیدم که نکند پوسترها تمام شود. پوسترها را تا سالها بر دیوار اتاقم داشتم . هنوز جمله بالای پوستر را یادم هست : غم ها و شادی های مارادونا . چند عکس از لحظات شادی و غم این اسطوره فوتبال با صورت زیبایی کنار هم چیده شده بود. مارادونا چهره زیبا و فتوژنیکی داست و برای همین طرفداران او از پله بیشتر بودند.

ستارگان دنیای ورزش و به خصوص فوتبال در زمینهه های زیادی با ستارگان سینما شباهت دارند : حواشی زیاد ، مشکلات خانوادگی ، دردسرهای مشهور بودن و در دید همگان بودن و ... به هر صورت سالها گذشت و تب فوتبال فروکش کرد. خبرهایی ناگوار از وضعیف اعتیاد مارادونا و مشکلات خانوادگی اش شنیده می شد ولی همه باز امیدوار بودند که نابغه فوتبال همت کند و دوباره به فوتبال برگردد. مارادونا آمد. بسیار پخته تر و با تجربه تر از دوران جوانی اش آمد اما زمانه با او مدارا نکرد...  نمی دانم کتاب کم نظیر هیچکاک و آغاباجی را خوانده اید یا نه ؟ در اپیزود آخر کتاب زمانی که نویسنده کتاب ( بهنام دیانی ) بعد از سالها انتظار ، بالاخره  بازیگر مورد علاقه اش ، اینگرید برگمن را در خیابانی در استکهلم سوئد می بیند که آثار پیری بر چهره اش نشسته ، بی اختیار اشک در چشمانش جمع می شود تا جاییکه بغض گلویش را می گیرد و نمی تواند حتی به او سلام کند. او افسوس کنان می گوید:

"کجاست آن چهره شگفت انگیزی که شکوفه گیلاس را از رونق می انداخت ؟ کجاست آن پوست صاف و شفافی که نور رویش لیز می خورد ؟ برگمن خاطرات من کجاست ؟ "

من همان حال را داشتم. وقتی او را با هیکلی چاق و موهای سفید ، با کت و شلوار پیرمردها در کنار زمین دیدم در حالیکه نا امیدانه به بازیکنانش نگاه می کند با خودم گفتم : پس مارادونای خاطرات من کجاست ؟ 

اینهمه کافه توی دنیا هست , اونوقت شما درست اومدین به کافه ی ما
۱۳۸۹/۴/۱۴ صبح ۱۲:۱۵
تشکر شده توسط : موسيو وردو, سروان رنو, دلشدگان, الیشا, فورست, واتسون, آلبرت کمپیون, پطرکبیر, آدمیرال گلوبال
اسکورپان شیردل آفلاین
ناظر انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۱۱
اعتبار: 50

تشکرها : 5286
( 6629 تشکر در 287 ارسال )
شماره ارسال: #5

پیشگویی قهرمان جام جهانی 2010 با استفاده از ریاضیات

1-آرژانتین در سالهای 1978 و 1986 قهرمان شد:               3964=1986+1978

2-آلمان در سالهای 1974 و 1990 قهرمان شد:                 3964=1990+1974

3-برزیل در سالهای 1970 و 1994 قهرمان شد:                 3964=1994+1970

4-حال با توجه به فرمول بالا قهرمان جام را معلوم کنید:        3964=2010+   ؟ 

5- اگر امسال فرمول جواب نداد بنده بی تقصیرم. برید یقه کاشف این فرمول را بگیرید!

اقتباس از:مجله سرنخ 

طریقت سامورایی استوار بر مرگ است. آن‌گاه که باید بین مرگ و زندگی یکی را انتخاب کنی، بی‌درنگ مرگ را برگزین. دشوار نیست؛ مصمم باش و پیش رو. آن هنگام که تحت فشار انتخاب زندگی یا مرگ قرار گرفته‌ای، لزومی هم ندارد به هدف خود برسی {گوست داگ؛سلوک سامورایی}
۱۳۸۹/۴/۱۴ صبح ۰۳:۴۷
تشکر شده توسط : Scarlett, موسيو وردو, سروان رنو, مراد بیگ, پطرکبیر, آدمیرال گلوبال
Savezva آفلاین
جک لمون

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۱۰
اعتبار: 38

تشکرها : 989
( 2180 تشکر در 179 ارسال )
شماره ارسال: #6

از زمانی که فهمیدم فوتبال چیه و جذب این ورزش زیبا شدم، تا الان که مسابقات مختلف را در سراسر جهان دنبال می کنم تیم ملی فرانسه را پرستیده ام. از جام ملتهای اروپا سال 1984 که با اسطوره ای به نام میشل پلاتینی به مقام قهرمانی رسید سال ها مانند یک طرفدار متعصب (و به جرات در حد یک فرانسوی میهن پرست!!) منتظر ماندم تا در سال 1998 برای اولین بار قهرمان جام جهانی شود. وقتی در سال 1986 در جام جهانی مکزیک ایتالیا و برزیل توسط فرانسه حذف شدند، همه چیز برای خروس ها فراهم بود تا قهرمان شوند. اما باز هم آلمان مانند جام جهانی 1982 فرانسوی ها را مات کرد. این پایان نسل طلایی بود که با حضور بزرگانی مانند پلاتینی، ژیرس و تیگانا نتوانست به آنچه که حقش بود دست یابد. دوره افول شروع شد و فرانسوی ها نتوانستند در یوروی 88 و جام جهانی 1990 ایتالیا حضور یابند. در همین سالها نام بازیکن جوان و یاغی به نام اریک کانتونا رفته رفته بر سر زبانها می افتاد. با وجودی که به کمتر کسی (حداقلش در ایران) نام او را شنیده بود من شیفته اش شده بودم. پس از سالها اولین جرقه در سال 1992 و با صعود مقتدرانه به یورو 92 با مربیگری پلاتینی بود. هرچند که فرانسوی ها نمایش بسیار ضعیفی داشتند و سریع حذف شدند.

فرانسه با نسل جدیدش پا به مسابقات مقدماتی جام جهانی 1994 گذاشت. کانتونا، پاپن، بلان، سوزی، بولی، دشان و ژینولا پرچمداران نسلی بودند که با بدشانسی تمام از حضور در این جام محروم شدند. در حالی که از دو بازی آخرشان در خانه فقط 1 امتیاز باری صعود لازم داشتند، با یک نتیجه ناباورانه در پاریس و با گل دقیقه92 مغلوب اسرائیل شدند و در بازی آخر هم تراژدی بزرگ شکست با گل دقیقه 91 امیل کاستادینوف (لعنت الله علیه!)بلغاری رقم خورد.

خوب یادمه که بعد از فهمیدن این نتیجه آنقدر گریه کردم که همه شگفت زده شده بودند.!!cccc:

به هرحال با قهرمانی در جام جهانی 1998 و یوروی 2000 با حضور فوق ستاره ای به نام زیدان فرانسوی ها بالاخره حق خود را گرفتند. اگرچه در جام جهانی 2002 بسیار بد نتیجه گرفتند اما با نمایش خیره کننده ستاره ای به نام زیدان تا فینال مسابقات پیش رفتند و البته با بدشانسی جام را دودستی به تیمی دادند که حداقلش تا قبل از بازی نیمه نهایی در حد و اندازه قهرمان نبود!!!

و اما در جام منحوس 2010 هم حکایت 8 سال پیش تکرار شد البته با این تفاوت که این بار فرانسوی ها خود زنی کردند. در حالیکه عالم و آدم از فرانسوی و غیر فرانسوی با حضور پروفسور دومنک!! در راس مربیگری تیم ملی مخالف بودند اما کفاشیان فرانسوی ها!! از او آنقدر حمایت کرد تا آبروی چندین ساله فرانسوی ها برود: از گلی که با دستهای هانری موجب صعود فرانسه شد تا افتضاحی که در طول مسابقات و در رختکن این تیم روی داد...

در هر حال فرانسوی ها که خود مبدع جام جهانی و جام ملتهای اروپا بوده اند، همیشه به نوعی با بدشانسی و  یا عوامل حاشیه ای دست به گریبان بوده اند.

به عنوان یک طرفدار دو آتشه فرانسه امیدوارم که با مربیگری لورن بلان این تینم در سالهای آینده به موفقیت های بزرگی برسد...!!

سفید پوشیده بودم با موی سیاه/ اکنون سیاه جامه ام با موی سفید
۱۳۸۹/۴/۱۴ صبح ۱۱:۱۵
تشکر شده توسط : موسيو وردو, واترلو, سروان رنو, دلشدگان, کنتس پابرهنه, پطرکبیر
Scarlett آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۳۱
اعتبار: 2

تشکرها : 126
( 263 تشکر در 12 ارسال )
شماره ارسال: #7

(۱۳۸۹/۴/۱۴ صبح ۰۳:۴۷)اسکورپان نوشته شده:  

پیشگویی قهرمان جام جهانی 2010 با استفاده از ریاضیات

4-حال با توجه به فرمول بالا قهرمان جام را معلوم کنید:        3964=2010+   ؟ 

پس با این حساب قهرمان این جام باید در سال 1954 هم قهرمان شده باشد ! و قهرمان جام جهانی 1954 آلمان غربی بود !

با اینکه آرژانتین امسال خوب بالا اومد ، ولی از اینکه برزیل و آرژانتین حذف شدند خوشحالم ! امسال زیادی حامی " بعضی ها " شده بودند و خدا خوب جوابشونو داد :!z564b !!!

" من به آمار زمین مشکوکم ، اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا این همه دل ها تنهاست !؟ "
سهراب سپهری
۱۳۸۹/۴/۱۴ صبح ۱۱:۲۴
تشکر شده توسط : موسيو وردو, سروان رنو, اسکورپان شیردل, سم اسپید, الیشا, شارینگهام, پطرکبیر
Savezva آفلاین
جک لمون

شماره ارسال: #8

(۱۳۸۹/۴/۱۴ صبح ۱۱:۲۴)Scarlett نوشته شده:  

با اینکه آرژانتین امسال خوب بالا اومد ، ولی از اینکه برزیل و آرژانتین حذف شدند خوشحالم ! امسال زیادی حامی " بعضی ها " شده بودند و خدا خوب جوابشونو داد :!z564b !!!

بله روزگاره دیگه!! بیچاره برزیلی ها اگه می دونستن بعضی ها قراره حامیشون بشه ...!!!

البته این بعضی ها طرفدار هر جا که می شن اینجوریه. در استادیوم  هم که حضور پیدا می کنند پا قدمشان خیلی مبارکه!!!! (رجوع کنید به بازی ایران و عربستان و مسابقات کشتی جام جهانی در تهران!!)

۱۳۸۹/۴/۱۴ عصر ۰۲:۴۱
تشکر شده توسط : موسيو وردو, سروان رنو, Scarlett, دلشدگان, سم اسپید, Papillon, پطرکبیر
واترلو آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۷/۱
اعتبار: 43

تشکرها : 743
( 2602 تشکر در 220 ارسال )
شماره ارسال: #9

(۱۳۸۹/۴/۱۴ صبح ۱۱:۱۵)Savezva نوشته شده:  

از زمانی که فهمیدم فوتبال چیه و جذب این ورزش زیبا شدم، تا الان که مسابقات مختلف را در سراسر جهان دنبال می کنم تیم ملی فرانسه را پرستیده ام. از جام ملتهای اروپا سال 1984 که با اسطوره ای به نام میشل پلاتینی به مقام قهرمانی رسید سال ها مانند یک طرفدار متعصب (و به جرات در حد یک فرانسوی میهن پرست!!) منتظر ماندم تا در سال 1998 برای اولین بار قهرمان جام جهانی شود. ....

عجب تفاهمی... نمی دونستم یه فرانسوی میهن پرست تو کافه پیدا میشه{#smilies.biggrin}

لازم می دونم ضمن سپاس از میهن پرستی عمیق شما ، شما رو به عنوان ناپلئون دوم و جانشین خود برگزینم

۱۳۸۹/۴/۱۴ عصر ۰۳:۰۳
تشکر شده توسط : Savezva, سروان رنو, دلشدگان, پطرکبیر
منصور آفلاین
آخرین تلالو شفق
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۱۷
اعتبار: 77

تشکرها : 395
( 8061 تشکر در 307 ارسال )
شماره ارسال: #10

(۱۳۸۹/۴/۱۴ صبح ۱۱:۱۵)Savezva نوشته شده:  

در همین سالها نام بازیکن جوان و یاغی به نام اریک کانتونا رفته رفته بر سر زبانها می افتاد.

من خواب دیده ام که اریک می آید / من در خواب اینسرت یک توپ فوتبالی را دیده ام / و کلوزاپ پاهای اریک را که هی روپائی میزنند /و هی در خواب با متکایم دریبل می زنم / و کور  میشوم / اریک می آید / اریک که مثل هیچ کس نیست می آید / مثل دائی نیست / مثل رونالدو نیست / مثل اسی مالبرو نیست / و از سیلوستر استالون هم که در آن فیلم /مث یه شیر توی دروازه وایساده بود نمیترسید / و از جمال شریف هم که از هرکی خوشش نیاید به او کارت قرمز میدهد نمی ترسید / و اسمش / یا مولانا اریک بود / یا کاپیتانا اریک است / و میتواند در همه نقدها / گریزی به فوتبال بزند / آخ ... / چقدر سینما خوبست / چقدر فوتبال خوبست / من چقدر دلم میخواهد که / مشد احمد بقال میخواهد / قبل از شروع جام جهانی ماهواره بخرد / و اسی مالبرو بر روی نوار همه ی فیلمهای هنریش و مسابقه های جام جهانی را ضبط کند ؟ آخ ... / چقدر سینمای فرار بسوی پیروزی خوبست / چقدر امجدیه خوبست / چقدر بازی منچستر خوبست / چقدر باختن در جام جهانی بد است / و من چقدر دلم میخواهد / که گیس روبرتو باجو را بکشم / چرا پدر که اینهمه هم کوچک نیست / در خیابانها گم نمیشود / مرا به استادیم نمیبرد تا داد بزنم: دیدیری دیدید دید ، اریک / و ممد بوقی و سهراب /که بوقهای گنده دارند / چرا کاری نمی کنند / چرا کاری نمیکنند / چرا پدر فقط باید / در خواب،خواب بردن تیم ملی را ببیند / اریک می آید / اریک که در سینما با ماست می آید / و ماهواره را قسمت میکند / و سهم ما را می دهد/ من خواب دیده ام ...

(بخشهایی از یک شعر مثلا نو به شیوه فروغ فرخ زاد- چقدر سینمای فردین خوبست ... - از هادی چپردار به مناسبت جام 1998)

صحنه ای از فیلم الیزابت با بازی اریک کانتونا

۱۳۸۹/۴/۱۴ عصر ۰۳:۵۴
تشکر شده توسط : john doe, موسيو وردو, Savezva, سروان رنو, پدرام, فورست, Papillon, هایدی, پطرکبیر
موسيو وردو آفلاین
دوست قدیمی

( 336 تشکر در 31 ارسال )
شماره ارسال: #11

گويا سلطه آلمان هم به پايان رسيد.

اختاپوسي كه تا اين لحظه بازيهاي آلمان را درست پيش بيني كرده بود ، اينبار برد اسپانيا را پيش بيني كرد.

از آنجا كه خودم طبق همين پيش گويي ها ، سر بازي با انگليس و همچنين آرژانتين روي آلمان شرط بستم و برنده هم شدم ، اينبار بايد علي رغم ميل باطني روي اسپانيا شرط ببندم. taeed سر پول كه نميشه تعصب داشت:D

حيف شد ميخواستيم هلند رو تو فينال له كنيم. حالا خدا كنه از اوروگوئه ببازن و تو رده بندي به هم ببافيمشون:!55:

غيبت صغري
۱۳۸۹/۴/۱۴ عصر ۰۶:۳۳
تشکر شده توسط : سروان رنو, Papillon, پطرکبیر
soheil آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۲۰
اعتبار: 32

تشکرها : 1030
( 2834 تشکر در 400 ارسال )
شماره ارسال: #12

(۱۳۸۹/۴/۱۴ عصر ۰۶:۳۳)موسيو وردو نوشته شده:  

گويا سلطه آلمان هم به پايان رسيد.

اختاپوسي كه تا اين لحظه بازيهاي آلمان را درست پيش بيني كرده بود ، اينبار برد اسپانيا را پيش بيني كرد.

از آنجا كه خودم طبق همين پيش گويي ها ، سر بازي با انگليس و همچنين آرژانتين روي آلمان شرط بستم و برنده هم شدم ، اينبار بايد علي رغم ميل باطني روي اسپانيا شرط ببندم. taeed سر پول كه نميشه تعصب داشت:D

حيف شد ميخواستيم هلند رو تو فينال له كنيم. حالا خدا كنه از اوروگوئه ببازن و تو رده بندي به هم ببافيمشون:!55:

امروز خواندم كه اين خبر جعلي است و اين هشت پا معروف هنوز پيش بيني نكرده است.

راست يا دروغش گردن راوي.

http://www.goal.com

(۱۳۸۹/۴/۱۳ عصر ۰۹:۱۰)منصور نوشته شده:  

آلمان وقتی آلمان غربی بود عاشقش بودم اما وقتی ادغام شدند چیز دیگری از آب درآمد...

نمي دانم چرا ولي فكر مي كردم شما طرفدار آرژانتيم باشيد.

در حال حاضر به كدام تيم دلبستگي داريد؟

۱۳۸۹/۴/۱۵ صبح ۰۷:۲۲
تشکر شده توسط : پطرکبیر
Savezva آفلاین
جک لمون

شماره ارسال: #13

(۱۳۸۹/۴/۱۴ عصر ۰۳:۰۳)واترلو نوشته شده:  

عجب تفاهمی... نمی دونستم یه فرانسوی میهن پرست تو کافه پیدا میشه{#smilies.biggrin}

لازم می دونم ضمن سپاس از میهن پرستی عمیق شما ، شما رو به عنوان ناپلئون دوم و جانشین خود برگزینم

با تشکر از جناب واترلوی عزیز

ما افتخار می کنیم که در رکاب ناپلئون بناپارت باشیم و برای فرانسه عزیز جانفشانی کنیم...

۱۳۸۹/۴/۱۵ عصر ۰۱:۳۰
تشکر شده توسط : واترلو, پطرکبیر
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #14

(۱۳۸۹/۴/۱۴ صبح ۱۱:۲۴)Scarlett نوشته شده:  

taeed

اتفاقا یکی از " بعضی ها"  گفته بود که دلیل حذف زودهنگام فرانسه و ایتالیا و آمریکا به خاطر مواضعشون  بوده و امیدواری کرده بود که هیچیک از اعضاء  5+1  به مرحله بعد نرن. به همین دلیل چشم امید ما به آلمان است . :!55:

اتفاقا آرژانتینی ها همیشه رقیب برزیل بودن. روزی که برزیل حذف شد توی آرژانتین جشن و پایکوبی بود. ولی واقعا  آرژانتین بیچاره حیف شد . مارادونا تازه ترک کرده بود و به راه راست اومده بود. حالا دوباره افسرده میشه و باز میره طرف مواد narahat خیلی بدشانس بود که تو این مرحله به آلمان خورد.  ولی با این وجود خیلی خوب شد که برزیل حذف شد با اون رئیس جمهور خیکی و بد قیافشون. [تصویر: 4bhn7et.gif] بازیکناش هم خیلی مغرور شده بودن و لازم بود یکی بره حالشون رو بگیره . من فقط یه اعتراض به خواهر مرکل دارم . چرا اون پیراهن قشنگ تیم آلمان ( 1990 ) رو عوض کردید ؟ همون که نوار خیلی قشنگ سه رنگ پرچم آلمان وسطش بود ؟ rrrr:

۱۳۸۹/۴/۱۵ عصر ۰۱:۵۵
تشکر شده توسط : Scarlett, اسکورپان شیردل, دلشدگان, Papillon, واتسون, آلبرت کمپیون, شارینگهام, پطرکبیر
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #15

بالاخره ابن هشت پا کار خودشو کرد و آلمان باخت . rrrr:

۱۳۸۹/۴/۱۷ عصر ۱۲:۰۱
تشکر شده توسط : بچه رزماری, پطرکبیر
موسيو وردو آفلاین
دوست قدیمی

( 336 تشکر در 31 ارسال )
شماره ارسال: #16

cccc:

باختيم

غيبت صغري
۱۳۸۹/۴/۱۷ عصر ۰۸:۳۱
Savezva آفلاین
جک لمون

شماره ارسال: #17

هشت پا دوستت داریم... هشت پا دوستت داریم ....:eee2

۱۳۸۹/۴/۱۷ عصر ۱۱:۳۱
بهروز آفلاین
مشتري كافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۲/۳۱
اعتبار: 17

تشکرها : 1621
( 2110 تشکر در 143 ارسال )
شماره ارسال: #18

عكسهايي از پيشگويي هشت پا (اسم هشت پا پل مي باشد)

۱۳۸۹/۴/۱۸ صبح ۱۲:۱۹
Classic آفلاین
صاحب کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۷
اعتبار: 47

تشکرها : 6825
( 6072 تشکر در 445 ارسال )
شماره ارسال: #19

این داستان هشت پا کم کم دارد از خود جام جهانی هم جذاب تر می شود . ظاهرا هشت پا  بازی رده بندی و فینال را هم با پیروزی آلمان و اسپانیا پیش بینی کرده است. اگر این ها هم مانند پیش بینی های قبلی اش درست از آب در آید باید منتظر حرکت کاروان های بسیاری  از برخی کشورها به سوی آلمان (محل اقامت هشت پا ) باشیم .

اینهمه کافه توی دنیا هست , اونوقت شما درست اومدین به کافه ی ما
۱۳۸۹/۴/۱۹ صبح ۱۰:۲۴
تشکر شده توسط : سروان رنو, شارینگهام, پطرکبیر
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #20

می گن برخی از طرفداران متعصب تیم های شکست خورده عزم ترور حضرت هشت پا را نموده اند ( احتمالا چون پیش بینی هشت پا باعث تضعیف روحیه تیمشون و در نتیجه شکست شون شده !! ) . خلاصه اینکه پلیس آلمان تدابیر امنیتی برای حفاظت از این نوستر آداموس جدید رو افزایش داده. امشب هم که دیداری برای حفظ آبرو در پیش داریم ضمن اینکه حمایت هشت پا را هم پشت سر خود احساس می کنیم . ( هشت پا پیروزی آلمان مقابل اروگوئه را پیش بینی کرده است )

۱۳۸۹/۴/۱۹ عصر ۰۸:۲۰
تشکر شده توسط : Papillon, شارینگهام, پطرکبیر
ارسال پاسخ