[-]
جعبه پيام
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/XI0kt
» <BATMANhttps://www.doostihaa.com/post/tag/%D8%A...kanon-2021
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/pFib3
» <BATMAN> با تشکر از مارک واتنی عزیز/ نسخه های سینمایی بامزی هم منتشر شدن/ بامزی تو سوئد خیلی محبوبه، از گذشته تا به امروز ازین شخصیت انیمیشن تولید میشه
» <مارک واتنی> ارادت شارینگهام عزیز
» <شارینگهام> درود بر همه ی دوستان ، سپاس از مارک واتنی عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرار به سوی پیروزی ( باشگاه ورزشی کافه )
نویسنده پیام
بوچ کسیدی آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۵/۷
اعتبار: 10

تشکرها : 382
( 531 تشکر در 104 ارسال )
شماره ارسال: #71
RE: فرار به سوی پیروزی ( باشگاه ورزشی کافه )

دیه‌گو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین امروز و در 60 سالگی درگذشت.

مارادونا که چندی قبل دچار عارضه مغزی شده و تحت عمل جراحی قرار گرفته بود، براساس ایست قبلی در منزلش فوت کرد. نیروهای پزشکی پس از این اتفاق در منزل مارادونا حضور یافتند اما نتوانستند او را نجات دهند.

مارادونا در 30 اکتبر 1960 در بوینس آیرس به دنیا آمد و 17 سال پیراهن تیم ملی آرژانتین را بر تن کرد. وی 91 بازی ملی و 34 گل نیز برای آلبی‌سلسته به ثبت رساند.

مارادونا در سال 1986 با آرژانتین قهرمان جام جهانی شد و در سال 1990 نیز به مقام نایب قهرمانی رسید. دو بار قهرمانی در لیگ ایتالیا، یک قهرمانی در جام حذفی ایتالیا، یک قهرمانی در جام حذفی اسپانیا، از دیگر افتخارات مارادونا است.

-------------------

خاطره جالب از مارادونا

مارادونا یه مدت به خاطر افسردگی بعد از ترک اعتیاد تو بیمارستان روانی بستری بود وقتی داشت مرخص میشد گفت:
"اینجا آدمای زیادی هستن که همه دیوونه ان، یکی میگه من چه گوارا هستم همه باور می‌کنند، یکی دیگه میگه من گاندی ام همه باور می‌کنند ولی وقتی من بهشون میگفتم که من مارادونا ام همه بهم می‌خندیدن و میگفتن: هیچوقت، هیچکسی، مارادونا، نمیشه. . . و من از مردم خجالت میکشم که چی به سر خودم آوردم. . .

https://s16.picofile.com/file/8415336576/photo_2020_11_25_20_16_22.jpg

واکنش ها به درگذشت مارادونا زیاد است.

اوسین بولت، اسطوره دوومیدانی در پیامی نوشت: بخواب آرام اسطوره.

بولت رابطه بسیار خوبی با مارادونا داشت.

ایکر کاسیاس سنگربان سابق رئال مادرید هم نوشت: اسطوره فوتبال و یکی از بهترین های تاریخ فوت کرد. روز تلخی برای فوتبال بود.

پله، اسطوره فوتبال برزیل هم به درگذشت مارادونا واکنش نشان داد و نوشت: آرام بخواب.

فدراسیون فوتبال آرژانتین سه روز عزای عمومی اعلام کرد.

فدراسیون فوتبال آرژانتین نوشت «خدانگهدار دیه‌گو، تو همیشه در قلب سیاره فوتبال جاودانه می‌مانی»

پله، دیگر اسطوره فوتبال جهان هم اینگونه به این موضوع واکنش نشان داد «چه خبر ناراحت‌کننده‌ای. من دوستی بزرگ را از دست دادم و جهان یک اسطوره را. هنوز خیلی حرف‌ها باید زده شود، اما اکنون امیدوارم خدا به خانواده‌اش توان بدهد. یک روز امیدوارم ما در آسمان با هم بازی کنیم.»

باشگاه بارسلونا که یکی از تیم‌های پیشین اسطوره فقید فوتبال دنیا به شمار می‌رود، در پیامی توئیتری نوشت «ممنون به خاطر همه چیز دیه‌گو»

باشگاه رئال مادرید هم درگذشت مارادونا را با انتشار یک بیانیه تسلیت گفت.

باشگاه منچسترسیتی هم نوشت «ما هم در حال پیوستن به فوتبال جهان در وداع با یکی از فوق‌العاده‌ها. روحت شاد دیه‌گو مارادونا.»

باشگاه چلسی نوشت «اسطوره‌ای در هنر خود. استاد بازی ما و یکی از بزرگان همه زمان‌ها. روحت شاد دیه‌گو مارادونا.»

باشگاه ناپولی که مارادونا بیشتر با آن و درخشش در پیراهن این تیم شناخته می‌شود، لوگوی خود را به رنگ مشکلی تغییر داد و اینگونه به درگذشت اسطوره خود واکنش نشان داد «همیشه در قلب ما هستی. خداحافظ دیه‌گو»

هری کین هم با انتشار عکس مشترک خود با مارادونا نوشت «خوشبختم که او را ملاقات کردم. خبر بسیار ناراحت‌کننده. روحت شاد دیه‌گو مارادونا.»

نیمار جونیور هم نوشت «روحت شاد. اسطوره فوتبال»

ساموئل اتوئو مهاجم پیشین بارسلونا هم با انتشار تصویر مشترک خود با مارادونا نوشت «2020 چه سالی است. به آرامی استراحت کن رئیس»

گری لینه‌کر، مهاجم پیشین تیم ملی انگلیس و مجری برنامه «Match Of The Day» هم نوشت «عمیقاً ناراحت شدم که مارادونا فوت کرد. بهترین بازیکن نسل من با فاصله و شاید بهترین بازیکن همه زمان‌ها. پس از یک زندگی خوشبخت اما سخت. امیدوارم او نهایتاً در دستان خدا کمی آرامش  پیدا کند.»

کیلیان امباپه هم نوشت «تو در تاریخ فوتبال جاودان می‌مانی. ممنون به خاطر تمام لذتی که به تمام جهان دادی»

سفرت بخیر اما تو و دوستی، خدا را
چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی
به شکوفه ها، به باران
برسان سلام ما را
۱۳۹۹/۹/۵ عصر ۱۰:۱۹
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : Kathy Day, شارینگهام, سروان رنو, مارک واتنی, پهلوان جواد, EDWIN, پرنسس آنا, کلانتر چانس, باربوسا, مموله, آلبرت کمپیون, پطرکبیر
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: جام جهانی 2014 برزیل - خانم لمپرت - ۱۳۹۳/۳/۲۶, عصر ۰۱:۳۰
RE: جام جهانی 2014 برزیل - rahgozar_bineshan - ۱۳۹۳/۳/۲۷, صبح ۰۶:۵۱
RE: جام جهانی 2014 برزیل - BATMAN - ۱۳۹۳/۳/۲۸, صبح ۰۳:۵۱
RE: جام جهانی 2014 برزیل - بولیت - ۱۳۹۳/۴/۱۸, عصر ۰۶:۰۰
RE: جام جهانی 2014 برزیل - جیمز باند - ۱۳۹۴/۱۰/۱۸, عصر ۰۱:۱۶
RE: جام جهانی 2014 برزیل - مراد بیگ - ۱۳۹۵/۳/۱۳, عصر ۰۸:۴۸
RE: جام جهانی 2014 برزیل - سروان رنو - ۱۳۹۵/۳/۱۳, عصر ۱۰:۴۷
RE: فرار به سوی پیروزی ( باشگاه ورزشی کافه ) - بوچ کسیدی - ۱۳۹۹/۹/۵ عصر ۱۰:۱۹