[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم
نویسنده پیام
جان لاک آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۳/۲۴
اعتبار: 4

تشکرها : 85
( 272 تشکر در 70 ارسال )
شماره ارسال: #2161
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

(۱۳۹۷/۵/۱۱ عصر ۰۳:۵۱)شارینگهام نوشته شده:  

(۱۳۹۷/۵/۱۱ صبح ۱۰:۲۰)جان لاک نوشته شده:  

فیلم اول: تعدادی مجرم یا زندانی بودن فک کنم که توی جایی جمع شده بودن

یکی از اونها تقلید صدای خوبی داشت . یه روز که داشتن درخت ها را اره میکردن اون شخص با تلقید صدای اره کردن ، اینجور وانمود کرد که داره کار میکنه . و همچنین توی یه قسمت دیگه یه دوچرخه سوار که داشت رد می شد ، اون شخص با تقلید صدای پنچرشدن لاستیک دوچرخه ، اون دوچرخه سوار را مجبور کرد پیاده بشه و لاستیک دوچرخه را چک کنه .والا چیز بهتری یادم نیست

فیلم دوم که خیلی قدیمی هم هست

یک کاراگاه چینی یا زاپنی بود که یه چیزی شبیه ادم اهنی کوتوله یا عروسک داشت

که این عروسک یا ادم اهنی فکر کنم رزمی کار یا جودوکار هم بود

این عروسک اگه تا ده می شمرد ،منفجر میشد

فیلم معروفی هست ولی چیز بیشتری یادم نیست

فک کنم اسم طرف اصلی چیزی شبیه بازرس هوگو یا همچین چیزی بود

درود بر شما و سایر دوستان:heart:

فیلم اول شما را شک دارم ،چون مرا به یاد دو فیلم به یادماندنی دهه60 می اندازد.

1/1 گاو و زندانی

با درود خدمت دوستان

ضمت تشکر از جناب شارینگهام

فیلم مورد نظر ( فیلم اولی) گاو و زندانی بود

من بی گناهم ، بی گناه وجود ندارد
۱۳۹۷/۵/۱۶ عصر ۰۴:۰۸
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : barbood, سروان رنو, شارینگهام, باد وایت, باربوسا
jourak آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۵/۱۲
اعتبار: 2

تشکرها : 3
( 23 تشکر در 7 ارسال )
شماره ارسال: #2162

سلام دوستان ، فیلمهایی که از سینما پخش شده رو هم میشه درخواست کرد ؟

هر چه نصيب است همان مي دهند / گر نستاني به ستم مي دهند
۱۳۹۷/۵/۲۵ صبح ۱۲:۰۸
تشکر شده توسط : مموله, باد وایت, باربوسا
jourak آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۵/۱۲
اعتبار: 2

تشکرها : 3
( 23 تشکر در 7 ارسال )
شماره ارسال: #2163

سلام دوستان ، دهه 50 من و برادرم رفتیم سینما فیلمی دیدیم که ظاهرا"  اسمش "سگ" بود هر چه  با این اسم تو اینترنت گشتم موفق نشدم . از برادرم اسم فیلم رو پرسیدم گفت که اسمش "مایک کمکم کن" هست ، با این اسم نیز تو اینترنت گشتم همچنان موفق نشدم . ولی یادم میاد آخرای  فیلم سگ رو با یه تفنگ قناسه لب دریا می کشنش ، وسطهای فیلمم یادم میاد چند نفر  شخصی رو تعقیب میکردن که بی ارتبات با این سگ نبود . به هر حال این شخص زیر ماشین اون چند نفر قایم شده بود ، یکی از اون چند نفر اومد که زیر لاستیک ماشین سنگ بزاره تا ماشین حرکت نکنه ، ناگهان دستش زیر ماشین موند ! دوستاش هر کاری کردن نتونستن دستش رو از زیر ماشین در بیارن تا اینکه بلخره مجبور شدن دستش رو با تبر قطع کنن . ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید ....

هر چه نصيب است همان مي دهند / گر نستاني به ستم مي دهند
۱۳۹۷/۵/۲۵ صبح ۰۱:۰۶
تشکر شده توسط : شارینگهام, مموله, باد وایت, باربوسا
ناصر آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۵/۱۴
اعتبار: 6

تشکرها : 32
( 181 تشکر در 39 ارسال )
شماره ارسال: #2164

(۱۳۹۷/۵/۲۵ صبح ۰۱:۰۶)jourak نوشته شده:  

سلام دوستان ، دهه 50 من و برادرم رفتیم سینما فیلمی دیدیم که ظاهرا"  اسمش "سگ" بود هر چه  با این اسم تو اینترنت گشتم موفق نشدم . از برادرم اسم فیلم رو پرسیدم گفت که اسمش "مایک کمکم کن" هست ، با این اسم نیز تو اینترنت گشتم همچنان موفق نشدم . ولی یادم میاد آخرای  فیلم سگ رو با یه تفنگ قناسه لب دریا می کشنش ، وسطهای فیلمم یادم میاد چند نفر  شخصی رو تعقیب میکردن که بی ارتبات با این سگ نبود . به هر حال این شخص زیر ماشین اون چند نفر قایم شده بود ، یکی از اون چند نفر اومد که زیر لاستیک ماشین سنگ بزاره تا ماشین حرکت نکنه ، ناگهان دستش زیر ماشین موند ! دوستاش هر کاری کردن نتونستن دستش رو از زیر ماشین در بیارن تا اینکه بلخره مجبور شدن دستش رو با تبر قطع کنن . ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید ....

این فیلم مربوط به یک دیکتاتور امریکای مرکزی بود . او مخالفانش را در زندان جمع کرده بود. یکی از آنها اطلاعات رمز مربوط به اسامی برخی فعالان سیاسی رو از یک زندانی با سابقه گرفت. دست قهرمان فیلم و یک زندانی دیگه با دستبند به هم بسته شده بود. در سربالایی خواستند ماشین را هل بدهند رفت روی دست اون یکی. زندانبانها دست او را قطع کردند و قهرمان داستان توانست فرار کنه زیرا دستند رو از دور دست قطع شده باز کرد. او با فرا و رسیدن به دنیای آزاد با کمک دیگر فعالان سیاسی دیکتاتور را رسوا کرد. سگ هم نیروی کمکی زندانبانها بود و هم شخصیت دیکتاتور را معرفی می کرد.

فکر می کنم اسمش همان سگ بود. البته چون فیلم معروفی نیست شاید پیدا کردنش سخت باشد. احتمال زیادی دارد کار سینمای شوروی سابق باشد زیرا در آن سال ها از این فیلم ها توسط سینمای شوروی ساخته می شد.

۱۳۹۷/۵/۲۸ عصر ۰۹:۴۰
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : شارینگهام, باد وایت, باربوسا
سگارو آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۷/۲۱
اعتبار: 6

تشکرها : 25
( 238 تشکر در 30 ارسال )
شماره ارسال: #2165

A Dog Called... Vengeance

۱۳۹۷/۵/۲۹ عصر ۱۰:۰۸
تشکر شده توسط : سروان رنو, ناصر, شارینگهام, باد وایت, باربوسا
مموله آفلاین
رفیق فابریک
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱۰/۲
اعتبار: 31

تشکرها : 2041
( 1106 تشکر در 125 ارسال )
شماره ارسال: #2166

[quote='سمباد' pid='37375' dateline='1532333690']

[quote='دلشدگان' pid='3473' dateline='1273559493']

حدودا در دهه شصت یک فیلمی از شبکه یک پخش شد . داستان این فیلم در مورد مردی بود که دستگاهی ساخته بود که از خانه اش گویندگان برنامه های زنده رو مورد هدف قرار می داد و پس از اون تا دستگیری این شخص کانالهای تلویزیونی اخبار و برنامه ها رو به صورت ظبط شده پخش می کردند . آیا دوستان اسم این فیلم و احیانا گویندگان این فیلم رو می دونند؟

با سلام

فيلم كامي كازه1986 تهيه كننده  وفيل نامه نويسش لوك بسون

==========================================================

با سلام فکر اسم فیلم در ایران (داوطلب مرگ ) و محصول آلمان  بود.

۱۳۹۷/۶/۴ عصر ۰۵:۳۸
تشکر شده توسط : سروان رنو, شارینگهام, باد وایت, باربوسا
هاج زنبورعسل آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۸/۲۶
اعتبار: 3

تشکرها : 9
( 93 تشکر در 33 ارسال )
شماره ارسال: #2167
سلام
اسم فیلم سرباز خیاط جاسوس را می خواستم البته ورژن قدیمیش را که تلویزیون پخش کرده است.داستان درباره سرباز برگشته از جنگ می باشد که در مغازه خیاطی به سختی گذران میکند تا اینکه
فرمانده قدیمیش را می بیند و وارد کار ادمکشی برای سازمانهای جاسوسی میشود.مطمین نیستم ولی فیلم متعلق به دهد 70 یا 80 میلادی میشود ممنون برای جواب.

صد وپنجاه هزار سال با سرعت نور قطر کهکشان ما است.
۱۳۹۷/۶/۵ عصر ۰۳:۱۸
تشکر شده توسط : سروان رنو, مموله, باد وایت, باربوسا
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۶/۳۱
اعتبار: 24

تشکرها : 1000
( 1622 تشکر در 207 ارسال )
شماره ارسال: #2168

(۱۳۹۷/۶/۵ عصر ۰۳:۱۸)هاج زنبورعسل نوشته شده:  سلام اسم فیلم سرباز خیاط جاسوس را می خواستم البته ورژن قدیمیش را که تلویزیون پخش کرده است.داستان درباره سرباز برگشته از جنگ می باشد که در مغازه خیاطی به سختی گذران میکند تا اینکه فرمانده قدیمیش را می بیند و وارد کار ادمکشی برای سازمانهای جاسوسی میشود.مطمین نیستم ولی فیلم متعلق به دهد 70 یا 80 میلادی میشود ممنون برای جواب.

https://m.imdb.com/title/tt0080297/

سلام. این نسخه سال 1979 است. ولی فیلم نیست و مینی سریاله. نسخه سینماییش را هم که سال 2011 گری اولدمن بازی کرده.

من به شانس اعتقاد ندارم. به خودم اعتقاد دارم!
۱۳۹۷/۶/۶ عصر ۰۶:۳۹
تشکر شده توسط : مراد بیگ, سروان رنو, هاج زنبورعسل, شارینگهام, باد وایت, باربوسا
payizan آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۲/۱۴
اعتبار: 1

تشکرها : 4
( 24 تشکر در 10 ارسال )
شماره ارسال: #2169

(۱۳۹۶/۸/۱۲ صبح ۰۲:۰۰)payizan نوشته شده:  

(۱۳۹۶/۳/۱۲ عصر ۰۷:۵۰)payizan نوشته شده:  

(۱۳۹۶/۲/۲۸ عصر ۱۱:۵۱)payizan نوشته شده:  

(۱۳۹۶/۲/۱۴ عصر ۰۵:۱۲)payizan نوشته شده:  

سلام. خسته نباشید تمام دوستان.

عزیزم من زمین و زمان رو به هم دوختم تا این فیلم کوتاه رو پیدا کنم ولی نشد که نشد. تنها امیدم موند همین کافه، لطفا و خواهش من رو ازین سردرگمی پیدا کنید.

چند سال قبل شاید ۱۰ سال یا بیشتر یک انیمیشن کوتاه صامت و سیاه و سفید، رنگی نبود، خیلی تک رنگ بود، شاید طیف سفید تا سیاه داشت.. از تلویزیون پخش شد که یادم نمیاد سینما یک بود، سینما ۴ یا سینما ماورا یا...

کاراکتر داشت از رد پا یا سایه ی خودش فرار میکرد، اول آروم راه میرفتی، بعد تند، بعدش میدوید ولی هر جا میرفتی خوب اون هم باهاش میومد، تا خسته شد و حالا اون داشت دنبال سایه یا رد پای خودش به عقب برمیگشت، ولی باز نمیشد بهش برسه، تا رسید به آیینه و تصویر خودش رو دید، گویا از خودش فرار میکرد و حالا خودش رو پیدا کرد. تو تحلیلش همون صدای ملایم گوینده بود که تحلیل های فیلم ها با صدای. ملایم ایشون پخش میشد، که میگفت، فیلم...... روایت کیست که از خویشتن خویش می‌گریزد، ولی در انتها گویا با خویشتن خویش ملاقات می کند....

خواهش و تقاضا، کلی گشتم، نبود، کمک، SOS, هلپ می!

کیست که مرا یاری کند؟

سلام اساتید، رد میشدم، گفتم چنتا سرفه بکنم!

۱۳۹۷/۶/۷ صبح ۰۸:۰۳
تشکر شده توسط : باد وایت, باربوسا
هاج زنبورعسل آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۸/۲۶
اعتبار: 3

تشکرها : 9
( 93 تشکر در 33 ارسال )
شماره ارسال: #2170

سلام
فیلمی جنگی کمدی در زمان جنگ سرد .افراد یک زیردیایی متوجه خانمی که به پریسکوپ زیردریایی گیرکرده در وضعیت منشوری میشوند و او را به داخل زیر دریایی میاورند..ممنون
یرای نام فیلم.

صد وپنجاه هزار سال با سرعت نور قطر کهکشان ما است.
۱۳۹۷/۶/۱۰ صبح ۰۱:۴۹
تشکر شده توسط : مموله, باد وایت, باربوسا
Hammilton آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱/۲۶
اعتبار: 8

تشکرها : 190
( 202 تشکر در 26 ارسال )
شماره ارسال: #2171

(۱۳۹۷/۵/۲۹ عصر ۱۰:۰۸)سگارو نوشته شده:  

سلام دوست عزیز

فیلمی که شما دنبالش هستید و عکسی که دوستمون قرار داده درسته مربوط به فیلم ایتالیایی سگ هست با نام اورجینال El perro 1977 و با نام انگلیسی A dog called vengeance 1977

کارگردان آنتونیو ایساسی

بازیگران : جیسون میلر-لیا ماساری

ولی آخر فیلم سگ رو با یک قناسه دوربین دار در باند فرودگاه میکشند....

A Dog Called... Vengeance

برای آمدن به چشم نقاش باید در چشم انداز بود
۱۳۹۷/۶/۱۰ عصر ۰۶:۳۰
تشکر شده توسط : سروان رنو, ناصر, شارینگهام, باد وایت, باربوسا
ماهی گیر آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۶/۱۲
اعتبار: 23

تشکرها : 3019
( 1153 تشکر در 188 ارسال )
شماره ارسال: #2172

درود بر یاران کافه

به دنبال 1  سریال خارجی هستم که متاسفانه چیزهای کمی ازش در خاطرم باقی مونده سالهای پیش از تلویزیون پخش شده:

1- یک مرد جوان از خانواده ای ثروتمند در حالی که سوار بر اسب بوده ناپدید میشه و بعد از مدتی مردی که قیافه اش خیلی شبیه اون فرد مفقود بوده سر و کله اش پیدا میشه و خودشو جای اون فرد گمشده جا میزنه و کسی متوجه نمیشه

ممنون از توحهتون

دنیا نیرزد آنکه پریشان کنی دلی ..... زنهار بد مکن که نکردست عاقلی
۱۳۹۷/۶/۱۱ عصر ۰۲:۰۳
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۶/۳۱
اعتبار: 24

تشکرها : 1000
( 1622 تشکر در 207 ارسال )
شماره ارسال: #2173

(۱۳۹۷/۶/۱۱ عصر ۰۲:۰۳)ماهی گیر نوشته شده:  

درود بر یاران کافه

به دنبال 1  سریال خارجی هستم که متاسفانه چیزهای کمی ازش در خاطرم باقی مونده سالهای پیش از تلویزیون پخش شده:

1- یک مرد جوان از خانواده ای ثروتمند در حالی که سوار بر اسب بوده ناپدید میشه و بعد از مدتی مردی که قیافه اش خیلی شبیه اون فرد مفقود بوده سر و کله اش پیدا میشه و خودشو جای اون فرد گمشده جا میزنه و کسی متوجه نمیشه

ممنون از توحهتون

https://m.imdb.com/title/tt0090401/

دوست گرامی، اگر منظورتون مینی سریال برت فرار باشه که لینکش را گذاشتم. البته داستانش با این چیزی که گفتید یک مقدار فرق می کنه. اون پسر تا جایی که یادمه در سیزده سالگی ناپدید میشه. بعد از چند سال جوانی بیست و یک ساله سرو کله اش پیدا میشه. یک نفر بهش پیشنهاد می کنه نقش پسر ناپدید شده اون خانواده رو بازی کنه. به خاطر اینکه شباهت زیادی به برادر دوقلوی اون پسر گمشده که الان اداره مزرعه شون رو به دست گرفته داره. مرد جوان قبول می کنه و وارد اون خانواده میشه و بعد به اسرار هولناکی دست پیدا می کنه.

اگه منظورتون اینه می تونید سه قسمت کامل رو در یوتیوب به زبان انگلیسی مشاهده کنید.

من به شانس اعتقاد ندارم. به خودم اعتقاد دارم!
۱۳۹۷/۶/۱۱ عصر ۰۸:۳۲
تشکر شده توسط : شارینگهام, سروان رنو, باد وایت, باربوسا
ماهی گیر آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #2174

(۱۳۹۷/۶/۱۱ عصر ۰۸:۳۲)لوک مک گرگور نوشته شده:  

(۱۳۹۷/۶/۱۱ عصر ۰۲:۰۳)ماهی گیر نوشته شده:  

درود بر یاران کافه

ممنون از توحهتون

https://m.imdb.com/title/tt0090401/

دوست گرامی، اگر منظورتون مینی سریال برت فرار باشه که لینکش را گذاشتم. البته داستانش با این چیزی که گفتید یک مقدار فرق می کنه. اون پسر تا جایی که یادمه در سیزده سالگی ناپدید میشه. بعد از چند سال جوانی بیست و یک ساله سرو کله اش پیدا میشه. یک نفر بهش پیشنهاد می کنه نقش پسر ناپدید شده اون خانواده رو بازی کنه. به خاطر اینکه شباهت زیادی به برادر دوقلوی اون پسر گمشده که الان اداره مزرعه شون رو به دست گرفته داره. مرد جوان قبول می کنه و وارد اون خانواده میشه و بعد به اسرار هولناکی دست پیدا می کنه.

اگه منظورتون اینه می تونید سه قسمت کامل رو در یوتیوب به زبان انگلیسی مشاهده کنید.

ممنون به خاطر پاسخ ولی اونی که من میگم فضای سریال تو دهه های قبل تر میگذره مثل سریال"رودخانه برفی" مدل لباس ها و... همون شکلی بود

۱۳۹۷/۶/۱۲ عصر ۰۶:۱۴
snow queen آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۷/۶/۱۳
اعتبار: 0

تشکرها : 1
( 6 تشکر در 3 ارسال )
شماره ارسال: #2175

خیلی وقت پیش حدودا ۱۳،۱۴ سال پیش اگ اشتباه نکنم {#smilies.biggrin} تلویزیون ی فیلم پخش میکرد ک درنورد ی دختر و پسر بود ک با استفاده از کامپیوترشون میرفتن تو افسانه های قدیمی و جای شخصیتای اون افسانه ها ایفای نقش میکردن

یکی از قسمتاش ک حدودا یادمه هم این بود ک میرن توی افسانه ی ژاپنی درمورد ایزانامی و ایزاناگی زمانی ک ایزانامی میمیره و ب جهان مردگان میره و ایزاناگی میره دنبالش تا برش گردونه و ایزانامی بهش میگه ک هراتفاقی افتا د هم نباید تا وقتی ازینجا نرفتیم ب پشت سرت و من نگاه کنی ولی پسره نمیتونه و نگاه میکنه و شکست میخورن

همینقدر از سریال یادمه کسی اسم این سریال رو میدونه؟

مهم نیست چه طور سقوط کنی. مهم اینه چه طور فرود میای ...
(la haine)
۱۳۹۷/۶/۱۵ صبح ۰۱:۰۹
ماهی گیر آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #2176

(۱۳۹۷/۶/۱۵ صبح ۰۱:۰۹)snow queen نوشته شده:  

خیلی وقت پیش حدودا ۱۳،۱۴ سال پیش اگ اشتباه نکنم {#smilies.biggrin} تلویزیون ی فیلم پخش میکرد ک درنورد ی دختر و پسر بود ک با استفاده از کامپیوترشون میرفتن تو افسانه های قدیمی و جای شخصیتای اون افسانه ها ایفای نقش میکردن

یکی از قسمتاش ک حدودا یادمه هم این بود ک میرن توی افسانه ی ژاپنی درمورد ایزانامی و ایزاناگی زمانی ک ایزانامی میمیره و ب جهان مردگان میره و ایزاناگی میره دنبالش تا برش گردونه و ایزانامی بهش میگه ک هراتفاقی افتا د هم نباید تا وقتی ازینجا نرفتیم ب پشت سرت و من نگاه کنی ولی پسره نمیتونه و نگاه میکنه و شکست میخورن

احتمالا سریال کانادایی MythQuest  مد نظر شماست

اسمشو سرچ کنید ویکیپدیا اپیزودهاش رو میاره

اپیزود Minokichi  داستانش مربوط به افسانه ژاپنیه شاید همونی که مد نظر شماست

۱۳۹۷/۶/۱۵ صبح ۱۰:۴۲
تشکر شده توسط : مراد بیگ, شارینگهام, snow queen, سروان رنو, باد وایت, باربوسا
snow queen آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۷/۶/۱۳

تشکرها : 1
( 6 تشکر در 3 ارسال )
شماره ارسال: #2177

(۱۳۹۷/۶/۱۵ صبح ۱۰:۴۲)ماهی گیر نوشته شده:  

(۱۳۹۷/۶/۱۵ صبح ۰۱:۰۹)snow queen نوشته شده:  

احتمالا سریال کانادایی MythQuest  مد نظر شماست

اسمشو سرچ کنید ویکیپدیا اپیزودهاش رو میاره

اپیزود Minokichi  داستانش مربوط به افسانه ژاپنیه شاید همونی که مد نظر شماست

ممنون بابت جوابتون

با توجه ب توضیحات ویکیپدیااحتمال میدم همین سریال باشه چون چیز زیادی در مورد فیلم یادم نیست برای همین اول باید دانلودش کنم تا مطمئن بشم

بازم ممنون از شما

مهم نیست چه طور سقوط کنی. مهم اینه چه طور فرود میای ...
(la haine)
۱۳۹۷/۶/۱۶ صبح ۰۴:۱۵
تشکر شده توسط : ماهی گیر, باد وایت, باربوسا
دهقان فداکار آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۳/۱۹
اعتبار: 9

تشکرها : 488
( 878 تشکر در 60 ارسال )
شماره ارسال: #2178

سلام سالها پیش شبکه یک یه فیلم سینمایی نشون داد یه گروه بزرگ خلافکار برنامه ریزی کردن که برق کل شهر رو قطع کنن وطلاهای بانک مرکزی شهر رو بدزدن در لحظه ورود طلاها به بانک مرکزی دزدا باقطع برق شهر به کمک تعدادزیادی تک تیرانداز تمام پلیسهای محافظ طلاهارو کشتن وکنترل شهرو بدست گرفتن وهرکی میخاست بیرون بره تو خیابون باید یه رمز عبور رو بلد بود تمام دزدا یه خالکوبی رو دستشون زده بودن بعد طلاهارو ذوب کردن و اونا رو تو کارخونه سیگار سازی تو پاکت سیگار جاساز کردن پلیس های زیادی محافظ طلاها بودن و یکی از پلیسا دامادنفر دوم باند دزدا بودکه سعی کرد دامادشو نجات بده ولی نشد دخترش وقتی فهمید پدرش رو بدجوری کتک زد یه مهندس توی اداره برق باهاشون همکاری میکرد که زنش حامله بودوموقع قطع برق بردنش بیمارستان واسه زایمان ولی برق نبود مهندسه وقتی فهمید برق رو وصل کرد وخودشو رسوند به بیمارستان.در پایان فیلم کامیون حامل سیگار های طلایی موقع بارگیری در بندر توقیف شد فیلم سیاه وسفید بود اسمش زیر فیلم توی تلویزیون خاموشی در تالین بود ولی با این اسم فیلمی پیدا نکردم اگه کسی این فیلم رو یادشه لطفا راهنمایی کنه

آسیاب اگر به نوبت بگو پس نوبت ما کو؟
سهم ما قسمت ما کو؟ حرمت و خلوت ما کو؟
بیرق ما تو نگو رخت عزا شد سهم نسل من و تو بادهواشد
۱۳۹۷/۶/۲۰ صبح ۱۲:۴۱
تشکر شده توسط : سروان رنو, باد وایت, باربوسا
مراد بیگ آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱/۱۰
اعتبار: 36

تشکرها : 2683
( 2388 تشکر در 283 ارسال )
شماره ارسال: #2179

(۱۳۹۷/۶/۲۰ صبح ۱۲:۴۱)دهقان فداکار نوشته شده:  

سلام سالها پیش شبکه یک یه فیلم سینمایی نشون داد یه گروه بزرگ خلافکار برنامه ریزی کردن که برق کل شهر رو قطع کنن وطلاهای بانک مرکزی شهر رو بدزدن در لحظه ورود طلاها به بانک مرکزی دزدا باقطع برق شهر به کمک تعدادزیادی تک تیرانداز تمام پلیسهای محافظ طلاهارو کشتن وکنترل شهرو بدست گرفتن وهرکی میخاست بیرون بره تو خیابون باید یه رمز عبور رو بلد بود تمام دزدا یه خالکوبی رو دستشون زده بودن بعد طلاهارو ذوب کردن و اونا رو تو کارخونه سیگار سازی تو پاکت سیگار جاساز کردن پلیس های زیادی محافظ طلاها بودن و یکی از پلیسا دامادنفر دوم باند دزدا بودکه سعی کرد دامادشو نجات بده ولی نشد دخترش وقتی فهمید پدرش رو بدجوری کتک زد یه مهندس توی اداره برق باهاشون همکاری میکرد که زنش حامله بودوموقع قطع برق بردنش بیمارستان واسه زایمان ولی برق نبود مهندسه وقتی فهمید برق رو وصل کرد وخودشو رسوند به بیمارستان.در پایان فیلم کامیون حامل سیگار های طلایی موقع بارگیری در بندر توقیف شد فیلم سیاه وسفید بود اسمش زیر فیلم توی تلویزیون خاموشی در تالین بود ولی با این اسم فیلمی پیدا نکردم اگه کسی این فیلم رو یادشه لطفا راهنمایی کنه

با سلام خدمت شما دوست عزیز و قدیمی کافه

به احتمال زیاد و باتوجه به کدهایی که دادید ،فیلم سینمایی تاریکی در تالین یا شهر غیر قابل دسترس اثر ایلخای یاروی لاتورای  یکی از آثار مشهور سینمای استونی ، فیلم مدنظر شماست.

Tallinn pimeduses(City Unplugged) - 1993

https://www.imdb.com/title/tt0106671/

مراد بیگ : من ادعائی ندارم ، خاله لیلا : ادعائی ندارم خودش کم ادعائی نیست .
۱۳۹۷/۶/۲۰ عصر ۰۳:۲۰
تشکر شده توسط : دهقان فداکار, ناصر, پرنسس آنا, سروان رنو, باد وایت, باربوسا
آنتونیو آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۷/۴/۷

تشکرها : 13
( 29 تشکر در 9 ارسال )
شماره ارسال: #2180

سلام و دورد بر دوستان عزیز

خیلی سال پیش یه سریال از برنامه کودک شبکه 2 شاید هم یک پخش میشد که داستانش درمورد یه روستای پر برف بود که بچه های اونجا دوتا قلعه برفی درست کرده بودن و با هم مبارزه میکردند

دوستان اگه کسی اسمشو بلده لطفا راهنمای کنه ممنون:heart:

بیشتر رنجی که می کشیم نه توسط چالشهای واقعی زندگی

بلکه توسط مشکلات جعلی ای که ذهن تولید کرده است...
۱۳۹۷/۶/۲۳ صبح ۱۱:۳۰
تشکر شده توسط : سروان رنو, باد وایت, باربوسا
ارسال پاسخ