[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> با سپاس از سعید Savezva عزیز .. امروز همچنین تولد کری گرانتِ شیطون و خوش تیپ بود .... [تصویر: love0001.gif]
» <Savezva> 29 دی سالروز تولد فرهاد مهراد مرد محجوب موسیقی ایران گرامی باد. https://www.isna.ir/news/97102815231/%D9...8%B4%D8%AF
» <کمیسر مولدوان> پدر پادشاه(حسین محب اهری),پدر نو باوگان به به میرزا و چه چه میرزا هم رفت.خدا بیامرزدش.
» <مراد بیگ> دوست من جناب شارینگهام ،جسته و گریخته دیده بودم اوایل دهه ی هشتاد ، دقیق بخاطر ندارم اما اگر اشتباه نکنم از شبکه ی تهران پخش شد.
» <پل بلموندو> سلام دوستان.خدائیش این موسیقی بیکلام رو نمیشناسید.ببخشید اینجا بیانش کردم.مطمئم شما هم دوستش دارید. http://s8.picofile.com/file/8348584150/n...s.mp3.html
» <شارینگهام> جناب مرادبیگ! شما قبلاً این سریال را از تلویزیون دیده بودید؟
» <شارینگهام> ممنون جناب مرادبیگ. پس این سریال قبل از سال 1387یعنی چند سال قبل از فوت مرحوم عطاءالله کاملی دوبله شده؟
» <مراد بیگ> جناب شارینگهام حدستون درسته ، ایشان تو سریال روزی روزگاری هم صداپیشگی دوست ناخن خشکمان بازرگان (با بازی زنده یاد منوچهر حامدی) را برعهده داشتند.
» <شارینگهام> سریال "کنت مونت کریستو" را دیده اید؟گوینده تیتراژ مرحوم "عطا ءالله کاملی" است؟
» <شارینگهام> خدا بیامرزدش.هر چی خاک اون مرحومه،بقای عمر مبصر 4ساله باشه!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم
نویسنده پیام
اوچیها ایتاچی آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۷/۱۲
اعتبار: 0

تشکرها : 42
( 36 تشکر در 19 ارسال )
شماره ارسال: #2081
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

بله درسته قاتلین پیرزن از دوستان ممنونم

یه فیلم دیگه هم هست درباره یه مرد که صاحب یه چاه نفت تو کشور فقیر مسلمون هست اون که تازه همسرشو از دست داده و دوتا پسر داره بیشتر توجهش رو پسر کوچکتره  و به بزرگتره توجهی نداره پسر بزرگتر میرفته روی درخت آویزان میشده و بیشتر وقتشو تو قبرستانی میگذرونه که مسلمونا دفن میشن . یه روز توسط برادر کوچیکش که میخواد از شاخه بالا بره به دره پرتاب میشه

اکثر مردم ترجیح میدهند فرشتگانی سقوط کرده باشند
تا شامپانزگانی تکامل یافته
به همین سبب به مذهب, بیشتر از علم علاقه مندند!
۱۳۹۶/۱۱/۱۳ عصر ۱۰:۵۶
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۶/۳۱
اعتبار: 10

تشکرها : 230
( 474 تشکر در 99 ارسال )
شماره ارسال: #2082

(۱۳۹۶/۱۱/۱۳ عصر ۱۰:۵۶)اوچیها ایتاچی نوشته شده:  

بله درسته قاتلین پیرزن از دوستان ممنونم

یه فیلم دیگه هم هست درباره یه مرد که صاحب یه چاه نفت تو کشور فقیر مسلمون هست اون که تازه همسرشو از دست داده و دوتا پسر داره بیشتر توجهش رو پسر کوچکتره  و به بزرگتره توجهی نداره پسر بزرگتر میرفته روی درخت آویزان میشده و بیشتر وقتشو تو قبرستانی میگذرونه که مسلمونا دفن میشن . یه روز توسط برادر کوچیکش که میخواد از شاخه بالا بره به دره پرتاب میشه

آیا کاملا از داستانی که گفتید مطمئن هستید. چون یک فیلم ایتالیایی قدیمی یادمه. ولی بابای بچه ها صاحب چاه نفت مسلمانان نبود بلکه یک جنرال کنسول گری انگلیسی در ایتالیا بود. تازه همسرش رو از دست داده بود و تمام توجه اش را به فرزند کوچکش معطوف کرده بود. اون صحنه که گفتید برادر بزرگتر می ره بالای درخت که برادر کوچکترشو نجات بده. موفق میشه اما کمرش می شکنه. وقتی باباشو خبر می کنند کار از کار گذشته و از دنیا می ره.

نمی دونم دنبال همین فیلم هستید یا نه ولی داستانش تا حدی مشابه.

Incompreso محصول 1966 که در سال 1967 اکران شد. یک بازسازی آمریکایی با بازی جین هاکمن و هنری توماس هم داره.

تا زمانی که صاحب خونه ای نباشم توش زندگی نمی کنم!
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ صبح ۰۱:۰۹
تشکر شده توسط : ناصر, جیمز باند
میجر آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۵/۱۰
اعتبار: 1

تشکرها : 76
( 37 تشکر در 11 ارسال )
شماره ارسال: #2083

با سلام خدمت دوستان

احیانا فیلمی دیدید که آخراش با جارو تفنگا رو جارو کنن یا بنده خوابی چیزی دیدم فکر که می کنم احتمال میدم از سینمای ایتالیا باید باشه و راجع به مافیا و اینا، فاشیستا شاید        خلاصه کمک کنید

با مشاهده و تفکر ، آدم بیچاره میشود و فقط زمانی حق انتخاب دارد که چشمانش را ببندد
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ عصر ۰۸:۰۸
جناب سرگرد آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۵/۱۱
اعتبار: 7

تشکرها : 354
( 347 تشکر در 74 ارسال )
شماره ارسال: #2084

(۱۳۹۶/۱۱/۱۴ عصر ۰۸:۰۸)میجر نوشته شده:  

با سلام خدمت دوستان

احیانا فیلمی دیدید که آخراش با جارو تفنگا رو جارو کنن یا بنده خوابی چیزی دیدم فکر که می کنم احتمال میدم از سینمای ایتالیا باید باشه و راجع به مافیا و اینا، فاشیستا شاید        خلاصه کمک کنید

سلام

من چندتا فیلم ایتالیایی به نظرم رسیده شاید یکیشون باشه "  z  - جسدهای عالی ,قاضی فالکونه"

توکو :وقتی باید تیراندازی کنی بکن حرف نزن
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ عصر ۰۵:۰۵
تشکر شده توسط : میجر, پرنسس آنا, شارینگهام
جناب سرگرد آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۵/۱۱
اعتبار: 7

تشکرها : 354
( 347 تشکر در 74 ارسال )
شماره ارسال: #2085

وقت بر همه خوش

یه فیلم ژاپنی قدیمی سیاه سفیده که در مورد توطئه برای کشتن یه پادشاهه مثل اینکه خیی خونخوار بوده در فیلم هم به دستور پادشاه مرتب افرادی رو شکنجه و با میله های آهنی داغ کور میکردند  شاید خاندان سلط