[-]
جعبه پيام
» <BATMAN> مرسی از لطفت
» <خانم لمپرت> بتمن گرامی، نهایت لطف از شما و سایر عزیزان هست که با من مکاتبه دارند. این هم یک تشکر به سبک خودت [تصویر: fc65_lom.jpg]
» <BATMAN> این تصویر gif زیبا برای خانم لمپرت عزیز که تو این چند وقته با صبر و حوصله پیغامهای خصوصی رو پاسخ دادن http://uupload.ir/files/fchg_fceec209123...c295db.gif
» <سناتور> متاسفانه یکی از بستگان برادرم جزو آتش نشانایی هست که داخل ساختمون گیر کردن و هیچ خبری ازشون نیست. دعا کنید دوستان برای همشون
» <سروان رنو> آسمانخراش جهنمی و ساختمان پلاسکو ... http://cafeclassic5.ir/showthread.php?ti...5#pid34905
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم
نویسنده پیام
شارینگهام آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۵
اعتبار: 4

تشکرها : 1000
( 274 تشکر در 18 ارسال )
شماره ارسال: #1621
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

(۱۳۹۵/۱۰/۲۷ صبح ۰۲:۰۲)آناکین اسکای واکر نوشته شده:  

تصور کنید تو یک جزیره تک و تنها از همه دنیا جدا افتادین و هر کاری می کنید تا نظر کشتی هایی که از نزدیک و یا حتی دور از جزیره عبور می کنن رو جلب کنید شاید نجات پیدا کنید ولی دریغ از یک کمک !

این موضوع یه انیمیشن خیلی ساده و ابتدایی بود که تو دهه شصت بارها از تلوزیون پخش شد. نه اسمی ازش بود نه نشانی ... ولی جوینده یابنده است با کمک خدا . امشب بالاخره پیداش کردم و تازه فهمیدم که ای بابا ! الکی نبود اینقدر تو ذهن ما ماندگار بود. ظاهرا سال 1974 جایزه فستیوال فیلم " کن " رو هم برده !

یه انیمشن به نام " جزیره " به انگلیسی " Island "  محصول 1973 کشور شوروی که حیفم اومد حس خوب دوباره دیدنش رو با شما دوستان تقسیم نکنم .

http://www.y o u t u b e . c o m/watch?v=89jFdBXs78A

امیدوارم از دوباره دیدنش لذت ببرین .

با سلام و عرض ارادت به خدمت شما دوست هم فکر

واقعا که در این دوران پرمشقت که مردم فقط به فکر امرار معاش هستند و رمقی برای یاد کردن خاطرات ندارند،حضور شما یاران،حس یافتن همان حلقه ی مفقوده را به بنده می دهد.

تصور کنید که نشانی یکی از گمشده های نوستالژیک خودت را به کسی بدهی و او با یک نگاه سرد به تو بگه:«اوووووهه... چه حوصله ای داری تو!»

و بعد به محفلی بیایی که هر کدام از اعضای آن جمع ،دست بگذارند بر همان گمشده ی  دیرینه ی تو!

بابا ،ای والله...واقعا که دست خوش دارید ،جناب آناکین اسکای واکر!

چند تا انیمیشن دیگر هم هست که سالیان متمادی است در جستجوی آن ها ،هفت دریا را گشته ام ،ولی نیافته ام:

انیمیشن ایرانی چشم تنگ دنیا دار

انیمیشن خارجی و موزیکال فیگارو

انیمیشن تاکسی که یک نفر مدام دنبال تاکسی می رفت و آواز می خواند:دادارا را را رارارا 

اونی که گفته "زندگی خالی از لذت و خوشحالی نیست."دروغ نگفته!
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ صبح ۰۳:۱۱
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : مراد بیگ, جیمز باند, آناکین اسکای واکر, بیلی لو, مموله
آناکین اسکای واکر آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱۰/۴
اعتبار: 0

تشکرها : 9
( 60 تشکر در 19 ارسال )
شماره ارسال: #1622

(۱۳۹۵/۱۰/۲۸ صبح ۰۳:۱۱)شارینگهام نوشته شده:  

(۱۳۹۵/۱۰/۲۷ صبح ۰۲:۰۲)آناکین اسکای واکر نوشته شده:  

تصور کنید تو یک جزیره تک و تنها از همه دنیا جدا افتادین و هر کاری می کنید تا نظر کشتی هایی که از نزدیک و یا حتی دور از جزیره عبور می کنن رو جلب کنید شاید نجات پیدا کنید ولی دریغ از یک کمک !

این موضوع یه انیمیشن خیلی ساده و ابتدایی بود که تو دهه شصت بارها از تلوزیون پخش شد. نه اسمی ازش بود نه نشانی ... ولی جوینده یابنده است با کمک خدا . امشب بالاخره پیداش کردم و تازه فهمیدم که ای بابا ! الکی نبود اینقدر تو ذهن ما ماندگار بود. ظاهرا سال 1974 جایزه فستیوال فیلم " کن " رو هم برده !

یه انیمشن به نام " جزیره " به انگلیسی " Island "  محصول 1973 کشور شوروی که حیفم اومد حس خوب دوباره دیدنش رو با شما دوستان تقسیم نکنم .

http://www.y o u t u b e . c o m/watch?v=89jFdBXs78A

امیدوارم از دوباره دیدنش لذت ببرین .

با سلام و عرض ارادت به خدمت شما دوست هم فکر

واقعا که در این دوران پرمشقت که مردم فقط به فکر امرار معاش هستند و رمقی برای یاد کردن خاطرات ندارند،حضور شما یاران،حس یافتن همان حلقه ی مفقوده را به بنده می دهد.

تصور کنید که نشانی یکی از گمشده های نوستالژیک خودت را به کسی بدهی و او با یک نگاه سرد به تو بگه:«اوووووهه... چه حوصله ای داری تو!»

و بعد به محفلی بیایی که هر کدام از اعضای آن جمع ،دست بگذارند بر همان گمشده ی  دیرینه ی تو!

بابا ،ای والله...واقعا که دست خوش دارید ،جناب آناکین اسکای واکر!

چند تا انیمیشن دیگر هم هست که سالیان متمادی است در جستجوی آن ها ،هفت دریا را گشته ام ،ولی نیافته ام:

انیمیشن ایرانی چشم تنگ دنیا دار

انیمیشن خارجی و موزیکال فیگارو

انیمیشن تاکسی که یک نفر مدام دنبال تاکسی می رفت و آواز می خواند:دادارا را را رارارا 

دوست عزیزم " شارینگهام ".

خودمون باشیم. دوست ندارم تصویری ایده آل از افراد به اصطلاح " خارجی " توصیف کنم هر چند که نیستند ولی در ابعادی از زندگی درک بهتری دارند . به عنوان مثال از سنین جوانی اقدام به جمع آوری مثلا " تمبر " یا  "عکس بازیکن راگبی یا بیسبال " و یا هر چیز دیگری که دوست دارن میکنن . حتی اونهایی که منازل بزرگتر دارن اسباب بازی های دوران کودکی رو نگه می دارن . سوال اینجاست که چرا ؟

چرا یه مرد 50 ساله باید هنوز اسباب بازی های کودکیش رو نگه داره و هر چند وقت یکبار مرتب و تمییزشون کنه ؟

چون همه اینها بخشی از زندگی و خاطرات اون فرده و دیگران هم این رو می دونن. در ایران عزیز ما به نظر من بنا به دلایل فرهنگی شما اگه یاد دوران کودکی یا نوجوانی خودتون کنید از سوی دیگران به " بچه بودن " و یا " عقب تر از سن بودن " متهم می شین . در صورتی این احساسات بخشی از زندگی همه ماست و اتفاقا خیلی هم مهمه که اگه کسی احساس نیاز می کنه بهش پرداخته بشه . خانم دکتر رادیولوژیستی که همسر و 2 فرزند هم داره روزی بهم گفت : من عاشق کارتون هستم ولی تو رو خدا به کسی نگین !

به هرحال خوشحالم که این انیمیشن خاطره انگیز گمشده شما هم بود.

و اما ...

شاید امروز یکی از روزهای خوش شانسی شما باشه :

انیمیشن " چشم تنگ دنیادار " ساخته " نورالدین زرین کلک " محصول سال 1361 تقدیم به شما :

http://www.aparat.com/v/aNdGs/%DA%86%D8%...8%A7%D8%B1

اگه همونه که دنبالشی از دیدنش لذت ببر .

فایل های ضمیمه بند انگشتی

نیرو همراهت باشه
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ عصر ۰۲:۵۰
تشکر شده توسط : جیمز باند, مراد بیگ, اسکورپان شیردل, شارینگهام, خانم لمپرت, بیلی لو, مموله
شارینگهام آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۵
اعتبار: 4

تشکرها : 1000
( 274 تشکر در 18 ارسال )
شماره ارسال: #1623

[/quote]

دوست عزیزم " شارینگهام ".

خودمون باشیم. دوست ندارم تصویری ایده آل از افراد به اصطلاح " خارجی " توصیف کنم هر چند که نیستند ولی در ابعادی از زندگی درک بهتری دارند . به عنوان مثال از سنین جوانی اقدام به جمع آوری مثلا " تمبر " یا  "عکس بازیکن راگبی یا بیسبال " و یا هر چیز دیگری که دوست دارن میکنن . حتی اونهایی که منازل بزرگتر دارن اسباب بازی های دوران کودکی رو نگه می دارن . سوال اینجاست که چرا ؟

چرا یه مرد 50 ساله باید هنوز اسباب بازی های کودکیش رو نگه داره و هر چند وقت یکبار مرتب و تمییزشون کنه ؟

چون همه اینها بخشی از زندگی و خاطرات اون فرده و دیگران هم این رو می دونن. در ایران عزیز ما به نظر من بنا به دلایل فرهنگی شما اگه یاد دوران کودکی یا نوجوانی خودتون کنید از سوی دیگران به " بچه بودن " و یا " عقب تر از سن بودن " متهم می شین . در صورتی این احساسات بخشی از زندگی همه ماست و اتفاقا خیلی هم مهمه که اگه کسی احساس نیاز می کنه بهش پرداخته بشه . خانم دکتر رادیولوژیستی که همسر و 2 فرزند هم داره روزی بهم گفت : من عاشق کارتون هستم ولی تو رو خدا به کسی نگین !

به هرحال خوشحالم که این انیمیشن خاطره انگیز گمشده شما هم بود.

و اما ...

شاید امروز یکی از روزهای خوش شانسی شما باشه :

انیمیشن " چشم تنگ دنیادار " ساخته " نورالدین زرین کلک " محصول سال 1361 تقدیم به شما :

http://www.aparat.com/v/aNdGs/%DA%86%D8%...8%A7%D8%B1

اگه همونه که دنبالشی از دیدنش لذت ببر .

[/quote]

صد سلام و هزاران تشکر از شما دوست عزیز{#smilies.heart}

البته که امروز ،روز خوش شانسی من است ،آن هم به خاطر حضور پرمهر رفیق همدلی چون شما{#smilies.angel}

انیمیشن چشم تنگ دنیا دار را با حسن توجه شما ،دریافت کردم.واقعا ممنونم.

به مصداق مثل معروف: «شنونده ، گوینده را به سر ذوق می آورد. »

بنده ،یک انیمیشن دهه شصتی را به یاد آوردم که چند قسمت جداگانه داشت.

مردی که یک هشت پای دست آموز داشت ،همیشه به خاطر بازی گوشی های آن هشت پا ،به دردسر می افتاد.پایان همه قسمت ها این گونه بود:

مرد،با خشم و عصبانیت ،هشت پایش را دعوا می کرد ،سپس پاهای دراز و نواری آن جانور را به هم گره می زد و مثل یک زنبیل ! {#smilies.smile}در دست می گرفت و می رفت.

اونی که گفته "زندگی خالی از لذت و خوشحالی نیست."دروغ نگفته!
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ عصر ۰۸:۰۳
تشکر شده توسط : مراد بیگ, بیلی لو, آناکین اسکای واکر, مموله
اوچیها ایتاچی آفلاین
تازه وارد
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۷/۱۲

تشکرها : 3
( 12 تشکر در 7 ارسال )
شماره ارسال: #1624

(۱۳۹۵/۱۰/۲۶ عصر ۰۴:۴۲)اوچیها ایتاچی نوشته شده:  

سلام دوستان عزیز اگه ممکنه راهنمایی کنید

داستان در مورد تعدادی چترباز در جنگ جهانی دوم هست که میخوان داخل سرزمین های اشغالی توسط المان پیاده بشن. حین پرواز هواپیماشون مورد اصابت گلوله قرار میگیره و مجبور میشن هواپیما رو ترک کنن. هر کدوم تو نقطه ای فرود میان و همدیگه رو گم میکنن و.....

دوست من " اوچیها ایتاچی ".

فیلمی هست به نام " پلی در دور دست " به انگلیسی " A Bridge Too Far " محصول مشترک آمریکا و انگلستان سال 1977 که داستان عملیاتی به نام " Market Garden " رو روایت می کنه . ممکنه فیلم مورد نظر شما همین باشه .

[/quote]

خیلی ممنون خودشه :heart::heart:

۱۳۹۵/۱۰/۳۰ صبح ۰۲:۴۲
تشکر شده توسط : بیلی لو, مموله
آناکین اسکای واکر آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱۰/۴

تشکرها : 9
( 60 تشکر در 19 ارسال )
شماره ارسال: #1625

خاطره ای محو و دور از فیلمی داشتم که در آن مردی با پاهایش انگار که بال میزد . فیلم فانتزی بود و فضایی تاریک داشت ...

چند شب پیش پیدایش کردم . دو همسایه که بر سر یک گل با یکدیگر دعوا می کنند. فیلم معروف " همسایه ها " اثر " نورمن مک لارن " 1952  شاید گمشده شما نیز بوده باشد .

https://www.y o u t u b e . c o m/watch?v=bdiaszGSIqU

نیرو همراهت باشه
۱۳۹۵/۱۱/۲ صبح ۱۲:۴۸
تشکر شده توسط : مراد بیگ, شارینگهام
اوچیها ایتاچی آفلاین
تازه وارد
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۷/۱۲

تشکرها : 3
( 12 تشکر در 7 ارسال )
شماره ارسال: #1626

سلام دوستان اگه میشه راهنماییم کنید

یه فیلم آمریکایی که مسابقات جهانی سرعت با هواپیماهای جنگنده که با خلبانهای جوان در چندین دور مسابقه که برگزار میشود تا قهرمان جهان مشخص شود

دیروز عصر ۰۹:۵۴
ارسال پاسخ