[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 13 رای - 4.08 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتش سری ( کافه کاندید و ماجراهایش )
نویسنده پیام
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11432
( 18965 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #47
RE: ارتش سری ( کافه کاندید و ماجراهایش )

" ... دیگه مشکلی نیست ، مونیک ...!  " : آلبر

یافته های  جدید :  [تصویر: val.gif]

امروز حلقه چهارم از سری جدید صداگذاری شده ارتش سری رو نگاه می کردم. قسمتی در این DVD بود که کمتر بهش توجه کرده بودم. ظاهرا این قسمت اصلا دوبله نشده و از تلویزیون ایران هم پخش نشده است چون اصلا صدای دوبله ای نداشت و تمام آن با زبان اصلی بود. البته براداران صداگذار هم بد نیست نظر بدهند ( شاید از زیر دستشان در رفته باشد !! ) . البته  با توجه به موضوع این قسمت ، احتمال اینکه اصلا دوبله نشده باشد بیشتر است. قبلا این قسمت را زیاد ندیده بودم چون اصلا در نسخه کپچری قدیمی که به بازار آمده بود وجود نداشت و در نسخه جدید صداگذاری شده هم ، چون صدای دوبله نداشت من با دور تند رد کرده بودم ، اما امروز دقیق نشستم و دیدم و خب ... برای زبان انگلیسی ام هم مفید بود [تصویر: 4fvfcja.gif] ( صدای ناصر طهماسب چقدر شبیه به صدای خود کسلر است : سرد و جدی )

موضوع این قسمت از جایی شروع می شه که نصف شب ، جناب کسلر ( کثرالله درجاته ) به یک جنگل میره که یک هواپیمای متفقین در آنجا سقوط کرده. تعدادی هوانورد هم طبق معمول در حال فرار و جابجایی توسط خط نجات و برو و بچه های پرتلاش کافه کاندید هستند. مونیک هم مسئول یکی از این هوانوردان است که او را به یک خانه امن می برد و خلاصه حسابی با یکی از این هوانوردان خوش قیافه خودمانی می شود و حتی یک شب هم به او یک حال اساسی می دهد و کار به عشق و ... می رسد . آلبر کمی مشکوک می شود اما به روی خود نمی آورد. ایوت و دکتر کلدرمن کشف می کنند که این هوانورد یک افسر SS است که در خط نجات نفوذ کرده و نقشه کشتن او را می کشند و به مونیک هم اطلاع می دهند که او را به فلان جا بیاورد.

مونیک بیچاره کلی دلیل می آورد که امکان ندارد این فرد آلمانی باشد و حتما اشتباهی شده . اما آلبر ، ایوت و بقیه قبول نمی کنند و مطمئن هستند که این هوانورد قلابی است و مامور نفوذی گشتاپوست. در صحنه ای سوزناک ، مونیک هوانورد را سوار موتور می کند و سر قرار می برد و از او می خواهد که به یک کلبه برود ، چهره مونیک از حال پر آشوب درونش خبر می دهد. هوانورد مونیک را می بوسد و روسری او را کمی درست می کند و چهره مونیک را مرتب می کند و سپس خوب او را نگاه می کند و بعد بی خبر از همه جا وارد کلبه می شود... صدای دو شلیک به گوش می رسد ...

.... اشک از چشمان مونیک سرازیر شده  و سرجایش روی موتور خشکش زده است . چند لحظه بعد آلبر از کلبه بیرون می آید و به سوی مونیک می آید. مونیک سریعا چشم هایش را پاک می کند و حالت طبیعی به خود می گیرد. آلبر می گوید: "... دیگه مشکلی نیست ، مونیک "  ....    سپس آن آهنگ تیتراژ پایانی ارتش سری .... ashk

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۸۹/۸/۱۶ صبح ۱۲:۰۴
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : رزا, رامین_جلیلوند, سم اسپید, Kassandra, اسکورپان شیردل, دشمن مردم, john doe, KESSLER, ژان والژان, ریکو عنکبوت, ولگرد کوچک, dered, مگی گربه, واتسون, کاپیتان اسکای, Classic
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: ارتش سری ( کافه کاندید و ماجراهایش ) - سروان رنو - ۱۳۸۹/۸/۱۶ صبح ۱۲:۰۴
پیانوی مکس - برت گوردون - ۱۳۹۳/۱۰/۳۰, عصر ۰۱:۲۷