[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم
نویسنده پیام
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11430
( 18963 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #1
Question درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

خیلی سالها پیش ( وقتی تلویزیون ها هنوز سیاه و سفید بود ) حدود 20 سال پیش تلویزیون یه فیلمی پخش کرد که داستانش این بود که یک گروه از سربازان آلمانی با یه زیردریایی جنگی که در اقیانوس اطلس گم شده بود به یک جزیره ناشناخته برخورد می کنن که پر از دایناسور و حیوانات ماقبل تاریخ بود. جنگ شدیدی بین دایناسورها و سربازان با تفنگ و توپ و اژدر و ... در می گیره و بعد جزیره آتشفشانی میشه و زیردریایی نابود میشه و در آخر فقط دو نفر ( یه زن و یه مرد ) زنده می مونن. کسی می دونه اسم فارسی و لاتین فیلم چیه ؟ دوبله اش رو کسی سراغ داره ؟! :huh:

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۸۸/۸/۲۰ صبح ۱۲:۴۵
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : هنری گاندرف, Farhang, الیا, گولاگ, آدمیرال گلوبال, mehdiani, صادق خان, کمیسر نیمان, مكانيك, مموله, azade1992, ایمان خسته, pegasus, alishnider, barbood, زندگی زیباست, باد وایت, سایه لرزان, زرد ابری, آلبرت کمپیون, باربوسا, Dude
واترلو آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۷/۱
اعتبار: 43

تشکرها : 743
( 2602 تشکر در 220 ارسال )
شماره ارسال: #2
RE: نام فیلم چی بود ؟

اسم اون فیلم وحشیهای سرزمین گمشده (نام نمایش در ایران) و یا سرزمین فراموش شده (نام اصلی) است

http://www.imdb.com/title/tt0073260/

اگر منظورتون همین فیلم باشه

۱۳۸۸/۸/۲۰ صبح ۰۷:۰۶
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : سروان رنو, مظنون هميشگي, سم اسپید, اهو, الیشا, ehsan classic, هنری گاندرف, مگی گربه, الیا, پیرمرد, خانم لمپرت, گولاگ, واتسون, تارا, مكانيك, کاراگاه فیلیپ مارلو, barbood, آدمیرال گلوبال, باد وایت, ژنرال, زرد ابری, آلبرت کمپیون, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #3

خودِ خودشه .  [تصویر: 47b20s0.gif] خیلی ممنون [تصویر: clap.gif]

مثل اینکه دو تا نسخه هم داره 1975 و یه نسخه جدید کامپیوتری 2009 که مفت نمی ارزه .

حتما باید تهیه اش کنم . فیلم کم ادعا اما زیبایی بود . دوبله اش رو کسی در آرشیو نداره ؟!  :huh:

۱۳۸۸/۸/۲۱ صبح ۱۲:۰۵
تشکر شده توسط : پیرمرد, گولاگ, arian, مكانيك, barbood, آدمیرال گلوبال, باد وایت, ژنرال, shekari7, زرد ابری, باربوسا
بچه رزماری آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۹/۲
اعتبار: 4

تشکرها : 362
( 528 تشکر در 63 ارسال )
شماره ارسال: #4

درود به شما جناب سروان رنو

من دوبلشو دارم خواستی تا تقدیم کنم

اندیشه ها نیرومند تر از ارتش ها هستند
۱۳۸۸/۹/۷ صبح ۰۱:۴۷
تشکر شده توسط : هری کثیف, گولاگ, مكانيك, barbood, آدمیرال گلوبال, باد وایت, زرد ابری, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #5

آقا خیلی ممنون.mmmm:   روی DVD هست یا VHS ؟

۱۳۸۸/۹/۷ عصر ۰۷:۳۰
تشکر شده توسط : مظنون هميشگي, گولاگ, مكانيك, barbood, آدمیرال گلوبال, باد وایت, ژنرال, زرد ابری, باربوسا
مهمان
Guests

تشکرها :
( تشکر در 43 ارسال )
شماره ارسال: #6
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

سلام

دوستان يه فيلمي بود كه يه افسر الماني از يه بازداشتگاه روسها يا ژاپنيها فرار ميكنه و كل خاك شوروي سابق از سيبري تا ايران رو فرار ميكنه و سرانجام به ايران ميرسه و تحويل مقامات الماني ميشه اسم فيلم رو ميخاستم؟

۱۳۸۹/۲/۱۵ عصر ۰۱:۲۵
نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : گولاگ, مكانيك, barbood, آدمیرال گلوبال, باد وایت, زرد ابری, باربوسا
بهزاد ستوده آفلاین
متولد اصفهان

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۶/۶
اعتبار: 39

تشکرها : 2215
( 5890 تشکر در 536 ارسال )
شماره ارسال: #7
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

The Ice Runner

این فیلم دوبله شده با عنوان دونده روی یخ

در شبکه ویدویی هم موجود است

http://www.imdb.com/title/tt0107183/

هر جا سخن از دوبله است نام "بهزاد ستوده "میدرخشد
۱۳۸۹/۲/۱۵ عصر ۰۱:۳۲
تشکر شده توسط : ehsan classic, هنری گاندرف, Horashio, پیرمرد, گولاگ, مكانيك, کمیسر, barbood, آدمیرال گلوبال, باد وایت, زرد ابری, باربوسا
Bernardo آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱۰/۱۵
اعتبار: 1

تشکرها : 37
( 268 تشکر در 103 ارسال )
شماره ارسال: #8

به نظر من مورد نظر ایشون فیلم ( تا جایی که پاهایم توان رفتن داشت ) است

محصول 2001 آلمان

http://www.imdb.com/title/tt0277327/

دوبله این فیلم هم موجود است و اگر اشتباه نکنم زیرنویس فارسی هم شده است

وبلاگ من
http://cinephile1978.blogsky.com/
ایمیل من
cinephile1978@gmail.com
۱۳۸۹/۲/۱۵ عصر ۰۴:۵۴
تشکر شده توسط : کاپیتان اسکای, گولاگ, واتسون, مكانيك, کمیسر, barbood, آدمیرال گلوبال, باد وایت, زرد ابری, باربوسا, کلانتر چانس
مهمان
Guests

تشکرها :
( تشکر در 43 ارسال )
شماره ارسال: #9

(۱۳۸۹/۲/۱۵ عصر ۰۴:۵۴)Bernardo نوشته شده:  

به نظر من مورد نظر ایشون فیلم ( تا جایی که پاهایم توان رفتن داشت ) است

محصول 2001 آلمان

http://www.imdb.com/title/tt0277327/

دوبله این فیلم هم موجود است و اگر اشتباه نکنم زیرنویس فارسی هم شده است

سلام یه فیلمی بود که یه نفر تو زندان با واکس کفش یه تفنگ کلت پلاستیک رو سیاه میکنه و باهاش نگهبان زندان رو تهدید میکنه و موفق به فرار میشه . دنبال اسم فیلمم با تشکر

۱۳۸۹/۲/۲۱ صبح ۰۹:۱۲
نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : گولاگ, مكانيك, barbood, آدمیرال گلوبال, باد وایت, زرد ابری, باربوسا
دلشدگان آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۲۶
اعتبار: 24

تشکرها : 3231
( 1347 تشکر در 70 ارسال )
شماره ارسال: #10

حدودا در دهه شصت یک فیلمی از شبکه یک پخش شد . داستان این فیلم در مورد مردی بود که دستگاهی ساخته بود که از خانه اش گویندگان برنامه های زنده رو مورد هدف قرار می داد و پس از اون تا دستگیری این شخص کانالهای تلویزیونی اخبار و برنامه ها رو به صورت ظبط شده پخش می کردند . آیا دوستان اسم این فیلم و احیانا گویندگان این فیلم رو می دونند؟

۱۳۸۹/۲/۲۱ صبح ۱۰:۰۱
تشکر شده توسط : موسيو وردو, گولاگ, مكانيك, barbood, آدمیرال گلوبال, باد وایت, زرد ابری, باربوسا
Surrealist آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۳
اعتبار: 5

تشکرها : 153
( 149 تشکر در 25 ارسال )
شماره ارسال: #11

(۱۳۸۹/۲/۲۱ صبح ۱۰:۰۱)دلشدگان نوشته شده:  

حدودا در دهه شصت یک فیلمی از شبکه یک پخش شد . داستان این فیلم در مورد مردی بود که دستگاهی ساخته بود که از خانه اش گویندگان برنامه های زنده رو مورد هدف قرار می داد و پس از اون تا دستگیری این شخص کانالهای تلویزیونی اخبار و برنامه ها رو به صورت ظبط شده پخش می کردند . آیا دوستان اسم این فیلم و احیانا گویندگان این فیلم رو می دونند؟

اسم اصلی فیلم Kamikaze بود که در ایران با نام "داوطلب مرگ" پخش شد.

اینم لینک فیلم:

http://www.imdb.com/title/tt0091322

متاسفانه از همون زمانی که فیلم رو از شبکه یک دیدم، دیگه موفق به دیدنش نشدم و اسم گویندگانش خاطرم نیست.

فقط میدونم دوبله این فیلم براحتی پیدا میشه!

۱۳۸۹/۲/۲۱ عصر ۰۱:۰۹
تشکر شده توسط : موسيو وردو, سروان رنو, دلشدگان, نوستالژیکا, Papillon, mivoo, مگی گربه, Bonnie Clyde, گولاگ, Memento, مكانيك, barbood, آدمیرال گلوبال, باد وایت, ژنرال, زرد ابری, باربوسا
بهزاد ستوده آفلاین
متولد اصفهان

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۶/۶
اعتبار: 39

تشکرها : 2215
( 5890 تشکر در 536 ارسال )
شماره ارسال: #12

فیلم داوطلب مرگ یکی از فیلم های مورد علاقه من بود

روانشاد حسین معمارزاده نقش اصلی راگویندگی کرده

محمد عبادی هم نقش اول پلیس بود

آخر فیلم با همون دستگاه اون مرد قاتل را درتله انداختند وکشتند خیلی با حال بود  .... یادش بخیر

هر جا سخن از دوبله است نام "بهزاد ستوده "میدرخشد
۱۳۸۹/۲/۲۱ عصر ۰۲:۵۸
تشکر شده توسط : موسيو وردو, سروان رنو, دلشدگان, ehsan classic, مگی گربه, گولاگ, مكانيك, barbood, آدمیرال گلوبال, باد وایت, زرد ابری, باربوسا
موسيو وردو آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۱/۲۲
اعتبار: 7

تشکرها : 1102
( 336 تشکر در 31 ارسال )
شماره ارسال: #13

سلام

با تشكر از دلشدگان عزيز كه منو برد به دوران كودكي و تشكر از دوستان براي گفتن نام فيلم.

منم يه فيلم هست كه مدتها است دنبالشم ولي داستان فيلم رو به هر كس ميگم بهم ميخنده و ميگه برو خواب ديدي.

چيزي كه از فيلم تو ذهنم مونده اينه:

يه شهر بزرگ و قديمي. تو اين شهر فقط چند نفر زندگي ميكنن.اين چند نفر لال هستن و فقط يه نفر ميتونه صحبت كنه و اون ميخواد با بقيه ارتباط برقرار كنه و چيزي كه اگه ديده باشيد و از طرفي من خواب نديده باشم  حتما يادتون مونده اينه: بارون شروع به باريدن ميكنه و به همراه بارون ماهي از آسمون ميباره و كل شهر پر از ماهي ميشه البته همه ماهيها يخ زدن.

با تشكر

غيبت صغري
۱۳۸۹/۲/۲۱ عصر ۰۴:۴۹
تشکر شده توسط : دلشدگان, گولاگ, arian, مكانيك, barbood, آدمیرال گلوبال, باد وایت, آنا کریستی, زرد ابری, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #14

(۱۳۸۹/۲/۲۱ عصر ۰۱:۰۹)Surrealist نوشته شده:  

اسم اصلی فیلم Kamikaze بود که در ایران با نام "داوطلب مرگ" پخش شد.

zzzz:... عجب حس مشترکی ... اتفاقا چند ماه پیش من هم توی نخ همین فیلم بودم ولی اسمش رو یادم رفته بود ...

اون سکانسی که باعث لو رفتن قاتل شد ... سر نوشیدنی پپسی که چسبید به سقف ... عجب فیلمی بود. :eee2

۱۳۸۹/۲/۲۱ عصر ۰۵:۴۷
تشکر شده توسط : دلشدگان, هنری گاندرف, گولاگ, شارینگهام, مكانيك, barbood, آدمیرال گلوبال, باد وایت, زرد ابری, باربوسا
Surrealist آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۳
اعتبار: 5

تشکرها : 153
( 149 تشکر در 25 ارسال )
شماره ارسال: #15

(۱۳۸۹/۲/۲۱ عصر ۰۴:۴۹)موسيو وردو نوشته شده:  

سلام

با تشكر از دلشدگان عزيز كه منو برد به دوران كودكي و تشكر از دوستان براي گفتن نام فيلم.

منم يه فيلم هست كه مدتها است دنبالشم ولي داستان فيلم رو به هر كس ميگم بهم ميخنده و ميگه برو خواب ديدي.

يه شهر بزرگ و قديمي. تو اين شهر فقط چند نفر زندگي ميكنن.اين چند نفر لال هستن و فقط يه نفر ميتونه صحبت كنه و اون ميخواد با بقيه ارتباط برقرار كنه و چيزي كه اگه ديده باشيد و از طرفي من خواب نديده باشم  حتما يادتون مونده اينه: بارون شروع به باريدن ميكنه و به همراه بارون ماهي از آسمون ميباره و كل شهر پر از ماهي ميشه البته همه ماهيها يخ زدن.

با تشكر

البته که شما خواب ندیدی، فیلم باحالی بود این!

چه جالب ! فیلم اولی که دوستمون خواستن یعنی "داوطلب مرگ" نویسندش لوک بسون بود، حالا این هم علاوه بر نویسندگی، کارگردانیش هم با لوک بسونه !

خوب اسم فیلم Le dernier combat هست که به فارسی میشه "آخرین نبرد" و اولین فیلم بلند لوک بسون هم هست!

اینم لینک IMDb :

http://www.imdb.com/title/tt0085426

و این هم Taglines :

The sky is raining fish. Skyscrapers sit in mountains of sand. Bandits sleep in trunks of used cars. It's a world of the future. A world called Planet Earth. And he's one man just trying to survive

۱۳۸۹/۲/۲۱ عصر ۰۵:۴۸
تشکر شده توسط : موسيو وردو, دلشدگان, ehsan classic, Bonnie Clyde, گولاگ, arian, Memento, مكانيك, barbood, آدمیرال گلوبال, باد وایت, زرد ابری, باربوسا
MunChy آفلاین
شوالیه تاریکی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۸
اعتبار: 14

تشکرها : 157
( 890 تشکر در 98 ارسال )
شماره ارسال: #16

- برادر مهمان. فيلمي که شما دنبالش هستي Dillinger محصول 1945 هست. درباره جان ديلينجر معروف که مايکل من هم فيلم Public Enemies رو بر اساسش سال پيش با حضور جاني دپ عرضه کرد. راجع به نسخه 1945 اين فيلم قبلا در PT در اين پست توضيحاتي داده بودم.

- برادر دلشدگان. نسخه زبان اصلي با زيرنويس انگليسي فيلم Kamikaze رو حدود 2 سال پيش در اينجا آپلود کردم. اگر خواستيد دانلود کنيد اين لينک ها تاييد شده هستند. اون زمان البته پيدا کردن زيرنويس انگليسي اين فيلم کار راحتي نبود.

- برادر موسيو وردو. فيلمي که شما دنبالش هستي The Last Combat نام داره. لینک دانلودش رو قدیم اینجا گذاشته بودم.

ادیت : خسته نباشم! علی راهنمایی کرده بود که پستش رو دیر دیدم.
۱۳۸۹/۲/۲۱ عصر ۰۶:۰۸
تشکر شده توسط : Surrealist, موسيو وردو, دلشدگان, گولاگ, مكانيك, barbood, آدمیرال گلوبال, باد وایت, زرد ابری, باربوسا
دلشدگان آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۲۶
اعتبار: 24

تشکرها : 3231
( 1347 تشکر در 70 ارسال )
شماره ارسال: #17

با سپاس فراوان از دوستان عزیز Surrealist و MunChy و موسيو وردو و بهزاد ستوده و سروان رنو

در دهه شصت شبکه یک فیلم زیبایی در مورد مافیای ایتالیا نشون داد . داستان فیلم درباره مرد پلیسی بود که در جستجوی هویت سلطان شماره یک مافیا بود . این مرد یه نوار صوتی پیدا میکنه که صدای نامفهومی داره و با تغییر دور نوار موفق به شنیدن پیام این نوار صوتی میشه . در این نوار اسم مستعار مرد شماره یک مافیا برده میشه و بااین سرنخ و با همکاری یکی از دوستانش در پایان فیلم موفق به شناسایی مرد شماره یک مافیا میشه. در انتهای فیلم این پلیس تلفنی با دوستش صحبت میکنه و میگه من مرد شماره یک مافیا رو پیدا کردم . اسم اون ..........

ناگهان یک گلوله از یک تفنگ دوربین دار از ساختمانهای روبرو شلیک میشه و به مرد پلیس اصابت میکنه. مرد پلیس کشته میشه . همین جا فیلم تموم میشه و اسم مرد شماره یک مافیا برای همیشه مخفی میمونه.

آیا دوستان اسم این فیلم و احیانا گویندگان این فیلم رو می دونند؟     با سپاس از همه دوستان گرامی

در دهه شصت یکی دو هفته بعد از این فیلم شبکه یک فیلمی رو نشون داد به اسم یکصد روز در پالرمو ( یک فیلم مافیایی دیگه )که در انتهای اون فیلم هم در خیابانی جلوی ماشین هنرپیشه فیلم با خانوادش رو می گیرند و ماشین رو به رگبار می بندند و هزاران گلوله شلیک میشه. این فیلم هم فیلم زیبایی بود ولی به جذابیت فیلمی که اول توضیح دادم نبود.   یاد فیلمهای عصر جمعه اون سالها بخیر

۱۳۸۹/۲/۲۴ صبح ۰۸:۰۹
تشکر شده توسط : موسيو وردو, ژان والژان, Papillon, گولاگ, مكانيك, کمیسر, barbood, آدمیرال گلوبال, باد وایت, زرد ابری, باربوسا
سم اسپید آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۱/۸
اعتبار: 52

تشکرها : 2700
( 5519 تشکر در 315 ارسال )
شماره ارسال: #18

فیلم اولی این هستش:

I... comme Icare (در ایران با نام ترور)

کارگردان:هانری ورنوی

لینک فیلم: http://www.imdb.com/title/tt0079322

مشکل من با دنیا این است که او همیشه یک گیلاس از من عقب تر است (هامفری بوگارت)
۱۳۸۹/۲/۲۴ عصر ۰۳:۱۷
تشکر شده توسط : موسيو وردو, دلشدگان, بهروز, Papillon, خانم لمپرت, گولاگ, arian, جوکــــــــر, شارینگهام, مكانيك, کمیسر, barbood, آدمیرال گلوبال, باد وایت, زرد ابری, باربوسا
واترلو آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۷/۱
اعتبار: 43

تشکرها : 743
( 2602 تشکر در 220 ارسال )
شماره ارسال: #19

(۱۳۸۹/۲/۲۴ صبح ۰۸:۰۹)دلشدگان نوشته شده:  

در دهه شصت یکی دو هفته بعد از این فیلم شبکه یک فیلمی رو نشون داد به اسم یکصد روز در پالرمو ( یک فیلم مافیایی دیگه )که در انتهای اون فیلم هم در خیابانی جلوی ماشین هنرپیشه فیلم با خانوادش رو می گیرند و ماشین رو به رگبار می بندند و هزاران گلوله شلیک میشه. این فیلم هم فیلم زیبایی بود ولی به جذابیت فیلمی که اول توضیح دادم نبود.   یاد فیلمهای عصر جمعه اون سالها بخیر

مشخصات یکصد روز در پالرمو

http://www.imdb.com/title/tt0087039/

۱۳۸۹/۴/۱۴ عصر ۰۴:۱۸
تشکر شده توسط : دلشدگان, ژان والژان, سم اسپید, Papillon, solaris, گولاگ, مكانيك, barbood, آدمیرال گلوبال, باد وایت, سروان رنو, زرد ابری, باربوسا
seyed آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۲/۸
اعتبار: 14

تشکرها : 241
( 919 تشکر در 86 ارسال )
شماره ارسال: #20

(۱۳۸۹/۲/۲۱ عصر ۰۴:۴۹)موسيو وردو نوشته شده:  

با تشكر

سلام

موسيو وردوي عزيز، همانطور كه دوست عزيز Surrealist توضيح دادن اين فيلم به كارگرداني لوك بسون و بازي ژان رنو (فكر كنم جز اولين كارهاي ژان رنو بوده) در نقش بدمن فيلم در سينماي ايران پخش شد. فيلم صامت بود و اين فيلم موجوده. چنانچه مايل بوديد آدرس بديد تا تقديم كنم

(۱۳۸۹/۲/۲۱ صبح ۱۰:۰۱)دلشدگان نوشته شده:  

فيلم داوطلب مرگ رو هم دارم، ولي متاسفانه هر چي گشتم نتونستم نسخه اصلي اين فيلم رو براي صداگذاري پيدا كنم. اگر چنانچه دوستاني نسخه اصلي اين كار رو دارن اعلام كنن تا حداقل اين فيلم تبديل به احسنت بشه.

جناب دلشدگان، چنانچه مايل هستيد شما هم بفرمائيد تا اين كار تقديمتون بشه

http://www.dvddoub.persianblog.ir
۱۳۸۹/۴/۱۶ عصر ۰۲:۵۵
تشکر شده توسط : بهزاد ستوده, بچه رزماری, موسيو وردو, garmonist, دلشدگان, سروان رنو, رزا, میثم, Papillon, rahgozar_bineshan, پاراجانف, گولاگ, arian, shirazlaw, شارینگهام, نازگل, abnuse, مكانيك, بوچ کسیدی, barbood, آدمیرال گلوبال, باد وایت, عباس حاجیوند, ژنرال, زرد ابری, باربوسا
ارسال پاسخ