[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم
نویسنده پیام
فین رود فلاگوند آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱۲/۲۲
اعتبار: 2

تشکرها : 32
( 113 تشکر در 31 ارسال )
شماره ارسال: #1721
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

در خصوص این فیلم، دوستان چیزی بخاطر نیاوردند؟

فیلمی سینمایی احتمالا از شوروی سابق (شاید آذربایجان شوروی). حدود 20 سال پیش از تلویزیون پخش شد.

فیلمی کمدی بود که یک اداره به دلایلی درون یک ساختمان چند طبقه درب و داغان و در حال ریزش و فروپاشی، بطور موقت مستقر شده بود و چنین وضعی موقعیتهایی کمدی فراهم میکرد.

فلاگوند به پیکار برآمد
و جمله سحر و نیروی الف‏ ها را
در کلام آورد.
۱۳۹۶/۱/۷ صبح ۱۲:۰۰
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : باد وایت, باربوسا
اوچیها ایتاچی آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۷/۱۲
اعتبار: 1

تشکرها : 48
( 169 تشکر در 64 ارسال )
شماره ارسال: #1722

سلام به دوستان عزیز کافه کلاسیک سال جدید رو سالی پر خیر و برکت و توأم با شادی و موفقیت روز افزون برای شما و خانواده ی گرامیتون ارزومندم .

باز هم مثل همیشه میخام تو زحمت بندازمتون اگه ممکنه کمکم کنییید سپاس فراوان

1:ماجرای حول یک کارمند مجله نگار !!!!Big Grin میچرخه که مادرش مرده وپدرش تو خانه ی سالمندان نگهداری میشه و یه خواهر داره که زن یه مردی شده که قبلا بچه داشته و این خواهرش هم بچه دار شده واین خانم مجله نگار و پدرش بچه ی دامادشون رو قبول نمیکنن و خود این خانم یه دوست پسرداره که بدنسازی کار میکنه و سبک جدیدی رو تو بدنسازی بوجود آورده و میخواد ثبتش کنه
دوست پسرش قصد ازدواج با این خانم رو داره ولی این خانم همچین قصدی نداره
فیلمشم امریکاییه متأسفانه فقط همین رو یادمه

2:یه قصر خیلی بزرگ و نسبتا متروکه بود که چند خانوم و آقا رفتن توش مستقر شدن.
این قصره پراز مجسمه بود.یکی از خانوما میتونست با مجسمه ها حرف بزنه .چیزایی میدید که بقیه نمیدیدن.سر تک تکشون یه بلایی اومد ولی فیلم وحشیانه ای نبود .سرد و افسرده بود انگار فضاش هیجانی و خون و خون ریزی نبود . دیواراش پر مجسمه و بچه بود که اینها فقط با این زنه صحبت میکردن یه وقتایی. یکبارم یه زن رو دید که از درختای حیاط قصر اویزون شده انگار دار زده بودنش  ولی بقیه نمیدیدن.

هوکاگه شدن دلیل نمیشه که مردم تو رو قبول کنن

بلکه وقتی مردم قبولت کنن میتونی هوکاگه بشی 

" اوچیها ایتاچی"
۱۳۹۶/۱/۷ صبح ۱۱:۴۶
فین رود فلاگوند آفلاین
مشتری کافه
*

( 113 تشکر در 31 ارسال )
شماره ارسال: #1723

(۱۳۹۶/۱/۷ صبح ۱۱:۴۶)اوچیها ایتاچی نوشته شده:  

سلام به دوستان عزیز کافه کلاسیک سال جدید رو سالی پر خیر و برکت و توأم با شادی و موفقیت روز افزون برای شما و خانواده ی گرامیتون ارزومندم .

باز هم مثل همیشه میخام تو زحمت بندازمتون اگه ممکنه کمکم کنییید سپاس فراوان

1:ماجرای حول یک کارمند مجله نگار !!!!Big Grin میچرخه که مادرش مرده وپدرش تو خانه ی سالمندان نگهداری میشه و یه خواهر داره که زن یه مردی شده که قبلا بچه داشته و این خواهرش هم بچه دار شده واین خانم مجله نگار و پدرش بچه ی دامادشون رو قبول نمیکنن و خود این خانم یه دوست پسرداره که بدنسازی کار میکنه و سبک جدیدی رو تو بدنسازی بوجود آورده و میخواد ثبتش کنه
دوست پسرش قصد ازدواج با این خانم رو داره ولی این خانم همچین قصدی نداره
فیلمشم امریکاییه متأسفانه فقط همین رو یادمه

2:یه قصر خیلی بزرگ و نسبتا متروکه بود که چند خانوم و آقا رفتن توش مستقر شدن.
این قصره پراز مجسمه بود.یکی از خانوما میتونست با مجسمه ها حرف بزنه .چیزایی میدید که بقیه نمیدیدن.سر تک تکشون یه بلایی اومد ولی فیلم وحشیانه ای نبود .سرد و افسرده بود انگار فضاش هیجانی و خون و خون ریزی نبود . دیواراش پر مجسمه و بچه بود که اینها فقط با این زنه صحبت میکردن یه وقتایی. یکبارم یه زن رو دید که از درختای حیاط قصر اویزون شده انگار دار زده بودنش  ولی بقیه نمیدیدن.

دوستان بازم ببخشید میدونم توضیح جالبی نبود ولی اگه ممکنه بازم کمک کنید در پیدا کردنش ممنونم :lovve:

فیلم دوم:

the haunting

1999

فلاگوند به پیکار برآمد
در کلام آورد.
۱۳۹۶/۱/۷ عصر ۱۲:۳۳
تشکر شده توسط : سروان رنو, آناکین اسکای واکر, مراد بیگ, اوچیها ایتاچی, باد وایت, باربوسا
فین رود فلاگوند آفلاین
مشتری کافه
*

( 113 تشکر در 31 ارسال )
شماره ارسال: #1724

سلام بر دوستان عزیز.

در جستجوی فیلمی هستم با مشخصات زیر:

حدود 30 سال پیش آن را دیدم (غیر دوبله) (rat race با بازی روان اتکینسون نیست)

فیلمی کمدی در باره ثروتمندی که وارثان متعددی داشت و درصورتی که به وصیتهایش عمل میشد آن گروه از وارثان به ثروتش دست پیدا میکردند. صحنه هایی که یادم مانده:

هنگامی که وصیت نامه خوانده شد همه به هم هجوم آوردند که از ساختمان خارج شوند و ماشین یکی از آنها مجسمه ای را که در باغ ساختمان بود سرنگون کرد.

یکی از وصیتها این بود که باید یک توالت فرنگی از یک هتل (یا رستوران) لوکس می دزدیدند که آنرا انجام دادند و آب همه سطح زمین آنجا را گرفت.

فلاگوند به پیکار برآمد
در کلام آورد.
۱۳۹۶/۱/۸ عصر ۱۰:۴۹
آناکین اسکای واکر آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱۰/۴
اعتبار: 12

تشکرها : 184
( 979 تشکر در 146 ارسال )
شماره ارسال: #1725

(۱۳۹۶/۱/۸ عصر ۱۰:۴۹)فین رود فلاگوند نوشته شده:  

سلام بر دوستان عزیز.

در جستجوی فیلمی هستم با مشخصات زیر:

حدود 30 سال پیش آن را دیدم (غیر دوبله) (rat race با بازی روان اتکینسون نیست)

فیلمی کمدی در باره ثروتمندی که وارثان متعددی داشت و درصورتی که به وصیتهایش عمل میشد آن گروه از وارثان به ثروتش دست پیدا میکردند. صحنه هایی که یادم مانده:

هنگامی که وصیت نامه خوانده شد همه به هم هجوم آوردند که از ساختمان خارج شوند و ماشین یکی از آنها مجسمه ای را که در باغ ساختمان بود سرنگون کرد.

یکی از وصیتها این بود که باید یک توالت فرنگی از یک هتل (یا رستوران) لوکس می دزدیدند که آنرا انجام دادند و آب همه سطح زمین آنجا را گرفت.

دوست عزیزم " فین رود "

در پاسخ به پیدا کردن نام فیلم " Blue Fin "، شما نیز نام فیلم " Scavenger Hunt " محصول 1979 را از بنده پذیرا باشید .

حس خوبی دارم، به حساب کافه یه کاپوچینو برای خودم درست می کنم!

نیرو همراهت باشه
۱۳۹۶/۱/۹ صبح ۱۲:۲۰
تشکر شده توسط : ال سید, مراد بیگ, سروان رنو, فین رود فلاگوند, BATMAN, شارینگهام, مکس دی وینتر, باد وایت, باربوسا
فین رود فلاگوند آفلاین
مشتری کافه
*

( 113 تشکر در 31 ارسال )
شماره ارسال: #1726

درود بر شما دوست گرامی، جناب آناکین اسکای واکر عزیز.

فلاگوند به پیکار برآمد
در کلام آورد.
۱۳۹۶/۱/۹ عصر ۰۵:۴۹
اوچیها ایتاچی آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۷/۱۲
اعتبار: 1

تشکرها : 48
( 169 تشکر در 64 ارسال )
شماره ارسال: #1727

سلام دوستان عزیز اگه ممکنه راهنمایی کنید سپاس

یک فیلم که قبلا از صدا وسیما دهه 70 پخش شد. درباره یک تانک و سرنشینانش که چینی بودند و با ماشین زمان یا هرچیزی وسط جنگ دو گروه بزرگ سربازای چینی که میخان با هم بجنگن...ظاهر میشن . اونا با تیرکمون و نیزه و گروه دیگه با تانک و گلوله و اسلحه..فقط همین قدر ش یادمه اگه کسی میدونه ممنون میشم اسمش رو بگه:ttt1:ttt1

هوکاگه شدن دلیل نمیشه که مردم تو رو قبول کنن

بلکه وقتی مردم قبولت کنن میتونی هوکاگه بشی 

" اوچیها ایتاچی"
۱۳۹۶/۱/۱۱ عصر ۰۴:۴۸
تشکر شده توسط : شارینگهام, باد وایت, باربوسا
آناکین اسکای واکر آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #1728

(۱۳۹۶/۱/۱۱ عصر ۰۴:۴۸)اوچیها ایتاچی نوشته شده:  

سلام دوستان عزیز اگه ممکنه راهنمایی کنید سپاس

یک فیلم که قبلا از صدا وسیما دهه 70 پخش شد. درباره یک تانک و سرنشینانش که چینی بودند و با ماشین زمان یا هرچیزی وسط جنگ دو گروه بزرگ سربازای چینی که میخان با هم بجنگن...ظاهر میشن . اونا با تیرکمون و نیزه و گروه دیگه با تانک و گلوله و اسلحه..فقط همین قدر ش یادمه اگه کسی میدونه ممنون میشم اسمش رو بگه:ttt1:ttt1

دوست عزیزم " اوچیها ایتاچی "

فکر می کنم این فیلم قبلا توسط دوستان معرفی شده باشه. لطفا پست های قبلی رو چک کنید. اگر از این تم داستانی  خوشتون میاد، فیلم دیگری هست به نام " شمارش معکوس نهایی " به انگلیسی " The Final Countdown " محصول 1980 آمریکا. شاید از تماشای اون فیلم هم لذت بردید .

و بعد از اون نیز آهنگ " این شمارش معکوس نهایی ست " به انگلیسی " Its A Final Countdown " از گروه " Europe " گوش بدین. بعد از اون متوجه میشین چرا چهره ما و نسلی که اون سبک موزیک رو گوش داده با شنیدن سبک رپ شبیه اسفنج مچاله شده می شه. بعله!

نیرو همراهت باشه
۱۳۹۶/۱/۱۱ عصر ۰۶:۵۲
تشکر شده توسط : مراد بیگ, فین رود فلاگوند, BATMAN, سروان رنو, شارینگهام, باد وایت, باربوسا
جان لاک آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۳/۲۴
اعتبار: 4

تشکرها : 85
( 272 تشکر در 70 ارسال )
شماره ارسال: #1729

درود

دوستان عزیز نام دو فیلم مد نظر هست که امیدوارم دوستان بتوانند راهنمایی کنند

فیلم اول که به احتمال زیاد از سری فیلمهای جمیز باند بود و مربوط به دهه 70 یا 80 بود

طبق معمول جمیز باند ماموریتی قبول میکنه و توی این ماموریت با زنی همدست و آشنا میشه

توی همین گیر و داد دختر نوجوانی هم قصر دوستی با جمیز را میکنه که توی یکی از لوکیشن های قیلم باند وقتی وارد منزلش میشه میبینه دختر نوجوون روی تختش دراز کشیده و توی تمام فیلم با دختر نوجوان با جیمز سعی میکنه دوست بشه

فیلم دوم که اونم خیلی قدیمیه

چند تا دختر دانشجو میرن جایی

یکی از دخترها فک کنم میره دستشویی که توی دستشویی ماری سیاه از پاهاش بالا میره و وارد بدنش میشه

چیز زیادی ازش یادم نیست

با سپاس بیکران

من بی گناهم ، بی گناه وجود ندارد
۱۳۹۶/۱/۱۳ عصر ۱۰:۱۳
آناکین اسکای واکر آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #1730

(۱۳۹۶/۱/۱۳ عصر ۱۰:۱۳)جان لاک نوشته شده:  

درود

فیلم اول که به احتمال زیاد از سری فیلمهای جمیز باند بود و مربوط به دهه 70 یا 80 بود

طبق معمول جمیز باند ماموریتی قبول میکنه و توی این ماموریت با زنی همدست و آشنا میشه

توی همین گیر و داد دختر نوجوانی هم قصر دوستی با جمیز را میکنه که توی یکی از لوکیشن های قیلم باند وقتی وارد منزلش میشه میبینه دختر نوجوون روی تختش دراز کشیده و توی تمام فیلم با دختر نوجوان با جیمز سعی میکنه دوست بشه

فیلم دوم که اونم خیلی قدیمیه

چند تا دختر دانشجو میرن جایی

یکی از دخترها فک کنم میره دستشویی که توی دستشویی ماری سیاه از پاهاش بالا میره و وارد بدنش میشه

چیز زیادی ازش یادم نیست

با سپاس بیکران

دوست عزیزم " جان لاک "

درباره فیلم دوم با توجه به خط داستانی، ممکنه فیلم مورد نظر شما " Shivers " محصول 1975 باشه .

نیرو همراهت باشه
۱۳۹۶/۱/۱۳ عصر ۱۰:۵۲
تشکر شده توسط : مراد بیگ, فین رود فلاگوند, ال سید, رجینا, شارینگهام, باد وایت, باربوسا
آناکین اسکای واکر آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #1731

(۱۳۹۵/۱۱/۲۰ صبح ۱۲:۰۵)آناکین اسکای واکر نوشته شده:  

(۱۳۹۵/۱۱/۱۹ عصر ۱۰:۱۱)فلرتشیا نوشته شده:  

با سلام حدود دهه ۵۰ فیلم تخیلی از فانتزی از تلویزیون پخش شد که کمی از آن را به خاطر دارم ماجرای فیلم دختر و پسری به دنبال چیزی می‌گردند که سر از اتاقی در می آورند که بیاید از در عبور کنند ولی در قفلی نداره و باید از درز زیر در رد شوند که بده از کلی تلاش ابعادش به نازکی کاغذ میشه و بالاخره از زیر اون در وارد دنیای فانتزی میشن و ماجراهایی براشون پیش میاد به شهر آدم های قد انگشتی و آدمهای بلورین که بینشون جنگ بوده میرسن و باقی قصه که یادم نمیاد .از دوستان بزرگوارم ممنون میشم کمکم کنید برای به یاد آوردن اسم فیلم و دیدن مجددش . سپاس

فیلم دیگری هم در ژانر ترسناک بود حدود ۳۵،۴۰ سال قبل از تلویزیون پخش شد یادم نیست که سریال بود یا فیلم .ماجرای فیلم در یک هتل بود که شبها زنها به طرز فجیهی به قتل می‌رسیدند و در آخر فیلم معلوم میشه که شبها مهمان یا صاحب هتل از طریق طلسمی که پشت آیینه نگهداری میشد و به شکل مجسمه  بودند شبیه گربه سیاهی میشده که مهمانان هتل را به قتل می‌رسانده و در آخر دام میگذارند و او را از بین میبرند . از سروران ممنون میشم برای پیدا کردن اسم فیلم.

بانو " فلرتشیا "

من هم چنین فیلمی رو به یاد دارم البته به صورت سکانس هایی مبهم . ولی به جهت اینکه شاید شما خاطرات واضح تری داشته باشید لینک زیر شامل تمام فیلم های ترسناکی هست که گربه ها نقش کلیدی در داستان فیلم داشتند . شاید با نگاهی گمشده خودتون رو پیدا کردید .

https://horrorpedia.com/2014/11/22/felin...https://horrorpedia.com/2014/11/22/feline-fear-cats-in-hor

و این لینک :

http://www.imdb.com/title/tt0069855/plot...http://www.imdb.com/title/tt0069855/plotsummary?ref

بانو " فلرتشیا "

به فیلمی برخوردم که احتمال دادم ممکن است گمشده شما باشد . فیلمی به نام  " سیاه تر از تاریکی " به انگلیسی " Darker Than Night " و همچنین با عنوان " Blacker Than The Night " محصول 1975 مکزیک.

لطفا بررسی کنید .

نیرو همراهت باشه
۱۳۹۶/۱/۱۴ عصر ۰۶:۳۱
تشکر شده توسط : زینال بندری, باد وایت, باربوسا
میجر آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۵/۱۰

تشکرها : 81
( 82 تشکر در 22 ارسال )
شماره ارسال: #1732

با سلام و عرض وقت بخیر خدمت هم کافه یها

در صفحات قبل کمک خواسته بودم در مورد نام یه فیلمی ((مربوط به یه گروهی که برای تفریح و جنگل نوردی رفته بودند به جنگلی کوهستانی غافل از اینکه فرستاده شدند تا اونجا توسط یه جنایتکار جنگی باقیمانده از جنگ ویتنام ، از صفحه روزگار حذف بشن)) مشخصات دیگری از فیلم یادم نمونده غیر اینکه این جنایتکار از همون تله ها و روشهایی که در زمان جنگ نامردانه به کار میبرده استفاده میکرد و سر آخر توسط یکی از اعضای گروه شناسایی میشه لطفا Help Me

با مشاهده و تفکر ، آدم بیچاره میشود و فقط زمانی حق انتخاب دارد که چشمانش را ببندد
۱۳۹۶/۱/۱۵ عصر ۰۴:۲۲
منصور آفلاین
آخرین تلالو شفق
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۱۷
اعتبار: 77

تشکرها : 395
( 8061 تشکر در 307 ارسال )
شماره ارسال: #1733

(۱۳۹۶/۱/۱۵ عصر ۰۴:۲۲)میجر نوشته شده:  

در صفحات قبل کمک خواسته بودم در مورد نام یه فیلمی ((مربوط به یه گروهی که برای تفریح و جنگل نوردی رفته بودند به جنگلی کوهستانی غافل از اینکه فرستاده شدند تا اونجا توسط یه جنایتکار جنگی باقیمانده از جنگ ویتنام ، از صفحه روزگار حذف بشن)) مشخصات دیگری از فیلم یادم نمونده غیر اینکه این جنایتکار از همون تله ها و روشهایی که در زمان جنگ نامردانه به کار میبرده استفاده میکرد و سر آخر توسط یکی از اعضای گروه شناسایی میشه لطفا Help Me

تعریف شما مرا یاد فیلم southern comfort با نام ترجمه ای راحتی جنوبی انداخت که در ایران با عنوان عملیات مرداب دوبله و پخش گردید. این فیلم محصول 1981 آمریکا و به کارگردانی والتر هیل و بازی کیت کارادین (در نقش اسپنسر) ، پاورز بوث (در نقش هاردین) ، فرد وارد (در نقش ریِس) و فرانکلین سالز (در نقش سیمز) و ... است. این فیلم در دهه 60 در سینماهای ایران اکران شد و بعدها در تلویزیون به نمایش در آمد.

نکته جالب در مورد این فیلم اینکه داستان اصلی فیلم آنی نیست که در نسخه دوبله وجود دارد. یکی از بزرگترین تحریفها در دوبله در مورد این فیلم انجام شد. قصه واقعی فیلم از این قرار بود که عده ای از سربازان آمریکائی را برای انجام یک مانور نظامی به جنگلها و مردابهای لوئیزیانا میفرستند. در آنجا بخاطر اشتباه یکی از افراد در شلیک گلوله مشقی به یکی از جنکل نشینان کشن یا کیجن آنها دچار سوء تفاهم شده و به قصد انتقام برمی آیند. کشتارها ادامه می یابد وکشن ها همه سربازهای شرکت کننده در مانور را با روشهای خود از پا درمی آورند و در نهایت دو نفر از آنها باقی میمانند. کشن ها برای باقی نماندن آثار این جنایت ، تصمیم قاطع دارند که آن دو نفر را هم به قتل برسانند تا ردی از این جنایت برای دولت باقی نماند... اما آن دو نفر به هر ترتیب از مهلکه می گریزند و خود را به ارتش آمریکا میرسانند.

این داستان اصلی فیلم بود. اما در ایران بخاطر سانسور بخش سوء تفاهم کشن ها با سربازان ، کل ماجرا را در دوبله عوض کردند و داستان طوری روایت میشود که انگار دولت آمریکا عده ای از سربازان شرکت کننده در جنگ ویتنام! را که حذف آنها از جامعه آمریکا به نفع این کشور است به مردابهایی میفرستند که در آنجا توسط کشن ها کشتار شوند و هرگز بازنگردند!

نکته خیلی جالبتر آنجاست که وقتی در نسخه دوبله ، زره پوش با پرچم آمریکا در انتهای فیلم در مقابل دیدگان آن دو سرباز که سالم از مهلکه گریخته اند ظاهر میشود ، برای تایید داستان قلابی نسخه دوبله ، صدای یک رگبار مسلسل شنیده میشود ( با این توجیه که این دو نفر هم به سرنوشت دیگر سربازان دچار شدند! ) در حالیکه در نسخه اصلی خبری از رگبار نیست و ایندو نجات می یابند.

-----------------

البته در فیلم مورد نظر شما یک نفر دیگران را کشتار میکرد و من آن فیلم را دیده ام اما متاسفانه من هم مثل شما نام آنرا از یاد برده ام.

۱۳۹۶/۱/۱۵ عصر ۰۸:۰۴
تشکر شده توسط : آمادئوس, میجر, سروان رنو, شارینگهام, ال سید, باربوسا
آناکین اسکای واکر آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #1734

(۱۳۹۶/۱/۱۵ عصر ۰۴:۲۲)میجر نوشته شده:  

دوست عزیزم " میجر "

لطفا فیلم زیر رو بررسی کنید. ممکنه فیلم مورد نظر شما فیلم " The Creeper " با عنوان اصلی " Rituals " محصول 1977 کانادا باشه .

نیرو همراهت باشه
۱۳۹۶/۱/۱۵ عصر ۰۸:۲۱
تشکر شده توسط : زینال بندری, مراد بیگ, Kathy Day, فین رود فلاگوند, میجر, ال سید, شارینگهام, باد وایت, باربوسا
میجر آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۵/۱۰

تشکرها : 81
( 82 تشکر در 22 ارسال )
شماره ارسال: #1735

البته که تشکر و سپاس ، ولی این نیست شک دارم که فیلم امریکایی نباشه شروع فیلم از نمای بیرون هلی کوپتر در حال پروازه که بر فراز جنگلهای سبز انبوه کوهستانی در حال حرکته ، هلی کوپتر نظامی نیست چون رنگش نارنجی بود به گمونم

دوست با کمالاتمون منصور هم با یادآوری فیلم عملیات مرداب باز حس منو نسبت به این فیلم زنده کرد من زمانی که این فیلم رو اولین بار دیدم سرباز بودم و زمان آخرای جنگ بود یه چند شب دچار کابوس بودم و کابوسم این بود که تفنگ دستمه و هیچکس از من نمیترسه و با اینکه به طرف دشمن شلیک میکنم باز نزدیک و نزدیکتر میشن و خیال راحتیم هم این بود که محل خدمتم مرداب و باتلاقی نداره که نادانسته فرو برم و محو بشم بعدها که این فیلم رو میدیدم همیشه عصبانی میشدم

با مشاهده و تفکر ، آدم بیچاره میشود و فقط زمانی حق انتخاب دارد که چشمانش را ببندد
۱۳۹۶/۱/۱۷ صبح ۰۶:۳۸
تشکر شده توسط : ال سید, شارینگهام, منصور, باد وایت, باربوسا
بوچ کسیدی آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۵/۷
اعتبار: 10

تشکرها : 382
( 531 تشکر در 104 ارسال )
شماره ارسال: #1736

(۱۳۹۵/۱۲/۲۰ عصر ۰۲:۳۳)آناکین اسکای واکر نوشته شده:  

(۱۳۹۵/۱۲/۲۰ صبح ۰۷:۲۷)میجر نوشته شده:  

(۱۳۹۵/۹/۱۹ عصر ۱۰:۵۲)بوچ کسیدی نوشته شده:  

(۱۳۹۵/۵/۱۷ صبح ۰۱:۵۸)سروان رنو نوشته شده:  

[quote='جان میلر' pid='27759' dateline='1435439083']

سلام دوستان و اساتید عزیز

یک فیلم جنگی در اواخر دهه 60 از شبکه 1 پخش شد به اسم "ایستگاه خونین" که موضوعش چنتا پارتیزان بود که میخواستن ریل قطار رو منفجر کنن تا قطار آلمانها نتونه از ایستگاه رد بشه.

در قسمتی از ایستگاه یک واگن بود که تعدادی سرباز آلمانی با یک تک تیرانداز اونجا کمین کرده بودند و در نهایت درگیری بین اونا شروع میشه و...

کسی از دوستان سرنخی از این فیلم داره به ما بده خیلی هم سرچ کردم اما موفق نشدم اسم واقعی فیلم رو پیدا کنم.

ممنون از توجهتون{#smilies.rolleyes}

(۱۳۹۴/۴/۷ عصر ۰۸:۲۴)جان میلر نوشته شده:  

دوست عزیزم اشتاینر بسیار بسیار از پاسخ شما و لطف شما ممنونم. اما متاسفانه این فیلم نبود! یکم بیشتر در موردش توضیح میدم:

عده ای پارتیزان به یک ایستگاه قطار میان و تعدادی مسافر هم اونجا بودن که فرمانده اونا به مسافرا میگه قطاری نخواهد اومد. در ضمن قرار بود بزودی یک قطار آلمانی با نیرو و مهمات از اونجا بگذره و باید زود ریل رو منفجر میکردن. اما فرمانده تصمیمش عوض شد و خواست بجای انفجار ریل رو برداره تا بعداً برای قطار خودی قابل استفاده باشه.

در این بین یک واگن متروک توجه فرمانده رو جلب میکنه و دو نفر میفرسته برای بررسی اون. غافل از اینکه چند آلمانی اونجا کمین کردن تا قطار برسه. و ناگهان درگیری شروع میشه و آلمانها که مجهز به تفنگ دوربین دار بودن اونا رو زمینگیر میکنن.

سرانجام فرمانده دو نفر رو سوار واگنهای کوچک ذغال سنگ میکنه تا مواد منفجره رو به محل دورتر پشت واگن آلمانها ببرن که سرانجام موفق میشن و ریل رو منفجر میکنن و با رسیدن قطار آلمانها، ایستگاه رو ترک میکنن.

فکر کنم فیلم مال دهه 80 باشه. هرکس بتونه مثل جناب اشتاینر بازم سرنخی بده لطف کرده.

اتفاقا پارسال جان میلر هم دنبال این فیلم بود.

من هم دنبال اسم اصلی فیلم هستم. shakkk!

سلام سروان رنوی دوستداشتنی . این فیلم نیست ؟

The Inglorious Bastards 1978

نه این فیلم نیست البته با سلام خدمت بوچ عزیز فیلم The Inglorios Bastards با نام اصلی Quel Maledetto Treno Blindato کار کارگردان ایتالیایی انزو جی کاستلاری هست و موضوع اون چند سرباز بی تربیت و بی انضباط ارتش امریکاست که توسط پلیس ارتش یا همون افرادی که روی کلاهشون MP نوشته شده( همون دژبان خودمون )دستگیر شدن و در مسیر انتقال این افراد ، اون زبلتراشون در میرن و آخر فیلم به کمک مقاومت فرانسه و یک افسر از خودشون که اطلاعاتی از یک قطار حامل موشک برای آلمانها داشت قطار رو منفجر میکنن و این فیلم هیچ ربطی به اون فیلم ایستگاه خونین مد نظر من و جان میلر و کاپیتان شارینگهام عزیز و سروان رنوی زیر میزی بگیر (برای به رسمیت شناختن رایش دوستان در کافه ) نداره البته یه چیزی دسگیرم  شد اونم اینکه فیلم یا فیلمهایی که به سختی ردّشون زده میشه فیلمهایی هستند که محصول کشورهای غیر انگلیسی زبانن و اسمهایی که صدا و سیمای ما براشون رقم زده کار کسی نیست جز همون بازبین اولیۀ فیلم که مینشسته فیلمو میدیده و مناسب لوکیشن یا شخصیت فیلم یه چیزی از خودش در میکرده و نمیدونسته که اگه این فیلما روزی به خاطرات جمعی یه ملت تبدیل بشن چه اتفاقی میافته ............ باری به هر جهت از اینکه گوشۀ عنایتی به گمشدۀ ما داشتی تشکر تشکر

صحبت دوستان کاملا درسته. من هم به یاد دارم که تک تیرانداز آلمانی دو بار قوزک پای یکی از پارتیزان ها رو که در واقع گیر کرده بود هدف قرار داد و اون رو زمینگیر کرد. صحنه اصابت گلوله با پای این پارتیزان هم صحنه آهسته بود. اتفاقا این فرد متصدی تیر بار بود و بعدا دوباره گلوله خورد. دوستانش گمان کردن که کشته شده ولی وقتی داشتند با قطار ایستگاه رو ترک می کردن دیدن که داره شلیک می کنه و آلمان ها رو دور نگه میداره، که یکی از پارتیزان ها با گریه فریاد می زد که ... هنوز زنده ست !

هنوز به چهل نرسیده آلزایمر داریم میگیریم {#smilies.confused}, آناکین عزیز این تیکه فیلم رو که گفتی یهو یادم اومد یه صحنه بود که وقتی داشتن با مسلسل تیراندازی میکردن یهو پای نمیدونم کدوم یکی ازسربازا , از یه جایی که تقریبا مثل شیشه یا یه چیز دیگه بود میره داخل تا مچ و یکی با تفنگ دوربین دار پاشو نشونه میگیره و میزنه و حالا یا دوباره باز به پاشنه پاش شلیک میکنه یا اینکه تو لحظه شلیک دوستش که اومده کمک بش کمک میکنه و پاشو میکشه بالا ..... نمیدونم این صحنه هم مربوط به همین فیلم هست یا یه فیلم پارتیزانیه دیگه . اما به هر حال با اون کامنت که گذاشتی یهو خاطرم برگشت سمت اون فیلم ...

سفرت بخیر اما تو و دوستی، خدا را
چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی
به شکوفه ها، به باران
برسان سلام ما را
۱۳۹۶/۱/۱۷ عصر ۰۲:۱۴
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : میجر, باد وایت, باربوسا
آناکین اسکای واکر آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #1737

(۱۳۹۶/۱/۱۷ عصر ۰۲:۱۴)بوچ کسیدی نوشته شده:  

هنوز به چهل نرسیده آلزایمر داریم میگیریم {#smilies.confused}, آناکین عزیز این تیکه فیلم رو که گفتی یهو یادم اومد یه صحنه بود که وقتی داشتن با مسلسل تیراندازی میکردن یهو پای نمیدونم کدوم یکی ازسربازا , از یه جایی که تقریبا مثل شیشه یا یه چیز دیگه بود میره داخل تا مچ و یکی با تفنگ دوربین دار پاشو نشونه میگیره و میزنه و حالا یا دوباره باز به پاشنه پاش شلیک میکنه یا اینکه تو لحظه شلیک دوستش که اومده کمک بش کمک میکنه و پاشو میکشه بالا ..... نمیدونم این صحنه هم مربوط به همین فیلم هست یا یه فیلم پارتیزانیه دیگه . اما به هر حال با اون کامنت که گذاشتی یهو خاطرم برگشت سمت اون فیلم ...

دوست عزیزم " بوچ کسیدی "

این آلزایمر نیست، اثر اون دینامیت هاییه که باهاش قطار منفجر می کردین!

این سکانسی که شما تعریف کردی دقیقا سکانس بعد از اصابت دو گلوله به مچ پای اون پارتیزان هست و این فیلم کماکان به ما رخ نشون نمی ده ولی با امید به خدا پیداش می کنیم!

نیرو همراهت باشه
۱۳۹۶/۱/۱۷ عصر ۰۵:۰۶
تشکر شده توسط : شارینگهام, ال سید, مراد بیگ, میجر, بوچ کسیدی, باد وایت, باربوسا
آناکین اسکای واکر آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #1738

(۱۳۹۶/۱/۲ عصر ۰۱:۵۱)فین رود فلاگوند نوشته شده:  

(۱۳۹۱/۵/۲۰ صبح ۱۰:۱۹)دانتس نوشته شده:  

(۱۳۹۱/۵/۱۹ عصر ۱۱:۴۹)دانتس نوشته شده:  

فکر میکنم دوستان کافه این فیلم را دیده اند......

(۱۳۹۱/۵/۲۰ صبح ۱۲:۰۷)جو گیلیس نوشته شده:  

اسم فیلم زلزله در شهر است  Epicenter (2000)

http://www.imdb.com/title/tt0233656/

فیلم مورد نظر را حدود 15 سال پیش دیدم اما  فیلمی که شما گفتید سال تولید آن 2000 است. تشکر می کنم آن فیلم نیست.

نام فیلم مد نظرتان a day longer than a year  است محصول یوگسلاوی 1971. نام اصلی آن  dan duzi od godine میباشد.

با تشکر از دوست عزیزم " فین رود " بابت نام غیر انگلیسی فیلم.

این فیلم یکی از فیلم های گمشده من هم بود. فارغ از داستان فیلم، چند صحنه در ذهن من مانده بود.

- صحنه ای که در داخل زندان در یک سلول، افسر پلیس زندانی خطاکار را با باتوم کتک می زند و دقیقا همان لحظه زلزله رخ می دهد.

- صحنه ای که رییس زندان شرایط شهر را برای زندانیان توضیح می دهد و آنها با باز شدن درب اصلی زندان تازه متوجه وسعت ویرانی شهر می شوند.

- صحنه پایانی فیلم که رییس زندان نگران بازگشت زندانیان است ولی همه بر می گردند.

نکته دیگر اینکه، از فیلمی یک تصویر مبهم در ذهنم بود و فکر می کردم که مربوط به کدام فیلم است؟

- فردی که همیشه برای دعوا از آستین خود یک میله سیاه رنگ را در می آورد.

- فردی که همیشه وسیله ای همراه خودش داشت که صدای خنده کشدار و بلند و آزار دهنده ای از آن در می آمد و پس از کشته شدن او فرد دیگری این وسیله را در مشت خود فشار داد تا وسیله از کار افتاد .

همه این صحنه ها مربوط به همین فیلم است.

نیرو همراهت باشه
۱۳۹۶/۱/۱۸ عصر ۱۲:۳۳
شارینگهام آفلاین
کاپیتان کشتی چارمینگ مالی
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۵
اعتبار: 32

تشکرها : 4014
( 1969 تشکر در 274 ارسال )
شماره ارسال: #1739

[quote='جان لاک' pid='35281' dateline='1491158586']

درود

توی همین گیر و دار ، دختر نوجوانی هم قصد دوستی با جیمز را میکنه که توی یکی از لوکیشن های فیلم ، باند وقتی وارد منزلش میشه میبینه دختر نوجوون روی تختش دراز کشیده و توی تمام فیلم با، دختر نوجوان با جیمز سعی میکنه دوست بشه.

با عرض سلام و کسب اجازه از دوست عزیزم ،جناب آناکین اسکای واکر{#smilies.heart}

. جسارتا٬٬ میگم:از آنجا که بنده عاشق سینه چاک جیمز باند هستم و تمام ۲۴فیلمش رو در آرشیو شخصی خودم دارم و به خصوص همین فیلم رو ده ها بار دیدم و همه ی صحنه های مجاز و غیرمجاز! {#smilies.cool}آن را در هارد اکسترنال مغزم بایگانی کرده ام، با اطمینان عرض می کنم که نام فیلم مذکور

فقط به خاطر چشمان تو

For Your Eyes Only

1981

می باشد.

با دوبله ی بی نظیر مرحوم

ایرج ناظریان

که به جای راجر مور    حسابی در افشانی کردند و یک اثر فاخر را در تاریخ دوبلاژ ایران به یادگار گذاشتند.درضمن ، موسیقی و آواز تیتراژ این فیلم هم یکی از زیباترین های تاریخ سینما ست.با این اوصاف ،تماشای نسخه ی دوبله ی آن را به همه ی دوستان توصیه می کنم.

تندرست و شاداب باشید.{#smilies.rolleyes}

اونی که گفته "زندگی خالی از لذت و خوشحالی نیست."دروغ نگفته!
۱۳۹۶/۱/۱۸ عصر ۰۳:۰۲
تشکر شده توسط : ال سید, آناکین اسکای واکر, مراد بیگ, بوچ کسیدی, جان لاک, باد وایت, باربوسا
آناکین اسکای واکر آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #1740

کنکور، امتحان، آزمون ...

اولین چیزی که با شنیدن این کلمات به ذهن خیلی از ما خطور می کنه شاید استرس، اضطراب نتیجه و شب نخوابی باشه. همه این احساسات در والدین ما هم بود. خیلی وقت ها با اینکه دیگه کودک نبودیم اصرار داشتن که روز یک امتحان مهم خودشون ما رو برسونن و برای موفقیت ما دعا می کردن. و اما چرا این مطالب رو نوشتم ...

شاید سال 1360 یا 1361، شبی فیلمی از تلوزیون پخش شد که کاملا با جملات بالا همخوانی داشت. پسر جوانی خودش رو برای یک امتحان مهم آماده می کرد و پدرش هم خیلی به این موضوع اهمیت می داد. صبح روزی که قرار بود امتحان برگزار بشه، پدر اصرار داشت که پسرش رو به محل امتحان برسونه، بنابراین پای پیاده پسرش رو همراهی کرد.

ظاهرا شهر محل زندگی اونها درگیر نوعی آشوب سیاسی شده بود و خیابون ها شلوغ بود و گاهی گروه های مسلح در خیابون ها حرکت و قدرت نمایی می کردند. پدر و پسر داستان ما به سر یک چهار راه رسیدن و ایستادن و در همین لحظه یک اتوموبیل که تعدادی فرد مسلح داخلش بودن به نزدیکی اونها رسیدن و یکی از اون افراد مسلح خودشو از پنچره اتوموبیل بیرون کشید و شروع به تیر اندازی بی هدف و شاید هم هوایی کرد. وقتی اتوموبیل از اونجا دور شد، پدر متوجه شد که پسر در کنارش نیست و ناگهان متوجه شد که گلوله به پسرش اصابت کرده و پسر به زمین افتاده و مداد هایی هم که پسر برای امتحان با خودش همراه داشت همه به زمین ریخته بود. پسر کشته شده بود!

پدر تصمیم به پیدا کردن قاتل پسرش و گرفتن انتقام از اون گرفت و برای پیدا کردن اون فردی که تیر اندازی کرد همه جا رو گشت تا بلاخره با دردسر زیاد اون رو پیدا کرد ...

با توجه به حال و هوای فیلم مانند ظاهر افراد و شرایط حاکم بر شهر احتمال میدم که فیلم شیلیایی باشه . شاید متعاقب اتفاقات سیاسی در شیلی، که با برهه زمانی نمایش فیلم همخوانی داره، این فیلم ساخته شده.

به هر حال بیننده اونقدر با این پدر هم ذات پنداری داشت که برای دیدن انتقام گیری از قاتل، لحظه شماری می کرد.

اگر دوستان این فیلم و نام اون رو به یاد دارند، خوشحال میشم راهنمایی کنند.

نیرو همراهت باشه
۱۳۹۶/۱/۲۳ عصر ۰۲:۱۲
تشکر شده توسط : شارینگهام, مراد بیگ, باد وایت, باربوسا
ارسال پاسخ