[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم
نویسنده پیام
اوچیها ایتاچی آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۷/۱۲
اعتبار: 1

تشکرها : 48
( 169 تشکر در 64 ارسال )
شماره ارسال: #2081
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

بله درسته قاتلین پیرزن از دوستان ممنونم

یه فیلم دیگه هم هست درباره یه مرد که صاحب یه چاه نفت تو کشور فقیر مسلمون هست اون که تازه همسرشو از دست داده و دوتا پسر داره بیشتر توجهش رو پسر کوچکتره  و به بزرگتره توجهی نداره پسر بزرگتر میرفته روی درخت آویزان میشده و بیشتر وقتشو تو قبرستانی میگذرونه که مسلمونا دفن میشن . یه روز توسط برادر کوچیکش که میخواد از شاخه بالا بره به دره پرتاب میشه

هوکاگه شدن دلیل نمیشه که مردم تو رو قبول کنن

بلکه وقتی مردم قبولت کنن میتونی هوکاگه بشی 

" اوچیها ایتاچی"
۱۳۹۶/۱۱/۱۳ عصر ۱۰:۵۶
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : باد وایت, باربوسا
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۶/۳۱
اعتبار: 24

تشکرها : 1000
( 1622 تشکر در 207 ارسال )
شماره ارسال: #2082

(۱۳۹۶/۱۱/۱۳ عصر ۱۰:۵۶)اوچیها ایتاچی نوشته شده:  

بله درسته قاتلین پیرزن از دوستان ممنونم

یه فیلم دیگه هم هست درباره یه مرد که صاحب یه چاه نفت تو کشور فقیر مسلمون هست اون که تازه همسرشو از دست داده و دوتا پسر داره بیشتر توجهش رو پسر کوچکتره  و به بزرگتره توجهی نداره پسر بزرگتر میرفته روی درخت آویزان میشده و بیشتر وقتشو تو قبرستانی میگذرونه که مسلمونا دفن میشن . یه روز توسط برادر کوچیکش که میخواد از شاخه بالا بره به دره پرتاب میشه

آیا کاملا از داستانی که گفتید مطمئن هستید. چون یک فیلم ایتالیایی قدیمی یادمه. ولی بابای بچه ها صاحب چاه نفت مسلمانان نبود بلکه یک جنرال کنسول گری انگلیسی در ایتالیا بود. تازه همسرش رو از دست داده بود و تمام توجه اش را به فرزند کوچکش معطوف کرده بود. اون صحنه که گفتید برادر بزرگتر می ره بالای درخت که برادر کوچکترشو نجات بده. موفق میشه اما کمرش می شکنه. وقتی باباشو خبر می کنند کار از کار گذشته و از دنیا می ره.

نمی دونم دنبال همین فیلم هستید یا نه ولی داستانش تا حدی مشابه.

Incompreso محصول 1966 که در سال 1967 اکران شد. یک بازسازی آمریکایی با بازی جین هاکمن و هنری توماس هم داره.

من به شانس اعتقاد ندارم. به خودم اعتقاد دارم!
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ صبح ۰۱:۰۹
تشکر شده توسط : ناصر, جیمز باند, باد وایت, باربوسا
میجر آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۵/۱۰
اعتبار: 2

تشکرها : 81
( 82 تشکر در 22 ارسال )
شماره ارسال: #2083

با سلام خدمت دوستان

احیانا فیلمی دیدید که آخراش با جارو تفنگا رو جارو کنن یا بنده خوابی چیزی دیدم فکر که می کنم احتمال میدم از سینمای ایتالیا باید باشه و راجع به مافیا و اینا، فاشیستا شاید        خلاصه کمک کنید

با مشاهده و تفکر ، آدم بیچاره میشود و فقط زمانی حق انتخاب دارد که چشمانش را ببندد
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ عصر ۰۸:۰۸
جناب سرگرد آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۵/۱۱
اعتبار: 12

تشکرها : 477
( 813 تشکر در 127 ارسال )
شماره ارسال: #2084

(۱۳۹۶/۱۱/۱۴ عصر ۰۸:۰۸)میجر نوشته شده:  

با سلام خدمت دوستان

احیانا فیلمی دیدید که آخراش با جارو تفنگا رو جارو کنن یا بنده خوابی چیزی دیدم فکر که می کنم احتمال میدم از سینمای ایتالیا باید باشه و راجع به مافیا و اینا، فاشیستا شاید        خلاصه کمک کنید

سلام

من چندتا فیلم ایتالیایی به نظرم رسیده شاید یکیشون باشه "  z  - جسدهای عالی ,قاضی فالکونه"

سلام سوسیس! تو یه مورچه ندیدی
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ عصر ۰۵:۰۵
تشکر شده توسط : میجر, پرنسس آنا, شارینگهام, باد وایت, باربوسا
جناب سرگرد آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #2085

وقت بر همه خوش

یه فیلم ژاپنی قدیمی سیاه سفیده که در مورد توطئه برای کشتن یه پادشاهه مثل اینکه خیی خونخوار بوده در فیلم هم به دستور پادشاه مرتب افرادی رو شکنجه و با میله های آهنی داغ کور میکردند  شاید خاندان سلطنتی قبلی بودند نمیدونم خلاصه صحنه های واقعا وحشتناکی داشت یا شاید بچه بودم اینطوری به نظرم رسیده ومن فقط صحنه التماس و زاری اون افراد رو بخوبی یادم میاد. اگر کسی اسم فیلم رو یادش اومد یا صحنه های بیشتری به ذهنش رسید لطف کنه خبر بده ممنونم .

(فقط میدونم که فیلم سانچوی مباشر و آشوب نیست)

۱۳۹۶/۱۱/۱۶ عصر ۱۰:۵۲
مراد بیگ آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱/۱۰
اعتبار: 36

تشکرها : 2683
( 2388 تشکر در 283 ارسال )
شماره ارسال: #2086

(۱۳۹۶/۱۱/۱۶ عصر ۱۰:۵۲)جناب سرگرد نوشته شده:  

وقت بر همه خوش

یه فیلم ژاپنی قدیمی سیاه سفیده که در مورد توطئه برای کشتن یه پادشاهه مثل اینکه خیی خونخوار بوده در فیلم هم به دستور پادشاه مرتب افرادی رو شکنجه و با میله های آهنی داغ کور میکردند  شاید خاندان سلطنتی قبلی بودند نمیدونم خلاصه صحنه های واقعا وحشتناکی داشت یا شاید بچه بودم اینطوری به نظرم رسیده ومن فقط صحنه التماس و زاری اون افراد رو بخوبی یادم میاد. اگر کسی اسم فیلم رو یادش اومد یا صحنه های بیشتری به ذهنش رسید لطف کنه خبر بده ممنونم .

دوست گرامی جناب سرگرد راینهارت ،احتمال میدم مورد درخواستی شما فیلم سینمایی نوستالژیک  سریر خون باشه به کارگردانی آکیرا کوروساوا و با هنرمندی  توشیرو میفونه،

که نام اصلی فیلم قلعه ی تار عنکبوت و بر اساس نمایشنامه ی تراژدی مکبث اثر ویلیام شکسپیر ساخته شده است.

Throne of Blood - 1957

http://www.imdb.com/title/tt0050613/

مراد بیگ : من ادعائی ندارم ، خاله لیلا : ادعائی ندارم خودش کم ادعائی نیست .
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ صبح ۱۲:۳۰
تشکر شده توسط : جناب سرگرد, شارینگهام, سروان رنو, باد وایت, باربوسا
جناب سرگرد آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #2087

(۱۳۹۶/۱۱/۱۸ صبح ۱۲:۳۰)مراد بیگ نوشته شده:  

(۱۳۹۶/۱۱/۱۶ عصر ۱۰:۵۲)جناب سرگرد نوشته شده:  

وقت بر همه خوش

دوست گرامی جناب سرگرد راینهارت ،احتمال میدم مورد درخواستی شما فیلم سینمایی نوستالژیک  سریر خون باشه به کارگردانی آکیرا کوروساوا و با هنرمندی  توشیرو میفونه،

که نام اصلی فیلم قلعه ی تار عنکبوت و بر اساس نمایشنامه ی تراژدی مکبث اثر ویلیام شکسپیر ساخته شده است.

Throne of Blood - 1957

درود بر شما جناب مرادبیگ عزیز .ممنون از راهنمایی و اطلاعات خوبتون در مورد فیلم سریر خون و اینکه وقت گذاشتید و جواب دادید.فیلم زیبای سریر خون رو دیدم و متاسفانه فیلم مورد نظر من توشیرو میفونه توش نیست .

"داستان فیلم توطئه برای کشتن یک امپراطوره و در آخر هم موفق نمیشن و تمام اعضای خانواده توطئه چی هارو هم با طرز فجیعی نابود میکنند فکر کنم که مادر امپراطور هم جزوشون بود مثل اینکه با وزیر همدست بودند".

باز هم ممنون از لطف شما.

۱۳۹۶/۱۱/۱۸ عصر ۰۶:۱۳
تشکر شده توسط : مراد بیگ, سروان رنو, باد وایت, باربوسا
اوچیها ایتاچی آفلاین
مشتری کافه
*

( 169 تشکر در 64 ارسال )
شماره ارسال: #2088

از همگی ممنونم خودش بود :heart:

1:یه پسر بچه و (فک کنم)خواهر برادر بزرگتر توی خونه ی بزرگی زندگی میکنن که دور خونه با سنگ یه دایره  بزرگ به وجود اوردن و اون دایره مانع از ورود موجدات بد جنگل به خونه میشه

2:سریال ایرانی که جمعه ها از شبکه دو پخش میشد درباره سه پسر به نام های امیر ارش شهاب که نوجوان هستن و درگیر یک بازی رایانه ای میشن یک روز به درون بازی میرن و با موجودی به نام فک کنم لینا وریسش مبارزه می کنند.

3:مردي براي بدست اوردن اموال همسرش اون رو به همه رواني و ديوانه جلوه ميداد به اين صورت كه با كمك چند نفر ديگر همسر خودشو اذيت ميكرد و به طور مثال سشوار رو میزاشت تو يخچال يا وسايل خونه رو جابه جا ميكرد به طوري كه هيچ چيزي جاي خودش قرار نداشت

" اوچیها ایتاچی"
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ عصر ۱۱:۳۹
ناصر آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۵/۱۴
اعتبار: 6

تشکرها : 32
( 181 تشکر در 39 ارسال )
شماره ارسال: #2089

(۱۳۹۶/۶/۳ عصر ۰۷:۲۵)ناصر نوشته شده:  

با سلام

در مورد یک فیلم از سینمای ایتالیا سؤال دارم.

احتمالا مال دهه 60 یا 70 باشه.

یک گروه قاچاقچی خرده پا که با کامیون سیگار قاچاق از ساحل میارن. در یک سفر طرف مقابل را پیدا نمی کنند و برای این که دست خالی نیایند، یک بار بادمجان از کنار جاده می خرند. بعد متوجه می شوند که تجارت تره بار از تجارت قاچاق سیگار پرسودتر است!رئیس قاچاق را ول کرده در میدان تره بار وارد کار می شود. اما گردن کلفتان میدان این رقیب تازه وارد را تحمل نکرده و ترورش می کنند.

ممنون میشم اگر در مورد عنوان فیلم راهنمایی بفرمایید.

سلام دوستان چند وقت پیش در مورد یک فیلم کمک خواستم، اما دوستی به دادم نرسید!گفتم شاید یکی از دوستان بتونه کمکی بکنه. 
ممنون میشم.

۱۳۹۶/۱۱/۱۹ صبح ۱۲:۲۳
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
شارینگهام آفلاین
کاپیتان کشتی چارمینگ مالی
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۵
اعتبار: 32

تشکرها : 4014
( 1969 تشکر در 274 ارسال )
شماره ارسال: #2090

سلام و وقت به خیر

تصاویری که در زیر می بینید،مربوط به یک فیلم آمریکایی است که چند سال قبل از شبکه ی VOX ضبط کرده بودم.چون دقایقی از این فیلم گذشته بود، نام و نشانی از این فیلم نیافتم.فقط تا حدودی از داستان فیلم را در یافتم.امیدوارم شما دوستان بتوانید نام اصلی آن را راهنمایی کنید.

خلاصه ی داستان:

زنی به نام سارامک کین با پسرکوچکش زندگی می کند.شوهر سابقش یا مردی غریبه او را در خانه اش کتک می زند.پسرک با دیدن این صحنه،اسلحه را بر می دارد وبه مرد شلیک می کند و مرد کشته می شود.سارا به اتهام قتل به زندان می افتد.

رییس دادگاه که حکم حبس طولانی را برای سارا صادر کرده، قصد دارد با سو استفاده از زنان زندانی،باشگاه شبانه ی خود را پر رونق کند.سارا هم یکی از آن هاست که...zzzz:

در این اثنا وکیل سارا ضمن نگه داری از پسرش، تلاشی بی وقفه برای اثبات بی گناهی سارا و رو کردن دسیسه ی رییس دادگاه وهمدستانش شروع می کند و با مجاب کردن پلیس، رای به گناهی سارا می دهد.

رییس دادگاه برای فرار از چنگ نیروی پلیس، سارا را سپر خود قرار داده...ولی فایده ای ندارد و با ناامیدی خودکشی می کند.

آقای وکیل و پسر سارا :خوشحال از آزادی او:llerr

اونی که گفته "زندگی خالی از لذت و خوشحالی نیست."دروغ نگفته!
۱۳۹۶/۱۱/۲۰ صبح ۰۶:۰۲
تشکر شده توسط : بانو الیزا, لوک مک گرگور, سروان رنو, جناب سرگرد, باد وایت, باربوسا
پهلوان جواد آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۴/۳۱

تشکرها : 964
( 4420 تشکر در 677 ارسال )
شماره ارسال: #2091

سلام یه سریالی قدیما از سیمای خانواده میداد به نام همرهان که دو تا دختر و دو تا پسر درگیر یه سری ماجرا میشن کسی اسم واقعیش رو نمیدونه؟؟

زخم زبان بدتر از زخم شمشیر است
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ عصر ۰۶:۰۷
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا

شماره ارسال: #2092

(۱۳۹۶/۱۱/۲۱ عصر ۰۶:۰۷)ایشی زاکی نوشته شده:  

سلام یه سریالی قدیما از سیمای خانواده میداد به نام همرهان که دو تا دختر و دو تا پسر درگیر یه سری ماجرا میشن کسی اسم واقعیش رو نمیدونه؟؟

The Enid Blyton Adventure 1996

همه قسمت هاش را هم میشه توی یوتیوب به زبان انگلیسی تماشا کرد. البته من فقط قسمت اولش که ماجرای جزیره نام داشت رو خیلی دوست داشتم. با بقیه قسمتها فرق داشت. هم جدی تر و پیچیده تر بود و هم اریک تامسون توش بازی می کرد که نقش قشنگی هم داشت.

البته اسم اون برنامه هم سیمای نوجوان بود.

۱۳۹۶/۱۱/۲۱ عصر ۰۶:۳۶
تشکر شده توسط : مراد بیگ, پهلوان جواد, باد وایت, باربوسا
جناب سرگرد آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #2093

سلام بر دوستان خوب

یک انیمیشن قدیمی هست با سبک خاص خودش متفاوت با سایر کارتونهای دیگه که فضای مرموز و تاریکی داره در باره یک جنگله که ظاهرا دچار خشکسالی شده یه جونوری  مثل بچه فیله یه گوشه افتاده و  اب میخواد و یه نفر که یادم نیست یا انسانه یا حیوون میخواد هرجوری شده بهش اب بده ولی موجوداتی نمیزارن اون هم میره یه گل میکنه بعد یه صداهایی میگه "وااای اون گل ممنوعه رو کند" و بوسیله گلبرگها به بچه فیله اب میده و ناگهان بچه فیل بزرگ میشه و اون موجودات خبیث هم نمیتونن اونارو اذیت کنند و اخرش هم یادم نیست .

از دوستان کسی این کارتون عجیب یادشه؟!!

۱۳۹۶/۱۱/۲۱ عصر ۱۰:۴۰
تشکر شده توسط : شارینگهام, جیمز باند, دون دیه‌گو دلاوگا, باد وایت, باربوسا
جیمز باند آفلاین
در حال ماموریت!!

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۰
اعتبار: 18

تشکرها : 1390
( 2178 تشکر در 233 ارسال )
شماره ارسال: #2094

(۱۳۹۶/۱۱/۲۱ عصر ۱۰:۴۰)جناب سرگرد نوشته شده:  

سلام بر دوستان خوب

یک انیمیشن قدیمی هست با سبک خاص خودش متفاوت با سایر کارتونهای دیگه که فضای مرموز و تاریکی داره در باره یک جنگله که ظاهرا دچار خشکسالی شده یه جونوری  مثل بچه فیله یه گوشه افتاده و  اب میخواد و یه نفر که یادم نیست یا انسانه یا حیوون میخواد هرجوری شده بهش اب بده ولی موجوداتی نمیزارن اون هم میره یه گل میکنه بعد یه صداهایی میگه "وااای اون گل ممنوعه رو کند" و بوسیله گلبرگها به بچه فیله اب میده و ناگهان بچه فیل بزرگ میشه و اون موجودات خبیث هم نمیتونن اونارو اذیت کنند و اخرش هم یادم نیست .

بله کاملا یادم هست. شیر هم میخواست اونو بخوره و هر وقت بهش نزدیک میشد میگفت: گرمتر شد، گرمتر شد، گرمتر!

اسم کارتون بود فانتیک. اسم فیل بود. اگر اشتباه نکنم بین سال 56 تا 58 نمایش داده شد. آخرش اون میوه را خورد و تبدیل به یک فیل بزرگ شد.

دوبله جالبی هم داشت.

ارادتمند شما، جیمز باند
۱۳۹۶/۱۱/۲۲ عصر ۰۹:۱۵
تشکر شده توسط : جناب سرگرد, دون دیه‌گو دلاوگا, شارینگهام, مراد بیگ, باد وایت, باربوسا
جناب سرگرد آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #2095

(۱۳۹۶/۱۱/۲۲ عصر ۰۹:۱۵)جیمز باند نوشته شده:  

سلام بر دوستان خوب

بله کاملا یادم هست. شیر هم میخواست اونو بخوره و هر وقت بهش نزدیک میشد میگفت: گرمتر شد، گرمتر شد، گرمتر!

اسم کارتون بود فانتیک. اسم فیل بود. اگر اشتباه نکنم بین سال 56 تا 58 نمایش داده شد. آخرش اون میوه را خورد و تبدیل به یک فیل بزرگ شد.

دوبله جالبی هم داشت.

درود بر شما جناب جیمز باند و تشکر فراوان از راهنمایی دقیقتون راستش فکرشو نمیکردم این یک مورد رو کسی بخاطر بیاره چون در نظر خودم مثل یک خواب مبهم بود .ممنون .

لینک دانلود این کارتون زیبای روسی از یوتیوب : Мультики для детей - Фантик

https://www.y o u t u b e . c o m/watch?v=1VmV5-_ZuOc&t=129s

۱۳۹۶/۱۱/۲۲ عصر ۱۱:۴۹
تشکر شده توسط : دون دیه‌گو دلاوگا, سروان رنو, جیمز باند, شارینگهام, باد وایت, باربوسا
دون دیه‌گو دلاوگا آفلاین
مسافر سبزـپوش کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱۲/۶
اعتبار: 31

تشکرها : 1223
( 2909 تشکر در 245 ارسال )
شماره ارسال: #2096

(۱۳۹۶/۱۱/۲۲ عصر ۱۱:۴۹)جناب سرگرد نوشته شده:  

(۱۳۹۶/۱۱/۲۲ عصر ۰۹:۱۵)جیمز باند نوشته شده:  

... یک انیمیشن قدیمی هست با سبک خاص خودش متفاوت با سایر کارتونهای دیگه که فضای مرموز و تاریکی داره درباره یک جنگله ...

... اسم کارتون بود فانتیک. اسم فیل بود. اگر اشتباه نکنم بین سال 56 تا 58 نمایش داده شد. آخرش اون میوه را خورد و تبدیل به یک فیل بزرگ شد.

... لینک دانلود این کارتون زیبای روسی از یوتیوب:

https://www.y o u t u b e . c o m/watch?v=1VmV5-_ZuOc

سپاس فراوان و دوباره از "جناب سرگرد" و "جیمز باند" گرامی که این انیمیشن خاطره‌انگیز کودکی‌مان را شناسایی و معرفی کردند. هر یک از دوستان اگر نسخه‌ی دوبله‌ی فارسی آن را هم یافتند دریغ نفرمایند.

اگر قرار باشد سر یک سامورایی به ناگاه قطع شود، او باید بتواند یک کار دیگر را هم به انجام برساند با موفقیّت.
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ صبح ۱۱:۴۵
تشکر شده توسط : جناب سرگرد, شارینگهام, باد وایت, باربوسا
پدرخوانده آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۷/۱
اعتبار: 2

تشکرها : 10
( 91 تشکر در 30 ارسال )
شماره ارسال: #2097

(۱۳۹۶/۱۱/۱۸ عصر ۱۱:۳۹)اوچیها ایتاچی نوشته شده:  

1:یه پسر بچه و (فک کنم)خواهر برادر بزرگتر توی خونه ی بزرگی زندگی میکنن که دور خونه با سنگ یه دایره  بزرگ به وجود اوردن و اون دایره مانع از ورود موجدات بد جنگل به خونه میشه

سلام دوست عزیز

فکرکنم فیلم مورد نظر شما ماجراهای اسپایدرویک باشه

http://www.imdb.com/title/tt0416236

دون کورلئونه: من تمومِ زندگیم سعی کردم که بی تفاوت نباشم، زنا و بچه ها می تونن بی تفاوت باشن. ولی یه مرد نمیتونه!
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ عصر ۰۴:۴۸
تشکر شده توسط : ال سید, اوچیها ایتاچی, باد وایت, باربوسا
اوچیها ایتاچی آفلاین
مشتری کافه
*

( 169 تشکر در 64 ارسال )
شماره ارسال: #2098

(۱۳۹۶/۱۱/۲۳ عصر ۰۴:۴۸)پدرخوانده نوشته شده:  

(۱۳۹۶/۱۱/۱۸ عصر ۱۱:۳۹)اوچیها ایتاچی نوشته شده:  

سلام دوست عزیز

فکرکنم فیلم مورد نظر شما ماجراهای اسپایدرویک باشه

http://www.imdb.com/title/tt0416236

بله درسته خودشه ممنون از شما پدر خوانده عزیز

" اوچیها ایتاچی"
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ عصر ۰۹:۰۹
تشکر شده توسط : پدرخوانده, باد وایت, باربوسا
فرانک لوکاس آفلاین
فرانک لوکاس
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۲/۱۹

تشکرها : 23
( 59 تشکر در 11 ارسال )
شماره ارسال: #2099

سلام دوستان این سوال قبلا مطرح کرده بودم دنبال یه سریال خارجیم که قدیما از شبکه ۳یا ۲پخش میشد که یچیزی مثل ژله کل زمین رو احاطه کرده بود وداشت جلو میومد ونمیتونستن جلوشو بگیرن بعد موجوداتی هم که از طریق اونها میومد زمین میخواستن بگیرنش که یکبار تو قفس انداختنش ولی قفس رو شکست و فرار کرد بعد نقش اصلی که یک زن بود رفت داخل اون جسم ژله مانند دیگه اون جلو نیومد وفک کنم تموم شد اسم سریالم بود فک کنم تسخیر شدگان یه همچنین چیزی ولی خیلی دنبالش کشتم با این اسم پیدا نکردم کسی میدونه اسم خارجیش چیه ؟

بازیگری حرفه‌ای است که کمک می‌کند تا زندگی خانوادگی بهتری داشته باشم. هیچ وقت خانواده را فدای بازیگری و سینما نمی‌کنم
دنزل واشنگتن
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ عصر ۰۹:۵۰
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا

شماره ارسال: #2100

(۱۳۹۶/۱۱/۲۴ عصر ۰۹:۵۰)فرانک لوکاس نوشته شده:  

سلام دوستان این سوال قبلا مطرح کرده بودم دنبال یه سریال خارجیم که قدیما از شبکه ۳یا ۲پخش میشد که یچیزی مثل ژله کل زمین رو احاطه کرده بود وداشت جلو میومد ونمیتونستن جلوشو بگیرن بعد موجوداتی هم که از طریق اونها میومد زمین میخواستن بگیرنش که یکبار تو قفس انداختنش ولی قفس رو شکست و فرار کرد بعد نقش اصلی که یک زن بود رفت داخل اون جسم ژله مانند دیگه اون جلو نیومد وفک کنم تموم شد اسم سریالم بود فک کنم تسخیر شدگان یه همچنین چیزی ولی خیلی دنبالش کشتم با این اسم پیدا نکردم کسی میدونه اسم خارجیش چیه ؟

Invasion :Earth 1998

یادمه این مینی سریال علمی تخیلی انگلیسی سال‌های دور از تلویزیون از شبکه دو نمایش داده شد. اما داستانش خوب یادم نیست. چون هیچوقت نخواستم و دنبالش هم نبودم که دوباره ببینمش. شاید منظورتون همین سریال باشه.

۱۳۹۶/۱۱/۲۵ صبح ۰۴:۰۱
تشکر شده توسط : فرانک لوکاس, جناب سرگرد, مراد بیگ, باد وایت, باربوسا
ارسال پاسخ