[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم
نویسنده پیام
شارینگهام آفلاین
کاپیتان کشتی چارمینگ مالی
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۵
اعتبار: 32

تشکرها : 4014
( 1969 تشکر در 274 ارسال )
شماره ارسال: #1901
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

(۱۳۹۶/۶/۱۲ عصر ۰۸:۵۸)رابین&zwnj;هود نوشته شده:  

فیلمی قدیما پخش میشد با بازی آلن ارکین. سر موضوعی با رٶساش دچار اختلاف شد و برای تلافی، وارد اتاقی شد که مرکز اطلاعات کامپیوتری بود (تو یک ساختمون بلند). در رو بست و سوابق همه افراد رو پرینت گرفت و از پنجره ربخت بیرون. ملت هم پایین ساختمون هجوم اورده بودند که سوابقشون رو پیدا کنند. شیر تو شیر شده بود

سلام دوست جدید و عزیز

از این که یکی از یاران دهه شصتی خود را در این محفل می بینم،خیلی خوشحالم. امیدوارم که این حضور شما محلی شود برای مرور نوستالژي دهه شصتی ما.

و اما فیلم گمشده ی شما را بنده خوب یادم هست .اولین بار در یکی از جمعه های تابستان 1370 از شبکه ی یک پخش شد. مجری شبکه با این نام آن را معرفی کرد :

دردسر های کامپیوتر

به احتمال زیاد، این نامی بود که در ایران برایش انتخاب کرده بودند. حال نام اصلی آن چه بوده، بنده خبر ندارم.

دوبلور نقش اول فیلم، مرحوم منوچهر نوذری و دوبلور  همسرش، مرحومه نیکو خردمند بود.

یکی از صحنه های بسیار خنده‌دار   فیلم این بود که بازیگر  در سوپرمارکت در حال خرید  بود که پیرزنی بی مقدمه پیش او می آید و می گوید : شما منو یاد پسرم می اندازید که مدت هاست اونو ندیدم. ممکنه شما رو به یادش "پسرم"صدا کنم؟

مرده هم با سادگی و حسن نیت قبول می کند. پیرزنه هم با خوشحالی سبد خریدش رو به جلو هل می دهد و با صدای بلند می گوید :خداحافظ پسرم  (البته یه ماچ آبدار هم از لب های پسر مجازیش می گیرد تا احساسات خود رابهتر نشان دهد! ) و  می رود. 

ولی وقتی مرده به صندوق می رسد، حساب خریدشان خیلی زیاد اعلام می شود. با ناباوری اعتراض می کند که صندوق دار می گوید :خب،خرید مامانتون رو هم با شما حساب کردیم!

اونی که گفته "زندگی خالی از لذت و خوشحالی نیست."دروغ نگفته!
۱۳۹۶/۶/۱۳ صبح ۰۱:۰۲
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : رابین‌هود, بوچ کسیدی, سروان رنو, BATMAN, ماهی گیر, barbood, جناب سرگرد, باد وایت, باربوسا, مموله
زینال بندری آفلاین
شر کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۵/۱۳
اعتبار: 28

تشکرها : 3403
( 3419 تشکر در 123 ارسال )
شماره ارسال: #1902

(۱۳۹۶/۶/۱۱ عصر ۰۷:۴۳)داک مکوي نوشته شده:  

سلام.فیلمی هست جنگی .میان دنبال سه نفر ویکی ازسه نفرسیاه پوست هست که زود کشته میشه دومی یادم نیست وآخر فیلم داخل هلی کوپتر هست که یکی از این سه نفر رییس طرف مقابل با کادر اسیر میکنه .اگه اشتباه نکرده باشم از دوستان اگه کسی میتونه راهنمایی کنه.باتشکر فراوان

سلام

به احتمال زیاد فیلم مورد نظر شما The Hard Way.1989 است.

http://www.imdb.com/title/tt0101601

دوره جوانی دوره ایست که نمیتوانی آن رادرک کنی.مگر موقعی که آن را طی کرده باشی
تازه وقتی که کمی سر عقل آمدی فورا مانند جرقه ای تو را ترک خواهد کرد
۱۳۹۶/۶/۱۳ صبح ۰۱:۲۷
تشکر شده توسط : سروان رنو, BATMAN, ماهی گیر, barbood, جناب سرگرد, باد وایت, باربوسا
رابین‌هود آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۶/۱۲
اعتبار: 5

تشکرها : 146
( 241 تشکر در 35 ارسال )
شماره ارسال: #1903

(۱۳۹۶/۶/۱۳ صبح ۰۱:۰۲)شارینگهام نوشته شده:  

سلام دوست جدید و عزیز

از این که یکی از یاران دهه شصتی خود را در این محفل می بینم،خیلی خوشحالم. امیدوارم که این حضور شما محلی شود برای مرور نوستالژي دهه شصتی ما.

و اما فیلم گمشده ی شما را بنده خوب یادم هست .اولین بار در یکی از جمعه های تابستان 1370 از شبکه ی یک پخش شد. مجری شبکه با این نام آن را معرفی کرد :

دردسر های کامپیوتر

به احتمال زیاد، این نامی بود که در ایران برایش انتخاب کرده بودند. حال نام اصلی آن چه بوده، بنده خبر ندارم.

دوبلور نقش اول فیلم، مرحوم منوچهر نوذری و دوبلور  همسرش، مرحومه نیکو خردمند بود.

یکی از صحنه های بسیار خنده‌دار   فیلم این بود که بازیگر  در سوپرمارکت در حال خرید  بود که پیرزنی بی مقدمه پیش او می آید و می گوید : شما منو یاد پسرم می اندازید که مدت هاست اونو ندیدم. ممکنه شما رو به یادش "پسرم"صدا کنم؟

مرده هم با سادگی و حسن نیت قبول می کند. پیرزنه هم با خوشحالی سبد خریدش رو به جلو هل می دهد و با صدای بلند می گوید :خداحافظ پسرم  (البته یه ماچ آبدار هم از لب های پسر مجازیش می گیرد تا احساسات خود رابهتر نشان دهد! ) و  می رود. 

ولی وقتی مرده به صندوق می رسد، حساب خریدشان خیلی زیاد اعلام می شود. با ناباوری اعتراض می کند که صندوق دار می گوید :خب،خرید مامانتون رو هم با شما حساب کردیم!

درود برشما.

پس الن ارکین درست بود. این سکانسی که گفتید بصورت محو در ذهنم هست. مخصوصا ساده دلی اون بنده خدا. یادمه اول فیلم داشتن درباره پروژه ساختمانی حرف میزدن و اینکه بادهای شدید در اون منطقه میاد و الن ارکین میگفت که راه حلش کاشتن تعداد زیادی درخته.

ممنون از لطفتون. یاداوری خاطرات قدیم کار لذت بخشیه. خوشحالم از اشنایی با شما

{#smilies.rolleyes}

نیازمند بهارند آرزوهایم
۱۳۹۶/۶/۱۳ صبح ۰۸:۵۵
تشکر شده توسط : kramer, شارینگهام, جیمز باند, BATMAN, barbood, جناب سرگرد, باد وایت, باربوسا, مموله
kramer آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۵/۱۴
اعتبار: 6

تشکرها : 51
( 71 تشکر در 12 ارسال )
شماره ارسال: #1904

(۱۳۹۶/۶/۱۳ صبح ۰۸:۵۵)رابین&zwnj;هود نوشته شده:  

درود برشما.

پس الن ارکین درست بود. این سکانسی که گفتید بصورت محو در ذهنم هست. مخصوصا ساده دلی اون بنده خدا. یادمه اول فیلم داشتن درباره پروژه ساختمانی حرف میزدن و اینکه بادهای شدید در اون منطقه میاد و الن ارکین میگفت که راه حلش کاشتن تعداد زیادی درخته.

{#smilies.rolleyes}

ما هم منتظریم نام اصلی این فیلم خاطره انگیز اعلام بشه.

۱۳۹۶/۶/۱۳ صبح ۱۱:۵۳
تشکر شده توسط : رابین‌هود, جیمز باند, ماهی گیر, barbood, باد وایت, باربوسا
جیمز باند آفلاین
در حال ماموریت!!

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۰
اعتبار: 18

تشکرها : 1390
( 2178 تشکر در 233 ارسال )
شماره ارسال: #1905

(۱۳۹۶/۶/۱۳ صبح ۱۱:۵۳)kramer نوشته شده:  

(۱۳۹۶/۶/۱۳ صبح ۰۸:۵۵)رابین&zwnj;هود نوشته شده:  

درود برشما.

{#smilies.rolleyes}

ما هم منتظریم نام اصلی این فیلم خاطره انگیز اعلام بشه.

سلام

نام فیلم هست: Improper Channels

محصول 1981

بله اون صحنه که فرمودید معروفترین سکانس فیلم بود اما فکر کنم اونقدر فیلم را سانسور کردن که هر چه فیلم جلوتر رفت کسل کننده شد. کاملا یادمه.

ارادتمند شما، جیمز باند
۱۳۹۶/۶/۱۴ صبح ۰۹:۰۸
تشکر شده توسط : شارینگهام, رابین‌هود, kramer, پرنسس آنا, بوچ کسیدی, BATMAN, مراد بیگ, ماهی گیر, barbood, جناب سرگرد, باد وایت, باربوسا
ماهی گیر آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۶/۱۲
اعتبار: 23

تشکرها : 3019
( 1153 تشکر در 188 ارسال )
شماره ارسال: #1906

سلام
دنبال اسم یک فیلم خارجی هستم حدود 15 سال پیش از تلویزیون شبکه 1 جمعه دیدم این فیلم رو.
داستان درباره پدر و دختری بود که با هم زندگی میکردن دختره جوان بود و خیلی پدرشو دوست داشت و به پدرش افتخار میکرد تا اینکه یک اتفاق زندگیشونو تغییر میده.
اتهامی علیه پدرش مطرح میشه مبنی بر اینکه پدرش قبلا در سال های دور، افسر ارتشی بوده و سربازان دشمن رو به طرز فجیعی شکنجه میداده و میکشته.
مثلا تو زمین یک سرنیزه قرار میداده و سرباز ها رو مجبور میکرده رو اون چهار دست و پا خم بشن و خودش میرفته رو پشت سرباز ها تا نیزه تو سینه شون فرو بره .....خلاصه فیلم ازین به بعد وارد جریان دادگاهی کردن پدر میشه .دختر بیچاره که قبلا به پدرش افتخار میکرد الان دچار شوک شده و پدرش نهایتا فکر کنم محکوم میشه.

...................................................................

ویرایش: در انجمن دیگری اسم فیلم رو بهم گفتن Music Box (1989)

دنیا نیرزد آنکه پریشان کنی دلی ..... زنهار بد مکن که نکردست عاقلی
۱۳۹۶/۶/۱۴ صبح ۱۱:۰۰
تشکر شده توسط : rahgozar_bineshan, سروان رنو, BATMAN, barbood, باد وایت, باربوسا
رابین‌هود آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۶/۱۲
اعتبار: 5

تشکرها : 146
( 241 تشکر در 35 ارسال )
شماره ارسال: #1907

(۱۳۹۶/۶/۱۴ صبح ۰۹:۰۸)جیمز باند نوشته شده:  

سلام

نام فیلم هست: Improper Channels

محصول 1981

بله اون صحنه که فرمودید معروفترین سکانس فیلم بود اما فکر کنم اونقدر فیلم را سانسور کردن که هر چه فیلم جلوتر رفت کسل کننده شد. کاملا یادمه.

دست مریزاد. خودشه. ممنونم از شما {#smilies.rolleyes}{#smilies.heart}

نیازمند بهارند آرزوهایم
۱۳۹۶/۶/۱۴ عصر ۰۸:۴۸
تشکر شده توسط : barbood, باد وایت, باربوسا
ناصر آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۵/۱۴

تشکرها : 32
( 181 تشکر در 39 ارسال )
شماره ارسال: #1908

(۱۳۹۶/۶/۳ عصر ۰۷:۲۵)ناصر نوشته شده:  

با سلام

در مورد یک فیلم از سینمای ایتالیا سؤال دارم.

احتمالا مال دهه 60 یا 70 باشه.

یک گروه قاچاقچی خرده پا که با کامیون سیگار قاچاق از ساحل میارن. در یک سفر طرف مقابل را پیدا نمی کنند و برای این که دست خالی نیایند، یک بار بادمجان از کنار جاده می خرند. بعد متوجه می شوند که تجارت تره بار از تجارت قاچاق سیگار پرسودتر است!رئیس قاچاق را ول کرده در میدان تره بار وارد کار می شود. اما گردن کلفتان میدان این رقیب تازه وارد را تحمل نکرده و ترورش می کنند.

ممنون میشم اگر در مورد عنوان فیلم راهنمایی بفرمایید.

با سلام مجدد - دوستان کسی اطلاعی نداشت؟ فکر می کنم یکی از کارهای فرانچسکو روسی بود. اما در لیست کارهای او پیدا نکردم. ممنون میشم اگه کمکی بکنید.

۱۳۹۶/۶/۲۵ عصر ۱۰:۵۱
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
مموله آفلاین
رفیق فابریک
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱۰/۲
اعتبار: 31

تشکرها : 2041
( 1106 تشکر در 125 ارسال )
شماره ارسال: #1909

با سلام

یه سوال درباره فیلم سینمایی (مرغابی فلزی ) دارم اینکه آیا کسی ازدوستان این فیلم را دیده و محصول کدام کشور است یادمه دهه 70 ازشبکه دو پخش شده ولی از هرکس که می پرسم یادش نمیاد متاسفانه .

(۱۳۹۶/۴/۳ صبح ۱۲:۱۱)ماهی گیر نوشته شده:  

[quote='ایشی زاکی' pid='35952' dateline='1498124022']

سلام رفقا یه کارتون قشنگ دهه 70 میداد که یه موجود کوچولو با موهای صورتی رنگ با دو تا پسر بچه رفیق بود و موضوعش علمی بود و توی هر قسمت ماجرای یه دانشمند رو تعریف میکرد کسی اسمشو نمیدونه؟؟؟

سلام

اسمش "ماجراهای دانی بود"  به جای دانی خانم نرگس فولادوند حرف میزد فک کنم

Miimu Iro Iro Yume no Tabi

ممکنه بپرسم اسم مدیر دوبلاژ (اون کسی که در آغاز کارتون عنوان را می گفت) جه کسی بود فکر کنم کارتون مایا (نیک ونیکو ) رو هم همون کفته بود

۱۳۹۶/۶/۲۶ عصر ۰۹:۰۳
ماهی گیر آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۶/۱۲
اعتبار: 23

تشکرها : 3019
( 1153 تشکر در 188 ارسال )
شماره ارسال: #1910

(۱۳۹۶/۶/۲۶ عصر ۰۹:۰۳)مموله نوشته شده:  

با سلام

یه سوال درباره فیلم سینمایی (مرغابی فلزی ) دارم اینکه آیا کسی ازدوستان این فیلم را دیده و محصول کدام کشور است یادمه دهه 70 ازشبکه دو پخش شده ولی از هرکس که می پرسم یادش نمیاد متاسفانه .

(۱۳۹۶/۴/۳ صبح ۱۲:۱۱)ماهی گیر نوشته شده:  

[quote='ایشی زاکی' pid='35952' dateline='1498124022']

سلام رفقا یه کارتون قشنگ دهه 70 میداد که یه موجود کوچولو با موهای صورتی رنگ با دو تا پسر بچه رفیق بود و موضوعش علمی بود و توی هر قسمت ماجرای یه دانشمند رو تعریف میکرد کسی اسمشو نمیدونه؟؟؟

سلام

اسمش "ماجراهای دانی بود"  به جای دانی خانم نرگس فولادوند حرف میزد فک کنم

Miimu Iro Iro Yume no Tabi

ممکنه بپرسم اسم مدیر دوبلاژ (اون کسی که در آغاز کارتون عنوان را می گفت) جه کسی بود فکر کنم کارتون مایا (نیک ونیکو ) رو هم همون کفته بود

متاسفانه نمیدونم:huh:

دنیا نیرزد آنکه پریشان کنی دلی ..... زنهار بد مکن که نکردست عاقلی
۱۳۹۶/۶/۲۶ عصر ۱۰:۰۶
مراد بیگ آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱/۱۰
اعتبار: 36

تشکرها : 2683
( 2388 تشکر در 283 ارسال )
شماره ارسال: #1911

(۱۳۹۶/۶/۲۶ عصر ۰۹:۰۳)مموله نوشته شده:  

با سلام

باسلام خدمت دوست عزیز

فیلم مورد نظر شما با عنوان  le canard en fer blanc

با بازی روژه هنن و  کورین مارشان ،محصول مشترک دو کشور اسپانیا - فرانسه است.

le canard en fer blanc (1967)

http://www.imdb.com/title/tt0063294/

در مورد سئوال دیگرتون در باب مدیریت دوبلاژ انیمیشن ماجراهای دانی ،حدس من استاد مهدی علی محمدی میباشند

مراد بیگ : من ادعائی ندارم ، خاله لیلا : ادعائی ندارم خودش کم ادعائی نیست .
۱۳۹۶/۶/۲۷ عصر ۰۳:۳۶
تشکر شده توسط : مموله, سروان رنو, شارینگهام, آدری لاووا, پرنسس آنا, دون دیه‌گو دلاوگا, BATMAN, barbood, باد وایت, باربوسا
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۶/۳۱
اعتبار: 24

تشکرها : 1000
( 1622 تشکر در 207 ارسال )
شماره ارسال: #1912

سلام. من تازه به جمع صمیمی شما راه یافته ام. دنبال نام چند فیلم هستم.

اولی یک فیلم فرانسوی بود در مورد یک دختر دوازده ساله با بابای چهل سالش. که باباش مخترع بود می خواست اختراعشو ثبت کنه بانک براش مشکلات درست می کرد. اخرش خواست حسابشو ببنده که واسه بستن حساب هم یه مبلغ زیادی ازش خواستند.

یه فیلم هم بود سالهای قبل به نام دایه متفاوت نمایش داده شد از کانال یک روز جمعه. در مورد مردی که واسه دو تا فرزندش دایه گرفته بود. دایه ای که قد کوتاه بود و صد و سی و دو سانت قدش بود.

همچنین فیلمی بر اساس داستان واقعی در مورد یک مادر و کلی فرزند. یکیشون که نوزده ساله بود یه بار با ماشین میزنه بیرون و دیکه هیچ وقت بر نمی گرده. مادرش سالها دنبالش می گرده و آخر سر فکر می کنم فقط ماشینش رو توی رودخانه می یابند.

همچنین فیلمی معمایی در مورد یک زن کهنسال توی قطار و یک زن و شوهر ابله. در قطار قتلی رخ می ده. بعدش هم به تحقیقات این زن کهنسال خارج از قطار می گذره و همیشه هم آون زوج هالو هستند که معلوم میشه آنها فقط نقش بازی می کنند و خودشان قاتل هستند. سالها پیش از کانال سه نمایش داده شد.

با تشکر فراوان. خیلی دنبال اطلاعاتی ازشون هستم.

من به شانس اعتقاد ندارم. به خودم اعتقاد دارم!
۱۳۹۶/۷/۲ عصر ۰۷:۴۱
جان لاک آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۳/۲۴
اعتبار: 4

تشکرها : 85
( 272 تشکر در 70 ارسال )
شماره ارسال: #1913

با درود

فیلم قدیمی که فک کنم باریگرش عمر شریف بود البته خیلی مطمئن نیستم

داستان سقوط هواپیمای در جایی که فک کنم عربستان بود

موتور هواپیمای دو موتوره اسیب میبینه و یکیشون دست به تعمیر موتور میزنه

هواپیما پنج تا تیر داشت که یکی یکی میزارن تو موتور تا موتور را روشن کنن

در خاتمه پنج خدمه هواپیما روی بالهای هواپیما می خوابن وپرواز میکنن

قص علی هذا......

من بی گناهم ، بی گناه وجود ندارد
۱۳۹۶/۷/۳ عصر ۰۷:۵۵
جان لاک آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۳/۲۴
اعتبار: 4

تشکرها : 85
( 272 تشکر در 70 ارسال )
شماره ارسال: #1914

(۱۳۹۶/۷/۳ عصر ۰۷:۵۵)جان لاک نوشته شده:  

با درود

قص علی هذا......

با درود

اسم فیلم پرواز فونیکس هست

به کارگردانی Robert Aldrich محصول سال 1965 آمریکاست ،از بازیگران مطرح این فیلم میتوان به جیمز استیوارت ،ریچارد ساموئل آتنبورا و پیتر فینچ

توی همین سایت بود

سپاس فراوان

من بی گناهم ، بی گناه وجود ندارد
۱۳۹۶/۷/۳ عصر ۰۸:۱۴
تشکر شده توسط : پرنسس آنا, شارینگهام, barbood, مموله, باد وایت, باربوسا
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا

شماره ارسال: #1915

(۱۳۹۶/۷/۲ عصر ۰۷:۴۱)لوک مک گرگور نوشته شده:  

سلام. من تازه به جمع صمیمی شما راه یافته ام. دنبال نام چند فیلم هستم.

اولی یک فیلم فرانسوی بود در مورد یک دختر دوازده ساله با بابای چهل سالش. که باباش مخترع بود می خواست اختراعشو ثبت کنه بانک براش مشکلات درست می کرد. اخرش خواست حسابشو ببنده که واسه بستن حساب هم یه مبلغ زیادی ازش خواستند.

یه فیلم هم بود سالهای قبل به نام دایه متفاوت نمایش داده شد از کانال یک روز جمعه. در مورد مردی که واسه دو تا فرزندش دایه گرفته بود. دایه ای که قد کوتاه بود و صد و سی و دو سانت قدش بود.

همچنین فیلمی بر اساس داستان واقعی در مورد یک مادر و کلی فرزند. یکیشون که نوزده ساله بود یه بار با ماشین میزنه بیرون و دیکه هیچ وقت بر نمی گرده. مادرش سالها دنبالش می گرده و آخر سر فکر می کنم فقط ماشینش رو توی رودخانه می یابند.

همچنین فیلمی معمایی در مورد یک زن کهنسال توی قطار و یک زن و شوهر ابله. در قطار قتلی رخ می ده. بعدش هم به تحقیقات این زن کهنسال خارج از قطار می گذره و همیشه هم آون زوج هالو هستند که معلوم میشه آنها فقط نقش بازی می کنند و خودشان قاتل هستند. سالها پیش از کانال سه نمایش داده شد.

با تشکر فراوان. خیلی دنبال اطلاعاتی ازشون هستم.

هیچکس حتی این فیلم ها رو به خاطر  نمیاره؟ کوچکترین راهنمایی هم می تونه گره گشا باشه.

۱۳۹۶/۷/۳ عصر ۰۸:۵۲
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا

شماره ارسال: #1916

سلام.

کسی فیلم پسری به نام میشل رو که حدودا سال هشتاد از کانال یک روز جمعه پخش شد رو به خاطر داره؟ در مورد پسر بسیار بازیگوشی به نام میشل که با خواهرش و پدر و مادرش که سن بابابزرگ  مادربزرگها بودند زندگی می کرد.همچنین خدمتکاری به نام مینا داشتند که قصد داشت ازدواج کنه. همچنین میشل اواسط فیلم صاحب یک اسب میشه.

فیلم دیگری هم سال هفتاد وچهار پخش شد.  در مورد یک خواهر و برادر که یک موجود فضایی مهربون میاد. با هم دوست میشند و بازی میکنند. پدر بچه ها دنبال اینه که دستگیرش کنه. در حالی که نمی دونه بچه هاش باهاش دوستند.

همچنین فیلمی درباره شب سال نو که یک رن و شوهر قصد جدایی دارند. بنابراین خواسته دختر بچه شون از بابا نویل اینه که بابا و مامانش بهم برگردند. یک پلیس قصد دستگیری بابا نویل رو داره. وقتی یادداشت دختر بچه دست پلیس میوفته یاد کودکی خودش میوفته که ارزوی مشابهی داشته. در پایان نیز پدر و مادر دختره از هم جدا نمیشند.

فیلمی هم بود درباره زن میانسالی که کلی انسان رو ربوده بود تا بتونه از بین اونها مغز استخوان مناسبی برای پسر بچه بیمارش پیدا کنه و در پایان دسنگیر میشه.

عید نوروز سالها پیش از کانال دو یک فیلم سیاه و سفید نیمه کمدی پخش شد درباره  معلمی که تازه اومده بود توی دبیرستان تدریس کنه که دانش اموزاش اذیتش می کردند.یادمه یک قسمتش شب هنگام پسرها پشت درختان قایم شده بودند تا وقتی اومد کتکش بزنند. اون فهمید و همه دبیرها را به شام دعوت کرد و دیگه بچه ها جرات نکردند بیان بیرون.

و آخر سر هم بگم فیلمی معمایی بود در مورد یک منطقه که صدای قطار شنیده می شد اما قطاری در کار نبود. و کم کم جسد انسانها هم پیدا میشد.

شاید کسی اینهارو یادش باشه.

۱۳۹۶/۷/۴ صبح ۱۲:۴۱
ناصر آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۵/۱۴

تشکرها : 32
( 181 تشکر در 39 ارسال )
شماره ارسال: #1917

(۱۳۹۶/۷/۳ عصر ۰۸:۱۴)جان لاک نوشته شده:  

(۱۳۹۶/۷/۳ عصر ۰۷:۵۵)جان لاک نوشته شده:  

با درود

قص علی هذا......

با درود

اسم فیلم پرواز فونیکس هست

به کارگردانی Robert Aldrich محصول سال 1965 آمریکاست ،از بازیگران مطرح این فیلم میتوان به جیمز استیوارت ،ریچارد ساموئل آتنبورا و پیتر فینچ

توی همین سایت بود

سپاس فراوان

از داستان پرواز فونیکس دو بار فیلم ساخته شده. اولی در سال 1965 که جیمز استوارت بازی کرده و ماجرا در شمال افریقا اتفاق می افته.

نسخه دوم مال سال 2004 است که ماجرا در صحرای مغولستان اتفاق می افته.

۱۳۹۶/۷/۴ عصر ۰۳:۱۱
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : ال سید, پرنسس آنا, barbood, مموله, باد وایت, باربوسا
Good آفلاین
تازه وارد
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۵/۱۷
اعتبار: 2

تشکرها : 8
( 68 تشکر در 15 ارسال )
شماره ارسال: #1918

سلام دوستان فیلم باز و نوستالژیکم

خوشحالم از اینکه در جمع شما هستم

درمورد نام دو فیلم راهنمایی می خوام.

اولی رو هر کی بگه نابغه ی دنیای فیلم هستش و واقعا جای تحسین داره چون آن روزها در بعد از ظهر جمعه ها و شبکه یک پخش شد و گویا به خاطر مهمانی ظهر جمعه اواخر فیلم رسیدم و فقط یکی دو صحنه فیلم را دیدم

فیلم آمریکایی و مثل اکثر فیلمهای آن دوران قهرمان محور بود و یک جنتلمن کلاه تریلبی قهرمان فیلم بود و با اسلحه خوب کار می کرد و فیلم قشنگی هم بود.

تک صحنه فیلم که در خاطرم مانده مربوط به جایی هست که قهرمان و احتمالا یکی دیگه که شاید خانمش بود با گروهی جوان که گویا قبلا هم دردسر ایجاد کرده بودند روبه رو میشه و سر دسته اونها تهدیدش می کنه و تیری هم شلیک می کنه که به مرد نمی خوره و قهرمان هم که فرصت و مجال اسلحه کشیدن نداره با خونسردی کلاهش را بر می داره و همزمان می گه اروم تر پسرجون نزدیک بود کلاهم را سوراخ کنی و کلاه را پایین میاره که مثلا نگاهش کنه و تا داره از روی اسلحه خودش کلاه را رد می کنه فورا دست به کلت میشه و اون طرف رو با تیر میزنه. نکته اینکه فیلم وسترن نبود.

شاید شارینگهام عزیز یا مرادبیک و دیگر دوستان بتونند بگند چه فیلمی رو من دیدم

و اما فیلم دوم که سه شنبه شبها و ساعت نه شب شبکه دو بود و اون هم خیلی قدیمی و اسکاری بود و خوشبختانه صحنه های بیشتری ازش در خاطرم مانده

فیلم شباهت زیادی با فیلم دارالتادیب داشت و داستان معلمی مهربان و دلسوز بود که بر خلاف سایر معلمان و مدیران که تکلیف زیادی به بچه ها تحمیل می کردند به بچه ها خیلی سخت نمی گرفت و به همین خاطر دشمنانی هم داشت  و مثلا یک جا ناظم یا مدیر اون بچه ها یک هو وارد کلاس میشه و به پسر بچه ای که بد لباس بود الکی ایراد می گیره که چرا اینجوری مشق نوشتی و اون رو وادار می کنه بایسته کنار دیوار و با خودنویسهای ان دوران بر دفترش که باید می گذاشت روی دیوار بنویسه و نگاه معنا داری هم به ان معلم دلسوز می کنه و میره که یعنی اینجوری باید بر بچه ها نظارت کرد و ان پسرک هم  با  مکافاتی و اینکه جوهر خودنویس بالا نمی رفت سعی می کرد تا بتونه بنویسه و معلم دلسوز هم برای اینکه ان بچه را کمک کند و هم برای اینکه لوسش نکنه و بقیه بچه ها یاد نگیرند سرش داد زد این چه طرز نوشتنه و برو بشین سرجات و درست بنویس و بعد در فیلم معلم در ذهنش می گه که دیدم یک از دانش اموزها بعد از این حرکتم جوری نگاهم می کرد که انگار می گفت برو بابا ما که می دانیم تو می خواستی بهش کمک کنی پس ژست عصبانی نگیر. سپس خطاب  به دانش آموزی که نگاه معنا دار می کرد در واقعیت می گه چته چرا اینجوری نگاه می کنی و اون پسرک میگه هیچی

خلاصه ته فیلم با خانمی که نمی دانم یکی دیگه از معلمان بود یا مادر یکی از بچه ها یا ... ازدواج می کنه که همه دانش آموزان هم بودند در مراسم.

ممنون از اینکه برای خواندن این مطلب وقت گذاشتید{#smilies.heart}

گاهی آرامش و امیدی که دیدن یک فیلم بهم می ده بیش ازخواندن یک رمان قطور یا ورزش کردن در پارکه
۱۳۹۶/۷/۱۳ عصر ۱۰:۰۸
تشکر شده توسط : تئودور بگول, شارینگهام, barbood, جناب سرگرد, باد وایت, باربوسا
تئودور بگول آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۷/۱۴
اعتبار: 3

تشکرها : 26
( 48 تشکر در 16 ارسال )
شماره ارسال: #1919

با سلام میخواستم دوستان شاگردنوازی بفرمایند و راهنمایی کنند در خصوص یک فیلمی که من فقط یک صحنش رو دیدم...

اون صحنه هم انگار اوایل فیلم بود، این طور بود که ظاهرا یه عده ادم تو هواپیما بودن، ی چیزی مثل میخ خوردن که حالشون بد بشه البته بعد فکر کنم با نخ میخ رو بیرون اوردن. به نظرم به خاطر فرار این کارو کردن شایدم زندانی بودن یا چیز دیگه نیمدونم و اینکه مطمئن نیستم تو هواپیما بودن یا نه.

به نظرم فیلم خوبی بود دوستان اگه راهنمایی کنند ممنون میشم البته میدونم اطلاعات کمی دادم اما دوستان ماشالله اینجا اهل فن هستن و فکر کنم بتونن بازم اسم فیلم رو بگن

ایمان یعنی قدم اول رابرداری حتی اگه بقیه مسیر در تاریکیست
۱۳۹۶/۷/۱۷ عصر ۰۸:۴۳
تشکر شده توسط : شارینگهام, barbood, باد وایت, باربوسا
مراد بیگ آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱/۱۰
اعتبار: 36

تشکرها : 2683
( 2388 تشکر در 283 ارسال )
شماره ارسال: #1920

(۱۳۹۶/۷/۲ عصر ۰۷:۴۱)لوک مک گرگور نوشته شده:  

فیلمی معمایی در مورد یک زن کهنسال توی قطار و یک زن و شوهر ابله. در قطار قتلی رخ می ده. بعدش هم به تحقیقات این زن کهنسال خارج از قطار می گذره و همیشه هم آون زوج هالو هستند که معلوم میشه آنها فقط نقش بازی می کنند و خودشان قاتل هستند. سالها پیش از کانال سه نمایش داده شد.

سلام خدمت لوک عزیز که با وداع زود هنگام و تراژدیکش خون به دلمان کرد و انگیزه ی تماشای ادامه ی سریال رودخانه ی برفی  را در وجومان کشت...

این درخواست شما ،مرا یاد یکی از آثار آلفرد هیچکاک با عنوان بانو ناپدید می شود می اندازد امیدوارم اشتباه نکرده باشم ...

The Lady Vanishes - 1938

http://www.imdb.com/title/tt0030341/

مراد بیگ : من ادعائی ندارم ، خاله لیلا : ادعائی ندارم خودش کم ادعائی نیست .
۱۳۹۶/۷/۱۸ صبح ۱۲:۴۰
تشکر شده توسط : BATMAN, بانو الیزا, آدری لاووا, شارینگهام, دون دیه‌گو دلاوگا, Classic, لوک مک گرگور, barbood, مموله, باد وایت, باربوسا
ارسال پاسخ