[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم
نویسنده پیام
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۶/۳۱
اعتبار: 24

تشکرها : 1000
( 1621 تشکر در 207 ارسال )
شماره ارسال: #2001
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

اواخر دهه شصت فیلمی نشان داده شد. تنها چیزی که ازش یادمه اینه که یک مرد رو برای تنبیه توی یک لوله یا همچین چیزی کرده بودند و خیلی دراز هم شده بود. گویا فیلم کمدی بود و شاید و البته شاید سیاه و سفید بود.

سال‌های دور یک برنامه هنری نمایش داده شد که یک مجری مطالبی درباره فیلم به خصوصی می خواند و بعد بخش کوتاهی از فیلم نشان داده می شد. یادمه تکه هایی از فیلم بسیار قدیمی بود انگار صامت هم بود. توش یک مرد که سبیل داشت و توی کوهستان با یک دایناسور یا چیزی مشابه اون می جنگید. متاسفانه اسم فیلم یادم نمونده اما مطمئن هستم که بعد از اون مجری درباره فیلم دکامرون صحبت کرد. کسی یادش هست اسم اون فیلم مرد مبارز چی بود؟

و در نهایت بگم توی برنامه بچه ها مواظب باشید آهنگی بود با تکه هایی از فیلم‌های مختلف. کسی می دونه اون بخشی که یک مرد سرشو خم می کنه تا چوب بهش نخوره اما وقتی سرشو بلند می کنه از عقب بهش می خوره مربوط به چه فیلمی هست؟

من به شانس اعتقاد ندارم. به خودم اعتقاد دارم!
۱۳۹۶/۹/۱۸ صبح ۰۲:۵۷
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : باد وایت, باربوسا
پدرخوانده آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۷/۱
اعتبار: 2

تشکرها : 10
( 91 تشکر در 30 ارسال )
شماره ارسال: #2002

(۱۳۹۶/۹/۷ عصر ۰۵:۱۰)پدرخوانده نوشته شده:  

یه فیلم بود اوایل دهه 70 یکی دوبار تلویزیون پخش کرد راجع به پسری بود که با حیوانات صحبت میکرد. تو بخشی از فیلم چندتا قطار بودن که حاوی مواد سمی بودن که از کنترل خارج شده بودن. این پسره یه مشعل درست میکنه تا بره قطار و منفجر کنه که تو آخرین لحظه سگش فداکاری میکنه و مشعل و از دست پسره میقاپه و خودش به سمت قطار میره تا منفجرش کنه. (این فیلم و چند نفر دیگه هم با توضیحات دیگه ای پرسیده بودن که متاسفانه مشخص نشد اسم فیلم چی بوده)

دوستان عزیز کسی اسم این فیلم و یادش نمیاد؟

دون کورلئونه: من تمومِ زندگیم سعی کردم که بی تفاوت نباشم، زنا و بچه ها می تونن بی تفاوت باشن. ولی یه مرد نمیتونه!
۱۳۹۶/۹/۱۸ عصر ۰۱:۰۴
جناب سرگرد آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۵/۱۱
اعتبار: 12

تشکرها : 477
( 813 تشکر در 127 ارسال )
شماره ارسال: #2003

(۱۳۹۶/۹/۱۷ صبح ۱۲:۵۹)دون دیه&zwnj;گو دلاوگا نوشته شده:  

(۱۳۹۶/۹/۷ عصر ۱۲:۵۵)جناب سرگرد نوشته شده:  

پسرکی که مادرش سرخپوست بود و عده ای راهزن مادرشو میکشن یه کیفی هم داشت که از پوست بود اونم میدزدن. پسرش بزرگ میشه برای انتقام از یه کابویی تیراندازی یاد میگیره  چون مهارتش در تیر اندازی  خوب بود  وارد دارو دسته راهزنها میشه بعد انتقام میگیره.

شبیه داستان فیلم نِوادا اسمیت (1966) است؛ به کارگردانیِ هنری هاتاوی و بازیِ استیو مک‌کوئین، کارل مالدن و سوزان پله‌شت.

مشخصات فیلم در ویکی‌پدیا

نوادا اسمیت

در تلویزیون ایران، اوّلین باری که به یاد دارم، "شبکه‌ی یک" این فیلم را در تاریخ 11 فروردین 1377 پخش کرده بود.

خیلی جالب بود ممنون از شما این فیلم رو دوبار با فاصله زمانی طولانی از تلویزیون دیدم فکر نمیکردم اون پسره استیو مک کوئین باشه تجدید خاطره ای شد دوباره. در ضمن هنوز هم دیدن زورو برام خیلی تماشاییه eeiikk

سلام سوسیس! تو یه مورچه ندیدی
۱۳۹۶/۹/۱۹ عصر ۱۱:۲۴
تشکر شده توسط : دون دیه‌گو دلاوگا, شارینگهام, باد وایت, باربوسا
جان لاک آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۳/۲۴
اعتبار: 4

تشکرها : 85
( 272 تشکر در 70 ارسال )
شماره ارسال: #2004

با درود

نام دو فیلم را می خواستم

اولی که از تلویزیون چندین بار پخش شد

دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم دو گروه بودن که میخواستن کاری یا سرقتی انجام بدهند

توی یکی از صحنه های اصلی هنرپیشه فیلم میره سراغ  خونه مادر یکی از گروه دوم که وقتی از منزل پیر زن خارج میشه و توی محوطه  حیاط یا باغ خونه بوده  پیر زنه از داخل خونه اونو با تفنگ میزنه

فیلم دوم که خیلی قدیمی هم هست

یک کاراگاه چینی یا زاپنی بود که یه چیزی شبیه ادم اهنی کوتوله یا عروسک داشت

که این عروسک یا ادم اهنی فکر کنم رزمی کار یا جودوکار هم بود

این عروسک وقتی تا ده می شمارید بعد منفجر میشد

فیلم معروفی هست ولی چیز بیشتری یادم نیست

سپاس بیکران

من بی گناهم ، بی گناه وجود ندارد
۱۳۹۶/۹/۲۱ صبح ۱۰:۳۹
تشکر شده توسط : شارینگهام, باد وایت, باربوسا
جناب سرگرد آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #2005

(۱۳۹۶/۹/۲۱ صبح ۱۰:۳۹)جان لاک نوشته شده:  

با درود

نام دو فیلم را می خواستم

توی یکی از صحنه های اصلی هنرپیشه فیلم میره سراغ  خونه مادر یکی از گروه دوم که وقتی از منزل پیر زن خارج میشه و توی محوطه  حیاط یا باغ خونه بوده  پیر زنه از داخل خونه اونو با تفنگ میزنه

سپاس بیکران

فیلم دوم یه کمدی ژاپنیه به اسم بازرس هوگو  یا حداقل چیزی که به یاد دارم اینه. وسط فیلم همش یه نفر قصد هاراگیری داشت که موفق نمیشد .دو بار هم پخشش کرد از توصیحاتی که دادید یادم افتاد

قدیما از فیلمها و سریالها گرفته تا برنامه های کودک و مستند بیشتر ژاپنی بود یا از  المان یا شوروی . فیلمهای چینی رو که رزمی بود فقط از ویدئو میدیدیم .البته یادمه یه بار در باره جت لی مستند ساخته بودند تو معبد شائولین و جالب بود به نظرم مربوط به زمانی میشد که توی هالیوود مشهور شده بود.

۱۳۹۶/۹/۲۱ عصر ۱۰:۴۹
تشکر شده توسط : جان لاک, باد وایت, باربوسا
شارینگهام آفلاین
کاپیتان کشتی چارمینگ مالی
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۵
اعتبار: 32

تشکرها : 4014
( 1969 تشکر در 274 ارسال )
شماره ارسال: #2006

با درود

نام دو فیلم را می خواستم

سلام

نام این فیلم

غروب تبهکاران است.

با شرکت زان گابن

اونی که گفته "زندگی خالی از لذت و خوشحالی نیست."دروغ نگفته!
۱۳۹۶/۹/۲۱ عصر ۱۰:۵۸
تشکر شده توسط : ناصر, بانو الیزا, رابین‌هود, جان لاک, لو هارپر, BATMAN, جناب سرگرد, دون دیه‌گو دلاوگا, باد وایت, باربوسا
جان لاک آفلاین
مشتری کافه
*

( 272 تشکر در 70 ارسال )
شماره ارسال: #2007

(۱۳۹۶/۹/۲۱ عصر ۱۰:۵۸)شارینگهام نوشته شده:  

با درود

نام دو فیلم را می خواستم

سلام

نام این فیلم

غروب تبهکاران است.

بعداً مشخصات کامل آن را عرض خواهم کرد.

پس لطفاً شکیبا باشید.

با درود

بله دقیقا اسمش همین بود که توی ایران به نام غروب تبهکاران دوبله شد

Action Man 1967 اسم اصلی

تاریخ نمایش:31 می 1967 فرانسه

کارگردان: جان دلنوی

بازیگران: ژان گابن/رابرت استاک/مارگارت لی/جین توپارت/والتر گیلر

سپاس فراروان از جناب شارینگهام

۱۳۹۶/۹/۲۳ صبح ۱۰:۲۵
تشکر شده توسط : لو هارپر, شارینگهام, باد وایت, باربوسا
جان لاک آفلاین
مشتری کافه
*

( 272 تشکر در 70 ارسال )
شماره ارسال: #2008

(۱۳۹۶/۹/۲۱ عصر ۱۰:۴۹)جناب سرگرد نوشته شده:  

با درود

نام دو فیلم را می خواستم

سپاس بیکران

فیلم دوم یه کمدی ژاپنیه به اسم بازرس هوگو  یا حداقل چیزی که به یاد دارم اینه. وسط فیلم همش یه نفر قصد هاراگیری داشت که موفق نمیشد .دو بار هم پخشش کرد از توصیحاتی که دادید یادم افتاد

قدیما از فیلمها و سریالها گرفته تا برنامه های کودک و مستند بیشتر ژاپنی بود یا از  المان یا شوروی . فیلمهای چینی رو که رزمی بود فقط از ویدئو میدیدیم .البته یادمه یه بار در باره جت لی مستند ساخته بودند تو معبد شائولین و جالب بود به نظرم مربوط به زمانی میشد که توی هالیوود مشهور شده بود.

با درود

بله یادم افتاد چیزی شبیه بازرس هوگو بود یا لااقل به این نام پخش شد

پیگیر میشم اگر اطلاعاتی درباره فیلم پیدا کردم میزارم

سپاس از جناب سرگرد

۱۳۹۶/۹/۲۳ صبح ۱۰:۵۷
تشکر شده توسط : لو هارپر, جناب سرگرد, باد وایت, باربوسا
شارینگهام آفلاین
*

شماره ارسال: #2009

سلام و وقت به خیر

بعداز غیبت نابه هنگام یارصدیق و دوست داشتنی آناکین اسکای واکر :heart:انگیزه ای برای مطرح کردن گمشده های فیلمی خودنداشتم.

ولی خوشحالم که دوستان علاقه مندی مثل جناب لوهاربر و جان لاک و لوک مک گرگور و... در این انجمن حضور فعال دارند و ضمن تجدید خاطره، به پیدا کردن گمشده های سینمایی اهالی کافه کمک می رسانند.::ok:

بنابراین در این سیاهی شب، سری می زنم به خاطرات سالیان دور و این فیلم ها را برای راهنمایی نام و یافتن ردی از آن ها به خدمت دوستان تقدیم می کنم:

1-سال 1372 فیلمی ویدئویی را دیدم که 5 جوان بزهکار آمریکایی را از زندان جوانان به یک منطقه ی جنگلی منتقل می کنندتا یکی از نیروهای پلیس به نام جو آن ها را تربیت کند.هم نظم و انضباط و هم آموزش نظامی.

این فیلم که دوفصل داشت، به روند شکل گیری این گروه 5نفره می پرداخت که تحت رهبری جو، با یک گروه جنایتکار حرفه ای ، مقابله می کنند.ضمنا: یک دختر هم به این گروه اضافه می شود که نامزد یا...یکی از همان جوان هاست که اسمش کارلوس بود.

پلیس همراه جوان هایعنی جو در یک درگیری مسلحانه با باند جنایتکار،کشته می شود.ولی کارلوس رهبری گروه را به عهده می گیرد و با چیزهایی که از جو آموخته اند، باند جنایتکار و تمام پایگاه آن ها را نابود می کنند.

یادم هست که روی کاست نوشته شده بود:گروه یک دست

ولی هرچه گشتم،آن را نیافتم. حتی اسم فیلم را به انگلیسی برگرداندم،ولی نتیجه ای حاصل نشد.

2-یک فیلم کمدی که به کوران جنگ جهانی دوم مربوط می شد:یک افسر عالی رتبه ی ارتش انگلستان که در کشف و خنثی سازی همه نوع سلاحی، تخصص دارد،مامور می شود که با نفوذ به کارخانه ی تولید موشک های آلمان،از روند ساخت آن سر در بیاورد.برای منحرف کردن جاسوس های آلمانی، یک نظافت چی ابله را به عنوان بدل او آماده می کنند تا به یک ماموریت ساختگی برود. ولی در شب اعزام، جای آن دو باهم عوض می شودو...

خلاصه سرتان را درد نیاورم:نظافتچی با خوش شانسی از ماموریت برمی گردد و مدال افتخار کسب می کند و افسر بیچاره می شود نظافتچی W.C khande

ولی از آن جا که فیلم حامل پیام اخلاقی است،آن دو به هم بر خورد می کنند ونظافت چی در کمال جوانمردی، شخصیت واقعی افسر را به او برمی گرداند و دوباره می شود همان نظافت چی دست شویی ها:eee43وقتی هم که افسر از او دور می شود، به او می گوید:"سلام منو به لولو برسون!"

لولو ، اسم نامزد افسر بوده...khande

ضمنا" بنده ، درخواست های متعدد دیگری هم داشته ام که متاسفانه مسکوت مانده است.اگر شما دوستان به پست های ارسالی این حقیر عنایت بفرمایید، شاید گشایشی رخ دهد.:blush:

http://cafeclassic5.ir/showthread.php?ti...http://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=192&pid=3363

http://cafeclassic5.ir/showthread.php?ti...http://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=192&pid=36032#pid3

http://cafeclassic5.ir/showthread.php?ti...http://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=192&pid=3595

التماس دعا:haha::

۱۳۹۶/۹/۲۴ صبح ۰۳:۳۸
میجر آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۵/۱۰
اعتبار: 2

تشکرها : 81
( 82 تشکر در 22 ارسال )
شماره ارسال: #2010

عرض سلام  و  وقت بخیر دارم خدمت دوستان و تشکر از مدیریت کافه

تکه صحنه هایی از فیلمی رو به خاطر میارم ولی اونقدر گنگ به نظر میاد که نمیشه برای تعریف کردنش سرهمبندی کنم پس سؤالمو به این سبک مطرح می کنم از سینمای پاکستان فیلمی در دههٔ هفتاد خودمون از تلویزیون پخش شده اگه از دوستان یاری کنن متشکر خواهم بود

با مشاهده و تفکر ، آدم بیچاره میشود و فقط زمانی حق انتخاب دارد که چشمانش را ببندد
۱۳۹۶/۹/۲۴ عصر ۰۵:۱۴
ناصر آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۵/۱۴
اعتبار: 6

تشکرها : 32
( 181 تشکر در 39 ارسال )
شماره ارسال: #2011

(۱۳۹۶/۹/۲۴ صبح ۰۳:۳۸)شارینگهام نوشته شده:  

2-یک فیلم کمدی که به کوران جنگ جهانی دوم مربوط می شد:یک افسر عالی رتبه ی ارتش انگلستان که در کشف و خنثی سازی همه نوع سلاحی، تخصص دارد،مامور می شود که با نفوذ به کارخانه ی تولید موشک های آلمان،از روند ساخت آن سر در بیاورد.برای منحرف کردن جاسوس های آلمانی، یک نظافت چی ابله را به عنوان بدل او آماده می کنند تا به یک ماموریت ساختگی برود. ولی در شب اعزام، جای آن دو باهم عوض می شودو...

خلاصه سرتان را درد نیاورم:نظافتچی با خوش شانسی از ماموریت برمی گردد و مدال افتخار کسب می کند و افسر بیچاره می شود نظافتچی W.C khande

ولی از آن جا که فیلم حامل پیام اخلاقی است،آن دو به هم بر خورد می کنند ونظافت چی در کمال جوانمردی، شخصیت واقعی افسر را به او برمی گرداند و دوباره می شود همان نظافت چی دست شویی ها:eee43وقتی هم که افسر از او دور می شود، به او می گوید:"سلام منو به لولو برسون!"

من تا این حد از این فیلم یادم هستم که افسره سرهنگ بلنکین ساپ نام داشت، و نظافتچی اسمش آرتور آت پوت بود. افسره در برگشت مدام ادعا میکرد من فلانی هستم. بازپرس میگفت آره منم چرچیل هستم!
در صحنه آخر افسر بیچاره واقعا باورش شده بود که نظافتچی است، وقتی با نظافتچی سابق در لباس افسری روبروشد پرسید شما کلنل بلنکین پوت هستید؟ او اول تأیید کرد، اما با لحظه ای درنگ برگشت و گفت من به بلنکین پوت هستم نه بلنکین ساپ! و لباسش را با او عوض کرد. فیلم مفرح و جالبی بود.
امیدوارم دوستان کمک کنند تا نام فیلم پیدا شود.

۱۳۹۶/۹/۲۴ عصر ۰۸:۳۵
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا

شماره ارسال: #2012

(۱۳۹۵/۴/۲۸ صبح ۰۳:۰۷)شارینگهام نوشته شده:  

[quote='بوچ کسیدی' pid='33621' dateline='1468621002']

خیلی وقتا پیش یه فیلم دیدم که اسمشو خاطرم نیست اما روند کلی ماجرا اینجور بود که توی جنگ بین دو گروه (حالا دولتی و مردم  بود رو درست یادم نیست , هرچی هست فضاش بیشتر توی جنگلا بود )

دو تا مرد که با هم آشنا هم هستن و حرفه ای و در برابر گرفتن پول واسه گروهها میجنگن , یه جورایی به دو طرف میپیوندن و دربرابر هم میجنگن .یکیشون واسه آدم خوبا و یکیشون واسه آدم بدا . یه صحنش که تو ذهنم مونده تقریبا آخرای درگیریشون اون حرفه ای که طرف خوباست یه جورایی زخمی شده و میخواد به کمک چند نفر پشت یه کامیون سوار شه و دوستش که طرف آدم بداست با یه دوربین دار به طرفش نشونه رفته . و اون آدم خوبه اینو میدونه و پشتشو به طرف رفیقش میکنه و با کمک اون چند نفر سوار میشه و رفیقشم به خاطر همین بهش تیر اندازی نمیکنه . وبعدشم آخر فیلم هر دوشون با هم سوار هلیکوپتر میشن و میرن سراغ یه جنگ دیگه و یه کار دیگه پول درآوردن از حرفه شون ...

کسی اسم فیلمو میدونه ؟؟؟

سلام بوچ کسیدی{#smilies.heart} 

خوبی؟

ممنون که این فیلم رو مطرح کردی.اتفاقا"قصد داشتم به عنوان نیازمندی مطرح کنم.

اسم فیلم مورد نظر ما،"مزدور   " است.

این فیلم رو اولین بار  در تابستان 1373 از شبکه 3 دیدم و تا این لحظه ردی ازش نیافتم.

امیدوارم سایر دوستان  بتوانند ما رو کمک کنند  مثل اسم لاتین فیلم یا بازیگر نقش اول.

از داستان فیلم  همین قدر یادم هست که :

در دهکده ای که مربوط به یکی از کشور های آمریکای لاتین می باشد، پیرمردی ثروتمند می میرد و یک معدن؟{#smilies.undecided}از خود باقی می گذارد.به غیر از همسر جوان و زیبایش،وارث دیگری ندارد تا معدن را اداره کند. بنابراین یک گروه مخالف تصمیم می گیرند با بهره برداری از معدن،آن را تصاحب کنند.

مردم دهکده که از تبهکاران وحشت دارند، نقش اول فیلم را  استخدام می کنند. شخصیت او،به یول براینر در فیلم هفت دلاور شبیه است، ولی بدون یار و هم رزم.

ضمن اینکه رفیق قدیمیش،رفته ،مزدور  جناح مخالف شده!{#smilies.biggrin}

بنابراین  ،مزدور مثبت فیلم، با تدارک نیروهای مردمی و عهده گرفتن فرماندهی آنان، کمک می کند تا محموله معدن به مقصد برسد و امتیاز بهره برداری از معدن به نام مردم دهکده ثبت گردد.

لحظه ی به یادماندنی فیلم  ،جایی است که کامیون محموله  پس از درگیری شدید بین دو گروه رقیب، از مرز  دهکده عبور می کند. قهرمان فیلم زخمی شده، مردم او را از کامیون بالا می کشند.در حالی که مزدور منفی، با تفنگ دوربین دار او را هدف گرفته. ..ولی با لبخندی تلخ می گوید :"لعنتی. ..دیگه فایده ای نداره!

و در پایان دو مزدورمثبت و منفی فیلم، در یک ماشین، به دنبال پروژه ی بعدی می روند!

نمای اختتامیه فیلم هم به چرخ و فلکی زوم می شود که زمانی دختربچه ای زیبا بر آن سوار بوده. ..همان دختر محبوب  قهرمان فیلم  که در بغلش کشته شد.{#smilies.sleepy}

یه سلام هم به خدمت کوروش عزیز دارم و باید به خدمتشان بگم که  فیلم  مورد نظر شما را هم دیدم و خوب صحنه هاش رو یادم هست.

ولی چه کنم که صدا و سیما، اسم فیلم ها رو در قدیم یک بار می گفت و دیگر هیچ {#smilies.huh}

فقط بگم که جانی یک نامزد داشت که شدیدا"اون رو دوست داشت.پلیس هم از همین طریق، ردش رو می زنه.موقعی که میخوان اون و معشوق زخمی رو دستگیر کنند، دست به اسلحه ی خالی می بره.پلیس هم بی درنگ شلیک می کنه و اون دو دلداده رو در آغوش هم می کشه .{#smilies.angel}

کلام آخر :

نا امید نباشید، جوینده یابنده خواهد بود. {#smilies.cool}

سلام کاپیتان بزرگ دریاها

احتمالا فیلم مزدور این نیست.؟

http://m.imdb.com/title/tt0063037/

البته هیچ نسخه ای چه دوبله فارسی، چه زبان اصلی و چه دوبله های دیگه تا جایی که می دونم توی اینترنت ازش پیدا نمیشه.

۱۳۹۶/۹/۲۴ عصر ۰۸:۴۰
جناب سرگرد آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #2013

ضمنا" بنده ، درخواست های متعدد دیگری هم داشته ام که متاسفانه مسکوت مانده است.اگر شما دوستان به پست های ارسالی این حقیر عنایت بفرمایید، شاید گشایشی رخ دهد.:blush:

http://cafeclassic5.ir/showthread.php?ti...http://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=192&pid=3363

http://cafeclassic5.ir/showthread.php?ti...http://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=192&pid=36032#pid3

http://cafeclassic5.ir/showthread.php?ti...http://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=192&pid=3595

التماس دعا:haha::

شب خوش

فیلم دوم که فرمودید یادمه با اسم "هالو" از تلویزیون پخش شد .

۱۳۹۶/۹/۲۵ صبح ۰۱:۲۱
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا

شماره ارسال: #2014

سلام و وقت به خیر

بعداز غیبت نابه هنگام یارصدیق و دوست داشتنی آناکین اسکای واکر :heart:انگیزه ای برای مطرح کردن گمشده های فیلمی خودنداشتم.

ولی خوشحالم که دوستان علاقه مندی مثل جناب لوهاربر و جان لاک و لوک مک گرگور و... در این انجمن حضور فعال دارند و ضمن تجدید خاطره، به پیدا کردن گمشده های سینمایی اهالی کافه کمک می رسانند.::ok:

بنابراین در این سیاهی شب، سری می زنم به خاطرات سالیان دور و این فیلم ها را برای راهنمایی نام و یافتن ردی از آن ها به خدمت دوستان تقدیم می کنم:

1-سال 1372 فیلمی ویدئویی را دیدم که 5 جوان بزهکار آمریکایی را از زندان جوانان به یک منطقه ی جنگلی منتقل می کنندتا یکی از نیروهای پلیس به نام جو آن ها را تربیت کند.هم نظم و انضباط و هم آموزش نظامی.

این فیلم که دوفصل داشت، به روند شکل گیری این گروه 5نفره می پرداخت که تحت رهبری جو، با یک گروه جنایتکار حرفه ای ، مقابله می کنند.ضمنا: یک دختر هم به این گروه اضافه می شود که نامزد یا...یکی از همان جوان هاست که اسمش کارلوس بود.

پلیس همراه جوان هایعنی جو در یک درگیری مسلحانه با باند جنایتکار،کشته می شود.ولی کارلوس رهبری گروه را به عهده می گیرد و با چیزهایی که از جو آموخته اند، باند جنایتکار و تمام پایگاه آن ها را نابود می کنند.

یادم هست که روی کاست نوشته شده بود:گروه یک دست

ولی هرچه گشتم،آن را نیافتم. حتی اسم فیلم را به انگلیسی برگرداندم،ولی نتیجه ای حاصل نشد.

فیلم را تاکنون ندیده ام. راستش اسمش را هم نشنیده بودم. اما نام اوریجنالش این است.

Band of the hand 1986

خوشبختانه حافظه خوبی دارید اگر نام ها مخصوصا نام کاراکترها رو یادتون نبود شاید یافتنش دشوار تر می شد.  بازیگر نقش کارلوس دنی کوئین فرزند آنتونی کوئین هست که سالها قبل در فیلم عشق بدون مرز  خانم درخشنده نقش دکتر ایرانی رو بازی کرده بود ومردم بهخاطر شهرت  پدرش می رفتند سینما فیلم رو ببینند. !

کاش گمشده های خودم رو هم راحت می یافتم.

۱۳۹۶/۹/۲۵ صبح ۰۹:۱۶
تشکر شده توسط : مراد بیگ, شارینگهام, باد وایت, باربوسا
ناصر آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۵/۱۴
اعتبار: 6

تشکرها : 32
( 181 تشکر در 39 ارسال )
شماره ارسال: #2015

سلام و وقت به خیر

اسم فیلم
The night we dropped a clanger
است محصول 1959

همچنین با نام
make mine a double
نیز مطرح شده
اما اسمی که در ایران برایش انتخاب کردند را نمی دانم.

۱۳۹۶/۹/۲۵ صبح ۰۹:۴۵
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
شارینگهام آفلاین
*

شماره ارسال: #2016

سلام و عرض خوشحالی مضاعف از یافتن 2فیلم گمشده

و عرض سعادت از افتخار آشنایی با دوستان هنرور و هنردوستی مثل جناب ناصر و لوک مک گرگور و جناب سرگرد

هر دو فیلم را شما سروران گرامی درست فرموده بودید که جای بسی تشکر دارد.

امیدوارم  بنده هم بتوانم اشاره ای کوچک به گمشده های شما عزیزان داشته باشم.

نشانی و تصویر دو فیلم فوق را به همراه نشانی دانلود آن را درج کردم تا سایر دوستان هم از آن استفاده کنم.

گروه یک دست  Band of the hand 1986

https://www.y o u .t u b e.com/watch?v=r9dkJmobMS0

هالو
The night we dropped a clanger
 1959

https://www.y o u .t u b e.com/watch?v=skbbtYg1h2U

ضمنا" اون خانم بالایی، همان لولو خانوم هستند!taeed

این هم فیلم مزدور که بعداز 23سال چشممان به جمال هنرپیشه های آن روشن شد. ولی همان طور که ناصرخان فرمود، هیچ نسخه ی ویدئویی از آن موجود نیست.

ولی من ناامید نیستم.اگر خدا عمری بدهد،23سال دیگر سیماخانوم:cheshmak:،قیچی قیچی شده اش را پخش خواهد کرد!:eee43

۱۳۹۶/۹/۲۶ صبح ۰۱:۱۷
تشکر شده توسط : لوک مک گرگور, بوچ کسیدی, جناب سرگرد, باد وایت, باربوسا
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا

شماره ارسال: #2017

(۱۳۹۶/۷/۲۰ عصر ۱۲:۵۴)Hari نوشته شده:  

باسلام به دوستان

فیلم سینمایی خارجی درسال73یا74روزجمعه پخش شدکه توی این فیلم یه عده وارد دهکده ای میشن وگاوهای کا باهاش اختلاف دارن(و احتمالاشکارچیه) روباتفنگ میکشن واونم چندنفرازافرادمهاجم روباتیرمیزنه وبایه نفردیگه به کوههافرارمیکنه،که دراون حال ژاندارمها تعقیبشون میکنن وفیلم همونجا تموم میشه. اسم فیلم فکرکنم شکار شکارچی بود.من که توی یوتوب نتونستم پیداش کن.

ممنون میشم اگه کمکم کنید

به لینکی برخورد کردم که مشخصات فیلمش با توضیحات فوق تا حدودی هماهنگی دارد.

http://m.imdb.com/title/tt0084187/

امیدوارم همان فیلم مورد نظر باشد.

۱۳۹۶/۹/۲۶ عصر ۰۷:۵۶
تشکر شده توسط : شارینگهام, جناب سرگرد, باد وایت, باربوسا
جناب سرگرد آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #2018

(۱۳۹۶/۹/۲۴ عصر ۰۵:۱۴)میجر نوشته شده:  

عرض سلام  و  وقت بخیر دارم خدمت دوستان و تشکر از مدیریت کافه

تکه صحنه هایی از فیلمی رو به خاطر میارم ولی اونقدر گنگ به نظر میاد که نمیشه برای تعریف کردنش سرهمبندی کنم پس سؤالمو به این سبک مطرح می کنم از سینمای پاکستان فیلمی در دههٔ هفتاد خودمون از تلویزیون پخش شده اگه از دوستان یاری کنن متشکر خواهم بود

وقت بخیر

یادمه یه فیلمی پخش شد به اسم "انقلاب" در باره جدایی پاکستان از هند بود و جنگهای داخلی و کشتارهایی که در اون زمان شد. فیلم از زمان قبل جنگ شروع میشد تا بعد از اون .

۱۳۹۶/۹/۲۶ عصر ۰۹:۰۲
تشکر شده توسط : میجر, باد وایت, باربوسا
جناب سرگرد آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #2019

و فیلم فوق را به همراه نشانی دانلود آن را درج کردم تا سایر دوستان هم از آن استفاده کنم.

گروه یک دست  Band of the hand 1986

وقت بر شما خوش

ممنون از لطف شما دوست گرامی جناب شارینگهام و چقدر من شیفته جک هالبورن و کاپیتان شارینگهام و اون ماجراهای شگفت انگیزش هستم الان هم بیننده پر و پاقرصشم!

من هم از اینکه در جمع دوستان فرهیخته ای چون شما هستم خوشحالم و از اینکه شادیهایمان را با هم تقسیم میکنیم ذوق زده چون هر یک از دوستان با معرفی هر فیلم بخشی از خاطرات گذشته رو  یاد اوری میکنه که خوشاینده .

نکته دیگر در رابطه با فیلم مزدور  با این اسم (The Last Mercenary (1968 در یوتیوب پیدا میشه صد البته زبان اصلی و نیز دوستان در روسیه لطف کردند و سعی داشتند به روسی  برای هموطناشون شرح واقعه بدن چون نمیشه گفت دوبله کردند که من چند لحظه دلم به حال مردم روسیه سوخت طرف ابدا با کسی شوخی نداشته موقع دوبله!!!

https://www.y o u t u b e . c o m/watch?v=Kc6_Cxwq31A

امیدوارم که لذت ببرید.

۱۳۹۶/۹/۲۶ عصر ۱۰:۰۴
تشکر شده توسط : لوک مک گرگور, شارینگهام, دون دیه‌گو دلاوگا, باد وایت, باربوسا
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا

شماره ارسال: #2020

وقت بر شما خوش

ممنون از لطف شما دوست گرامی جناب شارینگهام و چقدر من شیفته جک هالبورن و کاپیتان شارینگهام و اون ماجراهای شگفت انگیزش هستم الان هم بیننده پر و پاقرصشم!

من هم از اینکه در جمع دوستان فرهیخته ای چون شما هستم خوشحالم و از اینکه شادیهایمان را با هم تقسیم میکنیم ذوق زده چون هر یک از دوستان با معرفی هر فیلم بخشی از خاطرات گذشته رو  یاد اوری میکنه که خوشاینده .

نکته دیگر در رابطه با فیلم مزدور  با این اسم (The Last Mercenary (1968 در یوتیوب پیدا میشه صد البته زبان اصلی و نیز دوستان در روسیه لطف کردند و سعی داشتند به روسی  برای هموطناشون شرح واقعه بدن چون نمیشه گفت دوبله کردند که من چند لحظه دلم به حال مردم روسیه سوخت طرف ابدا با کسی شوخی نداشته موقع دوبله!!!

https://www.y o u t u b e . c o m/watch?v=Kc6_Cxwq31A

امیدوارم که لذت ببرید.

[/quote]

ممنون که موجود بودن این فیلم رو اعلام کردید. گویا جدید گذاشتنش. چون قبلا چیزی پیدا نکرده بودم و برای همین هم گفتم پیدا نمیشه.

البته فکر می کنم دوبله رو دوبله بود. چون تا جایی که می دونم زبان اصلی فیلم انگلیسی نیست. دوبله انگلیسیش خوب بود ولی صدای روسیش به قول شما اصلا دوبله نبود !  گاهی اوقات مزاحم میشد نمی ذاشت انگلیسیشو بشنوم و متوجه بشم، ولی خوب فیلم داستان پیچیده ای نداره و بدون صدا هم قابل فهمیدنه.

فیلم مثل اکثر فیلمهای پخش شده اون دوران داستان دلگیر و تلخی داشت اما درامش واقعا تاثیر گذار بود مخصوصا صحنه مرگ اون دختر بچه و کلا طرز پرداختن به کاراکترش که دیالوگی هم نداشت خوب کار شده بود. اکشن فیلم هم به اندازه بود و خیلی به سمت چاخان و کشت و کشتار بیش از حد نمی رفت. البته این تلویزیون ایران هم معمولا به دلیل َسانسور خیانت به همسر و صحنه ها و در نتیجه کوتاه کردن فیلم‌ها ریتمشون رو برامون سریع تر می کرد و کندی فیلم‌ها رو کمتر احساس می کردیم.

این سایت ای ام دی بی هم که معمولا در تقسیم بندی ژانرها درست عمل نمی کنه یکی از ژانرهای فیلم را ماجرایی گذاشته که با این فیلم که در ژانر اکشن - درام و تا حدودی جنگی هست مطابقتی نداره.

به هر حال باز هم ممنون بابت اطلاع رسانی

۱۳۹۶/۹/۲۷ صبح ۱۲:۵۹
ارسال پاسخ