[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم
نویسنده پیام
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۶/۳۱
اعتبار: 24

تشکرها : 1000
( 1623 تشکر در 207 ارسال )
شماره ارسال: #3141
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

(۱۴۰۲/۱۲/۱۵ صبح ۱۰:۳۴)Mehrdad_Dolatkhah نوشته شده:  

درود به همه اعضای گل {#smilies.heart}

یه زمانی تو دهه 60 تلویزیون یه فیلم قدیمی و سیاه و سفید پخش کرد که من فقط یک سکانس از آخرش یادم هست! {#smilies.rolleyes}

یک خانم جوانی بود که یک دختر کوچک داشت. برادر جوانی هم داشت که ظاهراً به اون بچه حسادت می‌کرد. (تو فیلم می‌گفت برادر البته! شاید دوست پسری چیزی بود!) در انتهای فیلم، مرد جوان به دلیل این که اون بچه تمام عشق و محبت خواهر را به خود جذب کرده بود، قصد کشتن اون بچه رو داشت! ظاهراً می‌خواست با کراوات اون رو خـفـ ـه کنه!  {#smilies.sad}

زن جوان سعی کرد با پرت کردن حواس مرد، وقت رو تلف کنه تا پلیس برسه. شب بود و در یک محوطه بازی بودند. زن با او از خاطرات کودکی حرف زد و با وسایل بازی مثل تاب اونو سرگرم کرد. صحنه‌ای که خوب یادمه اینه که زن روی تاب نشسته بود و برادرش او را هل می‌داد و زن مرتب فریاد می‌کشید: بالاتررر! و در واقع با این کار همسایه‌ها را از خواب بیدار می‌کرد تا به پلیس اطلاع دهند.

از دوستان کسی چنین فیلمی رو یادشه!؟

شرمنده... من در همین حد یادم میاد! چون بچه بودم هنرمنداش هم یادم نیست. {#smilies.shy}

سلام بر شما دوست گرامی.

نام فیلم مورد نظر شما هست : Bunny lake Is Missing 1965

موفق باشید.

من به شانس اعتقاد ندارم. به خودم اعتقاد دارم!
۱۴۰۲/۱۲/۱۵ صبح ۱۰:۵۶
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : مارک واتنی, Mehrdad_Dolatkhah, کوئیک, رابرت, کنتس پابرهنه, Dude, شارینگهام, سروان رنو, دون دیه‌گو دلاوگا, Emiliano, مراد بیگ, اکتورز
دون دیه‌گو دلاوگا آفلاین
مسافر سبزـپوش کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱۲/۶
اعتبار: 31

تشکرها : 1223
( 2909 تشکر در 245 ارسال )
شماره ارسال: #3142

(۱۴۰۲/۱۱/۲ صبح ۰۱:۲۱)Stalker نوشته شده:  

... «ماجرای یه خانم آموزگار پیر از جوانی تا بازنشستگی در یک شهر کوچک که اکثریت  افراد شهر روزی از شاگردان او بودند،از جمله یک پلیس،یک دزد ،یک مهندس....وهنگام فوت آموزگار  نزد وی جمع میشوند.»

استاکر گرامی، داستانش شبیه فیلم «صبح بخیر خانم داو» هست؛ به جز اینکه آخرش خانم معلم فوت نمی‌شود!

کورت اشتاینر گرامی قبلاً آن را یافته و معرفی کرده بودند در اینجا.

با نام اصلی GOOD MORNING, MISS DOVE  محصول آمریکا در سال 1954

اگر قرار باشد سر یک سامورایی به ناگاه قطع شود، او باید بتواند یک کار دیگر را هم به انجام برساند با موفقیّت.
۱۴۰۲/۱۲/۲۰ عصر ۰۲:۴۹
تشکر شده توسط : رابرت, Emiliano, کوئیک, Stalker, سروان رنو, کنتس پابرهنه, مراد بیگ, اکتورز, آلبرت کمپیون, مارک واتنی
شجاع قلب آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۹/۷/۲۵
اعتبار: 1

تشکرها : 14
( 78 تشکر در 19 ارسال )
شماره ارسال: #3143

دوستان نمیدونم قبلا هم داخل این سایت درخواست راهنمایی برای پیدا کردم اسم این سریال رو دادم یا نه...

من چند ساله دنبال اسم این سریال هستم.

سریالی بود که در اولین هفته های تاسیس شبکه ۵ در اوایل دهه ۷۰ از این شبکه پخش میشد. یه قسمتش که یادم مونده ماجرای یه پسر جوون بود که عاشق یه دختر زیبا شده بود. ولی اون دختر از پسره خوشش نمی اومد و اون پسر هم از دوستش که حاکم یه قلعه بزرگ بود کمک میخواد و اون حاکم هم دستور میده دختره رو دستگیر کنن و در قلعه زندانی کنن تا اون پسر جوون برسه و دختره رو تحویلش بده. ولی دختره با بیدار کردن وجدان حاکم راضیش میکنه که قبل از رسیدن پسره آزادش کنه.

این سریال به نظرم اون بار هم با اشتباه مدیران صدا و سیما پخش شد :)
چون در این حدود ۳۰ سال بعدش دیگه بازپخشش نکردن
راستی دوبلور دختره هم یادمه مریم شیرزاد بود

۱۴۰۲/۱۲/۲۳ صبح ۰۲:۰۵
تشکر شده توسط : آلبرت کمپیون, مارک واتنی, کوئیک
ارسال پاسخ