[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 13 رای - 4.08 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتش سری ( کافه کاندید و ماجراهایش )
نویسنده پیام
رزا آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۵/۲۹
اعتبار: 52

تشکرها : 5834
( 3533 تشکر در 141 ارسال )
شماره ارسال: #40
RE: ارتش سری ( کافه کاندید و ماجراهایش )

:lovve:

جناب سروان رنو عزیز نتونستم فقط با کلیک تشکر از این نوشته تون قدردانی کنم.

mmmm:

البته من به شجاعت و جسارتتون در انتخاب تصادفی قسمتی از ارتش سری آفرین میگم. چون ممکنه قسمتی باشه که حال رو به احسن الحال نرسونهnarahat

بخاطر همین مرگهای مسخره و اتفاقی از این سریال خیلی خوشم می اومد. درسته بدجوری میخکوب کننده بود ولی نشاندهنده این بود که مرگ همین دوروبراست.حتی اگه از بمباران و زلزله و سیل و سقوط گلدون بر سر و البته حضور کسلر صرفنظر کنیمidont خیلی راحت میشه غزل خداحافظی رو خوند. در سری دوم کسلر پسر خلف هیتلر همچنان وظیفه شناس و محکم در حال از بین بردن ما متفقین بود.حضور زنی در کنار کسلر به شخصیت تک بعدی اون رنگ و لعاب تازه ای داده بود. وجدان کسلر همیشه راحت بود که با هوش و زکاوت و قساوت قلب در هیچ صحنه ای کم نیاورده است. تنها در قسمت یکی مونده به آخر به خاطر نجات مادلین دروغ میگوید. میشد پیش بینی کرد که کسلر هم مثل ژاور سریال بینوایان بعد این تمرد از وظیفه الهی و اثرات زندان تبدیل به شخصیت انسانی شده و دست از سر محبوب قلبها بردارد ولی نخیر. کسلر همان است. این شخصیت باید حضور داشته باشد تا بازخورد سرمایه سریال شش قسمتی کسلر تامین گردد.:eee2

در مورد سری دوم اطلاعات چندانی در دسترس نیست ولی این نکات را باید به عرض برسانم:

1- آیا میدانستید که گریمور سری اول همسر کریستوفر نیم در آن زمان بوده است؟؟ (شاید برای همین بوده که در سری اول گریم خانومهای سریال زیاد نبودهtaeed)

2- آیا میدانستید که سری دوم به دلیل اینکه جرارد گلیستر میخواسته جان فرانسیس :heart:رو از سریال حذف کنه به نویسندگان دستور داده بوده فیلمنامه را طوری بنویسند که این نقش از سریال کمرنگ شده و به تدریج حذف شود. نویسنده ها قرار بوده ایوت رو از لحاظ عصبی مشکلدار نشان دهند که در اثر از هم گسیختگی روانی نمیتواند تصمیمات درست و منطقی بگیرد و بتدریج مونیک و آلبر عذرشو بخوان و این خبر به گوش جان فرانسیس رسیده و بدلیل اینکه این روند به شهرت شخصیت واقعی بنام دده (آندره دژون) صدمه میزده از نویسندگان خواهش میکنه که مرگ توسط بمباران را برایش ترتیب دهند. بقول دکتر کلدرمن مسخره است نه؟مرگ توسط کسانی که جانت را برایشان به خطر بیندازی :cccoاین مسئله هیچوقت بازگو نشده حتی توسط جان فرانسیس. در مصاحبه ای که به مناسبت تقدیر از الو الو انجام شده تنها اعتراض جان اینه که چرا نمیتونست مثل شخصیت کمیک سریال الو الو زیاد دستور بدهد و مرتب بگوید دقیقا به من گوش بدین:D

3- آیا میدانستید که مشاور بازیگری برنارد هپتن با آنجلا ریچاردز یکی بوده و در ملاقاتی که مشاور با برنارد هپتن و جرارد گلیستر با هم داشتند سه تائی تصمیم به انتخاب آنجلا ریچاردز بعنوان مونیک کافه کاندید گرفته اند؟

4- آیا میدانستید که زمانی که براند از سریال خارج شده کسی بعنوان شخصیت راینهارد (محبوب قلبها) تعریف نشده بوده و خود کلیفورد رز که آن زمان با ترنس هاردیمن در تئاتر همبازی بودند پیشنهاد ورود افسری با این مشخصات و البته با نقش آفرینی ترنس هاردیمن پیشنهاد داده بوده است؟ (عجب دوره زمونه ای شده خودش میگه بیا بعدشم واسش پاپوش درست میکنه تا اعدامش کننshakkk!)

5- آیا میدانستید که هنوزم آنجلا ریچاردز و جان فرانسیس با هم تلفنی در ارتباطند و دوستی خودشونو حفظ کرده اند؟:heart:

6- آیا میدانستید که جولیت هاموند هیلد بعد چند کار نچندان شاخص بدلیل ایفای نقش مادری از بازیگری خداحافظی کرده است؟ و البته ران پمبر هم بدلیل اعتصاب از بازیگری کناره گیری کرده است.

7- و آیا میدانستید که در سری دوم به این علت آلبر به زندان افتاد و خط نجات را مونیک اداره میکرد که برنارد هپتن به سریال  I, Claudius پیوسته بود و کمتر وقت داشت تا در این سریال نقش آفرینی کند؟ همین بلا بخاطر قرارداد نصفه نیمه کریستوفر نیم با این سریال سر کرتیس هم اومد و ایشان به نقش آفرینی در سریال کلدیتز پرداخته بودند و از ارتش سری به بیرون پرتاب شدند.

8- این رو هم خودم اضافه میکنم که از این جمله یکی از کارگردانان سریال خیلی خوشم اومده. در مورد روابط خانومها در سریال با هم اشاره کرده و از نویسنده ها تقدیر کرده که خوشبختانه این روابط بر خلاف فیلمهای نسل جدید به روابط ه.م.ج.ن.س.گ.ر.ا.ی.ا.ن.ه تبدیل نشده و همچنان در زیبائی و سادگی و وفاداری و متانت ملکه شده. اشکهای ناتالی هم در عروسی مونیک هم در هنگام تراشیدن موهایش قابل ستودنی است.:ttt1

البته میدونم که همه اینا رو خودتون میدونستین. من فقط خواستم نشون بدم که بدون عکس هم یاد گرفتم بنویسم.shrmmm!:blush:

۱۳۸۹/۷/۱۹ عصر ۰۷:۲۰
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : بهزاد ستوده, اسکورپان شیردل, دشمن مردم, سم اسپید, سروان رنو, Classic, رامین_جلیلوند, Kassandra, KESSLER, ژان والژان, ولگرد کوچک, dered, مگی گربه, نیکول, زاپاتا, واتسون, کاپیتان اسکای, پیرمرد
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: ارتش سری ( کافه کاندید و ماجراهایش ) - رزا - ۱۳۸۹/۷/۱۹ عصر ۰۷:۲۰
پیانوی مکس - برت گوردون - ۱۳۹۳/۱۰/۳۰, عصر ۰۱:۲۷